از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

ظرفیت مدارس تیزهوشان شیراز 1403 📞 دوره اول و دوره دوم متوسطه

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

ظرفیت مدارس تیزهوشان شیراز

ظرفیت مدارس تیزهوشان شیراز در هر یک از مدارس مناطق مختلف ، متفاوت است و دانش آموزان پایه ششم که قصد شرکت در آزمون سنجش هوش را دارند و همچنین دانش آموزان پایه نهم که می خواهند در آزمون تیزهوشان نهم به دهم شرکت نمایند ، بهتر است که از ظرفیت مدارس مورد تقاضای خود اطلاع داشته باشند و انتخاب مدارس با ظرفیت بیشتر را در اولویت قرار دهند. در ادامه این مطلب ، ظرفیت مدارس تیزهوشان شیراز در دوره های اول و دوم متوسطه بررسی خواهد شد.

شما دانش آموزان عزیز می توانید برای اطلاع از ظرفیت مدارس تیزهوشان دوره اول و دوره دوم متوسطه منطقه محل سکونت خود با مشاوران مجرب ما تماس بگیرید.

همین حالا تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل

ظرفیت مدارس تیزهوشان شیراز – ششم به هفتم 

آزمون تیزهوشان ششم به هفتم که به آزمون سنجش هوش ششم معروف است ، برای دانش آموزان پایه ششم که علاقه مند به تحصیل در مدارس سمپاد هستند ، برگزار می شود. این آزمون به صورت هماهنگ سراسری در کل کشور اجرا می شود و استانی نیست و ثبت نام نیز از طریق سامانه hoosh.medu.ir انجام می گیرد.

دانش آموزان استان فارس که می خواهند در آزمون سنجش هوش شرکت کنند و از شرایط لازم نیز برخوردار هستند ، حداکثر مجازند که در زمان ثبت نام اینترنتی سه مدرسه را انتخاب نمایند و فقط هم می توانند از مدارس تیزهوشان شهر محل سکونت خود انتخاب کنند. بنابراین با توجه به محدودیت تعداد انتخاب مدارس در زمان ثبت نام ، دانش آموز باید از ظرفیت مدارس اطلاع داشته باشد و مدارس با ظرفیت بیشتر را در اولویت قرار دهد.

احتمالا این را هم بپسندید  زمان ثبت نام مدارس تیزهوشان 📞 زمان ثبت نام هفتم و دهم 1403

ظرفیت مدارس تیزهوشان ششم به هفتم شیراز ، در مناطق مختلف ثابت نیست و با توجه به میزان تقاضا و تعداد دانش آموزان هر منطقه تعیین می شود. هر مدرسه حداکثر دارای 80 نفر ظرفیت است ولی اکثر مدارس ، 30 الی 60 نفر ظرفیت دارند.

بنابراین با توجه به کم بودن‌ تعداد ظرفیت مدارس تیزهوشان ششم به هفتم شیراز ، دانش آموزان با نمره و تراز بالاتر شانس بالاتری برای پذیرش دارند.

مرتبط بخوانید : قوانین مدارس تیزهوشان 

ظرفیت مدارس تیزهوشان شیراز – نهم به دهم

مدارس تیزهوشان در دوره دوم متوسطه نیز دانش آموز پذیرش می کنند. علاقه مندان تنها با شرکت در آزمون تیزهوشان نهم به مدارس و کسب نمره قبولی ، امکان پذیرش در این مدارس را خواهند داشت. ظرفیت مدارس تیزهوشان نهم به دهم شیراز همانند دوره اول متوسطه ، در مناطق مختلف متفاوت است و بستگی به تعداد دانش آموزان و متقاضیان هر منطقه دارد. همچنین میزان ظرفیت این مدارس به تناسب تعداد متقاضیان هر یک از رشته های تحصیلی ریاضی ، تجربی و انسانی ، تقسیم بندی می شود. مدارس ما بین 25 الی 85 نفر ظرفیت دارند و میزان ظرفیت در سال های مختلف ، تغییر می کند.

ظرفیت تعدادی از مدارس تیزهوشان نهم به دهم شيراز در سال گذشته ، به شرح زیر بوده‌ است :

  • پسرانه : شهید دستغیب 2 ( ناحیه 1 ) : 56 نفر ظرفیت
  • پسرانه : شهید دستغیب 1 : 37 نفر ظرفیت
  • پسرانه : محمد رسول الله (ناحیه 3 ) : 37 نفر ظرفیت
  • دخترانه : فرزانگان 2 : 83 نفر ظرفیت

مرتبط بخوانید : مهلت ثبت نام پذیرفته شدگان در مدارس تیزهوشان – زمان ثبت نام حضوری مدارس سمپاد

ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان شیراز

شما در صورت تمایل به شرکت در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان ، باید با مراجعه به سایت مای مدیو برای ثبت نام اقدام کنید. در سامانه مای مدیو به نشانی my.medu.ir ، دفترچه ثبت نام تیزهوشان قرار داده می شود که با دانلود و بررسی این دفترچه ، از تمام شرایط مربوطه مطلع خواهید شد. مراحل ثبت نام آزمون تیزهوشان در سایت مای مدیو ، بدین صورت است که ابتدا باید وارد پنل کاربری دانش آموز شوید. سپس فرم ثبت نام را تکمیل کنید و در نهایت هم هزینه را بپردازید. با تکمیل فرایند ثبت نام ، یک کد پیگیری دریافت خواهید کرد که این کد را باید تا زمان اعلام نتایج حفظ کنید.

احتمالا این را هم بپسندید  رشته های مدارس تیزهوشان 1404 📞 انتخاب رشته در مدارس تیزهوشان

سوالات متداول 

  • ظرفیت مدارس استعداد درخشان شیراز ششم به هفتم چقدر است ؟

هر مدرسه تیزهوشان ششم به هفتم شيراز حداکثر دارای 80 نفر ظرفیت است ولی اکثر مدارس ، 30 الی 60 نفر ظرفیت دارند.

  • ظرفیت مدارس تیزهوشان شیراز نهم به دهم چقدر است ؟

مدارس استعداد درخشان نهم به دهم شيراز مابین 25 الی 85 نفر ظرفیت دارند و میزان ظرفیت در سال های مختلف ، تغییر می کند.

  • آیا ظرفیت مدارس تیزهوشان شيراز هر سال تغییر می کند ؟

بله ، هر ساله با توجه به تعداد متقاضیان هر منطقه ظرفیت مدارس تغییر می کند.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

نتایج آزمون تیزهوشان پایه هفتم

نتایج آزمون تیزهوشان پایه هفتم 1403 📞 نتایج تیزهوشان ششم به هفتم

نتایج آزمون تیزهوشان پایه هفتم چند هفته بعد از برگزاری آزمون منتشر خواهد شد. دانش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر