از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران جنوب – لیست کامل رشته ها + راهنمای ثبت نام

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران جنوب

رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران جنوب از تمام گروه های علوم تجربی ، علوم انسانی ، فنی مهندسی ، هنر و زبان ارائه می شوند و یکی از واحد های دانشگاه آزادی است که تنوع زیادی در رشته های تحصیلی خود دارد. اگر علاقه مند هستید در دانشگاه آزاد تهران جنوب پذیرش شوید و به دنبال اطلاع از رشته های بدون کنکور این دانشگاه هستید ، تا انتهای این مطلب همراه ما باشید تا ضمن اطلاع از لیست رشته های تحصیلی ، با شرایط و نحوه ثبت نام نیز آشنا شوید.

برای راهنمایی در زمینه ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد ، با مشاوران ما تماس بگیرید و سوالات خود را بپرسید.

همین حالا تماس بگیرید 

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل

لیست رشته های دانشگاه آزاد تهران مرکز بدون کنکور

دانشگاه آزاد در مقاطع کاردانی پیوسته ، کاردانی ناپیوسته ، کارشناسی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته دانشجوی بدون کنکور پذیرش می کند و داوطلبان به شرط ارائه مدرک تحصیلی مورد نیاز ، امکان پذیرش خواهد داشت.

ثبت نام دانشگاه ازاد تهران جنوب همانند سایر واحد های دانشگاه آزاد هم در مهرماه و هم در بهمن ماه انجام می‌ گیرد اما معمولا تنوع رشته های ارائه شده در نیمسال اول یعنی مهرماه بیشتر است.

برخی از رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران جنوب در مقاطع تحصیلی مختلف ، به شرح زیر هستند :

رشته های کاردانی پیوسته بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران جنوب 

دارندگان مدرک دیپلم رشته های فنی حرفه ای و کاردانش می توانند در مقطع کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد ثبت نام کنند و پس از دو سال تحصیل ، با دریافت مدرک فوق دیپلم فارغ التحصیل شوند.

دانشگاه آزاد واحد تهران جنوب در سال گذشته هیچ رشته ای را در مقطع کاردانی پیوسته ارائه نکرده بود و ممکن است سال آینده نیز در این مقطع پذیرش دانشجو نداشته باشد اما در صورت ارائه رشته های جدید ، از طریق انتشار دفترچه به داوطلبان اطلاع رسانی می گردد.

رشته های کاردانی ناپیوسته بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران جنوب 

دوره کاردانی ناپیوسته نیز همچون دوره کاردانی پیوسته به مدت دو سال تحصیل در آن به طول می انجامد اما تفاوتی که این دو مقطع دارند این است که ثبت نام مقطع کاردانی ناپیوسته را فقط دارندگان مدرک دیپلم نظام جدید و مدرک پیش دانشگاهی نظام قدیم رشته های نظری می‌ توانند انجام دهند و پذیرش در این مقطع با مدرک دیپلم رشته های فنی حرفه ای و کاردانش امکان پذیر نیست.

دانشگاه آزاد واحد تهران جنوب در مقطع کاردانی ناپیوسته نیز هیچ رشته ای را تاکنون ارائه نکرده است و احتمالا سال های آینده نیز برای این مقطع رشته ای را ارائه نکند اما در صورت وجود تغییرات در رشته های تحصیلی واحد تهران جنوب ، مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی به داوطلبان اطلاع رسانی خواهد کرد.

رشته های کارشناسی پیوسته بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران جنوب 

دوره تحصیلی کارشناسی پیوسته به نسبت سایر دوره ها پر متقاضی تر است و رشته های تحصیلی بیشتری نیز دارد. دارندگان مدرک دیپلم نظام جدید و مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی نظام قدیم می توانند در این مقطع ثبت نام کنند. همچنین پذیرش در مقطع کارشناسی پیوسته با مدرک فوق دیپلم نیز امکان پذیر می باشد.

رشته های تحصیلی ارائه شده در مقطع کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد تهران جنوب به شرح زیر هستند :

رشته های کارشناسی ناپیوسته بدون کنکور آزاد تهران جنوب 

دارا بودن مدرک تحصیلی فوق دیپلم یا همان کاردانی ، شرط اصلی ثبت نام در مقطع کارشناسی ناپیوسته دانشگاه است و داوطلبانی که مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی دارند ، مجاز به ثبت نام در این مقطع نیستند.

رشته های تحصیلی ارائه شده در مقطع کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد تهران جنوب به شرح زیر هستند :

 • آموزش زبان انگلیسی
 • مهندسی نرم افزار کامپیوتر
 • آموزش دینی و عربی
 • مهندسی فناوری معدن – استخراج معادن زیرزمینی
 • آموزش و پرورش ابتدایی
 • مهندسی تکنولوژی برق – قدرت
 • حسابداری
 • مهندسی فناوری عمران – نقشه برداری
 • آموزش ریاضی
 • معماری
 • مهندسی تکنولوژی
 • الکترونیک
 • مهندسی اجرایی عمران

راهنمای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران جنوب

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران جنوب به صورت همزمان با سایر واحدهای دانشگاهی و دوبار در سال انجام می گیرد. داوطلبانی که علاقه مندند در نیمسال اول تحصیلی پذیرش بگیرند ، باید از مردادماه پیگیر ثبت نام باشند و تا اواخر شهریورماه نیز سامانه ثبت نام فعال است.

اما اگر از ثبت نام ورودی مهر جا مانده اید ، در بهمن ماه امکان ثبت نام دارید و زمان آن معمولا در دی ماه می باشد. نحوه ثبت نام نیز در اکثر سال ها به صورت اینترنتی و از طریق سایت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی می باشد

سوالات متداول

 • رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران جنوب در چه مقاطعی ارائه می شوند ؟

رشته های بدون کنکور دانشگاه ازاد تهران جنوب در مقاطع کارشناسی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته ارائه می شوند.

 • چگونه ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه ازاد تهران جنوب را انجام دهیم ؟

برای ثبت نام رشته های بدون کنکور واحد آزاد تهران جنوب باید به صورت اینترنتی و یا حضوری اقدام نمایید.

 • شرایط ثبت نام در دانشگاه آزاد تهران جنوب چیست ؟

ارائه مدرک فارغ التحصیلی مرتبط با دوره تحصیلی مورد تقاضا ، شرط ثبت نام در رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد است.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر