از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

شرایط پرستاری بدون کنکور – به همراه شرایط ثبت نام 1400

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

همراه با 30 درصد تخفیف تابستانه ، تماس از سراسر کشور: 9099071612

شرایط پرستاری بدون کنکور

 

با بدون کنکور شدن بیش از 80 درصد رشته های تجربی ، ریاضی ، انسانی این فرصت برای داوطلبانی که تمایلی به شرکت در کنکور سراسری ندارند و یا رتبه مناسبی را برای پذیرش به دست نیاورده اند فراهم شده است که تنها با ارائه مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی و بر اساس سوابق تحصیلی ثبت نام دانشگاه بدون کنکور را انجام دهند. یکی از رشته های بدون کنکوری که متقاضیان زیادی هم دارد ، رشته پرستاری بدون کنکور است که در ادامه این مطلب به بررسی شرایط ثبت نام پرستاری بدون کنکور می پردازیم.

کارشناسان ما مسلط به پاسخگویی تمام موضوعات پرستاری بدون کنکور هستند.

 آیا شما علاقه مند به پرستاری بدون کنکور هستید ؟

حتما همین حالا با ما تماس بگیرید و با اطلاع از آخرین قوانین و شرایط و همچنین اطلاع از اسامی دانشگاه ها وارد پرستاری بدون کنکور شوید

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از استان تهران 9092301611

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

شرایط پرستاری بدون کنکور

رشته های بدون کنکور عمدتا در دانشگاه آزاد و پیام نور و تعدادی نیز در دانشگاه دولتی ارائه می شود. مهم ترین شرط پذیرش در رشته های بدون کنکور این است که داوطلب باید حتما مدرک دیپلم و یا پیش دانشگاهی نظام قدیم و یا اینکه مدرک دیپلم نظام قدیم داشته باشد و بدون این دو مدرک تحت هیچ شرایطی امکان پذیرش در دانشگاه های بدون کنکور وجود ندارد.

شرایط قبولی در رشته پرستاری بدون کنکور نیز به همین صورت است ولی فقط مدرک دیپلم تجربی مورد تایید دانشگاه مربوطه می باشید و با مدرک ریاضی و انسانی امکان ثبت نام ندارید.

قانون جدید پرستاری بدون کنکور برای سال 1400 به این صورت است که متقاضیان باید علاوه بر دارا بودن مدرک تجربی ، از شرط سنی و شرط معدل لازم نیز برخوردار باشند که شرط معدل در سال های گذشته ، معدل کتبی 15 و بالاتر بوده است.

راهنمای ثبت نام در رشته پرستاری بدون کنکور

رشته پرستاری بدون کنکور در دانشگاه های علوم پزشکی روزانه ارائه می شود و تاکنون هیچ یک از دانشگاه های آزاد و پردیس خودگردان این رشته را بدون کنکور ارائه نداده اند. اسامی دانشگاه هایی که هر ساله در رشته های پیراپزشکی بدون کنکور از جمله پرستاری بدون کنکور پذیرش دارند ، در دفترچه انتخاب رشته کنکور تجربی قید می شود و داوطلبانی که می خواهند ثبت نام کنند و شرایط لازم را هم دارند ، باید فرم انتخاب رشته کنکور تجربی را در سایت سنجش تکمیل نمایند. در واقع ثبت نام رشته های پیراپزشکی بدون کنکور با انتخاب رشته کنکور تجربی به صورت مشترک و همزمان انجام می گیرد.

با توجه به تغییر هر ساله شرایط ثبت نام بدون کنکور رشته پرستاری و سایر رشته های پیراپزشکی ، شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات دقیق در خصوص قانون جدید پرستاری بدون کنکور 1400 با مشاوران ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

احتمالا این را هم بپسندید  قانون جدید پرستاری بدون کنکور - قانون جدید 1400

همین حالا تماس بگیرید

تماس از استان تـهران : 9092301611

تماس از سراسر کشور : 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل

توجه داشته باشید که رشته پرستاری بدون کنکور و همچنین سایر رشته های پیراپزشکی و پزشکی بدون کنکور فقط در مقطع کاردانی ارائه می شوند و شما پس از گرفتن مدرک کاردانی می توانید با شرکت در آزمون کاردانی به کارشناسی ، مدرک لیسانس خود را نیز در رشته تحصیلی بگیرید.

لیست رشته های پیراپزشکی بدون کنکور

از جمله شاخه های پزشکی و پیراپزشکی که هر ساله بدون کنکور ارائه می شوند عبارتند از :

این رشته ها هم در دانشگاه روزانه و هم در دانشگاه آزاد و علمی کاربردی بدون کنکور هستند که بسیاری از داوطلبان اطلاعی از آنها ندارند. اگر به دنبال آسان ترین شرایط پذیرش در رشته های علوم پزشکی هستید ، می توانید به راحتی در این رشته ها ثبت نام کنید. جزئیات بیشتر در خصوص زمان ، شرایط ، مدارک و مراحل ثبت نام این رشته ها را از مشاوران ما در پاسخ با ما به شماره های تماس از سراسر کشور 9099071612 و تماس از استان تهران 9092301611 جویا شوید.

شرایط پرستاری بدون کنکور | سوالات متداول

  • شرایط سنی پرستاری بدون کنکور به چه صورت است ؟

داوطلبان برای ثبت نام در رشته پرستاری به صورت بدون کنکور باید واجد شرط سنی ، شرط معدل و سایر شرایط باشند.

  • ایا پرستاری بدون کنکور در دانشگاه آزاد ارائه می شود ؟

در سال های قبل دانشگاه آزاد پذیرشی در رشته پرستاری به صورت بدون کنکور نداشته است.

  • کدام دانشگاه ها رشته پرستاری بدون کنکور را ارائه می دهند ؟

دانشگاه های روزانه علوم پزشکی رشته پرستاری بدون کنکور را ارائه می دهند.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر