از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

شهریه دانشگاه آزاد رشته تربیت بدنی 1400 – هزینه رشته تربیت بدنی دانشگاه آزاد

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

همراه با 30 درصد تخفیف پاییزه ، تماس از سراسر کشور: 9099071612

شهریه دانشگاه آزاد رشته تربیت بدنی

 

رشته تربیت بدنی به صورت بدون کنکور در مقاطع کاردانی و کارشناسی دانشگاه آزاد ارائه می شود و متقاضیان می توانند بر اساس سوابق تحصیلی خود و با ارائه مدرک فارغ التحصیلی لازم ، وارد این رشته محل شوند. شهریه دانشگاه آزاد رشته تربیت بدنی 1400 در ادامه این مطلب بررسی خواهد شد تا با اطلاع از هزینه تحصیل در این رشته و بررسی توانمندی مالی خود ، برای ثبت نام اقدام کنید.

برای اطلاع از جزئیات شهریه رشته های مختلف ، قسط بندی کردن شهریه ، وام شهریه ، تخفیفات شهریه و … دانشگاه آزاد با مشاوران ما در مرکز مشاوره تحصیلی پاسخ با ما تماس بگیرید تا با اطلاعات دقیق راهنمایی شوید.

همین حالا تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل

شهریه دانشگاه آزاد رشته تربیت بدنی 1400

رشته تربیت بدنی در مقطع کاردانی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد به صورت بدون کنکور ارائه می شود و مقاطع کاردانی ناپیوسته و کارشناسی پیوسته این رشته را ندارند. طول دوره تحصیل در هر یک از مقطع کاردانی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته دو سال است و در نهایت به دریافت مدرک لیسانس این رشته ختم می شود.

برای ثبت نام مقطع کاردانی پیوسته دارا بودن مدرک دیپلم نظام جدید و نظام قدیم الزامی است و ثبت نام دوره کارشناسی ناپیوسته نیز فقط از میان داوطلبانی که مدرک فوق دیپلم دارند ، انجام می گیرد. بنابراین تحصیل در رشته تربیت بدنی به صورت ناپیوسته است ولی اگر می خواهید در رشته ای مرتبط به صورت پیوسته یعنی 4 ساله تحصیل کنید ، می توانید وارد رشته علوم ورزشی کارشناسی پیوسته شوید.

شهریه دانشگاه آزاد رشته تربیت بدنی در مقاطع کاردانی و کارشناسی متفاوت است و سال ورود دانشجو به دانشگاه و همچنین تعداد واحدهایی که در هر ترم اخذ می کند ، میزان شهریه را تعیین می کند.

دروس عملی در دانشگاه آزاد شهریه بیشتری دارند و با توجه به اینکه اکثر دروس رشته تربیت بدنی به صورت عملی است ، شهریه این رشته از شهریه برخی از رشته ها بیشتر است.

  • شهریه ثابت رشته تربیت بدنی مقطع کاردانی : 500/000 الی 700/000 تومان
  • شهریه متغیر رشته تربیت بدنی مقطع کاردانی : 1/000/000 الی 1/200/000 تومان

میزان شهریه یک ترم رشته تربیت بدنی در مقطع کاردانی آزاد حدود 1/500/000 الی 1/900/000 تومان می باشد که البته احتمال افزایش شهریه نیز با زیاد شدن تعداد واحد های درسی وجود دارد.

  • شهریه ثابت رشته تربیت بدنی مقطع کارشناسی : 700/000 الی 900/000 تومان
  • شهریه متغیر رشته تربیت بدنی مقطع کارشناسی : 1/200/000 الی 1/800/000 تومان

در مقطع کارشناسی نیز میزان شهریه این رشته مابین 1/900/000 الی 2/700/000 تومان می باشد.

جزئیات شهریه دانشگاه آزاد رشته تربیت بدنی

سوالات خود را در خصوص ثبت نام بدون کنکور و یا با کنکور دانشگاه آزاد ، چگونگی انتخاب واحد ، نحوه پرداخت شهریه و .. از مشاوران ما بپرسید تا کامل راهنمایی شوید.

همین حالا تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل

شهریه دانشگاه آزاد در رشته تربیت بدنی از دو بخش شهریه ثابت و متغیر تشکیل شده است. دانشجویان در هر ترم باید هم شهریه ثابت و هم شهریه متغیر را واریز کنند که فرصت پرداخت شهریه ثابت معمولا تا قبل از انتخاب واحد می باشد. همچنین برای پرداخت شهریه متغیر نیز تا زمان امتحانات پایان ترم مهلت داده می شود.

درگاه پرداخت الکترونیکی شهریه دانشگاه آزاد اسلامی سامانه آموزشیار می باشد و هر یک از دانشجویان باید با ورود به پروتال خود ، از بخش مدیریت مالی شهریه را بپردازند. نحوه ورود به سامانه آموزشیار نیز به این صورت است که دانشجو می بایست در بخش شماره دانشجویی edu@ + شماره دانشجویی + کد دانشگاه درچ کند همچنین در بخش رمز عبور ورود باید شماره دانشجویی + کد دانشگاه درج شود.

سوالات متداول

  • شهریه ثابت و شهریه متغیر دانشگاه آزاد تربیت بدنی چقدر است ؟

میزان شهریه ثابت و متغیر تربیت بدنی دانشگاه آزاد کاملا در این مطلب بررسی شده است.

  • شهریه کاردانی رشته تربیت بدنی دانشگاه آزاد چقدر است ؟

برای اطلاع از شهریه کاردانی تربیت بدنی دانشگاه آزاد این مطلب را مطالعه کنید.

  • هزینه رشته تربیت بدنی در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد چقدر است ؟

هزینه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد رشته تربیت بدنی مابین 3/300/000 الی 4/500/000 متغیر است

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر