از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

زمان ازمون عملی رشته های هنر کنکور سراسری 📞 زمان ثبت نام تا اعلام نتایج 1403

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

زمان ازمون عملی رشته های هنر کنکور سراسری

برای برخی از رشته‌ های کنکور سراسری هنر که در دفترچه به این رشته‌ ها اشاره شده‌ است ، آزمون عملی برگزار می شود. داوطلبانی که تمایل دارند در این رشته‌ ها قبول شوند باید ثبت نام به موقع آزمون عملی را انجام دهند و با دریافت کارت ورود به جلسه ، در محل برگزاری آزمون عملی حضور یابند. داوطلبان مجاز هستند که در آزمون عملی حداکثر دو رشته شرکت کنند و در صورت قبول شدن در هر دو رشته‌ ، یکی از آنها را انتخاب نمایند. در این مطلب می خواهیم به بررسی زمان ازمون عملی رشته‌ های هنر کنکور سراسری 1403 بپردازیم. برای کسب اطلاعات دقیق تر لطفا با ما همراه باشید.

 برای شرکت در آزمون عملی کنکور هنر نیاز به راهنمایی دارید ؟

همین حالا با مشاوران ما تماس بگیرید و مشاوره شوید.

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل

زمان ازمون عملی رشته های هنر کنکور سراسری

آزمون عملی برای برخی از رشته‌ های کنکور سراسری هنر برگزار می شود. داوطلبانی که در جلسه آزمون سراسری هنر حضور داشته اند ، برای قبولی در این رشته‌ ها حتما باید ثبت نام آزمون عملی را به موقع انجام دهند و با دریافت کارت ورود به جلسه خود ، در آزمون عملی نیز حضور یابند. زمان ازمون عملی رشته‌ های هنر کنکور سراسری به شرح زیر است :

تاریخ ثبت نام آزمون عملی

داوطلبان برای ثبت نام آزمون عملی کنکور هنر باید با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور اقدام نمایند. لینک ثبت نام در سایت این سازمان به نشانی sanjesh.org قرار داده‌ می شود و با پرداخت هزینه می توان اقدام به نام نویسی کرد. زمان ثبت نام آزمون عملی هنر برای سال 1403 اعلام نشده‌ است اما احتمالا در تیرماه خواهد بود. به داوطلبان حدود سه تا چهار روز فرصت داده‌ می شود که ثبت نام آزمون عملی حداکثر دو رشته‌ را در سایت سازمان سنجش انجام دهند.

مرتبط بخوانید : راهنمای اعلام علاقه مندی به آزمون عملی هنر و علوم ورزشی کنکور ۱۴۰۳

زمان برگزاری آزمون عملی هنر

پس از اتمام فرایند ثبت نام آزمون عملی هنر ، داوطلبان باید منتظر برگزاری ازمون باشند. تاریخ دقیق برگزاری آزمون از طریق انتشار یک جدول زمانبندی در سایت سازمان سنجش ، اطلاع رسانی خواهد شد و داوطلبان علاقه مند باید در روز برگزاری آزمون رشته‌ مدنظرشان حضور داشته باشند. زمان برگزاری آزمون عملی کنکور هنر 1403 تاکنون اعلام نشده‌ است و با انتشار اطلاعیه های مربوطه در سایت سنجش ، اخبار جدید را در این مطلب قرار خواهیم داد. البته سال گذشته ، آزمون عملی در اواخر تیرماه و اوایل مردادماه برای رشته‌ های مختلف برگزار شود و احتمالا امسال نیز در همین بازه زمانی باشد.  توجه داشته باشید که این آزمون سالی یکبار برگزار می شود و در صورت عدم ثبت نام و شرکت در آزمون ، فرصت پذیرش در سال جاری را از دست خواهید داد.

احتمالا این را هم بپسندید  آزمون عملی کنکور هنر رشته طراحی لباس - هر آنچه باید بدانید

تاریخ انتشار کارت آزمون عملی هنر

داوطلبانی که قصد شرکت در ازمون عملی رشته‌ های هنر کنکور سراسری را دارند ، باید کارت را در زمان مقرر دریافت کنند. کارت این آزمون در سایت سازمان سنجش منتشر می شود و با ارائه مشخصاتی مثل شماره داوطلبی و شماره پرونده ، می توان آن را دریافت کرد. زمان انتشار کارت حداکثر تا سه روز قبل از برگزاری آزمون عملی است و داوطلبانی که در آزمون عملی دو رشته‌ ثبت نام کرده‌ اند ، باید کارت هر کدام را به طور جداگانه تهیه نمایند.

زمان اعلام نتایج ازمون عملی رشته‌ های هنر کنکور سراسری

نمره اکتسابی در آزمون عملی به عنوان یک درس اختصاصی با ضریب 12 در نمره کل آزمون موثر است و در رشته‌ مرتبط محاسبه می شود بنابراین داوطلبان باید پس از شرکت در آزمون منتظر انتشار نتایج باشند. زمان اعلام نتایج ازمون عملی رشته‌ های هنر کنکور سراسری همزمان با اعلام نتایج نهایی کنکور هنر است. اگر داوطلب در آزمون عملی پذیرفته شده‌ باشد ، در رشته‌ مربوطه قبول می شود اما در صورت عدم پذیرش در آزمون عملی ، سایر رشته‌ های مندرج در فرم انتخاب رشته کنکور داوطلب بررسی می شوند. نتایح در سایت سازمان سنجش قرار خواهد گرفت.

مرتبط بخوانید : زمان و نحوه دریافت نتایج کنکور هنر 1403

محل برگزاری آزمون عملی کنکور سراسری هنر

زمان ازمون عملی رشته های هنر کنکور سراسری

در زمان ازمون عملی رشته‌ های هنر کنکور سراسری داوطلبان باید از محل برگزاری آزمون عملی مطلع شوند. این آزمون برای رشته‌ های نقاشی ، ارتباط تصویری ، طراحی پارچه ، طراحی لباس ، آموزش هنر ، گرافیک ، آهنگسازی ، بازیگری ، طراحی صحنه ، کتاب و نگارگری ، نوازندگی موسیفی ایرانی ، نوازندگی موسیقی جهانی ، مجسمه سازی ، ادبیات نمایشی ، طراحی صنعتی ، نمایش عروسکی ، عکاسی و سینما برگزار می شود. محل برگزاری آزمون برای هر یک از رشته‌ های مذکور ، متفاوت است و آدرس دقیق حوزه از چند روز قبل به داوطلبان اطلاع رسانی خواهد شد.

احتمالا این را هم بپسندید  کنکور هنر 1400 ، هر آنچه باید بدانید

سوالات شما

  • زمان ازمون عملی رشته های هنر کنکور سراسری 1403 در چه تاریخی است؟

زمان ازمون عملی رشته‌ های هنر کنکور سراسری 1403 به طور دقیق مشخص نشده‌ است اما احتمالا در اواخر تیرماه یا اوایل مردادماه برگزار شود.

  • کارت ورود به جلسه آزمون عملی هنر کی منتشر می شود؟

لینک دریافت کارت آزمون عملی هنر از سه روز قبل از برگزاری آزمون در دسترس داوطلبان قرار خواهد گرفت.

  • مکان برگزاری آزمون عملی هنر کجاست؟

آدرس مراکز برگزاری آزمون عملی هنر به صورت یک فایل در سایت سازمان سنجش منتشر خواهد شد.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر