از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از استان تهران 9092301611
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

مشاوره تحصیلی آنلاین ، مشاوره تخصصی تحصیلی از راه دور

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

تماس از استان تـهران: 9092301611

تماس از سراسر کشور: 9099071612

مشاوره تحصیلی آنلاین ، مشاوره تخصصی تحصیلی از راه دور

 

داوطلبان در مقاطع مختلف تحصیلی مدرسه ، کنکور سراسری ، کارشناسی ارشد ، دکتری و … برای دریافت مشاوره تحصیلی در امور درسی خود دو انتخاب دارند ، یا مراجعه به مشاور حضوری و صرف هزینه بسیار زیاد و یا برقراری ارتباط با مشاوران به صورت آنلاین و از طریق تماس تلفنی . مزیت مشاوره تحصیلی آنلاین این است که داوطلب به راحتی می تواند در هر زمانی که با مشکل مواجه می شود و بدون محدودیت مکانی به مشاور کنکور دسترسی داشته باشد.

مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی آنلاین ” پاسخ با ما با توجه به تجربیات بسیار زیادی که از داوطلبان و رتبه های برتر سال های گذشته دارند ، می توانند شما را در برنامه ریزی درسی و روش صحیح مطالعه راهنمایی کنند و بر اساس ارزیابی که از شما انجام می دهند ، با شناخت توانمندی ها و نقاط ضغف و قوت تان ، از یک مشاوره کنکور کاملا تخصصی بهره منده می شوید.

مشاوره تحصیلی آنلاین ، مشاوره تخصصی تحصیلی از راه دور

هر ساله با نزدیک شدن به ایام برگزاری آزمون های سراسری ، شاهد افزایش تعداد متقاضیان برای ادامه تحصیل هستیم و در همین راستا نقش مشاور تحصیلی برای انجام برنامه ریزی و راهنمایی صحیح دانش آموزان و داوطلبان بیشتر از قبل قوت پیدا کرده است. اما بسیاری از داوطلبان به دلیل مشغله زیادی که دارند امکان مراجعه به مشاوره حضوری و اختصاص چندین ساعت وقت برای آن را ندارند و حتی برخی از داوطلبان از مراجعه به مشاور تحصیلی ، چشم پوشی می کنند.

وب سایت تخصصی ” پاسخ با ما “ در جهت کمک به داوطلبان هدفمند که به موفقیت خود اهمیت می دهند ، مطالبی مفید در زمینه های برنامه ریزی درسی ، روش های مطالعه دروس ، معرفی رشته ها و دانشگاه ها ، بررسی رتبه قبولی رشته ها و سایر مواردی که شما به آن ها نیاز دارید ، در سایت قرار داده است که می توانید بدون پرداخت هیچ هزینه ای و کاملا رایگان از راهکار هایی که توسط مشاوران ارشد در این مطالب ذکر شده است ، استفاده کنید.

اما بخش “مشاوره تحصیلی آنلاین” یا همان مشاوره تحصیلی تلفنی نیز برای پاسخگویی به سوالات شما تاسیس شده است تا اگر نیاز به راهنمایی بیشتری داشتید ، بدوه هیچ دردسری به مشاوران برتر کشور متصل شوید و به صورت مستقیم با آن ها صحبت کنید و سوالات خود را بپرسید !

مزیت های مشاوره تحصیلی آنلاین

از جمله مزیت هایی مشاوره تحصیلی آنلاین که بسیاری از داوطلبان آن را به مشاوره حضوری ترجیح می دهند عبارتند از :

 • هزینه مقرون به صرفه

در حال حاضر اکثر مراکز مشاوره تحصیلی حضوری برای ارائه مشاوره در زمینه های تحصیلی و کنکور ، برای 1 الی 1/5 ساعت مشاوره بیش از 300 هزار تومان دریافت می کنند و فرضا اگر شما در ماه 4 بار هم مشاوره بگیرید ، باید چند میلیون هزینه کنید. مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی پاسخ با ما با در نظر گرفتن محدودیت مالی اکثر داوطلبان ، هزینه مشاوره را بسیار کم تر از مشاوره حضوری قرار داده است تا بدون نگرانی از هزینه ، بتوانند در کنار مشاوران درس و دانشگاه خود را پیگیری کنند.

 • امکان دسترسی آسان

در برخی از مناطق محروم کشور و روستاها ، دانش آموزان و داوطلبان پر استعداد زیادی هستند که باید با قرار گرفتن در مسیر درست ، در آینده نزدیک به موفقیت برسند. در این مناطق که مشاوره حضوری وجود ندارد ممکن است داوطلبان را دچار نگرانی کند اما مشاوره تحصیلی آنلاین به داد آن ها می رسد و با برنامه ریزی منحصر به فردی که برایشان انجام می دهد ، به طور منظم و دقیق پیگیر امور درسی آن ها می باشد.

 • عدم تعیین وقت قبلی

برای دریافت مشاوره تحصیلی تلفنی ، لزومی به تعیین وقت قبلی ندارید و از ساعت 8 صبح الی 12 شب امکان ارتباط با مشاوران برای شما فراهم است.

 • مشاوره کاملا حرفه ای

شاید تصور کنید که مشاوره تحصیلی آنلاین کیفیت ندارد و نمی توان از آن به عنوان یک مشاوره حرفه ای و تخصصی استفاده کرد. اما تیم تخصصی “پاسخ با ما” از برترین مشاوران کشور تشکیل شده است و تعدادی از مشاوران نیز از رتبه های برتر کنکور سال های گذشته هستند و در بهترین دانشگاه ها و رشته ها تحصیل کرده و فارغ التحصیل شده اند.

بنابراین در این خصوص نگرانی نداشته باشید زیرا مشاوران از توانمندی لازم برای کمک کردن به شما و پاسخگویی به سوالات تان ، برخوردار هستند.

 • عدم محدودیت زمانی و مکانی

برای ارتباط با مشاوران بخش مشاوره تحصیلی آنلاین و تلفنی محدودیت مکانی و زمانی وجود ندارد و حتی این امکان را دارید که چندین ساعت با مشاور خود در ارتباط باشید. در صورت تمایل می توانید یک مشاور را برای خود انتخاب کرده و هر زمان که بخواهید با او صحبت کنید و مشاوره دریافت نمایید.

خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی و آنلاین

مشاوره تحصیلی آنلاین ، مشاوره تخصصی تحصیلی از راه دور

 

احتمالا این را هم بپسندید  کارشناسی ارشد بدون کنکور – راهنمای کامل

خدماتی که توسط مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی رایگان پاسخ با ما ، ارائه می شود در مقاطع تحصیلی مختلف متفاوت است. دانش آموزان برای انتخاب بهترین مدرسه ، دانش آموزان پایه ششم و نهم برای شرکت در آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی ، دانش آموزان پایه نهم برای انتخاب رشته تحصیلی که نقش بسیار تعیین کننده ای در آینده آن ها دارد ، داوطلبان کنکوری برای دریافت برنامه ریزی اصولی و منحصر به فرد ، داوطلبان آزمون های وکالت ، نظام مهندسی ، استخدامی آموزش و پرروش برای دریافت منابع مطالعاتی و … می توانند از خدمات مشاوره تحصیلی استفاده کنند.

مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی آنلاین مطابق با آخرین تغییرات اعمال شده در آزمون های سراسری ، به روز هستند و می توانید برای دریافت راهنمایی در هر یک از موراد زیر تماس بگیرید :

 • آشنایی با مهارت های مدیریت زمان
 • بررسی روش های مطالعه به سبک رتبه های برتر کنکوری
 • ارائه راهکار های افزایش تمرکز برای بالا بردن بازدهی مطالعه
 • مشاوره روانشناسی برای کاهش استرس و اضطراب
 • معرفی بهترین منابع در هر درس
 • آموزش فوت و فن های افزایش سرعت تست زنی
 • ارائه راهکار هایی برای افزایش سرعت مطالعه
 • مشاوره تحصیلی آنلاین برای انجام برنامه ریزی درسی متناسب با شرایط هر یک از دانش آموزان
 • تحلیل کارنامه و بررسی بند به بند آن
 • معرفی رشته هایی که شما حتما در آن ها موفق شوید !
 • بررسی بازار کار رشته ها و پردرآمد ترین رشته های هر گروه آزمایشی
 • بررسی رتبه قبولی در رشته ها
 • انجام انتخاب رشته در تمام مقاطع تحصیلی با شانس پذیرش بالا
 • راهنمایی برای تهیه پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری و بهترین موضوعات پیشنهادی
 • آگاهی از نرخ شهریه در تمامی دانشگاه های نوبت دوم ، پردیس خودگردان ، آزاد و پیام نور
 • بررسی شرایط پذیرش بدون آزمون در رشته های علوم پزشکی
 • مشاوره تحصیلی آنلاین برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه روزانه
 • معرفی رشته ها و جایگاه شغلی آن ها
 • و …

مشاوره آنلاین برنامه ریزی درسی و کنکور

همانطور که می دانید کنکور سراسری بیشترین تعداد داوطلبان را دارد و سالانه بیش از 1 میلیون نفر در کنکور ریاضی ، تجربی ، انسانی ، هنر و زبان شرکت می کنند ولی تنها داوطلبانی در این رقابت سربلند می شوند که با یک برنامه ریزی اصولی پیش بروند.

احتمالا این را هم بپسندید  موفقیت در کنکور - نکات طلایی که به شما نمیگویند

شما داوطلبان در صورت تمایل می توانید جهت انحام برنامه ریزی برای کنکور ، با مشاور کنکور خود در سامانه ” پاسخ با ما ” تماس بگیرید و مشاور شما با بررسی شرایط شما (دانش آموز هستید یا خیر ، در روز چقدر زمان آزاد دارید ، ایا در کلاس های کنکوری شرکت می کنید ، حداکثر ساعت مطالعه تان چقدر است و … )  یک برنامه ریزی منحصر به خودتان را ارائه می دهد.

البته ممکن است برخی از شما خودتان برنامه ریزی کنید در این زمینه مشاوره تحصیلی آنلاین می تواند شما را راهنمایی کند که چه اصولی را باید در برنامه ریزی رعایت کنید تا بازدهی داشته باشد و بتوانید به آن پایبند شوید.

 

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب از طريق تلفن ثابت :

تماس از استان تـهران: 9092301611

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

مشاور خصوصی کنکور - بهترین مشاور خصوصی کنکور

مشاور خصوصی کنکور – بهترین مشاور خصوصی کنکور

  دانش آموزان و داوطلبان کنکوری در سال کنکور زمان لازم را برای امتحان کردن …

8 نظر

 1. سلام من امسال دانشگاه روزانه تربیت بدنی قبول شدم میتونم بعد 2ترم انصراف بدم و واسه کنکور 1400روزانه حقوق بخونم؟
  یا باید تا کنکور 1401صبر کنم تا بتونم روزانه حقوق بخونم ممنونم

  • با سلام. اگر در دانشگاه روزانه پذیرفته شده اید ، به مدت یکسال حق ثبت نام مجدد در دانشگاه روزانه از شما سلب می شود. یعنی شما چه در دانشگاه ثبت نام کنید ، چه ثبت نام کنید ولی انصراف دهید ، یکسال مجاز به ورود در دانشگاه های روزانه نیستید و می توانید در کنکور 1401 اقدام کنید. البته رفع محرومیت برای کنکور 1400 نیز شرایطی دارد که می توانید از طریق تماس با مشاوران از جزئیات مربوطه مطلع شوید.

 2. سلام خسته نباشید وقتتون بخیر… من امسال سال آخر رشته انسانی هستم و کنکور دارم و به خاطر بعضی از مسائل نتونستم به رشته ای که دوست دارم برم خواستم یه سوال ازتون بپرسم که ببینم میشه امسال هم کنکور انسانی داد و هم ریاضی یا نه؟؟؟ و یک سوال دیگه که میشه از طریق رشته انسانی انتخاب رشته کرد و رفت به رشته مهندسی کامپیوتر ؟؟؟ ممنون میشم پاسخ بدید…

  • پاسخ با ما

   با سلام. امکان شرکت همزمان در کنکور دو رشته نظری (منظور از رشته های نظری ریاضی ، تجربی و انسانی است) وجود ندارد یعنی شما یا باید در کنکور انسانی یا کنکور ریاضی شرکت کنید. در پاسخ به سوال دوم نیز شما می توانید با مدرک فارغ التحصیلی رشته انسانی ، در کنکور ریاضی شرکت کنید و وارد رشته مهندسی کامپیوتر نیز شوید ولی تاثیر سوابق تحصیلی دوره متوسطه تان بر نتایح کنکور متفاوت خواهد بود زیرا هیچ یک از دروس تخصصی رشته ریاضی را نگذرانده اید.

 3. سلام خدمت شما
  ببخشید سوالی داشتم___من دانشجوی رشته ی تاسیسات حرارتی و برودتی هستم و الان ترم 3 کارشناسی هستم میخواستم بدونم که من برای ارشد میخوام ادامه بدم اما باید برم سربازی چ با مردک لیسانس چ فوق لیسانس
  سوال بنده این هست که اگر من برای سربازی سرباز معلم بشم و امریه بگیرم ایا پهن مثبتی دارم نسبت به داوطلبانی که سربازی ساده رفتن یا از معلمی چیزی نمیدونن برای اینکه بعد خدمتم میخوام توی استخدامی معلمی شرکت کنم ایا برای من اولویت قرار میدن یا مثلا یه اون دوره ی 1 سال هنراموزی رو برام کسر میکنن ؟؟؟؟؟
  بی زحمت راهنمایی کنید تشکر فراوان

  • پاسخ با ما

   با سلام. در دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش اشاره ای به این موضوع نشده است اما حتما در زمان مصاحبه برای شما امتیاز مثبتی خواهد بود. همچنین ، گذراندن دوره مهارت آموزی ، شرط لازم برای استخدام در آموزش و پرورش می باشد.

 4. سلام وقت بخیر من در دانشکده آموزش های مجازی دانشگاه شیراز حقوق خوندم میخواستم بدونم اگه کنکور کارشناسی ارشد شرکت کنم و رتبه خوبی رو کسب کنم میتونم کارشناسی ارشد رو روزانه در دانشگاه شیراز وارد شم معدل کارشناسی هم 17بوده

  • پاسخ با ما

   با سلام. حداقل معدل لازم برای شرکت در کنکور کارشناسی ارشد 12 می باشد و شما با معدلی که کسب کرده اید ، امکان شرکت در این آزمون را دارید. در صورت برنامه ریزی اصولی ، مطالعه منظم و انتخاب منابع مطالعاتی مناسب نیز می توانید با کسب رتبه مناسب وارد دانشگاه روزانه شیراز شوید و هیج محدودیتی برای ورود به دانشگاه روزانه ندارید. برای دریافت مشاوره برنامه ریزی تخصصی کنکور کارشناسی ارشد و همچنین اطلاع از بهترین منابع کنکور ارشد رشته حقوق ، می توانید با مشاوران ارشد ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر