از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

زمان تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد – تاریخ شروع تکمیل ظرفیت 1400

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

زمان تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد

 

هر ساله پس از اعلام نتایج نهایی کنکور ، دانشگاه آزاد اقدام به بررسی ظرفیت رشته های خود می کند و در صورتی که ظرفیت رشته  ای پر نشده باشد ، تکمیل ظرفیت برگزار می نماید. در زمان تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد همه داوطلبانی که در کنکور شرکت کرده اند ، چه آن ها که در رشته ای پذیرفته شده اند و چه آنهایی که در هیچ رشته ای قبول نشده ، فرصت مجدد برای پذیرش در رشته بهتر را دارند.

البته شایان ذکر است که مرحله تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد فقط برای رشته های با آزمون نیست بلکه این دانشگاه در رشته های بدون کنکور نیز طرح تکمیل ظرفیت را اجرا می کند که در ادامه مطلب توضیحات بیشتری در رابطه با زمان تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد ارائه داده ایم.

زمان تکمیل ظرفیت کنکور دانشگاه آزاد

دانشگاه آزاد برای رشته های با کنکور معمولا در دو نیمسال تحصیلی مهر و بهمن ماه تکمیل ظرفیت برگزار می کند ، البته به جز سال 97 که تکمیل ظرفیت برگزار نشد و در سال 98 نیز تنها در ورودی مهر ماه برگزار شد.

در این مرحله از پذیرش ، دفترچه ای با عنوان دفترچه تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد منتشر شده و لیست رشته ها و دانشگاه های دارای ظرفیت به اطلاع داوطلبان می رسد. زمان ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد برای ورودی مهر ماه ، اوایل مهر ماه و برای ورودی بهمن ماه اواخر دی ماه آغاز می گردد و معمولا به داوطلبان حدود یک هفته فرصت برای نام نویسی داده می شود.

زمان تکمیل ظرفیت بدون کنکور آزاد

تکمیل ظرفیت رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد هم در ورودی مهر ماه و هم در ورودی بهمن ماه انجام می گیرد و اسامی این رشته ها نیز در قالب دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد منتشر می شود و داوطلبان باید بر اساس مقطع تحصیلی مورد تقاضا (کاردانی پیوسته ، کاردانی ناپیوسته ، کارشناسی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته) یکی از دفترچه ها را دانلود و ثبت نام خود را انجام دهند.

احتمالا این را هم بپسندید  رشته مهندسی پزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد 1401 - شرایط قبولی و راهنمای ثبت نام

متقاضیان در زمان تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد می بایست به سایت azmoon.org مراجعه کنند و با واریز هزینه ثبت نام و خرید کارت اعتباری ، نسبت به انتخاب رشته و نام نویسی خود اقدام نمایند.

در حال حاضر که زمان دقیق تکمیل ظرفیت مشخص نشده است توصیه می شود در کانال تلگرام یا صفحه اینستاگرام “پاسخ با ما” عضو شوید و آخرین اخبار مرتبط با تکمیل ظرفیت را پیگیری نمایید. همچنین برای دریافت پاسخ تمامی سوال هایتان راجع به تکمیل ظرفیت ها و کلیه امور مربوط به کنکور و مشاوره تحصیلی میتوانید از 8 صبح تا 12 شب با مشاورین ارشد ما در پاسخ با ما تماس بگیرید.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

ارشد فراگیر مدیریت

ارشد فراگیر مدیریت – ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد فراگیر مدیریت پیام نور و آزاد

  آزمون کارشناسی ارشد فراگیر هر ساله برگزار می شود و شرایط پذیرش آسان تر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر