از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

ضمن خدمت – لینک ورود به ضمن خدمت فرهنگیان و معرفی دوره ها و ثبت نام

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

ضمن خدمت - لینک ورود به ضمن خدمت فرهنگیان و معرفی دوره ها و ثبت نام

 

دوره های ضمن خدمت فرهنگیان به منظور افزایش توانمندی های علمی و به دنبال آن ارتقا کیفیت آموزش در مدارس ، توسط وزارت آموزش و پرورش کشور برای آموزگاران ، مدیران مدارس و پرسنل آموزشی برگزار می شود. زمان برگزاری دوره های ضمن خدمت فرهنگیان پس از استخدام قطعی در آموزش و پرورش است که شرکت در بعضی از دوره ها الزامی اما بعضی دیگر از دوره ها اختیاری هستند ولی گذراندن دوره های اختیاری باعث افزایش امتیاز در نظام رتبه بندی معلمان می شود.

چرا باید در دوره های ضمن خدمت فرهنگیان شرکت کرد ؟

شرکت در اکثر دوره های حین خدمت فرهنگیان الزامی است و هر یک از کارکنان آموزشی مدارس از زمان استخدام تا زمان بازنشتسگی باید با توجه به نیاز مدارس در کلاس هایی که برای آنها در نظر گرفته می شود ، شرکت نمایند. ثبت نام کلاسهای ضمن خدمت و دریافت گواهینامه دوره های آموزشی خالی از لطف نیست ، شما با گذراندن این دوره ها در ارزشیابی سالانه و نظام رتبه بندی معلمان شرکت داده می شوید و هر چقدر که امتیاز بیشتری کسب کنید ، به رتبه های بهتر ارتقا می یابید.

همچنین تاثیر اندکی نیز در افزایش حقوق دارد که سالانه در فیش حقوقی فرهنگیان اعمال می شود. شما با گذراندن هر یک ساعت کلاسهای حین خدمت ، نیم امتیاز دریافت می کنید و می توانید حداکثر 1000 ساعت کلاس شرکت کنید و 500 امتیاز عایدتان شود.

راهنمای ثبت نام دوره های ضمن خدمت فرهنگیان

ثبت نام دوره های ضمن خدمت مجازی فرهنگیان در سایت ال تی ام اس ( ltms ) انجام می گیرد و فراگیران عزیز برای شرکت در دوره ها ابتدا باید در این سامانه یک حساب کاربری داشته باشند و با استفاده از نام کاربری و رمز عبوری که توسط سامانه به آنها ارائه می شود ، وارد سایت شده و از بخش ثبت نام متقاضیان مدرس ، لیست دوره های فعال و در حال برگزاری را مشاهده نمایند و نسبت به پرداخت هزینه و ثبت نام اقدام نمایند.

پس از آنکه  لیست دوره های ضمن خدمت فرهنگیان در حال برگزاری را در سایت مشاهده کردید ، مطابق مراحل زیر ثبت نام خود را انجام دهید :

 • از گزینه های موجود در منوی صفحه اول سامانه ، بر روی گزینه “ثبت نام متقاضیان مدرسی” کلیک کنید.
 • تمام شرایط و ضوابط را با دقت مطالعه فرمایید و سپس گزینه تایید را بزنید.
 • در مرحله بعد می بایست باید دستگاه ، استان و منطقه مورد تقاضای خود برای تدریس را انتخاب کنید گزینه  “تایید و ادامه” را انتخاب کنید.
 • اطلاعات خود را در فرم ثبت نام به درستی وارد کنید.
احتمالا این را هم بپسندید  رایادرس ضمن خدمت - ورود به سامانه رایادرس ضمن خدمت و راهنمای استفاده

اطلاعات لازم برای تکمیل فرم ثبت نام

 • مدرک تحصیلی
 • سهمیه ایثارگری
 • مهارت در فناوری اطلاعات
 • کدملی
 • کد پرسنلی
 • نام
 • نام خانوادگی
 • شماره تلفن ثابت و همراه
 • عکس
 • اطلاعات مربوط به تولیدت آموزشی
 • توانمندی های علمی
 • اطلاعات مربوط به تالیف
 • اطلاعات مربوط ترجمه مقاله
 • عضویت در گروه های آموزشی و درسی
 • و …

پس از وارد کردن تمام اطلاعات خواسته شده ، در صورت موفقیت آمیز بودن ثبت نام ، کد رهگیری توسط سامانه به شما ارائه داده می شود.

فایل راهنمای تصویری ثبت نام دوره های ضمن خدمت فرهنگیان در سایت ltms

شما عزیزان میتوانید هرگونه سوال و ابهام خود را در مورد نحوه ورود به سامانه ضمن خدمت فرهنگیان و ثبت نام کلاس های رایادرس را از کارشناسان ارشد ما در پاسخ با ما بپرسید ، کارشناسان ما تمامی ایام هفته حتی روزهای تعطیل از 8 صبح لغایت 12 شب پاسخگوی شما عزیزان میباشند لطفا بخاطر داشته باشید که تماس صرفا از تلفن ثابت و بدون گرفتن کد و صفر امکانپذیر است.

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از استان تهران 9092301611

مشاهده دوره های ثبت نام شده در سایت LTMS

پس از ثبت نام دوره های ضمن خدمت غیرحضوری فرهنگیان حهت بررسی اینکه ثبت نام با موفقیت انجام شده است یا خیر ، می توانید وارد بخش دوره های ضمن خدمت ثبت نام شده فرهنگیان شوید. به همین منظور از منوی سامانه گزینه ورود متقاضیان مدرسی  را انتخاب کنید.

 

سپس نام کاربری و رمز عبور را که در زمان ثبت نام در سایت ال تی ام اس به شما ارائه شده است را وارد این بخش کنید.

 

حال از منوی سایت طبق تصویر راهنمای زیر ، بر روی گزینه ” دوره های ثبت نام شده “ کلیک نمایید.

احتمالا این را هم بپسندید  ضمن خدمت مهدویت - راهنمای دوره مهدویت ضمن خدمت

حداقل و حداکثر میزان ساعت ضمن خدمت فرهنگیان

پس از گذراندن تمام هفته های آموزشی یک دوره آموزشی و ارسال نمرات ، دوره های ثبت نام شده به دوره های گذرانده شده تبدیل می شوند که از بخش سوابق ضمن خدمت سایت می توانید آنها را مشاهده کنید.

چند ساعت ضمن خدمت دارم ؟ - حداقل و حداکثر میزان ساعت ضمن خدمت فرهنگیان

 

حداقل ساعت ضمن خدمت فرهنگیان برای حضور در ارزشیابی سالانه ، 40 ساعت در طول یکسال است و طبق بخشنامه جدید از سال 99 به بعد دوره های گذرانده شده بیش از 200 ساعت نیز ثبت نمی شوند.

نمره قبولی دوره های حین خدمت فرهنگیان

نمره قبولی آزمون های ضمن خدمت فرهنگیان ، 12 از 20 است. این آزمون ها معمولا در 4 جلسه برگزار می شوند و میانگین نمرات ، نمره نهایی شما را تشکیل می دهد. هر یک از فراگیران مجازند که در صورت کسب عدم نمره قبولی ، در آزمون های تکرار شرکت نمایند تا نمرات خود را ارتقا دهند. پس از برگزاری آزمون ، گواهینامه پایان دوره اعطا می شود.

در مورد دوره های ضمن خدمت آموزش و پرورش سوالی دارید؟

همین حالا تماس بگیرید 

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از استان تهران 9092301611

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

معرفی دوره های ضمن خدمت فرهنگیان

تمام کارمندان آموزش و پرورش می بایست در دوره های ضمن خدمت آموزش و پرورش شرکت نمایند. لیست دوره های فعال و در حال برگزاری از طریق تابلوی اعلانات سایت ال تی ام اس به فراگیران گرامی اطلاع رسانی می شود که بعضی از آنها رایگان اما بعضی دیگر دارای هزینه می باشند.

تمامی کارمندان آموزش و پرورش باید مهارت های هفتگانه و اطلاعات ارتباطات را بگذرانند و یکی از شروط اصلی استخدام شدن نیز گذراندن این دوره است. فرهنگیان عزیزی که در سنوات قبل دوره مهارت های هفتگانه را نگذرانده اند ، می بایست از طریق موسسات و مراکز آموزشی تایید صلاحیت شده اقدام نمایند.

لیست دوره های ضمن خدمت مهارت های هفتگانه فرهنگیان

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

سایت مرات ضمن خدمت – لینک ورود و راهنمای سایت مرات ضمن خدمت فرهنگیان

سایت مرآت ضمن خدمت – لینک ورود و راهنمای سایت مرآت ضمن خدمت فرهنگیان

  مدارس یادگیرنده مرآت ، با هدف تالیف کتاب های کارآمد و ارائه خدمات آموزش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر