از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

سایت ثبت نام دانشگاه غیرانتفاعی – راهنمای ثبت نام اینترنتی دانشگاه غیرانتفاعی

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

سایت ثبت نام دانشگاه غیرانتفاعی

 

ثبت نام دانشگاه های بدون کنکور 1401 از جمله دانشگاه غیرانتفاعی به صورت اینترنتی و غیرحضوری انجام می گیرد و داوطلبان باید با مراجعه به سامانه معرفی شده ، ثبت نام خود را انجام دهند. سایت ثبت نام دانشگاه غیرانتفاعی ، سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org می باشد که در ادامه این مطلب راهنمای ثبت نام را ارائه می کنیم.

شما عزیزان میتوانید برای دریافت پاسخ سوالات خود در زمینه ثبت نام دانشگاه غیرانتفاعی بدون کنکور ، با مشاوران ارشد ما در پاسخ با ما ارتباط برقرار کنید ،

کارشناسان ما تمامی ایام هفته حتی روزهای تعطیل از 8 صبح لغایت 12 شب پاسخگوی شما عزیزان میباشند.

همین حالا تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل 

معرفی سایت ثبت نام دانشگاه غیرانتفاعی

دانشگاه غیرانتفاعی یکی از دانشگاه های تحت فعالیت وزارت علوم تحقیقات و فناوری می باشد که رشته های تحصیلی متنوعی را در گروه های ریاضی ، تجربی ، انسانی و … ارائه می کند. داوطلبانی که به پذیرش در این دانشگاه علاقه مند هستند ، می توانند در کنکور سراسری شرکت کنند و انتخاب رشته را انجام دهند و یا اینکه به صورت بدون کنکور و بر اساس سوابق تحصیلی پذیرش بگیرند.

مرتبط ببینید : زمان ثبت نام دانشگاه غیرانتفاعی بدون کنکورشرایط دانشگاه غیرانتفاعی

سايت ثبت نام دانشگاه غیرانتفاعی هم برای رشته های بدون کنکور و هم برای رشته های باکنکور ، سامانه سازمان سنجش آموزش کشور می باشد. این سامانه مسئول ثبت نام کنکور سراسری تمام گروه های آزمایشی ریاضی ، تجربی ، انسانی ، هنر و زبان است و دانشگاه غیرانتفاعی نیز از طریق کنکور سراسری هر یک از گروه های آزمایشی مذکور ، دانشجو پذیرش می نماید.

احتمالا این را هم بپسندید  تمدید ثبت نام دانشگاه غیرانتفاعی 1401 - مهلت مجدد ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی

همچنین مسئولیت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه های سراسری از جمله دانشگاه غیرانتفاعی ، با سایت سازمان سنجش است و اگر می خواهید انتخاب رشته بدون کنکور این دانشگاه را انجام دهید ، نیازی به مراجعه حضوری به دانشگاه نیست و از سایت سنجش می توانید ثبت نام کنید.

راهنمای سایت ثبت نام دانشگاه غیرانتفاعی

در سايت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org تمامی مراحل ثبت نام تا اعلام نتایج نهایی دانشگاه غیرانتفاعی انجام می شود. اولین مرحله ثبت نام ، انتشار دفترچه راهنماست که همزمان با اولین روز ثبت نام منتشر می شود. دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه های سراسری مشترک است و رشته های دانشگاه غیرانتفاعی نیز در این دفترچه درج می شود.

مرتبط ببینید :رشته های دانشگاه غیرانتفاعی با کنکوررشته های دانشگاه غیرانتفاعی بدون کنکور

دومین مرحله ثبت نام ، مطالعه دفترچه و بررسی شرایط ثبت نام است ضمن اینکه لیست رشته های تحصیلی نیز در دفترچه درج شده است که باید کد رشته محل های مورد تقاضای خود را از میان آنها انتخاب و یادداشت کنید. (تعداد انتخاب های مجاز هر داوطلب حداکثر 150 کد رشته محل است که می تواند از رشته های تمام دانشگاه های ارائه دهنده رشته های بدون کنکور ، انتخاب نماید)

پس از یادداشت کردن کد رشته محل ها ، باید در سایت سنجش هزینه بپردازید و مراحل ثبت نام را آغاز کنید. با پرداخت هزینه توسط کارت بانکی عضو شبکه شتاب ، یک سریال اعتباری ارائه می شود که از طریف آن می توانید فرم ثبت نام را دریافت و تکمیل کنید. در ابتدای فرم ثبت نام یکسری اطلاعات شخصی از شما خواسته می شود و در انتهای فرم نیز باید کد رشته محل ها را به ثبت برسانید.

احتمالا این را هم بپسندید  رشته های دانشگاه غیرانتفاعی تجربی - رشته های پیراپزشکی و علوم پزشکی غیرانتفاعی

در پایان مراحل نیز ، از شماره پرونده و کدپیگیری ارائه شده توسط سایت پرینت تهیه کنید و تا زمان پذیرش در دانشگاه نزد خود حفظ نمایید.

حدود یک ماه پس از ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی ، نتایج اعلام می شود که لازم است مجدد به سایت سنجش مراجعه کنید و با استفاده از شماره پرونده و کدپیگیری ، کارنامه خود را دریافت کرده و از نتایج مطلع گردید. در صورتی که قبول شده باشید ، باید برای ثبت نام در سایت دانشگاه قبول شده و سپس ثبت نام به صورت حضوری و ارائه مدارک لازم ، اقدام کنید.

همچنین بخوانید : دفترچه ثبت نام دانشگاه غیرانتفاعی

سوالات متداول

  • آیا ثبت نام دانشگاه غیرانتفاعی حضوری انجام می شود ؟

خیر ، ثبت نام دانشگاه غیرانتفاعی در رشته های بدون کنکور ، به صورت اینترنتی انجام می گیرد.

  • سایت ثبت نام دانشگاه غیرانتفاعی کدام سامانه است ؟

ثبت نام دانشگاه غیرانتفاعی در سايت سازمان سنجش انجام می شود.

  • برای مشاهده نتایج بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی به کدام سامانه مراجعه کنیم ؟

داوطلبانی که ثبت نام دانشگاه غیرانتفاعی را انجام داده اند برای مشاهده نتایج لازم است به سایت سنجش مراجعه نمایند.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

رشته های دانشگاه غیرانتفاعی تجربی

رشته های دانشگاه غیرانتفاعی تجربی – رشته های پیراپزشکی و علوم پزشکی غیرانتفاعی

دانشگاه غیرانتفاعی رشته های تجربی را در کنار سایر رشته های تحصیلی به صورت با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر