از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

نتایج آزمون نمونه دولتی سیستان و بلوچستان 1402📞 نتایج نمونه دولتی نهم به دهم

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

نتایج آزمون نمونه دولتی سیستان و بلوچستان

نتایج آزمون نمونه دولتی سیستان و بلوچستان برای دانش آموزان پایه نهم که در این آزمون شرکت کرده اند ، اعلام خواهد شد. دانش آموزان می توانند با مراجعه به همان سامانه ای که ثبت نام آزمون را انجام داده اند ، نتایج را دریافت نمایند و در صورت قبول شدن ، برای ثبت نام در مدرسه مورد پذیرش اقدام کنند. در این مطلب می خواهیم بررسی کنیم که زمان اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی سیستان و بلوچستان 1402 دقیقا در چه تاریخی خواهد بود و از طریق کدام سامانه می توان کارنامه را دریافت نمود. لطفا همراه ما باشید.

اگر برای دریافت آزمون نمونه دولتی با مشکلی مواجه هستید و نیازمند راهنمایی می باشید ، با مشاوران ارشد ما تماس بگیرید

همین حالا تماس بگیرید 

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل 

زمان اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی دهم سیستان و بلوچستان 1402

اگر در آزمون نمونه دولتی نهم به دهم سیستان و بلوچستان شرکت کرده اید ، برای اطلاع از اینکه جزو پذیرفته شدگان هستید یا نه باید منتظر اعلام نتایج باشید. بررسی پاسخبرگ آزمون نمونه دولتی به چند هفته زمان نیاز دارد و پس از این مدت ، نتایج به صورت یک کارنامه منتشر می گردد. با توجه به برگزاری آزمون نمونه دولتی در 3 تیرماه ، احتمال می دهیم که نتایج آن در اواخر تیرماه یا اوایل مردادماه اعلام شود.

لازم به ذکر است که زمان دقیق اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی سیستان و بلوچستان 1402 مشخص نشده است اما می توانید از طریق ارتباط با مشاوران ما ، پیگیری های لازم را انجام دهید.

مرتبط بخوانید : چرا نتایج تیزهوشان اعلام نمی شود

سایت دریافت نتایج ازمون نمونه دولتی استان سیستان و بلوچستان

نتایج آزمون نمونه دولتی سیستان و بلوچستان مشابه با نتایج آزمون تیزهوشان سیستان و بلوچستان ، در سایت مای مدیو به نشانی my.medu.ir قرار خواهد گرفت. بر خلاف سال های قبل که برگزاری آزمون نمونه دولتی به صورت استانی بود و نتایج نیز در سامانه هر یک از استان ها اعلام می شد ، امسال نتایج در سایت مای مدیو منتشر خواهد شد.

احتمالا این را هم بپسندید  ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی کرمان 1402 – زمان ، سامانه و شرایط ثبت نام

شرکت کنندگان آزمون نمونه دولتی استان برای دریافت نتایج آزمون خود از سایت مای مدیو ، به کد ملی و سری سریال شناسنامه نیاز دارند و مشخصات دیگری مانند رمز پادا ، رمز همگام یا کد مدرسه لازم نیست. پس از انتخاب گزینه اعلام نتایج و درج اطلاعات ، می توان کارنامه را دریافت نمود و از قبولی یا عدم قبولی در آزمون ، اطلاع یافت.

به دانش آموزان و والدین توصیه می شود که از مراجعه حضوری به مدارس خودداری کنند زیرا مدرسه ها اطلاعی از قبول شدگان ندارند. نتایج فقط بر روی سایت مای مدیو قرار می گیرد و سایت دیگری هم برای این منظور وجود ندارد.

مرتبط بخوانید : سایت اعلام نتایج تیزهوشان نهم به دهم

اعتراض به نتایج آزمون مدرسه نمونه دولتی فارس

پس از اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی 1402، با دو دسته از داوطلبان روبرو هستیم، داوطلبانی که پذیرفته شده اند و می توانند برای ثبت نام در مدرسه قبولی خود اقدام کنند و داوطلبانی که موفق به قبولی نشده اند.

برای قبول نشدگان آزمون نمونه دولتی فرصتی فراهم می شود که نسبت به نتایج اعتراض نمایند. اعتراض به نتایج نمونه دولتی را باید به صورت اینترنتی و از طریق سایت مای مدیو به ثبت برسانید. در این سامانه ، لینک اعتراض به نتایج آزمون فعال خواهد شد که داوطلبان با ذکر دلایل منطقی و موجه ، امکان ثبت درخواست اعتراض خواهند داشت.

درخواست اعتراض شما به نتایج آزمون نمونه دولتی سیستان و بلوچستان می تواند به دلیل اشتباه در محاسبه درصد دروس اکتسابی ، اشتباه در محاسبه نمره نهایی آزمون و یا موارد دیگر باشد. تمامی درخواست های معترضین مورد بررسی قرار می گیرند و در صورت وجود اشتباه در کارنامه و منطقی بودن دلایل داوطلب ، کارنامه جدید برای او صادر خواهد شد.

برای ثبت درخواست اعتراض به نتایج آزمون نمونه دولتی می توانید از مشاوران ما راهنمایی دریافت کنید.

همین حالا تماس بگیرید 

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل

لیست ذخیره های آزمون نمونه دولتی فارس

در آزمون نمونه دولتی بر خلاف آزمون تیزهوشان ، برخی از دانش آموزان به عنوان ذخیره اعلام می شوند. در صورت تکمیل نشدن ظرفیت مدرسه ، دانش آموزان ذخیره شانس قبولی دارند و می توانند برای ثبت نام اقدام کنند. دلیل اعلام ذخیره برای آزمون نمونه دولتی این است که برخی از پذیرفته شدگان این آزمون به طور همزمان در آزمون تیزهوشان نهم به دهم نیز قبول می شوند و ترجیح آنها ، ثبت نام در مدرسه تیزهوشان است. در این وضعیت ، ظرفیت خالی در مدرسه باقی می ماند که از دانش آموزان ذخیره برای تکمیل این ظرفیت استفاده خواهد شد.

احتمالا این را هم بپسندید  نتایج آزمون نمونه دولتی شهرستان های تهران 1402📞 نتایج نمونه دولتی نهم به دهم

اگر شما جزو ذخیره های آزمون نمونه دولتی باشید ، عبارت ذخیره در کارنامه شما درج خواهد شد و در این صورت باید منتظر اطلاعیه های مدرسه باشید. در صورت عدم وجود ظرفیت در مدرسه نیز شانس قبولی را از دست خواهید داد.

مرتبط بخوانید : مشاهده لیست ذخیره نمونه دولتی

آزمون تکمیل ظرفیت نمونه دولتی فارس

نتایج آزمون نمونه دولتی سیستان و بلوچستان

قبول نشدگان آزمون نمونه دولتی سیستان و بلوچستان ، به دنبال اطلاع از برگزاری یا عدم برگزاری تکمیل ظرفیت هستند. آزمون تکمیل ظرفیت نمونه دولتی برای پایه نهم به دهم ، تحت هیچ شرایطی برگزار نمی شود زیرا ظرفیت خالی مدرسه ، با ثبت نام از دانش آموزان ذخیره جبران می شود. بنابراین اگر در آزمون قبول نشده‌ اید و ذخیره هم نیستید ، منتظر برگزاری تکمیل ظرفیت نباشید.

سوالات متداول

  • زمان اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی 1402 در چه تاریخی می باشد؟

تاریخ دقیق اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی سیستان و بلوچستان 1402 مشخص نیست اما پیش بینی می شود که در اواخر تیرماه اعلام گردد.

  • برای دریافت نتایج آزمون نمونه دولتی به کدام سایت مراجعه کنیم؟

سایت دریافت نتایج آزمون نمونه دولتی نهم به دهم ، سامانه مای مدیو می باشد.

  • آیا نتایج آزمون نمونه دولتی سیستان و بلوچستان ، لیست ذخیره دارد؟

بله ، برخی از شرکت کنندگان آزمون نمونه دولتی که تراز مناسبی کسب کرده‌ اند ، به عنوان ذخیره اعلام می شوند.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی ششم

آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی ششم 1403 📞 راهنمای شرکت در آزمون ها و نحوه ثبت نام

آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی ششم از آزمون های پرمتقاضی در سطح مدارس است و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر