از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

لیست ذخیره مدارس شاهد 1402 📞 اسامی ذخیره شدگان مدارس شاهد

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

لیست ذخیره مدارس شاهد

مدارس شاهد در پایه های اول ابتدایی ، هفتم متوسطه اول و دهم متوسطه دوم به صورت اینترنتی از دانش آموزان واجد شرایط پیش ثبت نام انجام می دهند و پس از بررسی امتیازات و سوابق تحصیلی آنها ، دانش آموزانی که تمام شرایط را دارند پذیرش می کنند. ممکن است بعضی از ثبت نام کنندگان مدارس شاهد از شرایط لازم برخوردار نباشند و مدرسه با ظرفیت خالی روبرو شود. در این صورت از دانش آموزانی که امتیازات آنها به امتیاز آخرین نفر قبول شده‌ در مدرسه نزدیک است ، ثبت نام به عمل می آید. لیست ذخیره مدارس شاهد 1402 مدتی پس از اتمام فرایند ثبت نام منتشر می شود که در ادامه این مطلب بررسی می کنیم.

شما عزیزان میتوانید سوالات خود را راجع به ذخیره شدگان مدارس شاهد از مشاوران ما بپرسید تا به طور کامل راهنمایی شوید ،

کارشناسان ما تمامی ایام هفته حتی روزهای تعطیل از 8 صبح لغایت 12 شب پاسخگوی شما عزیزان میباشند.

همین حالا تماس بگیرید 

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل 

زمان اعلام لیست ذخیره مدارس شاهد 1402

زمان ثبت نام مدارس شاهد برای پایه های اول ابتدایی ، هفتم متوسطه اول و دهم متوسطه دوم ، توسط سایت مای مدیو به دانش آموزان اطلاع رسانی می شود و متقاضیان می بایست با مراجعه به سامانه مای مدیو و ارائه مدارک و اطلاعات لازم ، پیش ثبت نام خود را انجام دهند. چند هفته پس از اتمام فرایند ثبت نام در سایت مذکور ، اسامی ذخیره شدگان مدرسه اعلام می گردد که دانش آموزان می توانند با دیدن اسامی از قبولی یا عدم قبولی خود مطلع شوند.

مرتبط بخوانید : فرم ثبت نام مدارس شاهد پایه اول ابتدایی

  • ثبت نام پایه اول ابتدایی مدارس شاهد تا تاریخ 28 خردادماه انجام گرفته است و احتمالا لیست ذخیره ها حداکثر تا آخر تیرماه اعلام می شود.
  • ثبت نام پایه هفتم متوسطه اول مدارس شاهد تا 10 مردادماه انجام می گیرد و لیست ذخیره ها حداکثر تا هفته سوم شهریورماه اعلام می شود.
  • ثبت نام پایه هفتم متوسطه اول مدارس شاهد تا 20 تیرماه انجام می گیرد و لیست ذخیره ها حداکثر تا هفته سوم مردادماه اعلام می شود.
احتمالا این را هم بپسندید  مدارک لازم برای ثبت نام پایه اول ابتدایی مدارس شاهد 1402 📞 لیست کامل مدارک

با توجه به اینکه تاریخ دقیق اعلام ليست ذخیره های مدارس شاهد مشخص نیست ، شما دانش آموزان و والدین عزیز می توانید با مشاوران ما در پاسخ با ما در ارتباط باشید و اخبار مربوطه را پیگیری کنید.

سایت مشاهده لیست ذخیره مدارس شاهد 

تا دو سال قبل ، تمامی امور ثبت نام و اعلام نتایج مدارس شاهد از طریق سایت سجا که برای خود مدرسه بود ، انجام می گرفت اما با راه اندازی سایت مای مدیو ، کلیه مدارس از جمله مدارس شاهد از طریق این سامانه امور مربوط به ثبت نام دانش آموزان را پیگیری می کنند.

لیست ذخیره های مدارس شاهد نیز در سامانه مای مدیو منتشر می شود و دانش آموزان با دسترسی به نام کاربری و رمز عبوری که مدیر مدرسه در اختیار آنها قرار داده‌ است ، می توانند وارد سایت شوند و با کلیک بر روی لینک “مشاهده لیست ذخیره ها” از قبولی یا عدم قبولی خود مطلع شوند.

مرتبط بخوانید : نحوه پیش ثبت نام مدارس شاهد

آیا وجود نام دانش آموز در لیست ذخیره مدارس شاهد به معنای پذیرش قطعی است

لیست ذخیره مدارس شاهد

اگر در لیست ذحیره های مدارس شاهد قرار دارید ، به این معنا نیست که جزو پذیرفته‌ شدگان قطعی هستید و باید منتظر اعلام نتایج نهایی مدرسه باشید تا اگر ظرفیت مدرسه با دانش آموزان دارای سهمیه شهدا و ایثارگران و همچنین دانش آموزان دارای بیشترین امتیازات تکمیل نشد ، از شما ثبت نام به عمل آید.

مرتبط بخوانید : مدارک لازم برای ثبت نام مدارس شاهد 

در واقع قرار گرفتن‌ اسم دانش آموز در لیست ذخیره بدین معناست که سوابق تحصیلی و امتیازات او نزدیک به سوابق تحصیلی آخرین دانش آموز پذیرفته‌ شده‌ در مدرسه است و باید منتظر اعلام نتایج نهایی از سوی مدرسه باشد تا از قبولی قطعی خود مطمئن شود. در صورت پذیرش قطعی ، لازم است با تهیه مدارک لازم به صورت حضوری به مدرسه مراجعه کند و ثبت نام نهایی خود را انجام دهد.

احتمالا این را هم بپسندید  هزینه ثبت نام در مدارس شاهد 1402 📞 در تمام پایه های تحصیلی

سوالات متداول

  • لیست ذخیره مدارس شاهد 1402 چه زمانی اعلام می شود ؟

ليست ذخیره مدارس شاهد حداکثر تا یک ماه پس از اتمام فرایند ثبت نام منتشر می شود.

  • آیا قرار گرفتن اسم دانش آموز در لیست ذخیره مدارس شاهد به معنای پذیرش قطعی است ؟

خیر ، وجود نام دانش آموز در ليست ذخیره مدارس شاهد به معنای پذیرش قطعی نیست و باید منتظر اعلام نتایج نهایی مدرسه باشد.

  • چگونه بفهمیم در ليست ذخیره مدارس شاهد قرار داریم ؟

ليست ذخیره مدارس شاهد توسط سایت مای مدیو منتشر می شود.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

دفترچه ثبت نام مدارس شاهد

دفترچه ثبت نام مدارس شاهد 📞 دانلود دفترچه ثبت نام مدرسه شاهد 1402

دفترچه ثبت نام مدارس شاهد برای دانش آموزانی که متقاضی پذیرش در این مدارس هستند …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر