از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

دفترچه ثبت نام مدارس شاهد 📞 دانلود دفترچه ثبت نام مدرسه شاهد 1402

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

دفترچه ثبت نام مدارس شاهد

دفترچه ثبت نام مدارس شاهد برای دانش آموزانی که متقاضی پذیرش در این مدارس هستند ، منتشر می شود تا با مطالعه آن از شرایط و قوانین ثبت نام و پذیرش در مدرسه مطلع شوند. در این دفترچه دانش آموزان از نحوه امتیاز بندی مدارس شاهد مطلع می شوند همچنین در زمینه نحوه پیش ثبت نام اینترنتی نیز آموزش داده شده است. بنابراین مطالعه دفترچه ثبت نام مدارس شاهد برای والدین و دانش آموزان ضروری است و می تواند اطلاعات مفیدی را در اختیار آنها قرار دهد. در ادامه این مطلب همراه ما باشید تا برای زمان دریافت و نحوه دانلود دفترچه راهنمایی شوید.

سوالات خود را درباره ثبت نام مدارس شاهد از مشاوران ما بپرسید و به طور کامل راهنمایی شوید.

کارشناسان ما تمامی ایام هفته حتی روزهای تعطیل از 8 صبح لغایت 12 شب پاسخگوی شما عزیزان میباشند.

همین حالا تماس بگیرید 

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل 

دانلود دفترچه ثبت نام مدارس شاهد کلاس اول ابتدایی 1402

تعداد زیادی از متقاضیان مدارس شاهد را دانش آموزان کلاس اول ابتدایی تشکیل می دهند. این دسته از دانش آموزانی که تقاضای پذیرش در مدرسه شاهد را دارند ابتدا باید پیش ثبت نام اینترنتی در سایت مای مدیو انجام دهند تا مدرسه ، شرایط و امتیاز بندی آنها را بررسی کند و اگر مورد تایید بودند ، برای ثبت نام حضوری در مدرسه اقدام نمایند.

ثبت نام مدارس شاهد کلاس اول ابتدایی در سایت مای مدیو انجام می گیرد و دفترچه راهنما نیز از طریق این سایت قابل دریافت است. در خصوص زمان انتشار دفترچه نیز لازم است بدانید که ثبت نام از 17 اردیبهشت ماه 1402 آغاز شده است. اما دفترچه هنوز در دسترس نیست.

مرتبط بخوانید : هزینه ثبت نام در مدارس شاهد

دریافت دفترچه ثبت نام مدرسه شاهد هفتم متوسطه اول 1402

اگر کلاس ششم ابتدایی را تمام کرده اید و می خواهید برای کلاس هفتم ، هشتم و نهم خود مدرسه شاهد را انتخاب کنید ، توصیه می شود برای آشنایی با شرایط و ضوابط پذیرش در مدرسه مورد علاقه خود ، دفترچه راهنما را مطالعه کنید. دفترچه ثبت نام کلاس هفتم مدرسه شاهد از طریق سایت مای مدیو قابل دانلود است و زمان انتشار آن نیز پیش بینی می شود از 20 خردادماه به بعد باشد.

احتمالا این را هم بپسندید  لیست ذخیره مدارس شاهد 1402 📞 اسامی ذخیره شدگان مدارس شاهد

لازم به ذکر است که زمان ثبت نام مدرسه شاهد 1402 از 17 اردیبهشت ماه می باشد. دفترچه راهنمای ثبت نام نیز با شروع شدن فرایند نام نویسی در سایت ، امکان دریافت خواهد داشت.

مرتبط بخوانید : لیست ذخیره مدارس شاهد

دانلود دفترچه ثبت نام مدارس شاهد دهم متوسطه دوم 1402

به جزء کلاس های اول ابتدایی و هفتم متوسطه اول ، دانش آموزانی که کلاس نهم خود را تمام کرده اند می توانند برای ثبت نام در کلاس دهم ، مدرسه شاهد را انتخاب کنند. مدرسه شاهد رشته های ریاضی ، تجربی و انسانی را ارائه می کند و دانش آموزان طبق برگه هدایت تحصیلی خود مجازند در یکی از این رشته ها ثبت نام کنند. زمان ثبت نام مدرسه شاهد برای پایه دهم متوسطه دوم پس از تمام شدن فرایند هدایت تحصیلی دانش آموزان و معمولا در اواخر خردادماه است و دفترچه راهنما نیز در اولین روز فعال شدن لینک ثبت نام در سایت ، قابل دانلود خواهد بود.

توضیحات دفترچه ثبت نام مدارس شاهد

داخل دفترچه ثبت نام مدرسه شاهد توضیحات در زمینه های زیر ارائه شده است :

 • کلیات ثبت نام
 • شرایط عمومی ثبت نام
 • شرایط اختصاصی ثبت نام
 • نحوه ثبت نام دانش آموزان شاهد
 • شرایط علمی ثبت نام
 • نحوه امتیاز بندی ثبت نام
 • نحوه ثبت نام پایه های میانی
 • زمانبندی ثبت نام
 • و …

مرتبط بخوانید : نحوه پیش ثبت نام مدارس شاهد

دفترچه ثبت نام میان پایه مدرسه شاهد

دفترچه ثبت نام مدارس شاهد

دانش آموزان متقاضی ثبت نام میان پایه مدرسه شاهد می توانند در دهه اول مردادماه برای ثبت نام در مدرسه اقدام کنند و توضیحات مربوطه در خصوص ظرفیت پذیرش ، شرایط ثبت نام و نحوه پذیرش دانش آموز در پایه های میانی ، از طریق انتشار دفترچه اطلاع رسانی می شود. شما می توانید با دانلود دفترچه ، از این توضیحات مطلع شوید و سپس برای ثبت نام اقدام کنید.

احتمالا این را هم بپسندید  شهریه مدارس شاهد 📞 نرخ جدید شهریه مدارس شاهد 1402

لازم به ذکر است که ثبت نام میان پایه مدرسه شاهد در صورت وجود ظرفیت خالی انجام می گیرد و حداکثر امکان ثبت نام از 30 نفر دانش آموز با بیشترین امتیاز ، وجود دارد. نحوه ثبت نام این دسته از متقاضیان نیز مشابه پایه های اول ، هفتم و دهم ، از طریق سامانه مای مدیو می باشد.

مرتبط بخوانید : مدارس شاهد بهتر است یا تیزهوشان

سوالات شما

 • دفترچه ثبت نام مدارس شاهد در چه تاریخی منتشر می شود ؟

در حال حاضر ، زمان دقیق انتشار دفترچه ثبت نام مدرسه شاهد 1402 اعلام نشده است.

 • فایل راهنمای ثبت نام مدرسه شاهد را از کدام سایت دریافت کنیم ؟

برای دانلود دفترچه ثبت نام مدرسه شاهد لازم است به سایت مای مدیو مراجعه نمایید.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

شرایط رشته ریاضی⁩

شرایط رشته ریاضی⁩ – شرایط انتخاب رشته ریاضی در دبیرستان های مختلف

  رشته ریاضی را مدارس دولتی ، شاهد ، نمونه دولتی ، تیزهوشان و … …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر