از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

آیا مدارس سلام خوب هستند – کیفیت مدارس سلام

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

آیا مدارس سلام خوب هستند

آیا مدارس سلام خوب هستند ؟ بسیاری از والدین دغدغه تحصیلات خوب و با کیفیت فرزندان خود را دارند و طبیعی است که هنگام ثبت نام مدارس به دنبال بهترین مدرسه با سطح علمی بالا و با کادر آموزشی مجرب باشند تا از کیفیت تحصیل فرزندشان اطمینان حاصل کنند. مدارس با کیفیت در سطح کشور مخصوصا در شهرهای بزرگی همچون تهران و مشهد کم نیستند اما هم والدین و هم دانش آموزان برای انتخاب بهترین آنها نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتری دارند.

اگر مدارس سلام یکی از مدارس انتخابی شما برای ثبت نام دانش آموزتان است ، در این مطلب همراه ما باشید تا درباره کیفیت مدارس سلام و اینکه آیا مدارس سلام خوب هستند ، کامل شما را راهنمایی کنیم.

شما عزیزان میتوانید برای دریافت پاسخ سوالات خود در زمینه ثبت نام مدارس سلام ، با مشاوران ارشد ما در پاسخ با ما ارتباط برقرار کنید ،

کارشناسان ما تمامی ایام هفته حتی روزهای تعطیل از 8 صبح لغایت 12 شب پاسخگوی شما عزیزان میباشند.

همین حالا تماس بگیرید 

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل 

آیا مدارس سلام خوب هستند 

مدارس مختلفی در سطح کشور دایر هستند که از طریق برگزاری آزمون های ورودی و یا بدون آزمون در دوره های ابتدایی ، متوسطه اول و متوسطه دوم ثبت نام دانش آموزان را انجام می دهند. یکی از بهترین مدارس ایران که شعبه های زیادی در شهرهای مختلف ندارند ، مدارس سلام هستند. مدارس سلام مدیریت یکپارچه ندارند و به همین دلیل از نظر کیفیت آموزشی شعبه های مختلف در سطح متفاوتی هستند. نوع تدریس و برنامه هایی که در مدارس سلام برای دانش آموزان در نظر گرفته می شود ، این مدارس را به مدارس برجسته تبدیل کرده است.

احتمالا این را هم بپسندید  سایت مدارس سلام - معرفی سامانه ثبت نام مدارس سلام

مجموعه آموزشی سلام تمام پایه های تحصیلی پیش دبستانی ، ابتدایی ، متوسطه اول و متوسطه دوم دخترانه و پسرانه را پوشش می دهد که مجموعا شامل 11 مدرسه در دوره ابتدایی ، 14 مدرسه در دوره متوسطه اول و 18 مدرسه در دوره متوسطه دوم است که از سال 1380 تاسیس شده اند و در شهرهای تهران ، مشهد ، شاهرود و سایر شهرها قرار دارند.

برای ثبت نام در مدارس سلام باید از نظر درسی و علمی در سطح بالایی قرار داشته باشد و این مدارس ثبت نام دانش آموزان دارای معدل پایین را انجام نمی دهند و حتی ممکن است آزمون ورودی توسط مدرسه برگزار شود و در صورت کسب حد نصاب لازم در این آزمون ، می توانید در مدرسه پذیرش شوید.

مرتبط بخوانید : تحصیل در مدارس نمونه دولتی چه مشکلاتی دارد

رویکرد آموزشی در مدارس سلام در هر یک از پایه های تحصیلی و بر اساس شرایط و موقعیتی که دانش آموزان دارند ، تعیین می شود و هیچگاه برای تمام دانش آموزان یک نسخه آموزشی ثابت تعیین نمی شود. اردوهای تفریحی ، برنامه های شاد ، محیط فعال و پویا ، استفاده از تجهیزات آموزشی مختلف ، پیگیری جدی دروس و … از ویژگی های مدارس سلام است

موزه، سینما، باغ کتاب، دانشکده‌های مختلف، کارخانه‌های گوناگون، پارک و طبیعت و… بخشی از اردوهای مدارس سلام برای دانش‌آموزان است و امکانات زیر در مدارس سلام موجود هستند :

 •  سالن غذاخوری
 • کتابخانه
 • سالن مطالعه
 • اتاق ورزش
 • کارگاه تئاتر
 • دروازه فوتبال
 • بازی‌ های فکری
 • فوتبال دستی
 • کارگاه کامپیوتر
 • امکانات سمعی و بصری و سالن اجتماعات
 • زمین چمن مصنوعى
 • آزمایشگاه
 • کارگاه کار و فن‌ آورى
 • کارگاه هنر
 • سایت کامپیوتر
 • آزمایشگاه فیزیک
 • آزمایشگاه زیست
 • آزمایشگاه شیمی
احتمالا این را هم بپسندید  دفترچه ثبت نام مدرسه سلام - زمان انتشار و دانلود دفترچه ثبت نام مدارس سلام

در مدارس سلام پایگاه های تابستانی نیز دایر هستند که برنامه های مختلفی در این کارگاه ها برای دانش آموزان در نظر گرفته می شود. کلاس های تقویتی و جبرانی ، کلاس های آشنایی با دروس سال آینده ، اردوهای پژوهشی و …. از انواع برنامه های تابستانی مدارس سلام هستند.

دانش آموزان مدارس سلام در آزمون سراسری ، جشنواره خوارزمی ، المپیاد های مختل، مسابقات ریاضی جهانی و کشوری ، مسابقات ورزشی و …. همواره عملکرد درخشانی داشته اند

مرتبط بخوانید : شرایط ورود به مدارس استعدادهای درخشان

شهریه مدارس سلام

مدارس سلام دولتی نیستند و بنابراین از دانش آموزان شهریه دریافت می نمایند که میزان شهریه هر ساله توسط سازمان آموزش و پرورش تعیین می شود. شهریه مدارس سلام به اندازه شهریه مدارس غیرانتفاعی نیست اما با توجه به امکانات رفاهی که در مدرسه ارائه می گردد ، بخشی از هزینه ها از دانش آموزان اخذ می شود. ضمن اینکه شهریه شعبه های مختلف این مدارس متفاوت است که به مواردی همچون شهر مدرسه ، امکانات مدرسه و … بستگی دارد.

مرتبط بخوانید : مدارس نمونه دولتی بهتر است یا غیرانتفاعی

سوالات متداول

 • آیا مدارس سلام خوب هستند ؟

مدارس سلام از بهترین مدارس سطح کشور هستند.

 • کیفیت مدارس سلام چگونه است ؟

نوع تدریس و برنامه هایی که در مدارس سلام برای دانش آموزان در نظر گرفته می شود ، این مدارس را به مدارس برجسته تبدیل کرده است.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

دبستان پسرانه سلام

دبستان پسرانه سلام – زمان و راهنمای ثبت نام دبستان پسرانه سلام 1402

  دبستان های پسرانه سلام در شهرهایی همچون تهران ، کرج ، شاهرود ، مشهد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر