از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

اشتباه زدن معدل در ثبت نام کنکور 1402 – اشتباه وارد کردن معدل در ثبت نام کنکور

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

اشتباه زدن معدل در ثبت نام کنکور

 

اشتباه زدن معدل در ثبت نام کنکور 1402  مشکلی است که برخی از داوطلبان با آن مواجه شده اند و با توجه به اینکه معدل اشتباه باعث اختلال در روند پذیرش و ثبت نام دانشجو در دانشگاه پذیرفته شده می شود ، این دسته از داوطلبان به دنبال راهکارهایی هستند تا معدل خود را اصلاح کنند. در ادامه این مطلب همراه ما باشید تا به بررسی این راهکارها بپردازیم.

اگر برای ویرایش اطلاعات کنکور در سایت سازمان سنجش سوالی دارید و یا با مشکلی مواجه شده اید ، با مشاوران ما تماس بگیرید تا در سریع ترین زمان راهنمایی شوید.

همین حالا تماس بگیرید 

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل

اشتباه زدن معدل در ثبت نام کنکور 1402

داوطلبانی که در هر یک از آزمون های سراسری 1402 از جمله کنکور سراسری نوبت دی ماه و نوبت تیرماه شرکت می کنند ، باید در زمان تکمیل فرم ثبت نام معدل دقیق خود را درج نمایند و اگر هنوز معدل آنها اعلام نشده است ، باید در زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور برای ویرایش معدل در سایت سنجش اقدام کنند.

بعضی از داوطلبان عمدا معدل خود را اشتباه و بالاتر از حد واقعی درج می کنند یا بسیاری از داوطلبان نیز در بازه زمانی دریافت کارت ورود به جلسه که سامانه ویرایش اطلاعات فعال است ، برای اصلاح معدل خود اقدام نمی کنند و هر دو دسته داوطلب برای پذیرش در دانشگاه با مشکل مواجه خواهند شد.

پس اگر در زمان ثبت نام کنکور معدل کل و معدل کتبی شما هنوز مشخص نبود ، چند روز قبل از برگزاری کنکور و در زمان دریافت کارت ورود به جلسه که معدلتان اعلام شده است ، فرصت خواهید داشت که فرم ثبت نام را دریافت کرده و معدل واقعی را درج کنید.

احتمالا این را هم بپسندید  ثبت نام دانشگاه دی ماه 1403 - راهنمای ثبت نام بدون کنکور و با کنکور دی ماه

عواقب اشتباه زدن معدل در ثبت نام کنکور

طبق بخشنامه جدید سازمان سنجش ، به دانشگاه ها اعلام شده است که از ثبت نام داوطلبانی که معدل آنها با معدل واقعی مغایرت دارد جلوگیری شود تا داوطلب اجازه تحصیل نداشته باشید. البته داوطلبانی که سهوا معدل خود را در فرم ثبت نام کنکور اشتباه درج کرده اند ، می توانند با ارسال درخواست در سایت سازمان سنجش و ذکر دلایل خود ، خواستار اصلاح معدل باشند اما داوطلبانی که عمدی معدل را اشتباه وارد کرده اند فرصت اعتراضی نخواهند داشت.

پس اگر فراموش کرده اید که برای ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور خود در زمان دریافت کارت ورود به جلسه اقدام کنید ، بعد از برگزاری کنکور فرصت دارید که برای ارسال درخواست در سایت سازمان سنجش جهت پیگیری موضوع ، اقدام کنید.

توصیه می شود که برای ارسال درخواست در سایت سازمان سنجش از مشاوران ما راهنمایی بگیرید تا احتمال موافقت با درخواست شما زیاد باشد و مشکلی برای پذیرش در دانشگاه نداشته باشید.

نحوه ارسال درخواست در سایت سازمان سنجش برای ویرایش معدل

برای ارسال درخواست در سایت سازمان سنجش ، وارد این سامانه به نشانی sanjesh.org شوید و از منوی سمت چپ سامانه گزینه ورود به سیستم پاسخگویی را انتخاب کنید. ابتدا باید مراحل عضویت خود را با وارد کردن اطلاعتتان همچون کد ملی ، ایمیل ، تلفن تماس و … انجام دهید و اگر عضویت شما در سامانه با موفقیت انجام گیرد ، یک نام کاربری و رمز عبور به ایمیلی که وارد کرده اید ارسال خواهد شد که باید با استفاده از آنها درخواست خود را بفرستید.

در متن درخواست خود حتما شماره پرونده ، شماره داوطلبی ، کد پیگیری ثبت نام ، کد ملی و نام و نام خانوادگی خود را درج کنید و حتما باید دلایل موجه و منطقی برای ویرایش معدل خود ارائه دهید.

مرتبط بخوانید : اشتباه در ثبت نام کنکور

زمان اصلاح معدل اشتباه در ثبت نام کنکور

ثبت نام کنکور سراسری 1402 برای نوبت دی در آبان ماه و برای نوبت تیر در فروردین ماه می باشد. داوطلبانی که معدل آنها مشخص شده است ، باید در این تاریخ معدل خود را وارد فرم ثبت نام کنکور کنند اما اگر هنوز معدل داوطلب اعلام نشده است ، حداکثر در زمان دریافت کارت ورود به جلسه که سامانه ویرایش اطلاعات فعال می شود ، باید معدل خود را اصلاح نمایند.

احتمالا این را هم بپسندید  ثبت نام دانشگاه چه زمانی است - زمان ثبت نام دانشگاه ها

بدیهی است که پس از اتمام مهلت دریافت کارت ورود به جلسه کنکور ، امکان ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور وجود ندارد مگر آنکه داوطلب در سایت سازمان سنجش درخواست ارسال نماید.

همچنین برای دانش آموزان سال دوازدهم که معدل آنها در زمان ثبت نام کنکور سراسری و دریافت کارت ورود به جلسه کنکور دی ماه مشخث نیست ، احتمالا در زمان انتخاب رشته که در مردادماه است ، فرصتی برای ویرایش معدل در نظر گرفته شود.

مرتبط بخوانید : حداقل معدل برای دانشگاه پیام نور بدون کنکور و معدل لازم برای رشته های بدون کنکور

سوالات متداول

 • عواقب اشتباه زدن معدل در ثبت نام کنکور چیست ؟

داوطلبانی که معدل خود را در فرم ثبت نام اشتباه وارد کرده اند ، برای پذیرش در دانشگاه با مشکل مواجه خواهند شد.

 • آیا داوطلبانی که در فرم ثبت نام کنکور معدلشان را اشتباه درج کرده اند ، از قبولی در دانشگاه محروم خواهند شد ؟

طبق بخشنامه جدید سازمان سنجش ، به دانشگاه ها اعلام شده است که از ثبت نام داوطلبانی که معدل آنها با معدل واقعی مغایرت دارد جلوگیری شود

 • چگونه مشکل اشتباه زدن معدل در ثبت نام کنکور 1402 را برطرف کنیم ؟

برای رفع مشکل اشتباه در درج معدل باید در سایت سازمان سنجش درخواست ارسال کنید.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

ثبت نام دانشگاه چه زمانی است

ثبت نام دانشگاه چه زمانی است – زمان ثبت نام دانشگاه ها

داوطلبانی که قصد ادامه تحصیل در دانشگاه دارند سوال می کنند که ثبت نام دانشگاه …

120 نظر

 1. سلام من ترم هفتم و سال آخری. موقع ثبت نام ارشد به اشتباه معدل مو یک نمره بالاتر وارد کردم و به دلایلی چهار بار ویرایش انجام دادم در حالی که اون زمان زده بود تعداد ویرایش مجاز تا ده باره الان که تایم تکمیل ظرفیته رفتم معدل قطعی مو بزنم زده بود ویرایش اطلاعات تکمیل شده الان من باید چیکار کنم؟

  • پاسخ با ما

   با سلام. باید به سازمان سنجش درخواست ارسال کنید و تا زمانی که فرصت ثبت نام ارشد تمدید شده است ، حتما معدل را ویرایش کنید.

  • سلام خشته نباشید. ببخشید من در زمان ثبت نام کنکور سهوا یک نمره بالاتر ثبت کردم معدلمو و از دانشگاه پیام نور تبریز هم قبول شدم و الان وسطای ترم هستش که بهم پیام اومده و گفته شده که به دلیل مغایرت معدل باید به اولویت بعدی رجوع کنم. چیکار باید بکنم راه حلی هست آیا؟

  • پاسخ با ما

   با سلام. می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید تا به طور کامل راهنمایی شوید.

 2. سلام خوب هستین من ی سوال داشتم اونایی که شهریورماه درس خودشونو پاس می‌کنن و بخاطر افتادن عملی رشته هنری معدلشون پایین آمد کمتر. شده باشه بعد بیشتر بشه موقع انتخاب رشته میتونن ویرایش معدل در سایت کنن و برای دانشگاه باعث اخراج میشه؟

 3. سلام من برای کنکور ثبت نام کردم و اون کافینت که ثبت نام کردم به اشتباه معدلم رو زیاد زده الانم فرصت ویرایش تموم شده میخواستم ببینم باید چیکار کنم

  • پاسخ با ما

   با سلام. در زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور ، فرصت ویرایش معدل فراهم است که می توانید اقدام کنید.

  • من تازه الان فهمیدم چیکار کنم؟؟؟

 4. سلام . ببخشید من معدل کل دیپلم رو کم وارد کردم و فرصت ویرایش هم تموم شده. چیکار باید انجام بدم؟
  ممنون از پاسخگوییتون.

  • پاسخ با ما

   با سلام. در صورت اشتباه زدن معدل در ثبت نام کنکور ، در زمان دریافت کارت ورود به جلسه فرصت ویرایش آن را خواهید داشت

  • سلام وقت بخیر
   من برای ویرایش معدل کل رفتم کافی نت، گفتن که معدل کتبی دیپلم مهمه، معدل کل رو کاریش نداشته باشین
   الان این درسته؟ چون گویا تو قسمت ویرایش سایت سنجش هم فقط امکان ویرایش معدل کتبی هست نه کل

  • سلام معدل رو میشه بعد از اعلام نتایج هم اصلاح کرد؟

 5. سلام بنده دانشجوي كارشناسي پيوسته هستم و موقع ثبت نام به اشتباه معدل كارداني را معدل ديپلم خود وارد كرده ام ايا ممكن است الان انرا تغيير داد؟

  • پاسخ با ما

   با سلام. لطفا با مشاوران ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

 6. سلام اگر صدم آخر معدل سال یازدهمم رو اشتباه وارد کرده باشم مشکلی برام پیش میاد؟

  • پاسخ با ما

   با سلام. معدل باید به طور دقیق و درست در فرم ثبت نام کنکور درج شود

  • سلام من چون یک دروس پاس نشده دارم از سال دوازدهم معدل کتبی دیپلمم دقیق نمیدونم چنده الان برای انتخاب رشته دانشگاه اومده ک میشه ویرایش داد من الان نمیدونم دقیق چند میشه میترسم الان درستش کنم بعدا دقیق ک بیاد کم یا زیاد باشه و بعد برا دانشگاه به مشکل برخورد کنم الان من چه کنم؟؟؟ لطفا راهنمایی کنید

 7. سلام
  من در ثبت نام کنکور ارشد معدلم ۲۰ صدم کمتر از معدل واقعیم وارد کردم اگر در دانشگا قبول بشم به مشکل بر می خورم

  • پاسخ با ما

   با سلام. حتما باید معدل دقیق را در فرم ثبت نام کنکور درج کنید

  • با عرض سلام و خسته نباشید. مدرک دیپلم پدرم مال 35 سال پیش می‌باشد و موجود نیست می‌توانم اشتباه وارد کنم و زمان ثبت‌نام دانشگاه اصلاح کنم؟

  • پاسخ با ما

   با سلام. در زمان دریافت کارت ورود به جلسه آخرین فرصت برای ویرایش اطلاعات وجود خواهد داشت

 8. سلام. من زمان ثبت نام کنکور ارشد معدلمو اشتباه وارد کردم.18.66 بود که 18.50 وارد کردم. نیاز به اصلاح داره چون کمتره یا مشکلی پیش نمیاد؟

  • پاسخ با ما

   با سلام. حتما باید معدل دقیق و درست را وارد فرم ثبت نام کنید

  • سلام من هنگام ثبت نام کنکور معدل دهم و یازدهم رو اشتباه وارد کردم، الان که موقع دریافت کارت ورود به جلسه ست میشه اصلاحش کرد؟ چطوری؟!

  • پاسخ با ما

   با سلام. بله در زمان دریافت کارت ورود به جلسه می توانید معدل خود را ویرایش کیند لطفا با مشاوران ما تماس بگیرید تا برای شما ویرایش معدل را انحام دهند.

  • سلام من معدل کتبیم رو کافی‌نت اشتباه زده بعد وقتی خواست برام درستش کنه گفت که اصلا جای برای اصلاح معدل کتبی نیست

  • پاسخ با ما

   با سلام. می توانید در زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور ، معدلتان را ویرایش کنید. با مشاوران ما تماس بگیرید تا ویرایش معدل شما را انجام دهند.

  • سلام توسایت انتخاب رشته معدل منو صفر زده و هرچقدویرایش میکنم معدل درستو میزنم باز صفره چیکار کنم

 9. اگر معدل پایه یازدهم رو اشتباه وارد کرده باشیم هم برای ورود به دانشگاه مشکل داریم ؟؟چطور میتونیم معدل پایه یازدهم رو بفهمیم ؟؟؟

 10. سلام وقت بخیر من مشاوره مدرسه گفت معدل تقریبی وارد کنید و امروز برای کارنامه رفتم و معدل بهمون ندادن کافی نت هم گفت خود سایت براتون ب طور خودکار معدلتون رو وارد میکنه من الان باید اون معدل تقریبی رو پاک کنم!؟

  • خسته نباشید . من برای انتخاب رشته اشتباهی معدل کل رو بجای معدل کتبی وارد کردم و الان برام قبولی دانشگاه با شرط معدل اومده . میخواستم بدونم دانشگاه سوابقو چک کرده ؟ یا الان من توی ثبت نام به مشکل میخورم ؟

 11. سلام
  من معدل پایه یازدهم رو غلط نوشتم..ولی کتبی و کل دیپلم صحیح نوشتم..وقتی ام میخوام ادیت بزنم امکان ادیت یازدهم وجود نداره،بنظرتون بیخیال شم یا چیکار کنم؟

  • پاسخ با ما

   با سلام. حتما باید معدل دقیق درج شود. با مشاوران ما تماس بگیرید تا ویرایش را انجام دهند

 12. سلام خسته نباشید ببخشید من رشته فنی دارم کنکور انسانی شرکت کردم کافینت معدل اشتباه وارد کرده الان واسه گرفتن کارت ورد به جلسه نگاه کردم فقط ویرایش معدل نهایی بود میشه راهنمایی کنید چکار کنم البته فقط چند صدم بالا کرده

 13. سلام من پارسال توی فرم ثبت نام کنکورم معدل یازدهمم رو اشتباه وارد کردم ولی امسال که درستش کردم مشکلی به وجودنمیاد؟

 14. سلام من معدلم رو اشتباه وارد کردم مهلت ویرایش هم تموم شده چه کار می تونم بکنم؟

  • پاسخ با ما

   با سلام. باید به سایت سازمان سنجش درخواست ارسال کنید

 15. ببخشید من الان کنکور دادم ولی کافینت معدل من رو اشتباه زده معدل کتبی نهایی باید چیکار کنم؟

  • پاسخ با ما

   با سلام. باید در سایت سنجش درخواست ارسال کنید و موضوع را پیگیری نمایید.

 16. سلام ببشخید اگر معدل کل دیپلم رو در ثبت نام خالی گذاشته باشیم
  میتونیم بعدا وارد کنیم؟؟؟؟؟؟
  چون اون موقع که امتحان نهایی نداده بودیم معدل دوازدهم رو نمیدونستیم.

  • پاسخ با ما

   با سلام. باید به سایت سازمان سنجش درخواست ارسال کنید

 17. سلام من معدل کنکورمو اشتباه وارد کردم،موقع ثبت نام معدل هنوز نداشتم و یه نمره زدم و زمان دریافت کارت ورود به جلسه فراموش کردم و ترمیم نکردم الان میتونم درخواست بدم؟اگه درخواست بدم مشکلی برای ثبت نامم پیش نمیاد؟

  • پاسخ با ما

   با سلام. باید به سایت سازمان سنجش درخواست ارسال کنید و با معدل اشتباه ثبت نام شما در دانشگاه با مشکل خواهد بود.

  • سلام وقتتون بخیر
   من معدلم رو کافی اشتباه وارد کرده الان هم دانشگاه هستم،پیام برام اومده مغایرت معدل داری،،دانشگاهم هیچه میشع یعنی؟؟لطفا راهنماییم کنید ممنون میشم

  • پاسخ با ما

   با سلام. لطفا با مشاوران ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

 18. سارا آقامحمدی

  سلام من شهریور باید ۲تا امتحان بدم و موقعی که معدل کتبی نهایی باید وارد میکردم نکردم چون مدرسه بهم گفته وقتی شهریور امتحانا رو بدی بهت معدل میدیم الان موقع انتخاب رشته معدل کتبی دیپلم رو میخواد من چیکار کنم؟

 19. رضا امیری

  سلام من معدل دیپلمم را با معدل سه سالم اشتباه گرفتم درحال حاضر تازه متوجه اشتباهم شدم آیا راهی برای اصلاح اشتباه دارم یا راهی برای اصلاح معدل دیپلم بعد آزمون کنکور هس؟

 20. سلام من میخوام انتخاب رشته کنم ولی هنوز نرفتم معدل کتبی مو از مدرسه بگیرم باید چیکار کنم موقع انتخاب رشته؟

 21. من یک جیز را درک نمی کنم . ثبت نام کنکور زمانی انجام می شود که دانش آموز سال آخر دبیرستلن در وسط سال تحصیلی قرار دارد . سازمان سنجش روی چه حسابی هنگام ثبت نام کنکور معدل دیپلم را می خواهد که هنوز اصلا مشخص نیست ؟ حتی در زمان توزیع کارت ویا پس از کنکور و هنگام انتخاب رشته هم هنوز دیپلم به فرد داده نشده که معدل آن مشخص باشد . حتی ممکن است دانش آموزانی تجدیدی داشته باشند و در نتیجه معدل دیپلم آن ها آخر شهریور مشخص شود .

 22. سلام ببخشید اگه یکی از درس هامون رو افتاده باشیم و قرار باشه شهریور امتحان بدیم، معدل کتبی دوازدهم رو بهمون نمی دن اونوقت برای انتخاب رشته که معدل می خواد، باید چی کار کنیم؟

 23. سلام من معدل کتبی رو اشتباه درج کردم در انتخاب رشته کنکور سراسری حال میگن ویرایش نمیشه باید چکار کنم

 24. سلام ببخشید داخل انتخاب رشته معدل کتبی دیپلم خود سایت نوشته برام ولی زیرش نوشته معدل کتبی جدید دیپلم این چیه ؟وباید چی بنویسم داخلش؟

 25. سلام ببخشید داخل انتخاب رشته معدل کتبی برای من ننوشته ( به این صورت نوشته 00/00) حتی از چند تا از دوستام پرسیدم مال اونا هم اونطوریه الان من چکار کنم زیرش 4 تا باکس خالی هست اونجا بنویسم یا فقط تایید معدل رو بزنم؟

 26. باسلام من پارسال برای ثبت نام کنکور رفتم کافی نت و گفتند که معدلی کتبی دیپلم را معدل سال یازدهم بزنم
  بعد دیروز رفتم برای انتخاب رشته و معدل کتبی نهایی را تغییر دادم و معدل نهایی دوازدهم را زدم مشکلی پیش نمیاد؟

 27. سلام خسته نباشید من موقع ثبت نام کنکور معدل رو اشتباه زدم اما موقع انتخاب رشته درست زدم مشکلی پیش نمیاد؟؟

 28. سلام ببخشید من تو امتحانات نهایی تجدید شدم و برای معدل نهایی که برا انتخاب رشته میخواد خودم معدلمو حساب کردم و وارد کردم
  بعد که امتحانات شهریورمو دادمو معدلم رفت بالا
  میتونم معدلمو اصلاح کنم؟

 29. سلام من سهوا معدل کتبی رو اشتباه زدم و فرصت ویرایش هم تموم شده باید چیکار کنم؟ ممکنه از ثبت نامم برا دانشگاه جلوگیری بشه؟

 30. من معدل نهایی کتبی انتخاب رشته کنکور اشتبا زدم ایا برام مشکل پیش میاد؟

  • پاسخ با ما

   با سلام. بله حتما باید معدل را ویرایش کنید در غیر این صورت برای پذیرش در دانشگاه با مشکل مواجه می شوید.

 31. سلام من با استفاده از سوابق تحصیلی انتخاب رشته کردم و چون مردودی دارم معلوم نیست هنوز معدلم چند بیاد و بخاطر همین معدل مو از خودم زدم الان چی میشه میشه بگید

  • پاسخ با ما

   با سلام. فرصتی در نظر گرفته می شود تا معدل را ویرایش کنید

 32. سلام. من زمانی که انتخاب رشته کردم معدلم رو صفر زده بود ولی کد سوابق تحصیلیم و ریز نمراتم درست بود. من همشو تایید کردم چون مدرسه کارنامه ای نداده که من معدلمو بدونم. ولی میگن چون معدل وارد نکردی قبولیت لغو میشه. خواستم ببینم واقعا این حرف درسته؟ و اینکه فرصتی هست معدلمو ویرایش کنم؟ یا باید به خود سازمان سنجش درخواست بدم؟

 33. سلام خسته نباشید من ترم‌ چهار عمران هستم .برای من از طرف سازمان سنجش پیام اومده که معدل شما جابجا خورده و پرتال دانشجویی من بسته شده الان باید چیکار کنم .
  نکنه ی مهمه اینه که من برگه ی کنکور و معدلی که تو پرتال دانشجویی من خودم خورده دارم و معدل کتبی من درست خورده !
  الان باید چیکار کنم میشه کمکم کنین .

  • پاسخ با ما

   با سلام. در سایت سنجش درخواست ارسال کنید و موضوع را پیگیری نمایید

 34. محمد مهدی

  سلام. من به جای معدل کل دیپلم معدل پایه دوازدهم رو ثبت کردم که ۱۳ صدم کمتر از معدل کل دیپلم هست.الان چطور میتونم تغییرش بدم.من به مصاحبه دانشگاه فرهنگیان دعوت شدم،در صورت قبولی در مصاحبه در ثبت نام دانشگاه فرهنگیان مشکلی ایجاد می کنه؟
  پ.ن:معدل کتبی درست ثبت شده

  • سلام در صورت قبولی فرهنگیان ۱۴۰۱و مغایرت معدل اعلامی در ثبت نام کنکور باعث لغو قبولی میشود

 35. ابوالفضل

  سلام
  من برا انتخاب رشته سراسری اون کافی نتی که رفتم به اشتباه به جای معدل کتبی معدل کل رو زده الان باید چیکار کنم

  • پاسخ با ما

   با سلام با مشاوران ما ارتباط برقرار کنید تا برای شما در سایت سازمان سنجش درخواست ارسال کنند.

 36. دو بار تو سیستم پاسخگویی سازمان سنجش درخواست دادم گفتم که بجای معدل کتبی معدل کل رو زدم
  ولی جوابای طولانی میاد و جواب مشکل من نیس
  خیلی مهمه امسال قبول بشم اگه قبول نشم باید برم سربازی

 37. سلام خسته نباشید. ی سوال داشتم سوالم اینه که برای من از طرف دانشگاه پیام اومده که شما مقایرت معدل دارین و نمی تونین ادامه بدین ،من تمام مدارکم نشون میده که معدلم درست خورده و حتی خود سازمان سنجش تهران گفته که معدل تو سایت ما درسته حالا امکان داره دانشگاه خودش معدل منو هنگام ثبت نام اشتباه ثبت کرده باشه ؟ ؟
  این امکان وجود داره ؟
  اگر وجود داره راه حلش چیه ؟

  • پاسخ با ما

   با سلام لطفا با مشاوران ما تماس بگیرید تا شما را به طور کامل راهنمایی کنند.

 38. سلام وقت‌بخیر من‌بجای معدل کتبی معدل وارد کردم اللن چیکار کنم؟اخه انگار باید معدل کتبی وارد میکردم

  • پاسخ با ما

   با سلام. باید به سایت سازمان سنجش درخواست ارسال کنید و با معدل اشتباه ثبت نام شما در دانشگاه با مشکل خواهد بود.

 39. سلام من‌بجای معدل کتبی معدل کل وارد کردم ولی انگار باید معدل کتبی وارد میکردم چیکار کنم

  • پاسخ با ما

   با سلام. باید به سایت سازمان سنجش درخواست ارسال کنید

 40. سلام خسته نباشید الان ک نتیجه های کنکور اومده متاسفانه فراموش کردم ک معدلمو اصلاح کردم یا ن میشه از جایی مشاهده کرد که اصلاح سده ؟

  • پاسخ با ما

   با سلام. باید به سایت سازمان سنجش درخواست ارسال کنید

 41. سلام پسرم تو کافی نت که ثبت نام کرده معدل یازدهمشو ۵درصد بالاتر زدن و الان که دانشگاه فرهنگیان قبول شده مشکلی پیش میاد

 42. من انتخاب رشته کردم ولی معدل کتبیمو اشتباه نوشتم الان باید چیکار کنم

 43. محمد مبین

  سلام
  من در ثبت نام کنکور سراسری اشتباهی معدل یازدهم را اشتباهی زدم به نظرتون در روند ثبت نام تاثیر داره؟

 44. ببخشید آیا نمره یازدهم هم مهمه؟ یا فقط کل و دیپلم؟

 45. سلام من امسال کنکور دادم و دانشگاه ازاد تهران مرکز قبول شدم با ازمون ولی معدلمو اشتباه وارد کردم میخاستم بدونم برا ثبت نام به مشکل میخورم ؟

 46. سلام .من موقع انتخاب رشته بجای معدل کتبی نهایی معدل ضمن سال دوازدهم وارد کردم به سازمان سنجش درخواست هم داده ام ولی هنوز جواب نداده اند
  ،ولی سوابق تحصیلی من درسته و انتخاب رشته ام بر اساس آزمون بوده و قبول هم شده ام،رتبه ام هم خوب شده (سه رقمی شده)آیا برای ثبت نام دردانشگاه مشکلی برام پیش میاد؟
  لطفا جواب بدید خیلی نگرانم

  • پاسخ با ما

   با سلام. اگر معدل اشتباه درج شده باشد برای ثبت نام در دانشگاه با مشکل مواجه می شوید لطفا پیگیری های لازم را از طریق سازمان سنجش انجام دهید.

 47. سلام خوبین؟
  میگم من داشنگاه فرهنگیان قبول شدم، ولی موقع ثبت نام معدل کتبی رو اشتباه وارد کردم ولی هنگام انتخاب رشته معدل کتبی دیپلم رو درست وارد کردم ب نظرتون مشکلی پیش میاد؟

  لطفا جواب بدید هر چ سریع ترچون نگرانم

  • پاسخ با ما

   با سلام. لطفا با مشاوران ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

 48. سلام خوبین میگم من دانشگاه فرهنگیان قبول شدم ولی خب هنگام ثبت نام کنکور معدل کتبی دیپلم اشتباه درج شده ولی خب باز موقع انتخاب رشته معدل کتبی درست رو وارد کردم ب نظرتون مشکلی پیش میاد؟!

  لطفا هر چ زود تر جواب بدین چون خیلی نگرانم

 49. سلام . میشه بیشتر راهنمایی کنید
  من هرکاری ک تونستم انجام دادم درخواست اصلاح دادم ولی سازمان سنجش یک سایت دیگه معرفی کردند که اونجا دوباره درخواست بدم ولی الان نزدیک ب یک ماه شده ولی هنوز جواب ندادن قبل مصاحبه متوجه شدم و درخواست دادم
  الان هم دانشگاه قبول شدم

 50. سلام من موقه ثبت نام کنکور نمره کتبی را وارد نکردم اما موقع انتخاب رشته همه نمرات را وارد کردم الان مشکلی در ثبت نام پیش میآید؟؟

 51. سلام من معدلمو یخورده پایین تر زدم وه جواب نهایی کنکور اومده که فرهنگیان قبول شدم آیا مشکلی پیش میاد؟چیکار باید بکنم

 52. سلام.میشه بیشتر راهنمایی بکنید
  من دوبار ب سازمان سنجش درخواست اصلاح دادم که یک سایت دیگه معرفی کرد که اونجا دوباره درخواست دادم و الان نزدیک یک ماه شده ولی هنوز جوابی بهم نداده اند
  مشکلی پیش میاد برام؟
  امکان داره ک انتخاب رشته ام لغو شه؟

  • پاسخ با ما

   با سلام. لطفا با مشاوران ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

 53. سلام وقتتون بخیر
  من امسال فرهنگیان قبول شدم
  مطمن نیستم که معدلمو اشتباه وارد کردم یا نه ، گزینه ای توی سایت سنجش وجود داره برای اینکه بدونم چه معدلی وارد کردم ؟!

 54. فاطمه زهرا رضایی

  سلام فاطمه زهرا رضایی هستم
  من رفتم دانشگاه برای ثبت نام اما گفتن مغایرت معدل دارم
  چی کار بایذ کنم

 55. سلام من بر اساس سوابق تحصیلی انتخاب رشته کردم و معدل پایه یازدهمم رو یه نمره بیشتر زدم موقع ثبت نام یادم نبود الان چیکار کنم ثبت نام دانشگاه روانجام بدم مشکلی پیش نمیاد

 56. سلام
  من معدل سال یازدهم رو ۲صدم کمتر زدم مشکلی برای ثبت نام دانشگاه به وجود میاد؟

 57. سلام وقتتون بخیر من معدل کتبی دیپلمم رو تو ثبت نام کنکور زدم ۱۷/۵۵ در حالی که معدلم ۱۷/۹۱ شده بود برای ثبت نام حضوری دانشگاه فرهنگیان به مشکل میخورم؟ چیکار کنم؟

 58. سلام من موقع ثبت نام کنکور کاردانی معدلم رو سهوا به اشتباه فقط چهار صدم بیشتر زدم الان برای ثبت نام دانشگاه به مشکل میخورم؟

 59. سلام من دانشجو جدید الورود هستم معدل کتبی نهاییم بامعدل کل دیپلمم جا به جا ارسال شده ودانشگاه انتخاب واحد وبقیه کاراما انجا دادم یعنی من نمیدونستم باید معدل کتبیما ذیل کنم کافینت هم به من چیزی نگفت الان باید چیکار کنم؟

 60. سلام
  من برای دانشگاه با سوابق تحصیلی قبول شدم
  اما برای ثبت نام دانشگاه مغایرت معدل داشتم
  گفتن که مدارک میفرستن سازمان سنجش برای بررسی
  میخواستم ببینم قبول میکنن یا نه

 61. سلام من معدل کتبی کافینت اشتباه زده و الان از طریق سوابق تحصیلی قبول شدم و موقع ثبت نام بهم گفتن که جواب بعد دو ماه میاد ممکن رد صلاحیت بشم درسته یانع؟

 62. سلام من معدلم رو اشتباه وارد کرده کافینت و 3نمره بالاتراز واقعیته، توی دانشگاه ثبت نام شدم ولی تکلیفم مشخص نیست میگن ممکنه سازمان سنجش لغو قبولیت کنه. الان کاری میشه کرد؟ یااینکه انصراف بدم بهتره؟

 63. سلام من دانشجوام و درحال حاضر ترم یک هستم با سوابق اومدم دانشگاه ملی الان دوماهه سرکلاسام بعد بجای معدل کتبی معدل کلمو زدم حالا میگن سازمان سنجش گفته باید اخراجشی از دانشگاه کسی میدونه باید چیکارکنم؟😭😢
  هیچ راهی نداره ک درستش کنم بتونم ادامه بدم اخراج نکنن لطفا راهنماییم کنید😭😭

  • پاسخ با ما

   با سلام. می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید تا به طور کامل راهنمایی شوید.

 64. سلام من ۱۲ ام هستم و گفتن کنکور ۱۴۰۱ نوبت دق رو بدیم بجای معدل یازدهم معدل دهم رو کافی نت زده چیکار کنم؟

  • پاسخ با ما

   با سلام. در زمان دریافت کارت ورود به جلسه ، امکان ویرایش معدل وجود دارد.

 65. با سلام من ترم اول هستم و با شرط معدل وارد دانشگاه پیام نور شدم و در زمان انتخاب رشته معدلم رو اشتباهی وارد کردم
  و الان که برام کارت دانشجویی هم صادر کردند متوجه شدن که معدلم اشتباه وارد کردم
  میخواستم بدونم بدونم الان با مشکل مواجه میشم و میتوانند جلوی تحصیلم بگیرند؟
  ممنون میشم پاسخ دهید

 66. سیده یکتاموسوی

  من دانشجوی ترم یک هستم امروزباهام تماس گرفتن گفتن معدل کتبی تو با معدل کل ت جابجا وارد کردی ،امکانش هس از این دانشگاه خط بخورم؟اگه بخورم انتخاب های بعدیم چیمیشه؟(قضیه کارنامه سبز)

 67. سلام من دانشجوی دانشگاه آزاد هستم و مغایرت معدل خوردم هفته اول که رفتیم دانشگاه واحدامو حذف کردن و جدید گزاشتن گفتن مغایرت خوردی من نمیدونستم مغایرت معدل چیه پیگیر نشدم امروز دیدم باز همه واحدام حذف شده این سری عوض نشده همش حذف شده چه تو سایت آموزشیار چه تو اپ من الان باید چیکار کنم راهی نیست تو رشته خودم ادامه بدم؟مدیریت هست رشتم

  • پاسخ با ما

   با سلام. می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید تا به طور کامل راهنمایی شوید.

 68. سلام من کنکور ۱۴۰۱ معدلمو اشتباهی وارد کردم باید چیکار کنم که این اشتباه درست شه ؟

  • پاسخ با ما

   با سلام. در مهلت مجددی که برای ثبت نام جاماندگان در نظر گرفته می شود ، می توانید وارد سایت سنجش شوید و فرم را اصلاح کنید.

 69. سلام من کنکور دی ثبت نام کردم و اینکه سهمیه دارم ولی میشه از سهمیهم فقط کنکور تیر استفاده کنم؟ یعنی دی استفاده نکنم فقط تیر استفاده کنم مشکلی نداره؟

  • پاسخ با ما

   با سلام. می توانید در کنکور دی ماه سهمیه خود را اعمال نکنید.

 70. سلام خسته نباشید
  من ورودی ۱۴۰۱ هستم از کلاس ما ۱۴ نفر معدلشونو اشتباه وارد کردن الان دانشگاه اخراجمون میخواد بکنه بعد به سازمان سنجش هم درخواست میفرستیم جوابی دریافت نمیکنیم از دانشگاه هم رسیدگی نمیکنن میشه بگین چیکار باید بکنیم؟

 71. ببخشید برائ مغایرت معدل کی باید درخواست داد به سازمان سنجش

  • پاسخ با ما

   با سلام. فرصت برای ویرایش معدل در نظر گرفته خواهد شد.

 72. سلام وقت بخیر در کارت ورود به جلسه کنکور من روبه روی کد دانش آموزی نوشته صفر، من باید چی کنم تا درست بشه؟

  • پاسخ با ما

   با سلام. لطفا با مشاوران ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر