از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

دانلود pdf دفترچه انتخاب رشته ریاضی 1400 – دانلود مستقیم

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

دانلود pdf دفترچه انتخاب رشته ریاضی - 99 - دانلود مستقیم

 

کنکور سراسری ریاضی از جمله رشته هایی است که داوطلبان زیادی دارد و اکثر داوطلبان برای قبولی در رشته های مهندسی با یکدیگر رقابت می کنند. پذیرش در رشته ریاضی در دانشگاه های دوره روزانه ، نوبت دوم (شبانه) ، پردیس خودگردان ، غیرانتفاعی و پیام نور صورت می گیرد . دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری ریاضی پس از اعلام نتایج اولیه کنکور از سایت سنجش منتشر می شود و پس از انتشار ، داوطلبان آزمون سراسری ریاضی می توانند نسبت به دانلود pdf دفترچه انتخاب رشته ریاضی از سایت pasokhbama.com و سایت sanjesh.org اقدام نمایند.

اگر شما هم مثل بسیاری دیگر از داوطلبان کنکور سراسری 1400 با نحوه انتخاب رشته اصولی کنکور آشنایی ندارید ، مشاوران ما روش های اصولی انتخاب رشته را به شما آموزش خواهند داد تا با استفاده از این روش ها در بهترین رشته و دانشگاه قبول شوید.

همین حالا تماس بگیرید 

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از استان تهران 9092301611

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل

دانلود pdf دفترچه انتخاب رشته سراسری ریاضی 1400

انتخاب رشته کنکور سراسری ریاضی به صورت اینترنتی و از طریق سایت سازمان سنجش کشور انجام می پذیرد. داوطلبان کنکور ریاضی پس از بررسی کارنامه کنکور و رتبه قبولی و آگاهی از شرایط و ضوابط هر یک از رشته ها ، می توانند 150 کد رشته محل را در فرم انتخاب رشته خود وارد نمایند.

پس از برگزاری کنکور سراسری و اعلام نتایج در قالب کارنامه اولیه از سایت سنجش ، دفترچه انتخاب رشته سراسری کنکور 1400 از سایت سازمان سنجش کشور به نشانی sanjesh.org منتشر خواهد شد.

بلافاصله پس از انتشار دفترچه انتخاب رشته کنکور ریاضی 1400 ، می توانید با استفاده از لینک فوق دفترچه انتخاب رشته ریاضی 1400 را دانلود نمایید.

دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری ریاضی

دانلود pdf دفترچه انتخاب رشته ریاضی

(همزمان با انتشار دفترچه ، لینک فوق فعال خواهد شد)

دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور سراسری 1400 فعلا منتشر نشده است و به محض انتشار ، لینک دانلود آن را در این مطلب قرار خواهیم داد.

دانلود pdf دفترچه انتخاب رشته آزاد ریاضی 1400

نحوه انتخاب رشته دانشگاه آزاد با دانشگاه سراسری متفاوت است. آن دسته از داوطلبانی که متقاضی انتخاب رشته دانشگاه آزاد می باشند ، پس از اعلام نتایج کنکور سراسری و انتشار دفترچه انتخاب رشته آزاد ریاضی می توانند با مراجعه به سایت دانشگاه آزاد به نشانی اینترنتی azmoon.org فرآیند انتخاب رشته خود را انجام دهند.

لیست رشته های دانشگاه آزاد به صورت مجزا و در قالب دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد منتشر خواهد شد.

دانلود دفترچه انتخاب رشته آزاد کنکور ریاضی

دانلود دفترچه انتخاب رشته آزاد کنکور ریاضی

(برای دانلود دفترچه بر روی لینک کلیک نمایید)

دانلود pdf دفترچه انتخاب رشته آزاد کنکور ریاضی 

(همزمان با انتشار دفترچه لینک فوق فعال خواهد شد)

قسمت های مختلف دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری ریاضی 1400

  • فصل اول توضیحات و ضوابط کلی پذیرش و نحوه انتخاب رشته : بخش نخست دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری ریاضی ، به نحوه انتخاب رشته سراسری ، دریافت کارنامه آزمون ، سهمیه های مختلف آزمون سراسری ، زیرگروه های رشته ریاضی ، شرایط کلی پذیرش داوطلبان در دانشگاه و توضیحاتی در رابطه با دوره های تحصیلی دانشگاه ها اختصاص دارد.
  • بخش دوم توضیحات و جداول کد رشته های دانشگاهی : در این بخش کد رشته های تحصیلی و ظرفیت دانشگاه های  کنکور ریاضی در دوره های روزانه ، نوبت دوم (شبانه) ، پردیس خودگردان ، ظرفیت مازاد ، دانشگاه فرهنگیان ، دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و هم چنین دانشگاه پیام نور ارائه شده است.

پیشنهاد می شود برای آگاهی از زمان انتشار دفترچه انتخاب رشته سراسری کنکور ریاضی ، از کارشناسان مرکز مشاوره تلفنی  پاسخ با ما در این زمینه راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

شما می توانید برای انجام انتخاب رشته  کنکور ریاضی و قبولی در دانشگاه های برتر با مشاوران ارشد ” پاسخ با ما “ تماس بگیرید.

با مطالعه عناوین زیر ، انتخاب رشته را با اطلاعات بیشتری انجام دهید.

معرفی کامل و آینده شغلی رشته های ریاضی در دانشگاه

 معرفی و راهنمای زیرشاخه های رشته ریاضی

مشاوره انتخاب رشته ریاضی

بهترین مشاوره انتخاب رشته کنکور ریاضی

 راهنمای قبولی با رتبه 6000 ریاضی

 لیست رشته ها برای رتبه 60000 ریاضی

لیست رشته های مناسب 50000 ریاضی

 راهنمای قبولی با رتبه 40000 ریاضی

با رتبه 10000 ریاضی کجا قبول میشم

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

درامد مهندسی عمران - راهنمای میزان درآمد و بازار کار مهندسی عمران

درامد مهندسی عمران – راهنمای میزان درآمد و بازار کار مهندسی عمران

  رشته مهندسی عمران از رشته های ریاضی و از جمله رشته های مهندسی می …

Call Now Buttonتماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر