از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

زمان انتخاب رشته دکتری – مهلت انتخاب رشته دکتری – راهنمای کامل

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

زمان انتخاب رشته دکتری

 

چند روز پس از اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری سراسری و آزاد ، زمان انتخاب رشته دکتری فرا می رسد و داوطلبانی که طبق مندرجات کارنامه مجاز به انتخاب رشته در دوره های روزانه و غیرروزانه شده باشند ، می توانند در فرصت چند روزه ای که سازمان سنجش تعیین می کند ، به سایت sanjesh.org مراجعه کرده و با دریافت فرم انتخاب رشته ، کد رشته های مد نظر را وارد نمایند. زمان انتخاب رشته دکتری دانشگاه سراسری و دانشگاه آزاد در تاریخ های متفاوتی است که در ادامه بررسی خواهیم کرد.

مشاوره انتخاب رشته و شرکت در مصاحبه دکتری – مشاوره از طریق تماس با مشاوران پاسخ با ما

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل

زمان انتخاب رشته دکتری دانشگاه سراسری

انتخاب رشته آزمون دکتری دانشگاه های سراسری از جمله دانشگاه روزانه ، دانشگاه شبانه (نوبت دوم) ، پیام نور ، غیرانتفاعی و دانشگاه های پردیس خودگردان به صورت مشترک انجام می گیرد و متقاضیان تحصیل در این دانشگاه ها که مجاز به انتخاب رشته شده اند ، باید برای انتخاب رشته کردن به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org مراجعه نمایند.

زمان انتخاب رشته دکتری تمام دانشگاه های مذکور در نیمه اول اردیبهشت 1400 می باشد که البته تاریخ دقیق انتخاب رشته فعلا اعلام نشده است.

زمان انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد

تاریخ انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد ۱۴۰۰ پس از اعلام نتایج اولیه ، توسط مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد به داوطلبان اطلاع رسانی می شود و زمانبندی انتخاب رشته این دانشگاه از سایر دانشگاه ها متفاوت است. در حال حاضر تاریخ دقیق انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد اعلام نشده است و به محض اعلام زمانی مشخص ، در این مطلب به شما عزیزان اطلاع رسانی خواهیم کرد.

مرتبط بخوانید : ثبت نام آزمون دکتری علوم پزشکی

داوطلبان برای تکمیل فرم انتخاب رشته دانشگاه آزاد در مقطع دکتری مجازند که حداکثر 80 کد رشته محل را انتخاب نمایند و رشته های انتخابی باید با مجموعه امتحانی کاملا متناسب باشد.

در نظر داشته باشید که فرصت انتخاب رشته آزمون دکتری بسیار محدود است و ممکن است مهلت مجددی برای جاماندگان در نظر گرفته نشود. پس حتما از طریق ارتباط با مشاوران پیگیر زمان دقیق شروع انتخاب رشته باشید.

همین حالا تماس بگیرید 

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل 

مشاوره انتخاب رشته آزمون دکتری دانشگاه سراسری و آزاد

هر ساله شاهد این موضوع هستیم که بسیاری از داوطلبان آزمون دکتری به دلیل اطلاع نداشتن از شرایط و نحوه انتخاب رشته ، فرم انتخاب رشته را به درستی تکمیل نمی کنند و در نتیجه شانسی برای دعوت به مصاحبه دکتری ندارند. همانطور که می دانید ، برای پذیرش در مقطع دکتری تخصصی باید در مرحله مصاحبه نیز نمره قابل قبولی را به دست آورید و برای دعوت شدن به مصاحبه نیز باید انتخاب رشته را با کمک گرفتن از مشاوران مجرب در این امر انجام دهید تا شانس پذیرشتان افزایش یابد.

مرتبط ببینید : مشاوره تحصیلی تلفنی دکتری

شما داوطلبان عزیز که قصد انتخاب رشته دکتری دانشگاه سراسری و دانشگاه آزاد را دارید ، می توانید با بهره مندی از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی پاسخ با ما فرم انتخاب رشته را به بهترین نحوه ممکن تکمیل کنید و در زمینه های تحلیل کارنامه و نکات حضور در مصاحبه و …. از مشاوران ما راهنمایی دریافت نمایید.

پاسخ به سوالات پر تکرار

  • زمان انتخاب رشته دکتری سراسری در چه تاریخی است ؟

انتخاب رشته آزمون دکتری 1400 دانشگاه های سراسری در نیمه دوم اردیبهشت ماه انجام خواهد شد.

  • زمان انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد در چه تاریخی است ؟

تاریخ دقیق انتخاب رشته آزمون دکتری دانشگاه آزاد فعلا اعلام نشده است.

  • آیا مهلت انتخاب رشته آزمون دکتری تمدید می شود ؟

احتمالا پس از پایان مهلت انتخاب رشته ، برای داوطلبان جا مانده فرصت مجددی در نظر گرفته شود.

  • برای انتخاب رشته دکتری چند روز فرصت برای داوطلبان در نظر گرفته می شود ؟

مهلت انتخاب رشته آزمون دکتری معمولا حدود یک هفته است.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر