از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

شهریه دانشگاه آزاد رشته اتاق عمل 1400 – هزینه تحصیل در رشته اتاق عمل آزاد

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

همراه با 30 درصد تخفیف پاییزه ، تماس از سراسر کشور: 9099071612

شهریه دانشگاه آزاد رشته اتاق عمل

 

شهریه دانشگاه آزاد رشته اتاق عمل 1400 با شهریه سایر رشته های پیراپزشکی همچون پرستاری و هوشبری تقریبا برابر است و پذیرفته شدگان این رشته ها از دانشجویان سایر رشته های انسانی و فنی مهندسی شهریه بیشتری می پردازند. شهریه دانشگاه آزاد در رشته اتاق عمل شامل دو بخش شهریه ثابت و متغیر است که سالانه 10 الی 15 درصد نیز افزایش می یابد. در ادامه این مطلب ، هزینه تحصیل در رشته اتاق عمل آزاد بیشتر بررسی خواهد شد.

برای اطلاع از جزئیات شهریه رشته های مختلف ، قسط بندی کردن شهریه ، وام شهریه ، تخفیفات شهریه و … دانشگاه آزاد با مشاوران ما در مرکز مشاوره تحصیلی پاسخ با ما تماس بگیرید تا با اطلاعات دقیق راهنمایی شوید.

همین حالا تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل

میزان شهریه دانشگاه آزاد رشته اتاق عمل 1400

رشته اتاق عمل در دانشگاه آزاد به صورت با کنکور ارائه می شود و علاقه مندان می توانند با شرکت در کنکور تجربی و کسب رتبه لازم ، انتخاب رشته دانشگاه آزاد را انجام دهند و وارد این رشته شوند. بنابراین رشته اتاق عمل بدون کنکور در این دانشگاه دایر نیست و شرط قبولی ، کسب رتبه لازم در کنکور تجربی است.

دانشگاه ازاد شهریه پرداز است و پذیرفته شدگان باید به ازای هر ترم تحصیل خود شهریه مصوب این دانشگاه را بپردازند. میزان شهریه دانشگاه آزاد در رشته های مختلف متفاوت می باشد که بیشترین میزان شهریه را رشته های پزشکی ، دندانپزشکی ، داروسازی و سپس رشته های پرستاری ، اتاق عمل ، مامایی و … دارند.

احتمالا این را هم بپسندید  شهریه دانشگاه آزاد رشته آموزش زبان انگلیسی 1400 - ثابت و متغیر

بنابراین اگر در رشته اتاق عمل دانشگاه ازاد پذیرفته شده اید یا قصد ورود به این رشته را دارید ، باید شهریه بپردازید که میزان شهریه مصوب سال تحصیلی 1400 – 1401 به شرح زیر می باشد :

 • شهریه ثابت یک ترم رشته اتاق عمل دانشگاه ازاد : 2/500/000 الی 2/700/000 تومان
 • شهریه متغیر یک ترم رشته اتاق عمل دانشگاه ازاد : 2/200/000 الی 3/000/000 تومان
 • شهریه کل یک ترم رشته اتاق عمل دانشگاه ازاد : 4/500/000 الی 5/700/000 تومان

شهریه دانشگاه آزاد ظرفیت خودگردان اتاق عمل

در ظرفیت خودگردان دانشگاه آزاد نیز رشته اتاق عمل ارائه می شود که میزان شهریه در این دوره حدود دو برابر ظرفیت عادی است. پذیرفته شدگان رشته اتاق عمل ظرفیت خودگردان دانشگاه آزاد می بایست برای هر ترم تحصیل حدود 8 الی 9 میلیون تومان شهریه پرداخت کنند که سالانه حدود 16 الی 18 میلیون تومان می باشد.

سوالات خود را در خصوص ثبت نام بدون کنکور و یا با کنکور دانشگاه آزاد ، چگونگی انتخاب واحد ، نحوه پرداخت شهریه و .. از مشاوران ما بپرسید تا کامل راهنمایی شوید.

همین حالا تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل

منظور از شهریه ثابت و متغیر دانشگاه آزاد رشته اتاق عمل

شهریه ثابت دانشگاه آزاد در تمام رشته های تحصیلی ، بر اساس سال ورود به دانشگاه و نوع رشته تحصیلی تعیین می شود. برای مثال شهریه ثابت رشته های علوم پزشکی بیشتر از شهریه ثابت رشته های علوم انسانی است و یا دانشجویان ورودی 1400 شهریه ثابت بیشتری از دانشجویان ورودی 99 دارند.

احتمالا این را هم بپسندید  شهریه هر ترم کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 1400 - شهریه ثابت و متغیر ارشد آزاد

میزان شهریه ثابت تا زمان فارغ التحصیلی تغییری نمی کند اما شهریه متغیر سالانه تا 20 درصد نیز ممکن است افزایش داشته باشد. شهریه متغیر را تعداد و نوع واحد های درسی تعیین می کند. میانگین شهریه متغیر هر یک واحد درسی رشته اتاق عمل حدود 120/000 تومان است و دانشجویان در هر ترم می توانند 12 تا 24 واحد درسی بر اساس معدل ترم قبل خود اخذ کنند که بیشتر شدن تعداد واحد های درسی ، سبب افزایش شهریه می شود.

همچنین واحد های درسی عملی و آزمایشگاهی نسبت به واحد های درسی نظری شهریه متغیر بیشتری دارند و در ترم های آخر که بیشتر دروس را به صورت عملی و در بیمارستان می گذرانید ، شهریه بیشتری را پرداخت خواهید کرد.

سوالات متداول

 • شهریه دانشگاه ازاد رشته اتاق عمل 1400 چقدر است ؟

میزان شهریه دانشگاه آزاد رشته اتاق عمل در ظرفیت عادی و خودگردان ، کامل در این مطلب بررسی شده است.

 • شهریه ثابت رشته اتاق عمل دانشگاه ازاد چقدر است ؟

شهریه ثابت دانشگاه ازاد در رشته اتاق عمل حدود 2/5 میلیون تومان می باشد.

 • منظور از شهریه متغیر دانشگاه آزاد چیست ؟

شهریه رشته اتاق عمل دانشگاه ازاد شامل دو بخش شهریه ثابت و متغیر است که در این مطلب کامل توضیح داده شده است.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

شهریه دانشگاه ازاد رشته اموزش ابتدایی

شهریه دانشگاه ازاد رشته اموزش ابتدایی 1400 – شهریه لازم آموزش ابتدایی آزاد

  شهریه دانشگاه ازاد رشته اموزش ابتدایی در مقاطع کاردانی و کارشناسی متفاوت است که …

2 نظر

 1. سهیل رجبی

  سلام و درود فراوان من دیپلم تجربی دارم آیا دانشگاه خودگردانی هست یا دانشگاهی که بدون کنکور با پرداخت شهریه آزاد بتونم در یکی از رشته های پیراپزشکی شروع به تحصیل کنم ؟ یا خیر اصلا بدون کنکور نمیشه!؟ ی سوال دیگ اینکه شهریه دانشگاه آزاد رشته اتاق عمل چقدره

  • پاسخ با ما

   با سلام. هیچ یک از واحد های پردیس خودگردان رشته های پزشکی و پیراپزشکی را بدون کنکور ارائه نمی دهند. شهریه دانشگاه آزاد رشته اتاق عمل نیز در مطلب بررسی شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر