از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

salamat.gov.ir ثبت نام دانش آموزان – سامانه ثبت نام سلامت دانش آموزان

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

salamat.gov.ir ثبت نام دانش آموزان - سامانه ثبت نام سلامت دانش آموزان

 

ثبت نام در سایت salamat.gov.ir برای دانش آموزانی در نظر گرفته شده است که از 15 شهریور ماه به مدرسه می روند و با اینکه بیماری کرونا به طور کامل رفع نشده است ، اما با تشخیص مسئولین مربوطه ، در سال تحصیلی جدید آموزش دانش آموزان ترکیبی از دو حالت حضوری و مجازی که از طریق شبکه شاد جدید ارائه می شود ، انجام خواهد گرفت. هدف از ثبت نام دانش آموزان در سایت salamat.behdasht.gov.ir شناسایی افراد مشکوک به بیماری است تا از حضور آن ها در مدارس خودداری شود البته تکمیل فرم خود اظهاری در سامانه مذکور ، مراحل اولیه تشخیص بیماری کروناست و سایر مراحل از طریق انجام آزمایش های لازم ، پیگیری می شود.

برای ثبت نام در سایت سلامت دانش آموزان salamat.gov.ir با مشکلی مواجه شده اید و نیاز به راهنمایی دارید ؟

همین حالا تماس بگیرید  و سوالات خود را از کارشناسان بپرسید.

تماس از استان تـهران : 9092301611

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل

زمان ثبت نام در سایت سلامت دانش آموزان salamat.gov.ir

ثبت نام دانش آموزان در سایت salamat.gov.ir نوعی غربالگری جهت شناسایی دانش آموزان مشکوک یا مبتلا به بیماری است و تا زمانی که بهبودی کامل حاصل نشود ، از حضور او در مدرسه ممانعت به عمل می آید.

در رابطه با زمان ثبت نام باید بگوییم که در حال حاضر سایت سلامت دانش آموزان برای همه فعال است و تک تک دانش آموزان باید پیش از حضور در مدرسه فرم خود اظهاری بیماری کرونا را با مراجعه به سایت تکمیل کنند و پس از حضور در مدرسه نیز هفته ای یکبار لازم است که دوباره تست دهند تا مدیران و مسئولان آموزشی نظارت کامل را بر این فرایند داشته باشند و اگر دانش آموزی در طول سال ، علائم بیماری را داشت ، به مراکز درمانی شهرستان معرفی شود تا ایمنی و سلامت سایر دانش آموزان حفظ گردد.

نحوه ثبت نام دانش آموزان در سامانه salamat.gov.ir

برای تکمیل salamat.gov.ir فرم ثبت نام دانش آموزان ، باید به سایت salamat.gov.ir مراجعه کنید و به سوالاتی که از شما پرسیده می شود ، دقیق پاسخ دهید.

 

سپس شماره ملی دانش آموز و تاریخ تولد او درج شود و در بخش شماره مویابل نیز یک شماره موبایل که در دسترس و روشن است ، وارد کنید.

احتمالا این را هم بپسندید  سایت سلامت دانش آموزان - راهنما و لینک ورود به سامانه سلامت دانش آموزان

salamat.gov.ir ثبت نام دانش آموزان

 

حالا پرسشنامه را تکمیل کنید.

salamat.gov.ir ثبت نام دانش آموزان

salamat.gov.ir ثبت نام دانش آموزان

salamat.gov.ir ثبت نام دانش آموزان

 

پس از تکمیل salamat.gov.ir فرم ثبت نام دانش آموزان و تایید اطلاعات ، استان و شهرستان سکونت خود را انتخاب کنید.

salamat.gov.ir ثبت نام دانش آموزان

 

پس از این مراحل ، نتیجه پرسشنامه ارائه داده می شود و همچنین از طریق پیامک کوتاه نیز اطلاع داده می شود که از نظر ابتلا به ویروس کرونا فاقد مشکل هستید.

salamat.gov.ir ثبت نام دانش آموزان

 

والدین یا دانش آموزان پس از ثبت نام در سامانه سلامت دانش آموزی ، برای اطمینان بیشتر هر چند روز یکبار به این سامانه مراجعه کنند و اطلاعات را بروزرسانی نمایند چرا که ممکن است در طی چند روز تغییراتی در علائم بیماری دانش آموز وجود داشته باشد و بیماریش تشدید یا بهبود یابد.

توجه کنید که دانش آموز مشکوک به بیماری در صورتی می تواند در مدرسه حضور داشته باشد که گواهی پزشکی را دریافت کند و در غیراین صورت به مدت دو هفته از حضور او در کنار سایر دانش آموزان و ورود به مدرسه ممانعت می شود.

مرتبط بخوانید : سنجش سلامت دانش آموزان – راهنمای والدین در سنجش سلامت دانش آموزان دبستان و پیش دبستان

salamat.behdasht.gov.ir ثبت نام

salamat.behdasht.gov.ir سامانه ثبت نام واکسیناسیون کرونا است  و زمان بندی و نوبت دهی تزریق واکسن کووید ۱۹ برای گروه های سنی مختلف از طریق این سامانه اطلاع رسانی می شود.

برای نوبت دهی تزریق واکسن کرونا نیازی به هیچ گونه مراجعه حضوری به مراکز بهداشتی و درمانی کشور نیست و در اکثر شهرها و روستاهای ایران ، پرونده الکترونیکی افراد دارای شرایط سنی اعلام شده ، در اختیار حوزه بهداشت قرار دارد و بنابراین از طریق تلفن و از مرکز بهداشت با آنها تماس گرفته شده و در روز و ساعت مشخص برای تزریق واکسن کرونا دعوت خواهند شد.

salamat.behdasht.gov.ir کد رهگیری

پس از پایان مراحل در سایت salamat.behdasht.gov.ir ثبت نام مدارس ، باید از سامانه کد رهگیری دریافت شود و دریافت کد رهگیری الزامی است. با انتخاب گزینه زیر ، کد رهگیری نمایش داده می شود که امکان چاپ آن نیز وجود دارد.

salamat.behdasht.gov.ir کد رهگیری

 

توصیه های وزارت بهداشت برای بازگشایی حضوری مدارس

salamat.gov.ir ثبت نام دانش آموزان

 • کلیه دانش آموزان و معلمان باید در سایت سلامت به نشانی salamat.gov.ir ثبت نام کنند و مدام وضعیت سلامت خود را مورد ارزیابی قرار دهند.
 • در کلاس های درس دانش آموزان به شعاع یک متر از یکدیگر قرار بگیرند.
 • سطوحی که دانش آموزان با آن ها در ارتباط هستند ، چند بار در روز ضدعفونی شوند.
 • تمام لوازم بهداشتی باید توسط مدرسه فراهم شود.
 • دانش آموزان باید لوازمی مثل ماژیک ، لوازم تحریر و … را به طور شخصی استفاده کنند.
 • لباس فرم دانش آموزان هر روز باید ضدعفونی شود.
 • برنامه های صبحگاهی ، جلسات اردو ، جشن و مراسمات مختلف الزاما به هیج وجه اجرا نمی شوند.
احتمالا این را هم بپسندید  سایت سلامت دانش آموزان - راهنما و لینک ورود به سامانه سلامت دانش آموزان

البته دانش آموزان برای حضور در مدرسه به دسته های چند نفره تقسیم می شوند تا از ازدحام و شلوغی مدرسه جلوگیری شود. علاوه بر کلاس های حضوری ، معلمان می بایست از طریق شبکه شاد نیز آموزش های لازم را ارائه دهند تا دانش آموزانی که به هر دلیلی امکان حضور در مدرسه را ندارند ، بتوانند به صورت مجازی آموزش ببیند. تمام دانش آموزان و معلمان باید با ورود به برنامه شاد ، در کلاس های درسی شرکت کنند.

شما عزیزان می توانید برای اطلاع از مواردی همچون تنظیمات شاد ، آزمون آنلاین در شاد ، راهنمای نصب اپلیکیشن شاد ، چگونه در برنامه شاد وارد کلاس شویم و … با مشاوران مرکز مشاوره تلفنی پاسخ با ما تماس بگیرید تا راهنمایی شوید.

مرتبط بخوانید: سایت سلامت دانش آموزان – راهنما و لینک ورود به سامانه سلامت دانش آموزان

سوالات متداول

 • آدرس سایت سلامت دانش آموزان چیست ؟

آدرس سامانه ثبت نام سلامت دانش آموزان به نشانی salamat.gov.ir می باشد.

 • دانش آموزان چگونه می توانند در سایت سلامت ثبت نام کنند ؟

راهنمای کامل ثبت نام در سایت سلامت دانش آموزان ، در این مطلب کامل شرح داده شده است.

 • ایا عضویت در سایت salamat.gov.ir اجباری است ؟

کلیه دانش آموزان و معلمان باید در سایت سلامت به نشانی salamat.gov.ir ثبت نام کنند و مدام وضعیت سلامت خود را مورد ارزیابی قرار دهند.

 • ثبت نام salamat.behdasht.gov.ir را چه افرادی باید انجام دهند ؟

salamat.behdasht.gov.ir سامانه ثبت نام واکسیناسیون کرونا است  و زمان بندی و نوبت دهی تزریق واکسن کووید ۱۹ برای گروه های سنی مختلف از طریق این سامانه اطلاع رسانی می شود.

 

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

6 نظر

 1. نادیا رازقندی

  خوب است

 2. نگار مردانی

  خوب بود ممنون ، سامانه سلامت مدارس حتما یک راهنمای میخواست ، تماس تلفنی بگیریم برای ثبت نام سامانه سلامت مدارس راهنمایی میشیم درسته ؟

 3. salamat.behdasht.gov.ir ببخشید این سامانه با salamat.gov.ir فرق میکنن ؟ یا هر دو برای ثبت نام سلامت دانش آموزان هستن؟

 4. salamat.gov.ir چرا از دسترس خارج شده حا ما چطور ثبت نام کنیم ؟

 5. بشخید برای
  salamat.behdasht.gov.ir ثبت نام
  میشه تماس تلفنی گرفت ؟ یعنی برای ما ثبت نام میکنن ؟

 6. ربیع زاده

  میشه لطفا لینک مربوطه را مستقیم برای دسترسی قرار بدین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر