از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

اعلام نتایج نمونه دولتی بوشهر 1402 📞 زمان و سایت اعلام نتایج نمونه دولتی بوشهر

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

اعلام نتایج نمونه دولتی بوشهر

 

آزمون نمونه دولتی نهم به دهم استان بوشهر در هفته اول تیرماه برگزار می شود و دانش آموزان پایه نهم این استان که در آزمون ثبت نام کرده‌ اند و در موعد مقرر نیز در جلسه آزمون حضور یافته اند ، می بایست با دریافت نتایج از قبولی یا عدم قبولی خود مطلع شوند. اعلام نتایج نمونه دولتی بوشهر در سایت آموزش و پرورش خود استان خواهد بود که در ادامه این مطلب بررسی می کنیم.

شما عزیزان میتوانید برای دریافت پاسخ سوالات خود در زمینه اعلام نتایج نمونه دولتی ، با مشاوران ارشد ما در پاسخ با ما ارتباط برقرار کنید ،

کارشناسان ما تمامی ایام هفته حتی روزهای تعطیل از 8 صبح لغایت 12 شب پاسخگوی شما عزیزان میباشند.

همین حالا تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل 

زمان اعلام نتایج نمونه دولتی بوشهر 1402

آزمون نمونه دولتی در چند سال اخیر به صورت استانی برگزار می شود و دانش آموزان پایه نهم هر یک از استان ها برای ثبت نام این ازمون باید به سایت آموزش و پرورش استان خود مراجعه نمایند. آزمون نمونه دولتی استان بوشهر نیز به صورت مجزا از سایر استان ها برگزار می شود و کلیه مراحل آزمون ، از ثبت نام تا اعلام نتایج مستقل است.

با توجه به اینکه زمان برگزاری ازمون در 3 تیرماه است ، زمان اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی نهم به دهم استان بوشهر احتمالا در نیمه اول مردادماه خواهد بود البته هنوز تاریخ دقیق اعلام نتایج مشخص نشده‌ است اما پیش بینی می شود به فاصله 4 الی 6 هفته پس از برگزاری آزمون ، اعلام شود.

احتمالا این را هم بپسندید  اعلام نتایج نمونه دولتی کردستان 1402 📞 زمان و سایت اعلام نتایج نمونه دولتی کردستان

نحوه دریافت نتایج نمونه دولتی بوشهر 1402

دانش آموزان استان بوشهر برای دریافت نتایج نمونه دولتی استان خود لازم است به سایت my.medu.ir مراجعه نمایند. نتایج نمونه دولتی بوشهر ممکن است دیر تر یا زودتر از نتایج نمونه دولتی استان های دیگر اعلام شود و اطلاع رسانی های لازم از طریق این سامانه انجام خواهد شد. برای دریافت نتایج آزمون نمونه دولتی نهم به دهم بوشهر از سایت my.medu.ir ، لازم است پس از اینکه وارد این سایت شدید بر روی لینک “اعلام نتایج” کلیک کنید.

سپس از شما اطلاعاتی همچون کد ملی ، شماره تلفن همراه ، رمز همگام و شماره پیگیری ثبت نام خواسته می شود که باید این اطلاعات را درج کنید و کارنامه را دریافت نمایید.

مرتبط بخوانید : نحوه تغییر رشته در مدارس نمونه دولتی

نمونه کارنامه نمونه دولتی نهم به دهم بوشهر

نتایج آزمون نمونه دولتی نهم به دهم شامل سه نوع کارنامه مختلف است. کارنامه اول مربوط به داوطلبانی است که در آزمون پذیرفته شده‌ اند و حداقل تراز قبولی نمونه دولتی را کسب کرده‌ اند.

کارنامه دوم برای داوطلبانی است که تراز قبولی مدارس نمونه دولتی را به دست نیاورده‌ اند و در نتیجه موفق به پذیرش در مدرسه نشده اند. دسته دیگر از دانش آموزان نیز تراز لازم را کسب کرده اند ولی به علت تکمیل شدن ظرفیت مدرسه ، موفق به پذیرش نشده‌ اند. برای این دسته از دانش آموزان کارنامه ذخیره منتشر می شود.

مرتبط بخوانید : آزمون تکمیل ظرفیت نمونه دولتی دهم به یازدهم

اعتراض به اعلام نتایج نمونه دولتی 

دانش آموزانی که در آزمون نمونه دولتی نهم به دهم قبول نشده‌ اند ، امکان اعتراض به نتایج را دارند. این دسته از دانش آموزان می توانند کارنامه خود را بررسی کنند و اگر در محاسبه درصد دروس یا تراز آنها اشتباهی رخ داده‌ باشد ، در سایت my.medu.ir می توانند درخواست اعتراض به نتایج را ثبت کنند.

مرتبط بخوانید : اعتراض به نتایج نمونه دولتی

فرصت ثبت درخواست اعتراض به نتایج آزمون نمونه دولتی بوشهر ، در سایت my.medu.ir اعلام می شود. متقاضیان فقط در تاریخی که در نظر گرفته شده‌ است می توانند اقدام کنند.

احتمالا این را هم بپسندید  اعلام نتایج نمونه دولتی همدان 1402 📞 زمان و نحوه دریافت نتایج

اعلام ذخیره های نمونه دولتی بوشهر 

اعلام نتایج نمونه دولتی بوشهر

نتایج آزمون نمونه دولتی نهم به دهم همراه با اعلام ذخیره ها منتشر می شود. دانش آموزانی که در کارنامه آنها عنوان “ذخیره” درج شده‌ است باید منتظر اعلام ظرفیت مدرسه باشند و در صورت وجود ظرفیت خالی برای ثبت نام اقدام نمایند.

ذخیره های اول تا پنجم نمونه دولتی شانس بیشتری برای قبولی در مدرسه نمونه دولتی دارند. همچنین حداکثر تا اواسط شهریورماه وضعیت قبولی یا عدم قبولی آنها در مدرسه ، مشخص خواهد شد.

سوالات متداول

  • زمان اعلام نتایج نمونه دولتی بوشهر 1402 چه تاریخی است ؟

زمان اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی حداکثر یک ماه و نیم پس از برگزاری آزمون است.

  • برای مشاهده نتايج نمونه دولتی بوشهر به کدام سامانه مراجعه کنیم ؟

سامانه اعلام نتايج نمونه دولتی بوشهر به نشانی my.medu.ir می باشد.

  • آیا امکان اعتراض به اعلام نتايج نمونه دولتی وجود دارد ؟

بله ، دانش آموزان در صورت مشاهده اشتباه در محاسبه درصد دروس و تراز می توانند به نتایج اعتراض کنند.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

اعلام نتایج نمونه دولتی خراسان جنوبی

اعلام نتایج نمونه دولتی خراسان جنوبی 1402 📞 زمان و نحوه دریافت نتایج

آزمون نمونه دولتی نهم به دهم امسال در استان خراسان جنوبی نیز برگزار شد. دانش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر