از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

اعلام نتایج نمونه دولتی کردستان 1402 📞 زمان و سایت اعلام نتایج نمونه دولتی کردستان

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

اعلام نتایج نمونه دولتی کردستان

آزمون نمونه دولتی نهم به دهم استان کردستان در تاریخ 3 تیرماه برگزار گردید. دانش آموزانی که در این آزمون حضور داشته‌ اند ، برای اطلاع از اینکه جزو پذیرفته‌ شدگان هستند یا خیر ، باید نتایج را دریافت نمایند. نتایج آزمون نمونه دولتی نهم به دهم کردستان در مردادماه اعلام می گردد. سامانه اعلام نتایج نیز ، همان سایت ثبت نام است. در ادامه این مطلب راجع به زمان اعلام نتایج نمونه دولتی کردستان و نحوه دریافت نتایج شما را راهنمایی می کنیم. همچنین راجع به اعتراض به نتایج ، لیست ذخیره ها و تکمیل ظرفیت نمونه دولتی توضیحاتی را ارائه کرده‌ ایم.

شما عزیزان میتوانید برای دریافت پاسخ سوالات خود در زمینه اعلام نتایج نمونه دولتی ، با مشاوران ارشد ما در پاسخ با ما ارتباط برقرار کنید ،

کارشناسان ما تمامی ایام هفته حتی روزهای تعطیل از 8 صبح لغایت 12 شب پاسخگوی شما عزیزان میباشند.

همین حالا تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل 

زمان اعلام نتایج نمونه دولتی کردستان 1402

زمان اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی نهم به دهم کردستان در هفته دوم یا هفته سوم مرداد ماه خواهد بود. ازمون در تاریخ 3 تیرماه برگزار می شود و حدود 4 الی 6 هفته بعد ، نتایج اعلام می گردد. در حال حاضر تاریخ دقیق اعلام نتایج نمونه دولتی کردستان مشخص نشده‌ است. اما پیش بینی می شود که اواسط مرداد ماه اعلام شود. شما دانش آموزان و والدین عزیز می توانید برای پیگیری اخبار اعلام نتایج ، با مشاوران ما در ارتباط باشید.

نحوه دریافت نتایج نمونه دولتی کردستان 1402

آدرس سامانه اعلام نتایج نمونه دولتی کردستان ، به نشانی my.medu.ir می باشد و پس از مراجعه به این سامانه لازم است بر روی گزینه “دریافت کارنامه” کلیک کنید و وارد صفحه اعلام نتایج شوید. سپس باید اطلاعات خواسته‌ شده‌ که شامل کد ملی ، رمز عبور همگام ، شماره تلفن همراه و شماره پیگیری ثبت نام می باشند را درج کنید و بر روی دکمه مشاهده کارنامه کلیک کنید.

مرتبط بخوانید : نحوه تغییر رشته در مدارس نمونه دولتی

پس از دریافت کارنامه خود ، یکی از سه نتیجه زیر را مشاهده خواهید کرد :

  • پذیرفته‌ شده‌ : در صورتی که تراز قبولی نمونه دولتی را کسب کرده‌ باشد ، پذیرفته‌ خواهید شد و لازم است اطلاعیه های مدرسه قبولی را پیگیری کنید و همراه با مدارک لازم برای ثبت نام حضوری مراجعه نمایید.
  • پذیرفته‌ نشده‌ : دانش آموزانی که موفق به کسب تراز قبولی نمونه دولتی نشوند ، پذیرفته‌ نخواهند شد و در کارنامه آنها عبارت مردود شده‌ یا پذیرفته‌ نشده‌ درج می گردد.
  • ذخیره : دانش آموزانی که جزو ذخیره های نمونه دولتی باشند ، در کارنامه آنها عبارت ذخیره شده‌ درج می گردد.
احتمالا این را هم بپسندید  اعلام نتایج نمونه دولتی خراسان شمالی 1402 📞 زمان اعلام نتایج و راهنمای دریافت کارنامه

تکمیل ظرفیت نمونه دولتی کردستان

آزمون نمونه دولتی نهم به دهم تکمیل ظرفیت ندارد و دانش آموزان پایه نهم فقط یکبار شانس شرکت در آزمون و قبولی در پایه دهم مدارس نمونه دولتی را دارند. اما این ازمون برای پایه دهم به یازدهم در بعضی از سال ها برگزار می شود و اگر ظرفیت مدارس نمونه دولتی استان کردستان در پایه یازدهم تکمیل نباشد ، آزمون تکمیل ظرفیت را برگزار می کند تا دانش آموزان شانس پذیرش داشته‌ باشند.

مرتبط بخوانید : آزمون تکمیل ظرفیت نمونه دولتی دهم به یازدهم

اعتراض به اعلام نتایج نمونه دولتی کردستان

در صورتی که جزو پذیرفته‌ نشدگان یا ذخیره های نمونه دولتی هستید و احتمال می دهید که در محاسبه درصد دروس و تراز شما اشتباهی رخ داده‌ است ، می توانید در سایت my.medu.ir درخواست اعتراض خود را ثبت کنید و منتظر بررسی باشید.

زمان اعتراض به نتایج نمونه دولتی معمولا چند روز پس از اعلام نتایج است و حدود 3 روز برای ثبت درخواست اعتراض در نظر گرفته‌ می شود.

اعلام ذخیره های نمونه دولتی کردستان

اعلام نتایج نمونه دولتی کردستان

دانش آموزانی که در لیست ذخیره های نمونه دولتی هستند ، باید منتظر تماس از سوی مدرسه باشند تا اگر مدرسه دارای ظرفیت خالی بود ، از آنها ثبت نام به عمل آید. لیست ذخیره های نمونه دولتی همزمان با اعلام نتایج منتشر می شود و ذانش آموزانی که جزو 5 ذخیره اول هستند ، شانس قبولی بیشتری دارند ولی حتما باید مدرسه اعلام ظرفیت کند.

مرتبط بخوانید : شرایط تحصیل در مدارس نمونه دولتی

سوالات متداول

  • زمان اعلام نتایج نمونه دولتی کردستان 1402 چه تاریخی است ؟
احتمالا این را هم بپسندید  اعلام نتایج نمونه دولتی چهارمحال و بختیاری 1402 📞 زمان و سایت دریافت نتایج

زمان اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی حداکثر یک ماه و نیم پس از برگزاری آزمون است.

  • برای مشاهده نتايج نمونه دولتی کردستان به کدام سامانه مراجعه کنیم ؟

سامانه اعلام نتايج نمونه دولتی کردستان به نشانی my.medu.ir می باشد.

  • آیا امکان اعتراض به اعلام نتايج نمونه دولتی وجود دارد ؟

بله ، دانش آموزان در صورت مشاهده اشتباه در محاسبه درصد دروس و تراز می توانند به نتایج اعتراض کنند.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

اعلام نتایج نمونه دولتی خراسان جنوبی

اعلام نتایج نمونه دولتی خراسان جنوبی 1402 📞 زمان و نحوه دریافت نتایج

آزمون نمونه دولتی نهم به دهم امسال در استان خراسان جنوبی نیز برگزار شد. دانش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر