از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

nemoone medu ir – ورود به سایت مدارس نمونه دولتی – به همراه راهنمای استفاده

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

همراه با 30 درصد تخفیف تابستانه ، تماس از سراسر کشور: 9099071612

nemoone medu ir - ورود به سایت مدارس نمونه دولتی - به همراه راهنمای استفاده

 

مدارس نمونه دولتی هر ساله در پایه های تحصیلی ششم به هفتم و نهم به دهم از دانش آموزان علاقه مند که واجد شرایط لازم هستند ، ثبت نام به عمل می آورند و پس از برگزاری آزمون و بررسی سوابق تحصیلی هر یک از ثبت نام کنندگان ، دانش آموزان مستعد را شناسایی و جذب می نمایند. مدارس نمونه دولتی به دلیل دارا بودن سطح آموزشی بالاتر نسبت به مدارس عادی ، جایگاه ویژه ای را در میان دانش آموزان و والدین دارند  و با توجه به اینکه اکثر متقاضیان با نحوه ثبت نام آشنایی ندارند ، در ادامه ضمن معرفی سایت nemoone medu ir ،( ورود به سایت نمونه دولتی)  راهنمای کاملی از مراحل ثبت نام نیز شرح خواهیم داد.

شما عزیزان میتوانید هرگونه سوال و ابهام خود را در مورد ورود به سایت مدارس نمونه دولتی و همچنین انجام ثبت نام آزمون ، از مشاوران ارشد ما در پاسخ با ما بپرسید ، و حتی ثبت نام عزیزان خود را به کارشناسان ما بسپارید ، کارشناسان ما تمامی ایام هفته حتی روزهای تعطیل از 8 صبح لغایت 12 شب پاسخگوی شما عزیزان میباشند لطفا بخاطر داشته باشید که تماس صرفا از تلفن ثابت و بدون گرفتن کد و صفر امکانپذیر است .

همین حالا تماس بگیرید 

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از استان تهران 9092301611

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل

ورود به سایت مدارس نمونه دولتی nemoone medu ir

در چند سال اخیر تغییرات زیادی در نحوه برگزاری آزمون نمونه دولتی پایه ششم به هفتم و همچنین آزمون نمونه دولتی پایه نهم به دهم اعمال شده است. آزمون پایه ششم که به طور کامل حذف شده و جذب دانش آموزان از طریق مراجعه به مدارس و ثبت نام حضوری انجام می گیرد یعنی پذیرش دانش آموزان در پایه ششم در سال 1400 همانند چند سال قبل ، بر اساس سوابق تحصیلی آنها خواهد بود.

در پایه نهم به دهم این آزمون برگزار می شود ولی متفاوت تر از سال های قبل. در سال گذشته ثبت نام آزمون نمونه دولتی در سایت Azmoon.medu.ir انجام می گرفت که با ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم نیز همزمان و مشترک بود اما امسال سایت ثبت نام تغییر کرده و برای هریک از استان ها سامانه جداگانه ای معرفی شده است.

آدرس سامانه ثبت نام اینترنتی آزمون مدارس نمونه دولتی آموزش و پرورش هر یک از استان ها در جدول زیر گردآوری شده اند که برای ورود به سایت نمونه دولتی هر استان میبایست از طریق سایت مخصوص همان استان اقدام نمایید:

 آدرس ورود به سایت نمونه دولتی و ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی هر یک از استان ها

نام استان آدرس سایت نام استان آدرس سایت
آذربایجان شرقی azmoon.eamedu.ir چهارمحال و بختیاری sanjesh.chbedu.ir
آذربایجان غربی snj.awaedu.ir خراسان جنوبی azmoon.skedu.ir
اردبیل 217.219.153.218 خراسان رضوی 10.69.78.13
اصفهان sanjesh.isfedu.ir خراسان شمالی azmoon.nkhedu.ir
البرز azmoon.albmedu.ir خوزستان azmoon.khouzedu.ir
ایلام ilam.natije.ir زنجان sabtenam.zanjanedu.ir
بوشهر sanjesh.buedu.ir سمنان iranschl.ir
تهران azmoon.tehranedu.ir سیستان و بلوچستان 78.38.114.105
تهران (شهرستان ها) sanjesh.teo.ir فارس sanjesh.farsedu.ir
قزوین nemooneh.qazvinedu.ir  گیلان sanjesh.giledu.ir 
قم qom.natije.ir  لرستان lorestan.natije.ir 
کردستان 10.249.7.204  مازندران 217.219.172.53 
کرمان sanjesh.kermanedu.ir  مرکزی markazi.natije.ir 
کرمانشاه azmoonkedu.ir هرمزگان 10.187.50.22 
کهگیلویه و بویراحمد azmoon.kbedu.ir همدان hamedan.natije.ir 
گلستان nemooneh.goledu.ir  یزد result.yazdedu.ir 

 

لازم به ذکر است که کلیه اخبار و اطلاعیه های مربوط به ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی هر یک از استان ها ، از طریق سامانه مربوطه همان استان به اطلاع دانش آموزان رسانده می شود و علاقه مندان به شرکت در آزمون ، می بایست به سامانه مراجعه و پس از دانلود دفترچه راهنما و اطلاع از شرایط ثبت نام ، با واریز هزینه ثبت نام خود را آغاز نماید.

دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی از سایت nemoone medu ir

برای اطلاع رسانی به دانش آموزان در خصوص شرایط و نحوه ثبت نام آزمون نمونه دولتی ، دفترچه راهنمای ثبت نام تهیه و منتشر می گردد و هر یک متقاضیان شرکت در آزمون باید با ورود به سایت نمونه دولتی مربوطه که معرفی شد ، دفترچه را دانلود و مطالعه نمایند.

در ادامه دفترچه ثبت نام آزمون نمونه دولتی تعدادی از استانها را قرار داده ایم اما به دلیل زیاد بودن تعداد دفترچه ها ، برای دانلود دفترچه استان خود از طریق سایت مربوطه اقدام کنید.

دفترچه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم

دفترچه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم استان تهران دانلود
دفترچه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم استان اصفهان دانلود
دفترچه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم استان خراسان رضوی دانلود
دفترچه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم استان فارس دانلود
دفترچه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم استان یزد دانلود
دفترچه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم استان گیلان دانلود

 

شما عزیزان میتوانید هرگونه سوال و ابهام خود را در مورد سایت مدارس نمونه دولتی و همچنین انجام ثبت نام آزمون ، از مشاوران ارشد ما در پاسخ با ما بپرسید ، کارشناسان ما تمامی ایام هفته حتی روزهای تعطیل از 8 صبح لغایت 12 شب پاسخگوی شما عزیزان میباشند لطفا بخاطر داشته باشید که تماس صرفا از تلفن ثابت و بدون گرفتن کد و صفر امکانپذیر است .

همین حالا تماس بگیرید 

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از استان تهران 9092301611

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل

لازم به ذکر است که نحوه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی هر یک از استان ها متفاوت می باشد ولی روال کلی بدین صورت است که اولیأ دانش آموزان پس از ورود به سایت نمونه دولتی ابتدا باید هزینه ثبت نام را که در تمام استان ها مبلغ 25 هزار تومان می باشد را واریز نمایند و سپس با دریافت فرم ثبت نام آن را تکمیل کنند.

دانش آموزانی که در مراحل ثبت نام و واریز هزینه با مشکلی مواجه شدند  ، می توانند با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی پاسخ با ما تماس بگیرند تا راهنمایی شوند.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر