از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

مشاوره تحصیلی تلفنی شبانه روزی – مشاوره تلفنی رایگان شبانه روزی

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

مشاوره تحصیلی تلفنی شبانه روزی

 

مطمئنا اگر دانش آموز یا داوطلب کنکوری باشید بارها برایتان پیش آمده است که در حین مطالعه درس یا برای برنامه ریزی درسی ، شرکت در آزمون و … سوالی برای تان ایجاد شود اما در آن زمان امکان مراجعه حضوری به مشاور را نداشته باشید زیرا برای مشاوره حضوری باید از قبل وقت تعیین کنید و پس از چند روز که وقت شما رسید ، مشاوره بگیرید. حتما می دانید که چند روز منتظر ماندن برای مشاوره ، زمان شما را هدر می دهد و از طرفی از برنامه ریزی درسی تان عقب میوفتید ، پس باید به دنبال سایر راه های بهره مندی از مشاوره باشید. مشاوره تلفنی رایگان شبانه روزی برای شما عزیزان راه اندازی شده است تا در هر زمان و مکانی به آسانی به برترین مشاوران کشور دسترسی پیدا کنید و می توانید سوالات تحصیلی خود را بپرسید.

برای بهره مندی از مشاوره تحصیلی تلفنی شبانه روزی می توانید با مشاوران مجرب مجموعه تحصیلی پاسخ با ما تماس بگیرید و پاسخ تمام سوالات خود را بیابید.

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل

مشاوره تحصیلی تلفنی شبانه روزی

تیم تخصصی مشاوره “پاسخ با ما” برای حل مشکلات تحصیلی شما ، با راه اندازی مشاوره تحصیلی تلفنی شبانه روزی از 8 صبح تا 12 شب آماده پاسخگویی به سوالات شماست و می توانید در هر زمان که بخواهید بدون دریافت نوبت قبلی و فقط با یک تماس به برترین مشاوران کشور متصل شده و سوالات خود را بپرسید.

شاید این سوال به نظرتان برسد که بقیه ساعات شب چطور ؟ محصل و کنکوری عزیز ما به عنوان متخصصین مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی تحصیلی ، هیچ برنامه استانداردی را به شما پیشنهاد نمی کنیم که خواب شبانه را از شما بگیرد ، به این خاطر که شما میبایست از حداکثر توان جسمی خودتان در طول روز بهره ببرید و برای این منظور میبایست حتما 8 ساعت خواب کافی داشته باشید.

اگر شب ها عادت به درس خواندن کرده اید بدانید که مسیر را اشتباه میروید و از بهره وری به دور هستید ، شما می بایست طبق برنامه ریزی درسی کنکور خود نهایتا ساعت 11 شب درس خواندن را تمام کرده و ساعت 11:30 خواب باشید البته برای سوالاتی که در ذهن شما در طول روز به وجود می آید ، ما تا ساعت 12 شب پاسخگو خواهیم بود.

احتمالا این را هم بپسندید  مشاوره تحصیلی تلفنی دانشگاه آزاد

مشاوره انتخاب رشته نهم به دهم

مشاوران مرکز “پاسخ ما” در بخش مشاوره مدارس و دانش آموزان ، بهترین مشاوره را در زمینه انتخاب رشته نهم به دهم انجام می دهند. همانطور که می دانید دانش آموزان پایه نهم در زمان ورود به سال دهم باید رشته خود را انتخاب کنند و به جرئت می توان گفت مشاوره تحصیلی تلفنی برای انتخاب رشته نهم بسیار حساس تر و مهم تر از انتخاب رشته کنکور سراسری است.

به خصوص امسال که انتخاب رشته نهم به دهم به صورت اینترنتی و در سایت پادا انجام می گیرد و بسیاری از دانش آموزان با نحوه ثبت نام و انتخاب رشته در این سامانه اشنایی ندارند و باید حتما در سال سرنوشت ساز انتخاب رشته خود ، از مشاوری مجرب و توانمند راهنمایی دریافت کنند که مشاوران ما آماده راهنمایی این دسته از عزیزان هستند.

مرتبط بخوانید : سایت پادا انتخاب رشته نهم و هدایت تحصیلی نهم – pada.medu.ir

معیار هایی که در زمان انتخاب رشته نهم در نظر گرفته شود ، برای هر یک از دانش آموزان متفاوت است و باید میزان علاقه ، استعداد ، توانمندی و ضریب هوشی هر یک از دانش آموزان به دقت سنجیده شود و بر اساس این موراد بهترین رشته تحصیلی را انتخاب کرد.

خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی رایگان شبانه روزی پاسخ با ما

مشاوره تحصیلی تلفنی شبانه روزی تمام زمینه های تحصیلی از ابتدایی ، متوسطه اول و متوسطه دوم تا ورود به دانشگاه و شرکت در آزمون های سراسری را شامل می شود. بنابراین در صورت داشتن هر گونه سوال در ارتباط با تحصیل خود می توانید تماس بگیرید تا کامل راهنمایی شوید.

 • مشاوره در زمینه برنامه ریزی درسی با بازدهی بسیار بالا
 • بررسی فوت و فن های تست زنی طبق تجربه رتبه های برتر کنکوری
 • مشاوره برای انتخاب و تهیه منابع کمک آموزشی مناسب با توانایی های شما
 • ثبت نام آزمون های سراسری ارشد، دکتری و … با رعایت مهم ترین نکاتی که ممکن است شما از آن ها غافل باشید.
 • بررسی رشته ها در خصوص بازار کار و درآمد، ظرفیت آن ها در دانشگاه ها و رتبه لازم برای پذیرش در رشته ها
 • انجام انتخاب رشته در تمامی مقاطع تحصیلی به شرط قبولی بسیار زیاد
 • راهنمایی برای حضور در مصاحبه و ارائه نکات کلیدی که اگر آن ها را را رعایت کنید ، حتما در مصاحبه پذبرفته می شوید.
 • بررسی شرایط پذیرش در هر یک از دانشگاه های پیام نور، غیرانتفاعی، پردیس خودگردان
 • بررسی رشته های بدون کنکور دانشگاه روزانه ، نوبت دوم و …
 • مشاوره تحصیل بدون کنکور در رشته های علوم پزشکی دانشگاه های روزانه
 • مشاوره در زمینه مهاجرت و تحصیل در خارج از کشور
 • مشاوره آزمون های زبان
 • و ….
احتمالا این را هم بپسندید  آزمون جامع دکتری دانشگاه آزاد 1402 📞 راهنمای ثبت نام و برگزاری آزمون

مرتبط بخوانید : مشاوره تلفنی ثبت نام ارشد و مشاوره تلفنی ثبت نام کنکور

اینها فقط قسمتی از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی شبانه روزی ماست پس اگر نیاز به مشاوره تحصیلی تلفنی کنکور دارید ، همین حالا و با صرف هزینه بسیار کم تر از مشاوره حضوری ، می توانید با مشاوران مجرب ما تماس بگیرید.

سوالات متداول

 • مزیت مشاوره تلفنی رایگان شبانه روزی نسبت به مشاوره حضوری چیست ؟

مهم ترین مزیت مشاوره تلفنی نسبت به مشاوره حضوری دسترسی سریع تر آن است و شما با بهترین مشاور کشور از هر جای ایران ارتباط برقرار می کند. ضمن اینکه نیازی به تعیین نوبت ندارید و در زمان شما صرفه جویی می شود.

 • بهترین مرکز مشاوره تلفنی رایگان شبانه روزی کدام مرکز مشاوره است ؟

مرکز مشاوره تحصیلی پاسخ با ما با چندین سال سابقه فعالیت تحصیلی از برترین مشاوران کشور برای بخش مشاوره تلفنی بهره می برد.

 • شماره تماس مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی شبانه روزی چند است ؟

شماره های تماس مرکز مشاوره تحصیلی پاسخ با ما در همین مطلب موجود می باشد.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

برای کنکور چی بپوشیم

برای کنکور چی بپوشیم 📞 قوانین پوشش لباس در جلسه کنکور

مدت زیادی تا زمان برگزاری کنکور سراسری باقی نمانده است و داوطلبان سوالات زیادی دارند …

2 نظر

 1. خیلی ممنون ، کاش یه شماره موبایل هم داشتین برای گرفتن مشاوره تحصیلی تلفنی شبانه روزی ازتون.

  • پاسخ با ما

   با سلام. به زودی امکان تماس از طریق تلفن همراه نیز فراهم خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر