از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

ضمن خدمت فرهنگیان چیست – راهنمای کامل ضمن خدمت فرهنگیان

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

ضمن خدمت فرهنگیان چیست - راهنمای کامل ضمن خدمت فرهنگیان

دوره های ضمن خدمت فرهنگیان چیست ؟ چرا باید در این دوره ها شرکت کنیم ؟ آیا ثبت نام کلاسهای ضمن خدمت الزامی است ؟ کدام دوره ها رایگان هستند ؟ کدام دوره ها با پرداخت هزینه امکان شرکت در آن ها وجود دارد و سوالاتی از این قبیل که از سوی فرهنگیان عزیز و کادر آموزشی مدارس همواره مطرح می شود و در این مطلب قصد داریم جهت شفاف سازی ، راهنمای کامل ضمن خدمت فرهنگیان را ارائه دهیم.

مزایای شرکت در دوره های ضمن خدمت فرهنگیان چیست

احتمالا بسیاری از شما نمی دانید که مزایای شرکت در دوره های ضمن خدمت فرهنگیان چیست و چه لزومی به گذراندن این دوه ها وجود دارد. مزیت اصلی دوره های ضمن خدمت مجازی فرهنگیان (در شرایط حال حاضر این دوره ها مجازی برگزار می شوند اما پس از رفع کرونا ، تمامی کلاس ها و آزمون ها حضوری خواهند بود) ، افزایش حقوق فرهنگیان گرامی می باشد.

پایان هر سال کارگزینی ادارات ، گزارش ضمن خدمت را از سایت ltms دریافت و در فیش حقوقی فرهنگیان اعمال می کند. در واقع هر یک ساعت ضمن خدمت ، شامل نیم امتیاز است که در حق شاغل و در حکم کارگزینی محاسبه می گردد که افزایش حقوق را در پی دارد.

حداکثر ساعات قابل اعمال در حکم کارگزینی 1000 ساعت یعنی 500 امتیاز است که با زیاد شدن سابقه کار ، افزایش می یابد.

علاوه بر افزایش حقوق ، تاثیر مثبتی در ارزشیابی سالانه فرهنگیان نیز دارد. راهبران آموزشی مناطق ، ارزشیابی سالانه را از کلیه کارکنان آموزش و پرورش انجام می دهند و یکی از عواملی که تاثیر مثبت در ارزشیابی دارد ، گذراندن دوره های ضمن خدمت است. ارزشیابی سالانه ، ملاک و مرجعی برای سازماندهی ، امتیازبندی ، رتبه بندی و افزایش حقوق معلمان و کارکنان آموزش و پرورش است.

زمانبندی ثبت نام و برگزاری دوره های ضمن خدمت فرهنگیان

لیست دوره های ضمن خدمت فرهنگیان توسط مرکز مدیریت یادگیری هر یک از استان ها منتشر می شود و فراگیران جهت اطلاع از دوره های آموزشی فعال باید ثبت نام در رایادرس و همچنین ثبت نام سایت ltms را انجام دهند.

سایت رایادرس برای برگزاری آزمون های پایان دوره و اعطای گواهینامه قبولی طراحی شده است و سایت ltms جهت کلاس های آموزشی و شرکت در دوره ها قابل دسترسی است.

فراگیران و هنرآموزان گرامی می توانند برای اطلاع از نحوه ورود به سامانه ضمن خدمت فرهنگیان و همچنین نحوه ثبت نام در سایت رایادرس ، دو فایل آموزشی تصویری زیر را که کارشناسان مرکز مشاوره تلفنی پاسخ با ما تهیه شده است را دانلود و بررسی نمایند. همچنین می توانید این فایل ها را با همکاران خود نیز به اشتراک بگذراید.

راهنمای کلاس های ثبت نام ضمن خدمت فرهنگیان در سایت ltms 

راهنمای ثبت نام آزمون های ضمن خدمت فرهنگیان در سایت رایادرس

نمره قبولی دوره های ضمن خدمت فرهنگیان چیست

برای هر یک از دوره های آموزشی ، 4 مرحله آزمون برگزار می شود که اجرای آزمون ها در سایت رایادرس است. نمره قبولی آزمون ضمن خدمت فرهنگیان در این 4 آزمون ، 12 از 20 می باشد و به عبارتی فراگیران باید بتوانند در 4 مرحله ، میانگین نمره 12 را به دست آورند.

پس از آنکه در سایت ltms  ثبت نام انجام می دهید ، اطلاعات کاربری شما به همراه دوره های ضمن خدمت ثبت نام شده فرهنگیان در سایت رایادرس نیز ذخیره می شود اما برای آنکه بتوانید به دوره ها و همچنین آزمون ها دسترسی پیدا کنید ، لازم است اولین بار که وارد سایت رایادرس می شوید ، رمز عبور خود را تغییر دهید و در صورت عدم تغییر رمز ، سامانه رایادرس ضمن خدمت به شما اجازه شرکت در آزمون ها را نخواهد داد.

قابل ذکر است که مشاهده نمرات دوره های ضمن خدمت فرهنگیان نیز از طریق سایت رایادرس قابل انجام است و پس از ورود به این سایت ، می توانید از بخش مشارکت ها  وارد قسمت امتیاز ها و کارنامه شوید و سپس نتیجه عملکرد خود را دریافت نمایید.

این مطلب در پاسخ به سوال ضمن خدمت فرهنگیان چیست ، ارائه داده شد. اما شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر از مطالب زیر استفاده کنید و در صورت وجود هر گونه سوال و مشکل در ورود به سامانه های ضمن خدمت ، از کارشناسان مشاوره تحصیلی تلفنی شبانه روزی پاسخ با ما ، راهنمایی دریافت کنید.

دوره های رایگان ضمن خدمت فرهنگیان
ثبت نام مربیان پیش دبستانی در سامانه ltms
چرا رایادرس باز نمیشود
ثبت نام دوره های ضمن خدمت غیرحضوری فرهنگیان
فراموشی رمز ضمن خدمت فرهنگیان
ضمن خدمت مهدویت

 

احتمالا این را هم بپسندید  نمره قبولی آزمون ضمن خدمت فرهنگیان - نمره لازم برای قبولی آزمون ضمن خدمت فرهنگیان

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

حداقل ساعت ضمن خدمت فرهنگیان – راهنمای حداقل میزان گذراندن ضمن خدمت فرهنگیان

حداقل ساعت ضمن خدمت فرهنگیان – راهنمای حداقل میزان گذراندن ضمن خدمت فرهنگیان

  گذراندن دوره های ضمن خدمت یکی از عوامل تاثیر گذار در ارزشیابی سالانه فرهنگیان …

Call Now Buttonتماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر