از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از استان تهران 9092301611
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

سه‌شنبه , سپتامبر 22 2020

مشاوره تلفنی دانشگاه آزاد – از بهترین ها مشاوره بگیرید

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

تماس از استان تـهران: 9092301611

تماس از سراسر کشور: 9099071612

مشاوره تلفنی دانشگاه آزاد - از بهترین ها مشاوره بگیرید

 

در این مطلب به مشاوره تلفنی دانشگاه آزاد پرداخته ایم تا شما را با لیست رشته های این دانشگاه ، راهنمای ثبت نام در کلیه مقاطع تحصیلی ، امکانات دانشگاه و … آشنا سازیم مطلب را تا انتها مطالعه فرمایید.

دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان یکی از جامع ترین دانشگاه های کشور ، بیشترین سهم را در تعداد فارغ التحصیلان رشته های مختلف دارد و هر ساله نیز به تعداد متفاضیان این دانشگاه در تمامی مقاطع تحصیلی در دوره های بدون آزمون و با آزمون افزوده می شود. مدرک فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد کاملا معتبر است و از سوی خود دانشگاه اعطا می شود و دانش آموختگان هر یک از رشته های تحصیلی این دانشگاه می توانند با مدرک خود جذب بازار کار شده و یا تحصیلاتشان را در مقاطع بالاتر ادامه دهند.

مشاوره تلفنی ثبت نام کنکور دانشگاه آزاد

دانشگاه آزاد در تمامی مقاطع تحصیلی زیر دانشجو پذیرش می کند :

  • کاردانی پیوسته
  • کاردانی ناپیوسته
  • کارشناسی پیوسته
  • کارشناسی ناپیوسته
  • کارشناسی ارشد
  • دکتری

پذیرش دانشجو در هر یک از دوره های فوق به دو طریق با آزمون و بدون آزمون می باشد. برای پذیرش با کنکور باید در آزمون های سراسری که هر ساله توسط سازمان سنجش برگزار می شود ، شرکت نمود و پس از کسب رتبه لازم برای رشته های مد نظر ، انتخاب رشته را انجام داد.

سازمان سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی پس از بررسی کارنامه کنکور داوطلبان ، اسامی پذیرفته شدگان را در سایت خود قرار می دهد که بتوانند با مراجعه به دانشگاه ثبت نام خود را قطعی کنند.

با توجه به حساسیت مرحله انتخاب رشته آزمون های سراسری و تاثیری که در افزایش شانس قبولی شما دارد ، باید از افراد توانا در این مرحله کمک بگیرید تا انتخاب رشته با بازدهی بالا را انجام دهید. مشاوران مرکز مشاوره تلفنی دانشگاه آزاد ، انتخاب رشته شما با در نظر گرفتن احتمال پذیرش بالا و تضمین قبولی انجام می دهند.

مشاوره تلفنی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

ثبت نام دوره های بدون آزمون دانشگاه آزاد بر اساس معدل و سوابق تحصیلی انجام می گیرد و در مقاطع کاردانی و کارشناسی داوطلب این اختیار را دارد که تنها با ارائه مدرک فارغ التحصیلی در یکی از رشته های دلخواه خود ، حتی مغایر با رشته فارغ التحصیلی ، ثبت نام و تحصیل کند.

اما ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد و دکتری در دانشگاه آزاد شرایط دیگری دارد و داوطلب باید جزو استعداد درخشانی ها باشد ، یعنی در صورت کسب معدل بالا ، امکان تحصیل بدون آزمون را خواهد داشت و فقط می تواند در رشته ای که فارغ التحصیل شده است ، ثبت نام کند.

رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد بسیار متنوع هستند و شما باید تمام آن ها را بشناسید تا انتخاب رشته را با آگاهی بیشتر انجام دهید. درصورت تمایل برای اطلاع از طول دوره تحصیلی ، دروس دانشگاهی ، فرصت های شغلی و میزان درآمد رشته مدنظرتان پس از دانش آموختگی ، می توانید از مشاوران مشاوره تلفنی دانشگاه آزاد در مرکز پاسخ با ما راهنمایی جامعی را دریافت کنید.

مزایا و معایت تحصیل در دانشگاه آزاد

تحصیل در دانشگاه آزاد در کنار مزایایی که دارد ، از معایبی هم برخودار است که همین معایت باعث کاهش تعداد متقاضیان می باشد. هزینه تحصیل در این دانشگاه نسبتا بالاست ، مخصوصا شهریه رشته های علوم پزشکی و پیراپزشکی که چند برابر شهریه سایر رشته هاست.

هم چنین میزان شهریه دانشگاه آزاد در دوره های کارشناسی ارشد و دکتری نیز زیاد است و دانشجویان باید هزینه زیادی را برای ادامه تحصیل در این دانشگاه پرداخت کنند.

یکی دیگر از محدودیت های دانشگاه آزاد ، عدم ارائه خوابگاه است و این موضوع برای داوطلبانی که از سایر در دانشگاهی غیر از استان خود پذیرفته شده اند ، اهمیت دارد.

اما تحصیل بدون کنکور ، رشته های متعدد و متنوع ، تحصیل در رشته های مورد علاقه بدون توجه به رشته قبلی و … از مزایایی است که در اختیار داوطلبان قرار داده شده است.

مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی پاسخ با ما ، از ساعت 8 صبح الی 12 شب آماده ارائه بهترین مشاوره های تحصیلی هستند و شما داوطلبان گرامی می توانید بدون تعیین وقت قبلی و تنها با یک تماس ساده ، به مشاوران متصل شده و سوالات خود را بپرسید. علاوه بر تماس با مشاوران مرکز مشاوره تلفنی دانشگاه آزاد ، می توانید می توانید با مطالعه مطالبی که در وبسایت pasokhbama.com قرار داده شده است و یا در بخش نظرات ، پاسخ سوالات خود را جویا شوید.

احتمالا این را هم بپسندید  حقوق پرستاری - مستند آخرین حقوق پرستاری 99

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب از طريق تلفن ثابت :

تماس از استان تـهران: 9092301611

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

رشته روانشناسی بدون کنکور - راهنمای قبولی در رشته روانشناسی بدون کنکور

رشته روانشناسی بدون کنکور – راهنمای قبولی در رشته روانشناسی بدون کنکور

  در سال های اخیر با افزایش تعداد و تنوع رشته های بدون آزمون ، …

Call Now Buttonتماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر