از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

ثبت نام پذیرفته شدگان دانشگاه علمی کاربردی 1400 – زمان و مدارک ثبت نام

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

همراه با 30 درصد تخفیف تابستانه ، تماس از سراسر کشور: 9099071612

ثبت نام پذیرفته شدگان دانشگاه علمی کاربردی

 

ثبت نام پذیرفته شدگان دانشگاه علمی کاربردی 1400 چند هفته پس از مشخص شدن نتایج انجام می گیرد و داوطلبانی که نام آنها در لیست پذیرفته شدگان نهایی این دانشگاه قرار دارد ، لازم است که برای ثبت نام حضوری در دانشگاه اقدام نمایند. در ادامه این مطلب زمان و مدارک لازم جهت ثبت نام حضوری و پیش ثبت نام اینترنتی دانشگاه علمی کاربردی بررسی خواهد شد. در صورت داشتن هر گونه سوال در خصوص این دانشگاه می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید.

اخبار زمان و نحوه ثبت نام حضوری واحد دانشگاه علمی کاربردی مد نظر خود را از مشاوران ما پیگیری کنید تا به دلیل تکمیل شدن ظرفیت ، از ثبت نام در رشته مورد علاقه تان جا نمانید.

همین حالا تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل

زمان ثبت نام پذیرفته شدگان دانشگاه علمی کاربردی 1400

نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی از طریق سایت سازمان سنجش اعلام می شود و داوطلبانی که در موعد مقرر نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته اقدام کرده اند ، می بایست با مراجعه به این سامانه به نشانی sanjesh.org و دریافت کارنامه خود ، از قبولی یا عدم قبولی شان مطلع گردند.

پذیرفته شدگان نهایی دانشگاه علمی کاربردی حداکثر تا دو هفته پس از اعلام نتایج ، فرصت ثبت نام در دانشگاه پذیرفته شده خود را دارند و داوطلبانی که پس از اتمام مهلت در نظر گرفته شده به دانشگاه مراجعه کنند ، ثبت نام آنها انجام نخواهد شد.

سایت ثبت نام پذیرفته شدگان دانشگاه علمی کاربردی 

قبول شدگان دانشگاه علمی کاربردی لازم است که پیش از مراجعه حضوری به دانشگاه ، در سایت هم آوا پیش ثبت نام اینترنتی را انجام دهند. سامانه هم آوا برای دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی راه اندازی شده است و پیش ثبت نام ورودی های جدید نیز از طریق این سایت انجام می گیرد.

با توجه به اینکه بسیاری از شما با پیش ثبت نام اینترنتی دانشگاه علمی کاربردی در سایت هم آوا آشنایی ندارید ، توصیه می شود پیش ثبت نام خود را با خیالی راحت به مشاوران ما بسپارید تا مشکلی به وجود نیاید.

همین حالا تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل

مراحل ثبت نام پذیرفته شدگان دانشگاه علمی کاربردی در سایت هم آوا

پس از ورود به سامانه هم آوا در مرحله اول ابتدا باید اطلاعات فردی خود را وارد نمایید که شامل اطلاعات شناسنامه ای و مشخصات سوابق تحصیلی است. برای درج اطلاعات دقت کافی را داشته باشید زیرا ممکن است امکان ویرایش وجود نداشته باشد. برخی از اطلاعات از سایت سنجش وارد سایت هم آوا شده است و در صورتی که مغایرتی وجود داشته باشد ، حتما اصلاح کنید.

مرحله پس از تکمیل اطلاعات فردی ، بارگذاری عکس است بر روی گزینه افزودن کلیک کنید و عکس پرسنلی 4*3 خود را بارگذاری نمایید. پس از آپلود عکس لازم است که کپی کارت ملی ، شناسنامه ، مدرک مربوط به نظام وظیفه داوطلبان آقا و عکس آخرین مدرک فارغ التحصیلی نیز در سایت ثبت شود. ( با حداکثر سایز 300*400 و حداکثر حجم 300 کیلو بایت و فرمت JPG )

پس از مراحل فوق ، داوطلبان باید کاربرگ های 101 ، 103 ، 104 و 218 را نیز تکمیل و در سایت هم آوا بارگذاری نمایند. البته هر یک از داوطلبان باید یکی از این کاربرگ ها را با توجه به شرایطی که دارند ، ثبت کنند.

 • کاربرگ 101 : برای داوطلبان دارای سهمیه شاغل دانشگاه علمی کاربردی
 • کاربرگ 103 : برای دانشجویان ترم آخر مقطع کاردانی دانشگاه علمی کاربردی که گواهینامه موقت ندارند
 • کاربرگ 104 : برای داوطلبانی که سهمیه قبولی و نوع مدرک تحصیلی آنها در سایت هم آوا که توسط سایت سنجش ارسال شده است ، با اصل مدارک مطابقت ندارد.
 • کاربرگ 218 : تمام پذیرفته شدگان مقطع کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی لازم است که این کاربرگ را تکمیل نمایند

مدارک لازم برای ثبت نام حضوری دانشگاه علمی کاربردی

پس از پیش ثبت نام اینترنتی در سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی ، از فرم ثبت نام پرینت تهیه نمایید و همراه با مدارک زیر برای ثبت نام حضوری به دانشگاه مراجعه فرمایید. لازم به ذکر است که در صورت عدم پیش ثبت نام و ارائه نکردن رسید ثبت نام در سایت هم آوا ، دانشگاه نام نویسی شما را انجام نخواهد داد.

 • 6 قطعه عکس 4*3
 • اصل شناسنامه و کارت ملی
 • اصل مدرک دیپلم سه ساله نظام جدید (فنی و حرفه ای ، كاردانش و نظری) و یا دیپلم نظام قدیم آموزش متوسطه (چهارساله یا شش ساله نظری و فنی و حرفه ای) برای داوطلبانی که متقاضی پذیرش در مقطع کاردانی هستند.
 •  اصل مدرک فوق دیپلم و یا کاردانی برای داوطلبانی که متقاضی پذیرش در مقطع کارشناسی ناپیوسته هستند.
 • اصل کاربرگ شماره 103 ( فرم تاییدیه معدل )
 • صل کاربرگ شماره 101 ( گواهی اشتغال به کار ، مختص پذیرفته شدگان سهمیه شاغل )
 • مدرک تعیین کننده وضعیت نظام وظیفه (مختص داوطلبان آقا)

سوالات متداول

 • زمان ثبت نام پذیرفته شدگان دانشگاه علمی کاربردی چه تاریخی است ؟

زمان ثبت نام قبول شدگان دانشگاه علمی کاربردی حداکثر تا سه هفته پس از اعلام نتایج است.

 • مدارک لازم برای ثبت نام قبول شدگان دانشگاه علمی کاربردی چیست ؟

قبول شدگان دانشگاه علمی کاربردی برای ثبت نام حضوری در دانشگاه باید مدارکی از جمله عکس ، شناسنامه ، کارت ملی ، آخرین مدرک فارغ التحصیلی و … را ارائه دهند.

 • پیش ثبت نام اینترنتی دانشگاه علمی کاربردی از طریق کدام سایت انجام می گیرد ؟

سامانه پیش ثبت نام اینترنتی دانشگاه علمی کاربردی سامانه هم آوا می باشد.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر