از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

نتایج آزمون تیزهوشان خوزستان 📞 زمان اعلام نتایج تیزهوشان ششم و نهم خوزستان

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

نتایج تیزهوشان خوزستان

نتایج آزمون تیزهوشان خوزستان 1402 برای پایه های تحصیلی ششم به هفتم و نهم به دهم اعلام خواهد شد. دانش آموزانی که در این آزمون حضور داشته‌ اند باید برای ثبت نام قطعی در مدرسه ، ابتدا نتایج را مشاهده کنند. زیرا ممکن است موفق به کسب نمره قبولی در آزمون نشده باشند. نتایج آزمون تیزهوشان خوزستان به صورت اینترنتی اعلام خواهد شد که در ادامه این مطلب می خواهیم مورد بررسی قرار دهیم. لطفا در ادامه این مطلب همراه ما باشید.

اگر برای دریافت نتیجه آزمون تیزهوشان با مشکلی مواجه هستید و نیازمند راهنمایی می باشید ، با مشاوران ارشد ما تماس بگیرید

همین حالا تماس بگیرید 

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل 

نتایج تیزهوشان ششم به هفتم خوزستان 1402

اگر فرزند شما در آزمون سنجش هوش ششم ابتدایی شرکت کرده است ، باید بتواند در این آزمون حداقل نمره را به دست آورد تا امکان ثبت نام در مدرسه را داشته‌ باشد. شما در زمان ثبت نام این آزمون ، امکان انتخاب و اولویت بندی حداکثر سه مدرسه را داشته‌ اید که پس از اعلام نتایج ، دانش آموز ممکن است در یکی از این مدارس قبول شده باشد و یا اینکه موفق به کسب نمره قبولی در هیچ یک از مدارس نشده باشد.

زمان اعلام نتایج تیزهوشان ششم به هفتم 

همانطور که اطلاع دارید ، آزمون تیزهوشان ششم در تاریخ 1 تیرماه برگزار شده است و با توجه به فرایند چند هفته‌ ای بررسی پاسخ برگ شرکت کنندگان ، احتمال داده می شود در دهه اول مرداد ماه ، نتایج آزمون اعلام گردد. اگر می خواهید درباره اعلام نتایج آزمون تیزهوشان پیگیری های دقیق تری انجام دهید ، لطفا با مشاوران ما در تماس باشید.

مرتبط بخوانید : نتایج آزمون تیزهوشان پایه هفتم

سایت دریافت نتایج تیزهوشان ششم به هفتم

برای مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم باید به سامانه مربوطه مراجعه نمایید و نیازی نیست که حضوری به مدارس بروید. سایت اعلام نتایج ، سامانه مای مدیو به نشانی my.medu.ir می باشد. برای دریافت نتایج از این سامانه ، لازم است که کد ملی و سری سریال شناسنامه دانش آموز را ارائه دهید و بعد از آن ، کارنامه در دسترس شما قرار خواهد گرفت.

مرتبط بخوانید : پشتیبانی مای مدیو – راهنمای مشکلات و پشتیبانی mymedu ir

نتایج تیزهوشان نهم به دهم خوزستان 1402

نتایج تیزهوشان خوزستانآزمون تیزهوشان نهم به دهم خوزستان به صورت همزمان با آزمون تیزهوشان سایر استان ها در روز 2 تیرماه برگزار شده است. دانش آموزانی که در جلسه آزمون حضور داشته‌ اند ، به دنبال اطلاع از اعلام نتایج هستند تا در صورت پذیرفته‌ شدن‌ ، برای ثبت نام اقدام کنند و اگر هم قبول نشده باشند ، فرصت ثبت نام در سایر مدارس داشته‌ باشند.

احتمالا این را هم بپسندید  آموزش دیدن نتایج تیزهوشان 1402 📞 چگونه می توانیم نتایج آزمون تیزهوشان را ببینیم

زمان اعلام نتایج تیزهوشان نهم به دهم

زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1402 فعلا مشخص نشده است اما پیش بینی می شود که نتایج در دهه اول مردادماه منتشر گردد. با توجه به مشخص نبودن‌ زمان دقیق اعلام نتایج این آزمون ، می توانید پیگیری های لازم را از طریق ارتباط با مشاوران ما انجام دهید.

مرتبط بخوانید : اعلام نتایج نمونه دولتی خوزستان 

سایت دریافت نتایج تیزهوشان نهم به دهم

مشابه با اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم خوزستان ، نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم نیز در سایت مای مدیو قرار خواهد گرفت. برای مشاهده کارنامه خود در سایت مای مدیو ابتدا لازم است که اطلاعات خواسته‌ شده به شرح شماره ملی و سری سریال شناسنامه دانش آموز را ارائه دهید. بعد از این مراحل ، کارنامه برای شما نمایش داده خواهد شد که در صورت قبولی ، نام مدرسه مورد پذیرش در آن قرار داده شده است.

سوالات متداول

  • چگونه نتایج آزمون تیزهوشان خوزستان را مشاهده کنیم ؟

نتایج آزمون تیزهوشان خوزستان در سایت مای مدیو منتشر خواهد شد.

  • اطلاعات لازم برای مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان چیست ؟

شما برای دریافت کارنامه آزمون تیزهوشان خود از سایت مای مدیو باید دارای کد ملی و سری سریال شناسنامه دانش آموز باشید.

  • آیا شرکت کنندگان آزمون تیزهوشان خوزستان می توانند به نتایج اعتراض داشته‌ باشند ؟

بله ، فرصت اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان در سایت مای مدیو فراهم خواهد شد.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

نتایج تیزهوشان اردبیل

نتایج تیزهوشان اردبیل 1402 📞 نتایج تیزهوشان اردبیل ششم و نهم

  نتایج تیزهوشان اردبیل در پایه های تحصیلی ششم به هفتم و نهم به دهم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر