از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

مشاوره کنکور 1401 – بهترین مرکز مشاوره کنکور تلفنی و مفید ترین مقالات کاربردی کنکور

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

مشاوره کنکور - بهترین مرکز مشاوره کنکور تلفنی و مفید ترین مقالات کاربردی کنکور

اگر به دنبال بهترین مشاوره کنکور 1401  هستید و به یک برنامه ریزی درسی حرفه ای برای کنکور نیاز دارید که همراه با پیگیری های مداوم مشاور کنکور همراه باشد ، ادامه مطلب را با دقت مطالعه کنید.

موفقیت در کنکور سراسری و رسیدن به هدف برای آینده ای بهتر ملزم به داشتن اطلاعات در زمینه بهترین منابع کنکور سراسری ، استفاده از کتاب های کمک آموزشی استاندارد ، شرکت در آزمون های آزمایشی معتبر ، یادگیری روش های مطالعه هر درس ، به کارگیری تکنیک های درست تست زنی ، روش های جمع بندی اصولی ، مدیریت زمان در جلسه کنکور و  … است و برای دستیابی به خواسته خود اول از همه باید بدانید که به چه رشته علاقه دارید و دلیل علاقه تان چیست ؟ ظرفیت رشته های برتر در دانشگاه ها محدود است و در مقابل طرفداران خیلی زیادی دارند و اگر میخواهید در این رشته ها قبول شوید ، حتما باید در تصمیم گیری قاطع باشید تا به هدف خود برسید.

مشاوره برنامه ریزی کنکور

همواره شاهد این موضوع هستیم که دانش آموزان و داوطلبانی که از مشاوره کنکور استفاده نمی کنند و خودشان برنامه ریزی درسی انجام می دهند ، غیر واقع بینانه و بیشتر از توانمندی خود برنامه ریزی می کنند و ساعت مطالعه بالا دارند که پس از چند هفته به دلیل آنکه نمی توانند به ساعت مطالعه مشخص شده برسند ، نا امید و دلسرد از درس خواندن می شوند.

از نکات برنامه ریزی کنکوری این است که بر اساس ساعت مطالعه هفته قبل ، برنامه ریزی هفته جدید را تنظیم کنید مثلا اگر هفته قبل 20 ساعت مطالعه داشته اید ، در برنامه ریزی هفتگی جدید آن را به 25 ساعت افزایش دهید و به مرور به همین ترتیت اضافه کنید تا به ساعت مطالعه نرمال برسد به طوری که بتوانید همه دروس را به نسبت معین و با توجه به اهمیت آن ها مطالعه کنید.

شما می توانید با در قرار دادن اطلاعات مطالعاتی خود در اختیار مشاوره کنکور مثلا در روز چقدر وقت برای مطالعه دارید ، چه دروسی را مطالعه می کنید ، زمان استراحتتان چقدر است ، آیا در کلاس های خصوصی و آزمون شرکت می کنید ، آیا دانش آموز هستید و … یک نمونه جدول برنامه ریزی کنکور که مختص به شرایط خودتان است ، دریافت کنید.

توصیه می شود که از جدول برنامه های آماده موسسات مختلف که به فروش می رسانند ، استفاده نکنید زیرا برنامه ای که برای یک داوطلب با میانگین ساعت مطالعه 20 ساعت در هفته تنظیم می شود با برنامه داوطلبی با ساعت مطالعه 50 ساعت در هفته ، قطعا متفاوت است مگر آنکه شرایط برنامه ریزی این جداول متناسب با شرایط شما باشد اما می توانید از الگوی تنظیم جدول های برنامه ریزی استفاده کرده و برای خود برنامه ریزی تحصیلی تنطیم کنید.

مشاوره انتخاب بهترین منابع کمک آموزشی کنکور

مشاوره کنکور - بهترین مرکز مشاوره کنکور تلفنی و مفید ترین مقالات کاربردی کنکور

 

مشاوره کنکور باید با سطح آموزشی کتاب های کمک آموزشی آشنایی کامل داشته باشد تا بتواند برای هر داوطلب با توجه به سطحی که دارد ، کتاب متناسب با توانمندی او معرفی کند. برای تهیه منابع کنکور ، باید از کتاب هایی استفاده کنید که سطحشان از کتاب درسی بالاتر است البته هم باید کتاب درسی را بخوانید و هم برای آمادگی بیشتر از درسنامه کتاب کمک درسی و کتاب تست بهره ببرید.

انتشارات گاج ، نشرالگو ، خیلی سبز ، مبتکران ، مهر و ماه و بعضا کتاب های تست قلم چی از بهترین منابع کنکور 1401 هستند ولی بازهم تاکید می کنیم که بستگی دارد تسلط و قدرت یادگیری شما در چه حد است و با چه نوع سبک نوشتاری مطالب را بهتر متوجه می شوید و با توجه به اینکه فرصت کافی برای تست کردن همه کتاب ها ندارید ، توصیه می شود که از طریق مشورت با مشاوران ارشد پاسخ با ما و سنجیدن سطح معلومات خود ، بهترین کتاب را تهیه و با همان پیش بروید تا بهترین نتیجه را رقم بزنید.

احتمالا این را هم بپسندید  موفقیت در کنکور - نکات طلایی که به شما نمیگویند

مشاوره شرکت در آزمون های آزمایشی کنکور

بسیاری از داوطلبانی که در آزمون های آزمایشی شرکت می کنند ، پیشرفتی در خود نمی بینند زیرا نمی دانند که اصلا هدف از شرکت در آزمون چیست و چرا باید هر چند هفته یکبار آزمون دهیم و چه فایده ای دارد ؟ مزیت اصلی آزمون های آزمایشی این است که فضای جلسه کنکور را برای شما شبیه سازی می کند یعنی شما با همان تعداد سوالات و زمانبندی کنکور در آزمون های آزمایشی روبرو هستید و باید به مرور مدیریت زمان و تکنیک های حل سریع تست ها را یاد بگیرید.

اگر در مدیریت زمان برای پاسخ دادن به سوالات تسلط کافی ندارید ، مشاور به شما یاد می دهید که چگونه وقت خود را تنظیم کنید و چه اشتباهاتی را نباید تکرار کنید که مانع اتلاف وقت شما شود.

مشاوره کنکور برای شما تحلیل دقیق کارنامه و بررسی نقاط ضعف و قوتتان را انجام می دهد تا با ارزیابی کردن خود ، برای شرکت در آزمون بعدی آماده تر شوید و به مرور نقاط ضعفتان به نقاط قوت تبدیل شوند.

تایم مطالعاتی و نحوه مطالعه هر یک از دروس کنکور

برای موفقیت در کنکور تجربی ، ریاضی ، انسانی ، هنر و زبان شما دست کم یکسال باید مطالعه کنید و حتی وجود یک اشتباه کوچک در این مسیر ، عدم موفقیت شما را در پی خواهد داشت. دلیل عدم موفقیت بسیاری از داوطلبان این است که از راز درس خواندن غافل هستند یعنی نمی دانند که برای هر درس چه روش مطالعه و چه تعداد ساعت مطالعه در نظر بگیرند.

سوال بسیار پرتکرار که همواره از سوی داوطلبان مطرح می شود این است که در روز چند ساعت درس بخوانم ، قبول می شوم ؟ برای هر درس چند ساعت زمان بگذارم ؟ در روز چقدر تست کار کنم ؟ از کی برای برنامه ریزی شروع کنم ؟

پاسخ به تمام این سوالات بستگی به قدرت یادگیری و شرایط محیطی شما دارد و تنها مشاوره کنکور است که می تواند طبق شرایطتان ، این سوالات را جواب دهد اما موضوعی که مشخص است ، شما هر چه قدر بیشتر درس بخوانید با در نظر گرفتن کیفیت ، یک قدم به موفقیت در کنکور و رسیدن به هدفتان نزدیک شده اید.

مثلا اگر به قبولی در رشته پزشکی یا رشته های برتری مثل داروسازی ، دندانپزشکی ، پیراپزشکی ، رشته های فنی مهندسی مثل مهندسی برق ، مهندسی عمران یا رشته های انسانی برتر مثل حقوق و روانشناسی فکر می کنید ، قطعا باید روزی دست کم 6 ساعت برای دانش آموزان و نزدیک به 10 ساعت برای فارغ التحصیلان ، مطالعه داشته باشید البته نباید کیفیت را فدای کمیت کنید و منظور از 10 ساعت مطالعه این است که مطالعه با کیفیت کامل و طبق برنامه ریزی از پیش تعیین شده ، باشد.

ضرورت بهره مندی از تجربیات مشاور کنکور

مشاوره کنکور - بهترین مرکز مشاوره کنکور تلفنی و مفید ترین مقالات کاربردی کنکور

 

با تمام توضیحاتی که ارائه دادیم ، ممکن است برای شما سوال پیش بیاید که آیا حضور مشاوره کنکور ضرورت دارد و چرا باید به مشاور مراجعه کنیم ؟

مشاوره کنکور صرفا برای معرفی بهترین منابع کمک درسی یا مشاوره انگیزشی و مسائل مرتبط با کنکور نیست خیلی از شما منابع را به خوبی میشناسید ، می دانید که در چه آزمونی شرکت کنید ولی اکثرتان نمی دانید که چطور برنامه ریزی درسی انجام دهید و برای هر درس چه روش مطالعه ای داشته باشید اینجاست که اهمیت حضور مشاوره کنکور دوچندان می شود ، مشاوری که خودش از رتبه های برتر کنکور سال های گذشته بوده است و به خوبی با روش های برنامه ریزی و اصول مشاوره تحصیلی برای دانش آموزان نظام قدیم و نظام جدید آشناست.

کتاب های مطالعاتی اکثر داوطلبان مشترک است اما چرا یک عده با کمک این کتاب ها رتبه برتر می شوند و عده ای دیگر رتبه های 5 و 6 رقمی به دست می آورند ؟ مطمئنا در شیوه برنامه ریزی و روش های مطالعه گروه دوم اختلالی وجود دارد که باعث عدم موفقیتشان شده است و مشاوره کنکور با توجه به تجربه ای که دارد ، بهتر می تواند شما را با تله های تستی و اشتباهات رایج درس خواندن آشنا کند.

نحوه ارتباط با برترین مشاوران کنکور

مشاوران ارشد مرکز مشاوره تحصیلی پاسخ با ما ، از مشاوران برتر کشوری هستند که در جهت کمک به داوطلبان کنکوری مرکز مشاوره تلفنی را راه اندازی کرده اند. مشاوران ما ، با توجه به اینکه در سال های قبل تجربه رتبه برتر شدن و ورود به بهترین رشته ها و دانشگاه ها را داشته اند ، می توانند شما را در رسیدن به اهدافتان یاری رسانند و با در نظر گرفتن شرایط همه داوطلبان که امکان دسترسی به مشاور حضوری را ندارند ، از طریق مشاوره تلفنی نیز خدمات رسانی را انجام می دهند.

توجه داشته باشید که شما به عنوان یک داوطلب کنکوری هدفمند ، فرصت کافی برای تعیین وقت قبلی و رسیدن نوبت تان جهت مشاوره حضوری ندارید و باید در هر زمان که با مشکلی در درس خواندن مواجه شدید ، خیلی راحت و سریع به مشاور اختصاصی خود متصل شوید به همین دلیل مشاوره تلفنی گزینه بسیار عالی برای شماست تا ضمن صرفه جوبی در وقت ، هزینه کمتری را نیز پرداخت کنید.

شما محدودیتی در تعداد ساعت مشاوره ندارید و از 8 صبح تا 12 شب ، مشاوران قادر به ارائه مشاوره برای شما داوطلبان عزیز هستند.

شرایط و روش کار مشاوران کنکور

ارتباط با مشاوران مجرب پاسخ با ما ، از طریق تماس تلفنی است و خدمات زیر توسط مرکز مشاوره تحصیلی ارائه می شود :

 • تنظیم جدول برنامه ریزی برای کنکور 1401 که منحصر به فرد و شخصی سازی شده است
 • پیگیری روزانه و دریافت گزارش کار روزانه از شما
 • تحلیل کارنامه آزمون های آزمایشی و آموزش روش های افزایش تراز
 • کمک کردن برای افزایش ساعت مطالعه درسی
 • معرفی بهترین منبع کمک درسی و تستی برای هر درس
 • بررسی روش های مطالعه دروس عمومی و اختصاصی
 • ارائه برنامه ریزی روزانه ، هفتگی و ماهانه به سبک رتبه های برتر
 • کمک به متعادل سازی ساعت مطالعه دروس عمومی  و اختصاصی
 • تعیین تعداد تست هایی که برای هر درس در روز ، هفته و ماه باید کار کنید
 • آموزش روش های مدیریت زمان
 • ارائه روش های جمع بندی به شیوه رتبه های برتر کنکور
 • آموزش روش های خلاصه نویسی موثر و پر بازده و مرور مطالب
 • کمک به شما برای افزایش تمرکز ، از بین بردن کند خوانی ، تنظیم خواب ، رفع استرس و …
 • معرفی تمام رشته های تجربی ، رشته های پزشکی ، رشته های انسانی ، رشته های ریاضی فیزیک و …
 • بررسی بازار کار و فرصت های شغلی رشته ها
 • بررسی شرایط ورود به دانشگاه های خاص مثل دانشگاه های فرهنگیان ، بقیه الله ، امنیت اطلاعات و …
 • بررسی رتبه لازم برای دانشگاه دولتی ، آزاد ، پردیس خودگردان و …
 • ارائه اطلاعاتی در خصوص شهریه دانشگاه آزاد و سایر دانشگاه ها …
 • بررسی مزایای دانشگاه دولتی و سایر دانشگاه ها ، شرایط ارائه خوابگاه و امکانات آموزشی رفاهی دانشگاه ها
 • و …

برای ارتباط با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی غیر حضوری کنکور کافیست همین حالا و بدون تعیین وقت قبلی ، تماس بگیرید.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

بهترین مشاور تحصیلی در تهران – بهترین مشاورین تحصیلی در تهران

بهترین مشاور تحصیلی در تهران – بهترین مشاورین تحصیلی در تهران

  بهترین مشاور تحصیلی در تهران کدام است ؟ آدرس مرکز مشاوره تحصیلی کنکور در …

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر