از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

دانلود پی دی اف دفترچه انتخاب رشته تجربی – لینک مستقیم

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

دانلود پی دی اف دفترچه انتخاب رشته تجربی – لینک مستقیم

 

انتخاب رشته کنکور تجربی 99 برای بیش از 500 هزار داوطلب در تاریخ 2 الی 5 مهر ماه 99 انجام خواهد گرفت و کلیه داوطلبانی که ثبت نام این آزمون را انجام داده اند ، حتی در صورت حاضر نبودن در جلسه کنکور ، می توانند انتخاب رشته کنکور تجربی را با ملاک قرار دادن وضعیت مجاز بودن خود در دوره های مختلف ، انجام دهند. لینک دانلود پی دی اف دفترچه انتخاب رشته تجربی همزمان با شروع انتخاب رشته در سایت سازمان سنجش و در سایت دانشگاه آزاد قرار داده می شود و داوطلبان موظف هستند که پیش از اقدام به ثبت کد رشته ها در سایت ، ابتدا دفترچه را مطالعه نمایند تا در جریان شرایط و ضوابط انتخاب رشته قرار گیرند.

دانلود پی دی اف دفترچه انتخاب رشته تجربی

زمان انتخاب رشته کنکور تجربی برای دانشگاه های سراسری و آزاد در سال 99 از تاریخ 2 الی 5 مهر ماه می باشد و دفترچه راهنمای انتخاب رشته نیز در همان روز اول شروع فرایند انتخاب رشته ، در سایت های مربوطه قرار داده خواهد شد.

داوطلبان برای دانلود دفترچه انتخاب رشته تجربی سراسری باید به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org و برای دانلود دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد نیز به سایت azmoon.org مراجعه نمایند.

لینک مستقیم دانلود پی دی اف دفترچه انتخاب رشته تجربی 99 سراسری

لینک مستقیم دانلود pdf دفترچه انتخاب رشته تجربی 99 آزاد

در حال حاضر که دفترچه انتخاب رشته مربوط به سال 99 منتشر نشده است ، می توانید از دفترچه های سال گذشته برای دریافت اطلاعات کلی استفاده کنید. لازم به ذکر است که همزمان با انتشار دفترچه ، لینک های فوق فعال می شود.

دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور تجربی 

دانلود pdf دفترچه انتخاب رشته کنکور تجربی سراسری 99

(برای دانلود دفترچه بر روی لینک کلیک کنید)

شایان ذکر است که انتخاب رشته دانشگاه آزاد از سایر دانشگاه ها مجزا انجام می گیرد و مراحل و زمانبندی متفاوتی دارد. توصیه می شود از طریق ارتباط با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی ” پاسخ با ما “ از شروع زمان انتخاب رشته کنکور تجربی آگاه شوید تا با کمک مشاوران و استفاده از نرم افزار انتخاب رشته مجازی سازمان سنجش ، انتخاب رشته خود را به صورت حرفه ای و با شانس پذیرش بالا انجام دهید. هم چنین می توانید با مطالعه مطالب زیر ، اطلاعات بیشتری کسب کنید.

انتخاب رشته تجربی – راهنمای جامع
مشاوره انتخاب رشته کنکور 99
راهنمای تصویری انتخاب رشته مجازی رایگان
برای انتخاب رشته کدام رتبه مهم است
آخرین رتبه مجاز به انتخاب رشته تجربی
انتخاب رشته دانشگاه آزاد رشته تجربی
تفاوت انتخاب رشته کنکور 99 با سالهای گذشته و قبل
انتخاب رشته به روش ماتریس
مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور ، پایان اضطراب شما
راهنمای جامع کد رشته محل

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

سهمیه بسیجی فعال در کنکور آزاد چند درصد است – راهنمای کامل

  انتخاب رشته دانشگاه آزاد در رشته های با آزمون علوم پزشکی و غیرعلوم پزشکی …

Call Now Buttonتماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر