از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از استان تهران 9092301611
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

دانلود pdf دفترچه انتخاب رشته آزاد 99 – دانلود مستقیم

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

تماس از استان تـهران: 9092301611

تماس از سراسر کشور: 9099071612

دانلود pdf دفترچه انتخاب رشته آزاد 99 - دانلود مستقیم

 

دانشگاه آزاد پس از اعلام نتایج کنکور سراسری جهت انتخاب رشته داوطلبان ،  دفترچه ای با عنوان دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد 99 از سایت خود منتشر می کند. علاقه مندان به تحصیل در دانشگاه آزاد می بایست با مراجعه به سایت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی azmoon.org ، نسبت به انتخاب رشته اقدام نمایند و انتخاب رشته این دانشگاه از سایر دانشگاه ها مجزاست.

دانلود pdf دفترچه انتخاب رشته آزاد 99

داوطلبانی که می خواهند در دانشگاه آزاد نیز انتخاب رشته را انجام دهند ، پس از انتشار دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد و مطالعه دقیق آن با مراجعه به سایت azmoon.org می توانند مراحل انتخاب رشته خود را انجام دهند.

دانلود pdf دفترچه انتخاب رشته آزاد

دانلود pdf دفترچه انتخاب رشته آزاد 99

(برای دانلود دفترچه ، بر روی لینک فوق کلیک نمایید)

لازم به ذکر است برخلاف دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری که برای هریگ از گروه های آزمایشی تجربی ، انسانی ، ریاضی ، هنر و زبان های خارجی دفترجه ای جداگانه منتشر می شود ، دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد برای کلیه گروه آزمایشی در قالب یک دفترچه مشترک منتشر می گردد.

شما عزیزان میتوانید هرگونه سوال و ابهام خود را در مورد انتخاب رشته دانشگاه آزاد از مشاوران ارشد ما در پاسخ با ما بپرسید ، کارشناسان ما تمامی ایام هفته حتی روزهای تعطیل از 8 صبح لغایت 12 شب پاسخگوی شما عزیزان میباشند لطفا بخاطر داشته باشید که تماس صرفا از تلفن ثابت و بدون گرفتن کد و صفر امکانپذیر است .

احتمالا این را هم بپسندید  رتبه لازم برای رشته زبان و ادبیات عربی - طبق آخرین رتبه رشته زبان و ادبیات عربی 98 - 97

همین حالا تماس بگیرید 

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از استان تهران 9092301611

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل

تاثیر سهمیه ها در انتخاب رشته دانشگاه آزاد 99

پس از دانلود pdf دفترچه انتخاب رشته آزاد 99 و مطالعه قسمت های مختلف آن ، توضیحاتی در رابطه با تاثیر سهمیه مناطق ، سهمیه ایثارگران ، رزمندگان و خانواده های معظم شهدا مشاهده می کنید. تاثیر سهمیه های موثر در انتخاب رشته دانشگاه آزاد 99 به شرح زیر است :

  • سهمیه مناطق : سهمیه مناطق شامل تمام داوطلبان کنکور می شود. سهمیه مناطق براساس محل دریافت مدرک تحصیلی سه سال آخر دبیرستان و هنرستان برای داوطلبان نظام قدیم و نظام جدید
  • سهمیه ایثارگران (25 درصد ظرفیت) : 25 درصد ظرفیت هر کد رشته محل به همسر و فرزندان شهدا و مفقودالاثر ، آزادگان و همسر و فرزندان آنها ، جانبازان 25 درصد و بالاتر و همسر و فرزندان آنها اختصاص دارد.
  • سهمیه ایثارگران (5 درصد ظرفیت) : 5 درصد ظرفیت هر کد رشته محل به جانبازان زیر 25 درصد و همسر و فرزندان آنان ، همسر و فرزندان رزمندگان با حداقل 6 ماه حضور در جبهه اختصاص دارد.
  • رزمندگان : رزمندگان (با حداقل 6 ماه حضور در جبهه) ، جزء سهمیه رزمندگان محسوب خواهند شد.
  • خانواده معظم شهدا : پدر ، مادر ، خواهر و برادر شهید جزء سهمیه خانواده شهدا محسوب می شوند.

آن دسته از داوطلبانی که حداقل دو سال از سه سال آخر تحصیل خود را (سال دوازدهم یا پیش دانشگاهی) در خارج از کشور گذرانده اند و هم چنین کلیه داوطلبان معلول جزء سهمیه منطقه سه محسوب می شوند.

لازم به ذکر است که تنها سهمیه موثر برای انتخاب رشته دانشگاه آزاد ، سهمیه بسیج فعال است و هیچ یک از سهمیه های فوق تاثیر مستقیم در انتخاب رشته ندارند.

نحوه انتخاب رشته در دانشگاه آزاد 99

داوطلبانی که در هریک از گروه های آزمایشی مجاز به انتخاب رشته شده اند ، برای انجام انتخاب رشته لازم است مراحل زیر را انجام دهند :

  • مراجعه به سامانه ثبت نام مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی اینترنتی azmoon.org
  • ورود به سامانه انتخاب رشته از طریق کد ملی و کد دسترسی  به انتخاب رشته دانشگاه آزاد ، که در انتهای کارنامه کنکور داوطلب قرار دارد.
  • پرداخت هزینه تعیین شده به صورت الکترونیکی از طریق سامانه
  • درج رشته محل های مورد نظر خود به ترتیب اولویت
  • ثبت اطلاعات و کد رهگیری (لازم به ذکر است انتخاب رشته داوطلب زمانی به پایان می رشد که کد رهگیری را دریافت نماید.)

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره انتخاب رشته دانشگاه آزاد می توانید با کارشناسان برتر ” پاسخ با ما “ تماس حاصل نمایید.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب از طريق تلفن ثابت :

تماس از استان تـهران: 9092301611

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

دانلود کلاس های مجازی ضبط شده - کلاس های ضبط شده دانشگاه آزاد

دانلود کلاس های مجازی ضبط شده – کلاس های ضبط شده دانشگاه آزاد

  کلاسهای مجازی دانشگاه آزاد از طریق سامانه وادانا ارائه می شود و دانشجویان می …

Call Now Buttonتماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر