از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

سامانه ضمن خدمت فرهنگیان – لینک ورود و راهنمای استفاده از سامانه ضمن خدمت فرهنگیان

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

 

سامانه ضمن خدمت فرهنگیان توسط وزارت آموزش و پرورش کشور راه اندازی شده است و تمامی کارمندان آموزش و پرورش از قبیل مدیران مدارس ، آموزگاران و پرسنل آموزشی می بایست از طریق مراجعه به این سامانه ، لیست دوره های ضمن خدمت ارائه شده را مشاهده نمایند و سپس بر اساس تقاضای مدرسه و آموزش و پرورش منطقه ، ثبت نام دوره ها را انجام دهند. آدرس سامانه ضمن خدمت فرهنگیان به نشانی دقیق ltms.medu.ir می باشد و فقط گواهینامه پایان دوره صادر شده توسط این سایت معتبر و در نظام رتبه بندی سالانه معلمان ارزشمند است.

راهنمای استفاده از سامانه ضمن خدمت فرهنگیان

معلمان ، مربیان پیش دبستانی ، مدیران مدرسه و سایر کارکنان آموزش و پرورش که ملزوم به گذراندن دوره های ضمن خدمت هستند ، می بایست ثبت نام کلاسهای ضمن خدمت را از طریق سایت ال تی ام اس انجام دهند. این سامانه زیر نظر وزارت آموزش و پرورش فعالیت دارد و به هر یک از فراگیران عزیز پس از گذراندن جلسات آموزشی مربوط به دوره های ضمن خدمت و شرکت در آزمون های پایان دوره ، گواهینامه قبولی اعطا می شود.

ltms.medu.ir

برای ورود به سامانه ضمن خدمت فرهنگیان می توانید بر روی لینک فوق کلیک کنید. لازم به ذکر است که علاوه بر ثبت نام دوره های ضمن خدمت ، امکان مشاهده نمرات نیز از طریق این سامانه قابل پیگیری است که در ادامه بیشتر توضیح داده ایم.

امکانات سامانه ضمن خدمت فرهنگیان

کلیه امور مربوط به ثبت نام تا مشاهده نمرات ضمن خدمت فرهنگیان از طریق سامانه ال تی ام اس می باشد که در بخش های مختلف سایت قرار دارند. فراگیران محترم ابتدا باید از بخش ثبت نام متقاضیان مدرسی ، حسابی را در سامانه برای خود ایجاد کنند تا نام کاربری و رمز عبور دریافت نمایند.

احتمالا این را هم بپسندید  سامانه ضمن خدمت سانیار - ورود و راهنمای ضمن خدمت فرهنگیان در سامانه سانیار

پس از نام نویسی در سامانه می توانید دوره های فعال را مشاهده کنید و سپس در صورت نیاز هزینه لازم را پرداخت نمایید و در کلاس های آموزشی که معمولا برای هر دوره 4 هفته است ، شرکت کنید. تعدادی از امکانات سامانه به شرح زیر هستند :

در مورد نحوه ورود به سامانه ضمن خدمت فرهنگیان سوالی دارید ؟

همین حالا تماس بگیرید 

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از استان تهران 9092301611

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

در مطالبی جداگانه در خصوص نحوه ثبت نام دوره های ضمن خدمت فرهنگیان و همچنین نحوه شرکت در آزمون های رایادرس ، راهنمای تصویری را شرح داده ایم که می توانید از طریق کلیک بر روی لینک ها زیر این مطالب را مشاهده فرمایید.

نحوه شرکت در آزمون های رایادرس ضمن خدمت

راهنمای کامل ثبت نام اینترنتی دوره های ضمن خدمت فرهنگیان

پاسخ به سوالات پر تکرار

سامانه ضمن خدمت آموزش و پرورش به نشانی اینترنتی ltms.medu.ir می باشد.

  • آیا سایت رایادرس نیز برای گذراندن دوره های ضمن خدمت فرهنگیان است ؟
احتمالا این را هم بپسندید  رها پارس - لینک ورود و راهنمای استفاده از سایت رها پارس ضمن خدمت فرهنگیان

سایت رایادرس ضمن خدمت نیز زیر نظر وزارت آموزش و پرورش است و در این سامانه نیز کلاس ها و آزمون های ضمن خدمت برگزار می شود.

حداقل ساعت ضمن خدمت فرهنگیان در طول یکسال 40 ساعت و حداکثر 200 ساعت می باشد.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

سامانه ضمن خدمت سانیار - ورود و راهنمای ضمن خدمت فرهنگیان در سامانه سانیار

سامانه ضمن خدمت سانیار – ورود و راهنمای ضمن خدمت فرهنگیان در سامانه سانیار

  موسسه سانیار یکی از موسسات فعال در برگزاری دوره های ضمن خدمت دستگاه های …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر