از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

اعلام نتایج نمونه دولتی البرز 1403 📞 زمان و سایت اعلام نتایج نمونه دولتی البرز

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

اعلام نتایج نمونه دولتی البرز

آزمون نمونه دولتی نهم به دهم هر ساله در استان البرز نیز برگزار می شود. دانش آموزانی که دارای شرایط لازم هستند ، می توانند با شرکت در این آزمون شانس خود را برای قبولی در مدارس نمونه دولتی ، امتحان کنند. نتایج آزمون نمونه دولتی البرز حدود یک الی یک ماه و نیم پس از برگزاری آزمون اعلام می شود. طبق این نتایج مشخص خواهد شد که دانش آموز جزو قبول شدگان است یا خیر. در ادامه این مطلب همراه ما باشید تا از جزئیات بیشتر اعلام نتایج نمونه دولتی البرز مطلع شوید.

شما عزیزان میتوانید برای دریافت پاسخ سوالات خود در زمینه اعلام نتایج نمونه دولتی البرز ، با مشاوران ارشد ما در پاسخ با ما ارتباط برقرار کنید ،

کارشناسان ما تمامی ایام هفته حتی روزهای تعطیل از 8 صبح لغایت 12 شب پاسخگوی شما عزیزان میباشند.

همین حالا تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل 

زمان اعلام نتایج نمونه دولتی البرز 1403

همانطور که بالاتر نیز ذکر شد ، نتایج آزمون نمونه دولتی البرز به فاصله 4 الی 6 هفته پس از برگزاری آزمون اعلام می شود. با توجه به برگزاری آزمون در تاریخ 3 تیرماه ، پیش بینی می شود که حداکثر تا اواسط مردادماه نتایج تحت عنوان یک کارنامه منتشر شود و دانش آموزان با مراجعه به سامانه آموزش و پرورش استان خود ، کارنامه شان را دریافت نمایند.

نتایج آزمون نمونه دولتي البرز ممکن است زودتر یا دیر از نتایج آزمون نمونه دولتي سایر استان ها اعلام شود. پس اگر در استان های دیگر نتایج اعلام شده‌ است ، نگران نباشید زیرا حداکثر تا چند روز آینده ، نتایج آزمون استان البرز نیز اعلام می گردد.

احتمالا این را هم بپسندید  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی کهگیلویه و بویراحمد 1402 📞 زمان و سایت اعلام نتایج

راهنمای مشاهده نتایج نمونه دولتی البرز

سامانه دریافت نتایج نمونه دولتی البرز به نشانی my.medu.ir می باشد. دانش آموزان پایه نهم این استان که در آزمون نمونه دولتی نهم به دهم شرکت کرده‌ اند ، برای دریافت نتایج لازم است به این سامانه مراجعه کنند. اطلاعات لازم برای دریافت نتایج نمونه دولتی البرز شامل کد ملی و شماره سریال شناسنامه هستند.

مرتبط بخوانید : اعتراض به نتایج نمونه دولتی

اعتراض به اعلام نتایج نمونه دولتی البرز 

نتایج آزمون نمونه دولتی البرز شامل 3 نوع کارنامه به شرح زیر است :

  • کارنامه دانش آموزان پذیرفته‌ شده‌ که تراز قبولی مدارس نمونه دولتی را کسب کرده‌ اند.
  • کارنامه دانش آموزان پذیرفته‌ نشده‌ که از تراز لازم برای قبولی در مدارس نمونه دولتی برخوردار نیستند.
  • کارنامه دانش آموزان ذخیره که دارای حداقل تراز لازم برای قبولی در مدارس نمونه دولتی هستند.

دانش آموزان دسته دوم یعنی دانش آموزانی که در آزمون پذیرفته‌ نشده‌ اند و همچنین دانش آموزان ذخیره ، می توانند کارنامه خود را بررسی کنند و اگر در محاسبه تراز و درصد دروس اکتسابی آنها اشتباهی رخ داده‌ باشد ، امکان اعتراض به نتایج را دارند.

اعتراض به نتایج نمونه دولتی البرز به صورت اینترنتی و در سامانه my.medu.ir ثبت می شود و زمان آن نیز از سوی همین سامانه به متقاضیان اطلاع رسانی خواهد شد.

مرتبط بخوانید : آزمون تکمیل ظرفیت نمونه دولتی دهم به یازدهم

آیا اعلام نتایج نمونه دولتی البرز لیست ذخیره دارد 

اعلام نتایج نمونه دولتی البرز

در پاسخ به این سوال که آیا آزمون نمونه دولتی نهم به دهم لیست ذخیره دارد ، لازم است بدانید که لیست ذخیره های نمونه دولتی همزمان با اعلام نتایج منتشر می شود و دانش آموزانی که جزو ذخیره ها باشد ، در کارنامه آنها عبارت “دخیره” درج می گردد.

احتمالا این را هم بپسندید  اعلام نتایج نمونه دولتی خراسان جنوبی 1402 📞 زمان و نحوه دریافت نتایج

دانش آموزان جزو لیست ذخیره نمونه دولتی البرز باید منتظر تماس از سوی مدرسه باشند تا اگر دارای ظرفیت خالی بود ، از آنها ثبت نام به عمل آید. تکمیل نشدن ظرفیت مدارس نمونه دولتی البرز به دلایل مختلفی امکان پذیر است که از مهم ترین آنها دو دلیل زیر هستند :

  • دانش آموزانی که همزمان با شرکت در آزمون نمونه دولتی ، در آزمون تیزهوشان نیز شرکت کرده‌ و قبول شده‌ اند و قصد ثبت نام در مدرسه تیزهوشان را دارند.
  • دانش آموزانی که به دلیل جابجایی محل سکونت ناچار به تغییر مدرسه هستند که یا با انتقالی آنها موافقت می شود و یا باید در سایر مدارس ثبت نام کنند.

در این صورت ، دانش آموزان ذخیره شانس قبولی در مدرسه نمونه دولتی را خواهند داشت که البته‌ ذخیره های اول تا پنجم شانس پذیرش بیشتری دارند.

اعلام نتایج نمونه دولتی البرز هفتم

ثبت نام نمونه دولتی ششم به هفتم به صورت بدون آزمون است و اگر ثبت نام کرده اید باید به مدرسه مراجعه کرده و از وضعیت قبولی یا عدم قبولی خود اطلاع یابید. نتایج قبولی متوسطه اول مدارس نمونه دولتی حداکثر تا اوایل شهریورماه اعلام می گردد.

سوالات متداول

  • زمان اعلام نتایج نمونه دولتی البرز 1403 چه تاریخی است ؟

زمان اعلام نتایج نمونه دولتی البرز حداکثر یک ماه و نیم پس از برگزاری آزمون است.

  • برای مشاهده نتایج نمونه دولتی البرز به کدام سامانه مراجعه کنیم ؟

سامانه اعلام نتايج نمونه دولتی البرز به نشانی my.medu.ir می باشد.

  • آیا امکان اعتراض به اعلام نتايج نمونه دولتی البرز وجود دارد ؟

بله ، دانش آموزان در صورت مشاهده اشتباه در محاسبه درصد دروس و تراز می توانند به نتایج اعتراض کنند.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

اعلام نتایج نمونه دولتی خراسان جنوبی

اعلام نتایج نمونه دولتی خراسان جنوبی 1402 📞 زمان و نحوه دریافت نتایج

آزمون نمونه دولتی نهم به دهم امسال در استان خراسان جنوبی نیز برگزار شد. دانش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر