از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

جواب تکمیل ظرفیت دانشگاه پیام نور 1402 📞 زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت بدون کنکور پیام نور

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

جواب تکمیل ظرفیت دانشگاه پیام نور

داوطلبانی که ثبت نام تکمیل ظرفیت بدون کنکور دانشگاه پیام نور را انجام داده‌ اند ، منتظر اعلام نتایج هستند تا از قبولی یا عدم قبولی خود در رشته‌ هایی که ثبت نام کرده‌ اند ، اطلاع یابند. جواب تکمیل ظرفیت دانشگاه پیام نور 1402 چند هفته‌ پس از اتمام فرایند ثبت نام ، اعلام خواهد شد و قبول شدگان باید نسبت به ثبت نام قطعی در رشته‌ و دانشگاه قبول شده‌ اقدام نمایند. در این مطلب می خواهیم بررسی کنیم که نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه پیام نور چه زمانی اعلام خواهد شد و نحوه دریافت نتایج به چه صورت می باشد. لطفا تا انتهای مطلب همراه ما باشید.

شما عزیزان می توانید برای پیگیری اخبار اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه های مختلف ، با مشاوران ما در ارتباط باشید.

کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی پاسخ با ما تمامی ایام هفته حتی روزهای تعطیل از 8 صبح لغایت 12 شب پاسخگوی شما عزیزان میباشند.

همین حالا تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل

زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه پیام نور 1402

تکمیل ظرفیت رشته‌ های بدون کنکور دانشگاه پیام نور در بعضی از سال ها برگزار می شود. با تکمیل ظرفیت ، این فرصت برای داوطلبان فراهم است که یکبار دیگر شانس قبولی خود را در رشته‌ مورد علاقه شان امتحان کنند.  برای ثبت نام در مرحله تکمیل ظرفیت دانشگاه پیام نور ، رشته‌ ها محدودتر هستند. زیرا ظرفیت اکثر رشته‌ ها تکمیل شده‌ است و برخی از رشته‌ ها نیز ارائه نمی شوند.

با توجه به محدود بودن تعداد و ظرفیت پذیرش رشته‌ های تحصیلی بدون کنکور تکمیل ظرفیت ، داوطلبان باید از سوابق تحصیلی خوبی برخوردار باشند تا بتوانند قبول شوند. ثبت نام در رشته‌ های تکمیل ظرفیت به معنای پذیرش قطعی نیست و سوابق تحصیلی داوطلبان مورد بررسی دانشگاه قرار می گیرد. پس از بررسی شرایط و مدارک داوطلبان ، نتایج اعلام خواهد شد. داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت سنجش و دریافت کارنامه ، از وضعیت قبولی یا عدم قبولی شان مطلع شوند.

احتمالا این را هم بپسندید  رشته های بدون کنکور با دیپلم کاردانش 📞 دیپلم کاردانش نظام قدیم و نظام جدید

زمان اعلام جواب تکمیل ظرفیت دانشگاه پیام نور 1402 فعلا مشخص نیست اما انتظار می رود حداکثر تا اواسط بهمن ماه اعلام شود تا پذیرفته‌ شدگان بتوانند از اواخر بهمن ماه و همزمان با شروع نیمسال دوم دانشگاه ، تحصیلات خود را آغاز نمایند.

مرتبط بخوانید : نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد

سایت دریافت جواب تکمیل ظرفیت دانشگاه پیام نور

توجه داشته‌ باشید که جواب تکمیل ظرفیت دانشگاه پیام نور به صورت اینترنتی اعلام می شود. بنابراین از مراجعه حضوری به واحدهای دانشگاه پیام نور خودداری نمایید. سایتی که مسئول اعلام نتایج است ، سایت سازمان سنجش آموزش کشور می باشد. دانشگاه ها ، اسامی پذیرفته‌ شدگان خود را به سازمان سنجش اعلام می کنند و این سازمان هم نتایج را بر روی سایت خود قرار می دهد.

شما برای دریافت کارنامه تکمیل ظرفیت بدون کنکور پیام نور خود از سایت سنجش ، باید اطلاعات به شرح کدپیگیری ثبت نام ، شماره شناسنامه و … را ارائه دهید. اگر هم اطلاعات ثبت نام خود را فراموش کرده‌ باشید ، لازم است در سیستم پاسخگویی سازمان سنجش درخواستی برای بازیابی اطلاعات را ارسال نمایید.

برای مشاهده نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه پیام نور در سایت سنجش ، باید وارد بخش سراسری این سایت شوید و بر روی لینک مربوطه کلیک کنید. لازم به ذکر است که تنها سایت انتشار دهنده‌ نتایج ، سایت سنجش می باشد و در سایت واحدهای دانشگاه پیام نور ، کارنامه ای قرار نمی گیرد.

مرتبط بخوانید : جواب بدون آزمون دانشگاه آزاد 

اقدامات پس از اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه پیام نور 1402

جواب تکمیل ظرفیت دانشگاه پیام نور

بعد از مشاهده جواب تکمیل ظرفیت دانشگاه پیام نور ، مشاهده خواهید کرد که یا در یک رشته‌ محل انتخابی خود قبول شده‌ اید و یا اینکه در هیچ رشته‌ ای پذیرفته‌ نشده‌ اید. در صورت قبول شدن ، لازم است هر چه سریع تر نسبت به ثبت نام در سایت دانشگاه و سپس ثبت نام حضوری اقدام نمایید. ثبت نام اولیه پذیرفته‌ شدگان دانشگاه پیام نور در سایت دانشگاه انجام می شود و بعد از بارگذاری اینترنتی مدارک ، باید برای ثبت نام حضوری هم اقدام نمایید.

احتمالا این را هم بپسندید  تکمیل ظرفیت با سوابق تحصیلی 1402 📞 ثبت نام تکمیل ظرفیت بدون کنکور تمام دانشگاه ها

داوطلبانی که هم که طبق جواب تکمیل ظرفیت دانشگاه پیام نور پذیرفته‌ نشده‌ اند ، امکان ثبت نام در دانشگاه را ندارند. همچنین برای اعتراض به نتایج ، معمولا شرایطی در نظر گرفته‌ نمی شود. این دسته‌ از داوطلبان می توانند ثبت نام بدون کنکور بهمن ماه سایر دانشگاه ها را انجام دهند و یا اینکه منتظر ثبت نام سال آینده باشند.

مرتبط بخوانید : تکمیل ظرفیت رشته های بدون کنکور

سوالات شما

  • جواب تکمیل ظرفیت دانشگاه پیام نور 1402 کی اعلام می شود؟

با توجه به اینکه زمان شروع به تحصیل پذیرفته‌ شدگان تکمیل ظرفیت در اواخر بهمن ماه است ، نتایج تکمیل ظرفیت پیام نور حداکثر تا اواسط بهمن ماه اعلام می گردد.

  • نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه پیام نور در کدام سامانه قرار می گیرد؟

داوطلبان برای مشاهده جواب تکمیل ظرفیت دانشگاه پیام نور باید به سایت سازمان سنجش مراجعه نمایند.

  • آیا می توانیم به نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه پیام نور اعتراض کنیم؟

خیر ، اعتراض به نتایج تکمیل ظرفیت بدون کنکور امکان پذیر نمی باشد.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

حذفیات دروس پیام نور

حذفیات دروس پیام نور 📞 لیست کامل حذفیات امتحانات پیام نور

دانشجویان دانشگاه پیام نور پس از گذراندن‌ هر ترم و واحدهای درسی باید در امتحانات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر