از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

اعلام نتایج نمونه دولتی آذربایجان غربی 1402 📞 زمان و سایت اعلام نتایج نمونه دولتی آذربایجان غربی

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

اعلام نتایج نمونه دولتی آذربایجان غربی

نتایج نمونه دولتی آذربایجان غربی شامل یک کارنامه برای شرکت کنندگان این آزمون می باشد. دانش آموزان برای اطلاع از اینکه در مدارس انتخابی خود پذیرفته شده اند یا خیر ، لازم است نتایج را مشاهده نمایند. آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 1402 به صورت استانی برگزار گردید و نتایج نیز استان به استان اعلام می شود. در این مطلب راجع به اعلام نتایج نمونه دولتی آذربایجان غربی اطلاعاتی را به شما دانش آموزان عزیز ارائه خواهیم کرد.

شما عزیزان میتوانید برای دریافت پاسخ سوالات خود در زمینه اعلام نتایج نمونه دولتی آذربایجان غربی ، با مشاوران ارشد ما در پاسخ با ما ارتباط برقرار کنید ،

کارشناسان ما تمامی ایام هفته حتی روزهای تعطیل از 8 صبح لغایت 12 شب پاسخگوی شما عزیزان میباشند.

همین حالا تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل 

زمان اعلام نتایج نمونه دولتی آذربایجان غربی 1402

نتایج نمونه دولتی آذربایجان غربی در مرداد ماه اعلام می شود. دانش آموزانی که در تاریخ 3 تیرماه در آزمون حضور داشته اند ، می توانند کارنامه خود را دریافت کنند. البته زمان دقیق اعلام نتایج هنوز مشخص نیست اما حداکثر تا 15 مردادماه اعلام خواهد شد.

لازم به ذکر است که نتایج آزمون نمونه دولتی به صورت استان به استان اعلام می شود. به همین دلیل ممکن است نتایج آزمون نمونه دولتی استان آذربایجان غربی دیر تر یا زودتر از نتایج آزمون سایر استان ها اعلام شود.

نحوه مشاهده نتایج نمونه دولتی آذربایجان غربی

سامانه دریافت نتایج نمونه دولتی استان آذربایجان غربی به نشانی my.medu.ir می باشد و دانش آموزان با دسترسی به کد ملی ، شماره پیگیری ثبت نام و رمز ورود همگام ، می توانند کارنامه خود را دریافت کنند.

احتمالا این را هم بپسندید  اعلام نتایج نمونه دولتی سمنان 1402 📞 زمان و سایت دریافت نتایج

اعتراض به اعلام نتایج نمونه دولتی آذربایجان غربی

دانش آموزانی که تراز لازم برای قبولی در مدارس نمونه دولتی آذربایجان غربی را کسب نکنند ، پذیرفته نخواهند شد ولی آموزش و پرورش استان شرایطی را برای دانش آموزان پذیرفته نشده فراهم کرده است که در صورت لزوم بتوانند نسبت به نتایج اعتراض کنند. البته اعتراض به نتایج آزمون نمونه دولتی در تمام استان ها امکان پذیر است و دانش آموزان پس از مشاهده کارنامه خود ، در صورتی که متوجه شوند در محاسبه تراز و درصد دروس آنها اشتباهی رخ داده است ، می توانند در سامانه نمونه دولتی استان خود درخواست اعتراض به نتایج را ثبت کنند.

اعلام ذخیره های نمونه دولتی آذربایجان غربی 1402

نتایج آزمون نمونه دولتی آذربایجان غربی شامل سه نوع کارنامه برای سه دسته از دانش آموزان است. دسته اول دانش آموزانی هستند که در آزمون قبول شده اند و باید در تاریخی که مدرسه تعیین می کند ، برای ثبت نام حضوری مراجعه نمایند.

دسته دوم نیز دانش آموزانی هستند که تراز قبولی مدارس نمونه دولتی را به دست نیاورده اند و در نتیجه موفق به پذیرش نشده اند. این دسته از دانش آموزان امکان اعتراض به نتایج را دارند.

دسته سوم ، دانش آموزان ذخیره هستند. این دسته از دانش آموزان باید منتظر بمانند تا مدرسه اعلام ظرفیت کند و برای ثبت نام اقدام نمایند. ظرفیت مدارس نمونه دولتی ممکن است به دلیل انصراف بعضی از قبول شدگان تکمیل نشود و یا دانش آموزانی که همزمان در آزمون تیزهوشان نیز قبول شده‌ اند ، در مدرسه تیزهوشان ثبت نام کنند و ظرفیت مدرسه نمونه دولتی خالی باقی می ماند.

مرتبط بخوانید : ذخیره های نمونه دولتی کی اعلام میشود  و تراز ذخیره های نمونه دولتی

آزمون تکمیل ظرفیت نمونه دولتی آذربایجان غربی

اعلام نتایج نمونه دولتی آذربایجان غربی

در رابطه با تکمیل ظرفیت مدارس نمونه دولتی لازم است بدانید که آزمون تکمیل ظرفیت برای پایه نهم به دهم برگزار نمی شود و دانش آموزان کلاس نهم که می خواهند وارد کلاس دهم مدارس نمونه دولتی شوند ، فقط یکبار فرصت شرکت در آزمون را دارند و آزمون دوباره ای برگزار نمی شود.

احتمالا این را هم بپسندید  اعلام نتایج نمونه دولتی همدان 1402 📞 زمان و نحوه دریافت نتایج

اما آزمون تکمیل ظرفیت نمونه دولتی برای پایه دهم به یازدهم در بعضی از سال ها برگزار می شود که برگزاری این آزمون بستگی به ظرفیت مدارس دارد و به صورت استانی اجرا می شود.

مرتبط بخوانید : آزمون تکمیل ظرفیت نمونه دولتی دهم به یازدهم

سوالات متداول

  • زمان اعلام نتایج نمونه دولتی آذربایجان غربی 1402 چه تاریخی است ؟

زمان اعلام نتايج نمونه دولتی آذربایجان غربی در نیمه دوم مرداد ماه است.

  • برای مشاهده نتایج نمونه دولتی آذربایجان غربی به کدام سامانه مراجعه کنیم ؟

دانش آموزان آزمون نمونه دولتی آذربایجان غربی برای مشاهده نتایج باید به سایت my.medu.ir مراجعه کنند.

  • لیست ذخیره های نمونه دولتی آذربایجان غربی چه زمانی اعلام می شود ؟

لیست ذخیره های نمونه دولتی همزمان با اعلام نتايج منتشر می شود.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

اعلام نتایج نمونه دولتی خراسان جنوبی

اعلام نتایج نمونه دولتی خراسان جنوبی 1402 📞 زمان و نحوه دریافت نتایج

آزمون نمونه دولتی نهم به دهم امسال در استان خراسان جنوبی نیز برگزار شد. دانش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر