از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

سایت پادا انتخاب رشته نهم و هدایت تحصیلی نهم 1403 📞 pada.medu.ir

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

سایت پادا انتخاب رشته‌ نهم 1400

پادا انتخاب رشته‌ اصطلاحی است برای سامانه پادا جهت انتخاب رشته‌‌ نهم که این روزها توسط دانش آموزان و اولیای پایه نهمی ها زیاد استفاده می شود. طبق اعلام سازمان آموزش و پرورش کشور در سال تحصیلی 1403 ، بیش از یک میلیون دانش آموز کلاس نهم متوسطه اول باید برای انتخاب رشته‌‌ نهم به دهم جهت ورود به مقطع دوم متوسطه اقدام کنند و با مراجعه به سامانه پادا به نشانی pada.medu.ir انتخاب رشته‌‌ خود را انجام دهند. در سایت پادا اطلاعات مربوط به ظرفیت مدارس در مناطق مختلف آموزش و پرورش درج شده‌ است و دانش آموزان با کمک این اطلاعات و البته دریافت فرم هدایت تحصیلی شان ، می توانند رشته‌‌ تحصیلی خود را انتخاب کنند. در ادامه این مطلب راهنمای کاملی از سایت پادا انتخاب رشته نهم و pada medu ir هدایت تحصیلی پایه نهم را ارائه خواهیم داد.

شما دانش آموزان عزیز می توانید با خیالی راحت هدایت تحصیلی و انتخاب رشته‌‌ خود را در سایت پادا به مشاوران مجرب ما در مرکز مشاوره تحصیلی پاسخ با ما بسپارید 

 و یا سوالات خود را در خصوص نحوه تکمیل فرم های انتخاب رشته‌‌ در سایت پادا از مشاوران ما بپرسید.

همین حالا تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل

سایت پادا انتخاب رشته نهم 1403

امسال هدایت تحصیلی و انتخاب رشته‌‌ نهم به دهم دانش آموزان از طریق سایت پادا که به تازگی توسط وزارت آموزش و پرورش راه اندازی شده‌ است ، انجام می گیرد. در سامانه پادا دانش آموزی تمام فرم های هدایت تحصیلی از جمله نمون برگ شماره 7 هدایت تحصیلی و سایر نمون برگ ها موجود است و ظرفیت مدارس و مناطق آموزش و پرورش برای هر رشته‌‌ تحصیلی مشخص و در سامانه بارگذاری شده است. برای هر یک از دانش آموزان جهت هدایت تحصیلی 100 امتیاز در نظر گرفته شده‌ است که با توجه به نظرات خود دانش آموز ، معلم ، والدین و مشاور مدرسه اعمال می شود.

دانش آموزان باید طبق اولویت الف در هدایت تحصیلی خود و همچنین سایر اولویت های درج شده‌ در فرم شماره 7 ، رشته‌‌ تحصیلی متناسب با سطح نمرات و علاقه خود را انتخاب نمایند. همانطور که می دانید سه عامل مهم در هدایت تحصیلی شامل بررسی های مشاوره ای ، عملکرد تحصیلی دانش آموز و حد نصاب نمره لازم برای دروس تخصصی رشته‌‌ های شاخه نظری ، فنی حرفه ای و کاردانش و همچنین ظرفیت رشته‌‌ است.

در برگه هدایت تحصیلی شماره ۶ که بیشتر جنبه مشاوره ای و توصیه ای دارد ، به دانش آموز رشته‌‌ هایی پیشنهاد می شود که صلاحیت و توانمندی ورود به آنها را دارد اما رشته‌‌ های پیشنهادی (الف) تا (د) فرم شماره 7 براساس عملکرد تحصیلی دانش آموز و ظرفیت منطقه تعیین می شود.

مرتبط بخوانید : هدایت تحصیلی نهم رشته‌ تجربی

نحوه اولویت‌ بندی شاخه‌ ها در نمون‌ برگ‌ های هدایت تحصیلی

دانش آموزان برای انتخاب رشته نهم در سایت پادا از اواسط تیرماه فرصت دارند و هدایت تحصیلی دانش آموزان تجدیدی نیز در شهریورماه انجام می گیرد. نمون برگ های هدایت تحصیلی دانش آموزان در شاخه کاردانش و رشته‌‌ های ریاضی فیزیک و علوم و معارف اسلامی بر اساس اولویت (الف) صادر می‌ شود یعنی اگر دانش آموز نمره لازم برای ورود به این رشته‌‌ ها را داشته باشد بدون در نظر گرفتن ظرفیت مدرسه و منطقه ثبت نام او انجام می گیرد.

برای استفاده از نسخه جدید نرم افزار هدایت تحصیلی پایه نهم و دریافت مشاوره و پرسیدن سوالات خود در زمینه نحوه انتخاب رشته‌‌ با نرم افزار هدایت تحصیلی ، با مشاوران ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

همین حالا تماس با مرکز مشاوره تلفنی انتخاب رشته‌ نهم بگیرید

تماس از سراسر کشور ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۲

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل

اما در رشته‌‌ های فنی حرفه ای ، انسانی و علوم تجربی نمون برگ هدایت تحصیلی بر اساس اولویت های (الف) و (ب) صادر می شود و دانش آموز علاوه بر اینکه باید کف نمره هر رشته‌‌ را کسب کند ، باید در مدارس منطقه برای آن رشته‌‌ ظرفیت وجود داشته باشد. بدین صورت که ابتدا از دانش آموزانی که اولویت الف را کسب کرده‌ اند ثبت نام انجام می شود و در صورت باقی ماندن ظرفیت ، دانش آموزان دارای اولویت (ب) می توانند ثبت نام کنند.

هدایت تحصیلی و انتخاب رشته‌‌ دانش آموزان اولویت (ب) به شرط خالی بودن ظرفیت مدارس ، در سامانه پادا و با تایید از طرف مدیر مدرسه انجام خواهد گرفت.

pada medu ir هدایت تحصیلی پایه نهم

فرایند ارائه خدمات راهنمایی و مشاوره به دانش آموزان برای انتخاب رشته‌ بهتر را هدایت تحصیلی می نامند. هدایت تحصیلی به دانش آموز کمک می کند تا علاوه بر شناخت استعداد ها ، علایق ، توانمندی ها و ویژگی های شخصیتی خود ، با رشته‌ ها و شاخه های تحصیلی مختلف آشنا شود و بر اساس آینده تحصیلی و شغلی که رشته‌ های مختلف دارند ، به صورت آگاهانه رشته‌ مناسب برای خود انتخاب کند.

همانطور که پیش تر نیز اشاره شد ، در pada medu ir هدایت تحصیلی پایه نهم دانش آموزان سه عامل زیر مهم است :

 • بررسی های مشاوره ای
 • عملکرد تحصیلی دانش آموز و حد نصاب نمره لازم برای دروس تخصصی رشته‌‌  های شاخه نظری ، فنی حرفه ای و کاردانش
 •  ظرفیت رشته‌‌

بررسی های مشاوره ای طبق نمون برگ شماره ۶ هدایت تحصیلی انجام می گیرد که توسط مشاور مدرسه صورت می پذیرد. در این فرم به دانش آموز رشته‌‌ هایی پیشنهاد می شود که مطابق با توانمندی ، استعداد ها و علایق اوست. در فرم شماره ۶ هدایت تحصیلی نحوه تقسیم بندی ۱۰۰ امتیاز به صورت زیر است :

 • توصیه‌ های مشاوران 10 نمره
 • نظر معلم در زمینه استعداد دانش آموزان 10 نمره
 • نظر خود دانش آموز 10 نمره
 • نظر اولیاء 5 نمره
 • آزمون رغبت و توانایی 30
 • عملکرد تحصیلی 35
احتمالا این را هم بپسندید  آیا رشته ریاضی سخت است ؟ 📞 معرفی و راهنمای تحصیل در رشته ریاضی

ظرفیت رشته‌‌ تحصیلی نیز عامل بسیار مهم و تاثیر گذار در انتخاب رشته‌‌ است و بالاتر نیز گفته شد که اولویت ثبت نام در هر یک از رشته‌‌ ها با دانش آموزانی است که اولویت الف را به دست آورده‌ اند. اگر همچنان رشته‌‌ ظرفیتی داشته باشد دانش آموزان دارای اولویت ب و در انتها در صورت باقی ماندن ظرفیت ، دانش آموزان اولویت ج می توانند ثبت نام کنند. به ندرت پیش می آید که ظرفیتی برای دانش آموزان دارای اولویت د باقی بماند.

سایت پادا انتخاب رشته‌ نهم

نحوه انتخاب رشته‌ نهم در سایت پادا 1403

سال های گذشته هدایت تحصیلی و انتخاب رشته‌‌ نهم به دهم دانش آموزان از طریق سامانه همگام مدارس انجام می گرفت. اما از سال تحصیلی 1400 و راه اندازی سامانه پادا ، انتخاب رشته‌‌ تمام دانش آموزان مدارس دولتی و غیردولتی فقط از طریق این سامانه قابل انجام است. دانش آموزان برای هدایت تحصیلی و انتخاب رشته‌‌ خود نیازی به مراجعه حضوری به مدرسه ندارند.

سامانه پادا انتخاب رشته‌‌ نهم به دهم به نشانی my.medu.ir می باشد. در زمان اعلام شده‌ وارد این سامانه شوید و سپس نام کاربری و رمز عبور خود را در بخش های تعیین شده‌ درج نمایید. در صورت فراموشی رمز پادا با مشاوران ما تماس بگیرید تا رمز عبور شما را در سریع ترین زمان بازیابی کنند.

پس از درج اطلاعات خود و ورود به صفحه اصلی سامانه پادا ، بر روی عبارت “انتخاب رشته‌‌ پایه نهم و رویت فرم شماره 6 رشته‌ تحصیلی” کلیک کنید و نسبت به تکمیل فرم هدایت تحصیلی پایه نهم اقدام کنید.

مراحل هدایت تحصیلی و صدور فرم های شماره 6 و 7 نیز به شرح زیر می باشد :

 1. تایید نمرات دانش آموزان در سایت همگام توسط مدیر مدرسه ( پس از ارسال از سامانه سیدا دانش آموزی به سامانه دانا و دانا به سامانه همگام)
 2. تایید اداره آموزش و پرورش منطقه
 3. بررسی و تجزیه و تحلیل هدایت تحصیلی در مرکز و صدور فرم های هدایت تحصیلی 6 و 7
 4. چاپ و مهر و امضا و تحویل فرم ها به دانش آموزان

مرتبط بخوانید : سایت مشاوره هدایت تحصیلی – وبسایت رسمی مشاوره تلفنی هدایت تحصیلی

زمان انتخاب رشته‌ دانش آموزان در پادا 1403

زمان ورود به سایت پادا هدایت تحصیلی از اواسط تیرماه اعلام شده‌ است و بیش از یک میلیون دانش آموزان از این تاریخ فرصت دارند که به سامانه مذکور مراجعه کرده‌ و انتخاب رشته خود را انجام دهند. امسال برای انتخاب رشته‌ نهم به دهم لزومی به حضور در مدرسه نیست و کلیه مراحل و تکمیل فرم های هدایت تحصیلی به صورت اینترنتی انجام می گیرد.

همچنین هدایت تحصیلی دانش آموزان تجدیدی که حد نصاب لازم در دروس تخصصی رشته‌ مد نظر خود کسب نکرده‌ اند ، در شهریورماه انجام خواهد گرفت. این دسته از دانش آموزان باید در امتحانات شهریورماه شرکت کنند و پس از اعلام نمرات ، فرم های هدایت تحصیلی را تکمیل نمایند و طبق توصیه های مشاوره ای و عملکرد تحصیلی که دارند ، رشته‌ مناسب را انتخاب کنند.

سایت پادا انتخاب رشته نهم | شرایط انتخاب رشته‌ نهم

دانش آموزان برای ورود به هر یک از رشته‌ های تجربی ، ریاضی ، انسانی ، فنی حرفه ای و کاردانش باید شرایط و نمرات لازم را داشته باشند. مهم ترین شرایط به شرح زیر هستند :

 • میانگین نمرات و حد نصاب لازم دروس ریاضی و تجربی برای دانش آموزان متقاضی رشته‌ ریاضی باید به ترتیب حداقل 15 و 14 باشد. همچنین برای متقاضیان رشته‌ تجربی به ترتیب حداقل 14 و 15 باشد.
 • دانش آموزان متقاضی رشته‌ های فنی حرفه ای ، انسانی و علوم تجربی به دو اولویت الف و ب تقسیم می شوند که ابتدا از دانش آموزان دارای اولویت الف ثبت نام به عمل می اید و در صورت باقی ماندن ظرفیت ، دانش آموزان گروه ب می توانند ثبت نام کنند
 • هدایت تحصیلی دانش آموزان در شاخه کاردانش و رشته‌ های ریاضی فیزیک و علوم و معارف اسلامی بر اساس اولویت (الف) است و بدون در نظر گرفتن ظرفیت مدارس ، دانش آموز می تواند وارد رشته‌ مورد علاقه خود شود.
 • خرید کتب درسی برای دانش آموزان پایه دهم ، ثبت اطلاعات ، انتخاب رشته‌ و هدایت تحصیلی آنها در سامانه پادا با تایید از سوی مدیر مدرسه صورت می پذیرد.
 • نمرات تاثیر گذار در انتخاب رشته‌ نهم به دهم ، نمره های پایه هفتم ، هشتم و نهم است که نمرات سال نهم بیشترین تاثیر را دارند.
 • معدل سال های هفتم ، هشتم و نهم برای هدایت تحصیلی و انتخاب رشته‌ ملاک قرار نمی گیرد و معیار و شرط ورود به رشته‌ ها ، کسب نمره حد نصاب لازم در دروس تخصصی رشته‌ مورد تقاضا است.

سایت پادا انتخاب رشته‌ نهم

حداقل نمره های لازم برای انتخاب رشته‌ پایه نهم در سایت پادا

شاید برای شما نیز سوال است که با چه نمره هایی در نهم متوسطه انتخاب رشته‌ می کنیم. نمره های لازم برای ورود به رشته‌ های مختلف به شرح زیر است :

در رابطه با انتخاب رشته‌ نهم سوالی دارید ؟ ریسک نکنید این انتخاب رشته‌ سرنوشت شما را میتواند تغییر دهد

همین حالا تماس بگیرید 

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل 

رشته‌ علوم تجربی 

سایت پادا انتخاب رشته‌ نهم

رشته‌ تجربی سخت است ؟ برای مطالعه بر روی لینک کلیک کنید

 • محاسبه نمره درس ریاضی و علوم در سه سال اول متوسطه با ضریب 3
 • دارا بودن حداقل نمره 15 در درس علوم و نمره 14 در درس ریاضی
 • دارا بودن حداقل معدل بالای 14
 • کمتر از ضریب 42 نبودن ، مجموع سه نمره کسب شده‌ در سه پایه هفتم ، هشتم و نهم درس های ریاضی و علوم
احتمالا این را هم بپسندید  شرایط رشته تجربی 1403 📞 شرایط ورود به رشته تجربی مدارس مختلف

 ریاضی فیزیک 

سایت پادا انتخاب رشته‌ نهم

 • محاسبه نمره درس ریاضی و علوم در سه سال اول متوسطه با ضریب 3
 • دارا بودن حداقل نمره 15 در درس ریاضی و نمره 14 در درس علوم
 • دارا بودن حداقل معدل بالای 14
 • کمتر از ضریب 42 نبودن ، مجموع سه نمره کسب شده‌ در سه پایه هفتم ، هشتم و نهم درس های ریاضی و علوم

رشته‌ علوم انسانی 

 • محاسبه نمره درس زبان و ادبیات فارسی در سه سال اول متوسطه با ضریب 4 ، درس مطالعات اجتماعی با ضریب 3 و درس عربی با ضریب 2
 • دارا بودن حداقل نمره 12 در درس عربی ، 13 در درس مطالعات اجتماعی و 14در درس ادییات فارسی
 • دارا بودن حداقل معدل بالای 14
 • کمتر از ضریب 42 نبودن ، مجموع سه نمره کسب شده‌ در سه پایه هفتم ، هشتم و نهم درس های مطالعات اجتماعی ، زبان و ادبیات فارسی ، عربی

 علوم و معارف اسلامی

سایت پادا انتخاب رشته‌ نهم

 • محاسبه نمره درس زبان و ادبیات فارسی در سه سال دوره متوسطه اول با ضریب 4 ، درس مطالعات اجتماعی با ضریب 3 و درس عربی با ضریب 2
 • دارا بودن حداقل معدل کل بالای 14
 • دارا بودن حداقل نمره 13 برای درس عربی ، 14 برای درس معارف و 12 برای درس ادییات فارسی
 • کمتر از ضریب 42 نبودن ، مجموع سه نمره کسب شده‌ در سه پایه هفتم ، هشتم و نهم درس های مطالعات اجتماعی ، زبان و ادبیات فارسی ، عربی

مرتبط بخوانید : نرم افزار هدایت تحصیلی پایه نهم – دانلود و راهنمای نرم افزار انتخاب رشته‌ نهم

 کاردانش 

 • محاسبه نمره درس ریاضی در سه سال اول متوسطه با ضریب 2 و درس کار و فناوری با ضریب 3
 • دارا بودن حداقل نمره 12 برای درس کار و فناوری و هنر و حداقل نمره 10 برای درس علوم و ریاضی
 • دارا بودن حداقل معدل کل بالای 12
 • کمتر از ضریب 36 نبودن ، مجموع سه نمره کسب شده‌ در سه پایه هفتم ، هشتم و نهم درس های ریاضی ، کارو فناوری

 رشته‌ فنی حرفه ای 

سایت پادا انتخاب رشته‌ نهم

 • دارا بودن حداقل نمره 12 برای درس کار و فناوری و هنر و حداقل نمره 10 برای درس علوم و ریاضی
 • دارا بودن حداقل معدل کل بالای 12
 • کمتر از ضریب 30 نبودن ، مجموع سه نمره کسب شده‌ در سه پایه هفتم ، هشتم و نهم درس های ریاضی ، علوم و حرفه و فن

مشاوره هدایت تحصیلی و انتخاب رشته نهم در سایت پادا

در این مطلب شرح کاملی از نحوه انتخاب رشته‌ نهم در سایت پادا هدایت تحصیلی شرح داده‌ شد تا دانش آموزان بتوانند از طریق این اطلاعات وارد سامانه پادا شده‌ و انتخاب رشته‌ کنند. با توجه به اینکه اکثر دانش آموزان و والدین اطلاعات چندان زیادی راجب نحوه انتخاب رشته‌ ندارند ، توصیه می شود در این امر حتما از مشاوری مجرب راهنمایی دریافت کنید. با اطلاعات غلط یا ناقص دست به انتخاب رشته‌ نزنید.

مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی پاسخ با ما آماده کمک به شما عزیزان در زمینه انتخاب رشته‌ هستند. با در نظر گرفتن اینکه ممکن است شما امکان دسترسی حضوری به مشاور را نداشته باشید ، این مرکز مشاوره تحصیلی بخش مشاوره تلفنی را برای سهولت دسترسی شما عزیزان راه اندازی کرده‌ است.

 • دسترسی آسان از طریق ارتباط تلفنی
 • هزینه کم و مقرون به صرفه تر از مشاوره حضوری
 • ارتباط با برترین مشاوران کشور
 • بدون محدودیت زمانی در جلسات مشاوره
 • بدون نیاز به تعیین وقت قبلی
 • امکان ارتباط با مشاور شخصی یا ارتباط با چندین مشاور به تصمیم شما
 • دسترسی از تمام مناطق کشور

موارد فوق از جمله مزیت های تماس با مشاوران سایت مشاوره هدایت تحصیلی پاسخ با ماست. جهت ارتباط با مشاوران کافیست با شماره ده رقمی 9099071612 تماس حاصل بفرمایید.

مرتبط بخوانید : دریافت فرم هدایت تحصیلی

مشکلات سایت پادا در زمان انتخاب رشته‌ نهم به دهم

بسیاری از دانش آموزانی که به قصد انتخاب رشته‌ نهم به دهم وارد سایت پادا می شوند ، با اختلالات و مشکلات این سامانه مواجه هستند. سوالاتی همچون چرا سایت پادا باز نمیشه و پیام بدون سازمان در سامانه پادا یعنی چه از جمله پر تکرار ترین سوالاتی است که دانش آموزان و والدین از مشاوران ما می پرسند.

یکی از دلایل اختلال سامانه پادا در زمان انتخاب رشته‌ نهم ، حضور تعداد زیادی از دانش آموزان در سایت است. در واقعیت ، ظرفیت سایت پاسخگوی حجم زیاد کاربر آنلاین در سامانه نیست و به همین دلیل از دسترس خارج می شود. برای رفع این اختلال توصیه می شود در زمان هایی که سایت خلوت تر است مثل اواخر شب یا صبح ، انتخاب رشته‌ خود را در این سامانه انجام دهید.

با توجه به اینکه مشکلات سایت پادا دلایل مختلفی دارد ، توصیه می شود برای بررسی مشکل و همچنین اطلاع از راهکارهای نحوه رفع آن با مشاوران ما تماس بگیرید تا در سریع ترین زمان راهنمایی شوید.

سوالات متداول

 • ایا انتخاب رشته نهم به دهم در سایت پادا انجام می گیرد ؟

بله ، دانش آموزان باید برای انتخاب رشته‌ نهم به دهم به سامانه پادا مراجعه نمایند.

 • pada medu ir هدایت تحصیلی پایه نهم به چه صورت است ؟

در سایت پادا هدایت تحصیلی بر اساس فرم های شماره 6 و 7 انجام می گیرد که در مطلب بیشتر توضیح داده‌ شده‌ است.

 • نحوه انتخاب رشته‌ نهم در سایت پادا به چه صورت است ؟

راهنمای کامل انتخاب رشته‌ در سامانه پادا در این مطلب بررسی شد. در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر لطفا با مشاوران سایت مشاوره هدایت تحصیلی پاسخ با ما تماس بگیرید.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

بهترين دبيرستان دخترانه تهران

بهترين دبيرستان دخترانه تهران 📞 معرفی 8 دبیرستان برتر دخترانه در تهران

دانش آموزان بعد از اتمام تحصیلات ابتدایی وارد دوره متوسطه اول و سپس متوسطه دوم …

21 نظر

 1. سلام ببخشید هدایت تحصیلی پایه نهم pada medu ir کامل هست یا بصورت پیش ثبت نام میشه؟

 2. سلام. ببخشید میشه نحوه انتخاب رشته نهم در سایت پادا رو کامل توضیح بدین. ممنون

  • پاسخ با ما

   سلام. در مطلب بررسی شده است برای راهنمایی بیشتر لطفا با مشاوران ما تماس بگیرید.

 3. ی سوال دیگ اینکه سایت پادا انتخاب رشته نهم تا کی بازه ؟

 4. سلام خسته نباشید ،سایت پادا انتخاب رشته هست فقط یا برای کارهای دیگه هم هست؟

 5. من تماس گرفتم و درباره pada medu ir هدایت تحصیلی پایه نهم مشاوران راهنمایی کردن. خیلی ممنون از اطلاعات مفید تون

 6. ببخشید سایت پادا انتخاب رشته قطع میشه چرا ؟

 7. سلام. ببخشید سایت پادا انتخاب رشته نهم تا کی مهلت داریم انتخاب رشته کنیم ؟

 8. پادا هدایت تحصیلی همین الان که مهلتش هست باید قطع باشه؟ خب همینهایی که نمیتونن الان هدایت تحصیلی رو در پادا انجام بدن توی پایان مهلت می‌ریزند تو سایت دوباره قطع میشه

 9. سلام وقتتون بخیر ببخشید انتخاب رشته در سایت پادا رو میشه شما انجام بدین ؟ یعنی تماس بگیریم برای هدایت تحصیلی کارشناسا همشو درست میکنن؟

  • پاسخ با ما

   سلام دوست عزیز. بله می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید تا برای شما در سامانه پادا انتخاب رشته انجام دهند.

 10. سلام ببخشید این سایت انتخاب رشته پادا چرا از دسترس خارجه؟

 11. Nasim derakhshan

  برای انتخاب رشته در سایت پادا چه مدارکی باید داسته باشیم

 12. سلام
  ببخشید من برای انتخاب رشته در پادا مشکل دارم میشه من رو راهنمایی کنید

 13. برای ورود به پادا برای انتخاب رشته از همین اطلاعات این مقاله استفاده کنیم کافیه؟ مشکلی دیگه ای پیش نمیاد ؟

  • پاسخ با ما

   با سلام. توصیه می شود برای انتخاب رشته نهم در سایت پادا از مشاوران مجرب ما راهنمایی دریافت کنید تا مشکلی پیش نیاید.

 14. نحوه انتخاب رشته نهم در سایت پادا به چه صورته ؟

 15. هدایت تحصیلی در پادا کافیه یا باید مراجعه حضوری هم داشته باشیم به مدرسه؟

 16. سلام ببخشید پادا هدایت تحصیلی برای هر استان متفاوت هست؟

  • پاسخ با ما

   با سلام. سایت پادا انتخاب رشته نهم برای کل کشور pada.medu.ir می باشد.

 17. زینب رکابیان

  بعد چرا داخل سامانه پادا نمره های درسی رو نمیاره بالا فقط چندتا از کتاب ها رو میاره؟؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر