از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

مزایای مدرسه شاهد – با تمام مزایای مدرسه شاهد آشنا شوید

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

مزایای مدرسه شاهد

 

دانش آموزان زیادی در دوره های ابتدایی ، متوسطه اول و متوسطه دوم علاقه مندند که در مدارس شاهد تحصیل کنند زیرا این مدارس شامل مزایایی هستند که شاید در مدارس دولتی این مزایا وجود نداشته باشند. در این مطلب می خواهیم به طور کامل مزایای مدرسه شاهد را به اطلاع شما دانش آموزان و والدین عزیز برسانیم.

شما عزیزان میتوانید برای دریافت پاسخ سوالات خود در زمینه ثبت نام مدارس شاهد ، با مشاوران ارشد ما در پاسخ با ما ارتباط برقرار کنید ،

کارشناسان ما تمامی ایام هفته حتی روزهای تعطیل از 8 صبح لغایت 12 شب پاسخگوی شما عزیزان میباشند.

همین حالا تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل 

مزایای مدرسه شاهد

مدارس شاهد به عنوان یکی از مدارس برتر کشور شناخته شده اند که دارای شعبه های زیاد در سراسر ایران و در شهرها و مناطق مختلف هستند. دانش آموزان از سراسر کشور اگر علاقه مند به ثبت نام و تحصیل در مدارس شاهد هستند باید از شرایط لازم برخوردار باشند و پس از پیش ثبت نام اینترنتی در سایت مربوطه ، مدرسه شرایط و امتیازات دانش آموز را مورد بررسی قرار می دهد و در انتها دانش آموزان دارای بیشترین امتیاز را اعلام می کند تا برای ثبت نام حضوری مراجعه کنند.

مرتبط بخوانید : هزینه ثبت نام در مدارس شاهد   –  مدارک لازم برای ثبت نام مدارس شاهد

تحصیل در مدرسه شاهد همراه با مزایای زیادی است که در ادامه به چند مورد از مهم ترین این مزایا اشاره کرده ایم :

احتمالا این را هم بپسندید  راهنمای تصویری ثبت نام مدرسه شاهد 1401 - مرحله به مرحله ثبت نام

ثبت نام دانش آموزان بدون سهمیه

از اسم مدرسه شاهد مشخص است که مختص به دانش آموزان دارای سهمیه شاهد است اما با توجه به اینکه در حال حاضر تعداد دانش آموزانی که سهمیه شاهد دارند زیاد نیست ، مدرسه از میان دانش آموزان دارای سهمیه ایثارگری و همچنین دانش آموزان بدون سهمیه نیز ثبت نام به عمل می آورد.

پس اگر هیچ یک از سهمیه های شاهد و ایثارگری را ندارید ، می توانید در مدرسه شاهد ثبت نام کنید و طبق امتیاز بندی که مدرسه تعیین می شود ، به شما امتیاز تعلق می گیرد و در نهایت دانش آموزان دارای بیشترین امتیاز ، پذیرش می شوند.

بدون آزمون 

مدرسه شاهد بر خلاف مدارس تیزهوشان ، نمونه دولتی و بعضی مدارس دیگر ، هیچ آزمون ورودی برگزار نمی کند و دانش آموزان فقط باید شرایط عمومی مدرسه را داشته باشند. برای ثبت نام دوره های متوسطه اول و دوم ، سوابق تحصیلی دانش آموزان نیز بررسی می شود اما هیچ یک از مراکز این مدرسه آزمون ورودی ندارند.

مرتبط بخوانید : آیا مدارس سلام خوب هستند – کیفیت مدارس سلام

شهریه پایین از مزایای مدرسه شاهد 

هزینه ثبت نام در مدارس شاهد بسیار کمتر از شهریه مدارس غیرانتفاعی ، شهریه مدارس تیزهوشان و شهریه مدارس نمونه دولتی است. دانش آموزان دبستانی این مدرسه حداکثر 1/200/000 ، دانش آموزان دوره اول متوسطه حداکثر 1/500/000 و دانش آموزان دوره دوم متوسطه حداکثر 2/000/000 تومان هزینه می پردازند.

رایگان بودن تحصیل برای بعضی از دانش آموزان

دانش آموزانی که  فرزند شهدا ، فرزند آزادگان و فرزند جانبازان 50 درصد و بالاتر هستند ، از پرداخت شهریه مدارس شاهد معاف می باشند و تحصیل این دسته از دانش آموزان کاملا رایگان می باشد. به عبارتی شهریه دانش آموزان مذکور از محل اعتبارات بنیاد شهید و امور ایثارگران پرداخت می شود.

احتمالا این را هم بپسندید  مای مدیو ثبت نام شاهد 📞 4 مرحله ثبت نام مدرسه شاهد در مای مدیو

کیفیت امکانات آموزشی از مزایای مدرسه شاهد 

مدارس شاهد از بهترین امکانات و تجهیزات برای آموزش به دانش آموزان استفاده می کنند. این مدارس از نظر آموزشی به نسبت مدارس دولتی 4 ساعت در هفته را به عنوان کلاس فوق برنامه برگزار می کنند و علاوه بر آن ، ساعت جداگانه و مازاد بر ساعت آموزشی ، کلاس های فوق برنامه زبان انگلیسی برگزار می شود.

امکاناتی همچون سالن غذاخوری ، کتابخانه ، سالن مطالعه ، اتاق ورزش ، کارگاه کامپیوتر ، ازمایشگاه شیمی ، ازمایشگاه شیمی و … در مدارس شاهد در اختیار دانش آموزان قرار می گیرند که البته مدارسی که در شهرهای بزرگتر هستند ، از نظر امکانات آموزشی و خدمات رفاهی وضعیت بهتری دارند و شاید تمام این امکانات در مدارس شهرهای کوچک تر وجود نداشته باشند.

مرتبط بخوانید : مدارس شاهد بهتر است یا تیزهوشان

سوالات متداول

  • مزایای مدرسه شاهد چیست ؟

مزایای مدرسه شاهد را کامل در این مطلب بررسی کردیم.

  • آیا دانش آموزان مدارس شاهد تحصیل رایگان دارند ؟

خیر ، تحصیل در مدارس شاهد با پرداخت شهریه همراه است.

  • آیا دانش آموزان بدون سهمیه می توانند در مدارس شاهد تحصیل کنند ؟

بله ، امکان ثبت نام دانش آموزان بدون سهمیه در مدارس شاهد وجود دارد.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر