از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

ثبت نام مدرسه تیزهوشان بوشهر 📞 راهنمای ثبت نام تیزهوشان متوسطه اول و دوم بوشهر

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

ثبت نام مدرسه تیزهوشان بوشهر

ثبت نام مدرسه تیزهوشان بوشهر مورد تقاضای دانش آموزانی است که دارای معدل و سوابق تحصیلی مناسبی هستند و می خواهند در مدرسه ای تحصیل کنند که کیفیت آموزشی بالایی دارد. مدارس تیزهوشان در بوشهر ، دوره های متوسطه اول و متوسطه دوم را ارائه می کنند و برای پذیرش دانش آموز در هر دو مقاطع نیز آزمون ورودی برگزار می شود. علاقه مندان به تحصیل در این مدارس ، باید ثبت نام آزمون را انجام دهند و با کسب نمره مناسب در آزمون ، وارد مدرسه شوند. در ادامه این مطلب می خواهیم راهنمای کاملی از ثبت نام مدرسه تیزهوشان بوشهر 1403 را ارائه نماییم. لطفا با ما همراه باشید.

شما دانش آموزان عزیز میتوانید ثبت نام خود در آزمون مدارس تیزهوشان را بصورت تلفنی با خیال راحت به کارشناسان ما بسپارید و یا 

سوالات خود را در مورد آدرس مدارس تیزهوشان نزدیک به خود ، منابع آزمون، نحوه ثبت نام و تکمیل فرم نام نویسی آزمون در سایت مای مدی از مشاوران ما بپرسید تا راهنمایی شوید.

همین حالا تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل

زمان ثبت نام مدرسه تیزهوشان بوشهر 1403

ثبت نام مدارس تیزهوشان بوشهر مانند ثبت نام سایر مدارس در یک زمانبندی مشخص انجام می گیرد و اگر دانش آموزان به موقع برای ثبت نام اقدام نکنند ، فرصت قبولی و تحصیل در این مدارس را از دست خواهند داد. با توجه به اینکه آزمون تیزهوشان برای پایه های هفتم و دهم برگزار می شود ، زمان ثبت نام هر یک را به صورت مجزا بررسی می کنیم :

تاریخ ثبت نام تیزهوشان ششم به هفتم

آزمون تیزهوشان ششم به هفتم تحت عنوان آزمون سنجش هوش ، هر ساله برگزار می شود و دانش آموزان مشغول به تحصیل در پایه ششم ، می توانند در این آزمون شرکت کنند. زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم را سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان اطلاع رسانی می کند و زمان ثبت نام سال قبل از تاریخ 15 تا 25 فروردین ماه بود. برای سال 1403 ، زمانبندی ثبت نام مشخص نیست اما پیش بینی می کنیم طبق روال سال قبل در اواسط فروردین ماه باشد.

مهلت ثبت نام تیزهوشان نهم به دهم

ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم همه ساله انجام می گیرد و دانش آموزان کلاس نهمی کلیه مدارس با داشتن معدل لازم ، می توانند در این آزمون ثبت نام نمایند. مهلت ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم بوشهر برای سال 1403 مشخص نیست اما با توجه به اینکه زمان ثبت نام سال قبل از تاریخ 15 الی 25 فروردین ماه بود ، احتمالا در سال آینده‌ نیز همین تاریخ حدودی برای ثبت نام در نظر گرفته شود.

احتمالا این را هم بپسندید  پیش ثبت نام مدارس تیزهوشان 1403 📞 زمان و سامانه پیش ثبت نام هفتم و دهم

زمان برگزاری آزمون مدرسه تیزهوشان بوشهر

دانش آموزان پس از ثبت نام در آزمون مدارس تیزهوشان باید منتظر برگزاری آزمون باشند و در جلسه حضور یابند. زمان برگزاری آزمون مدارس تیزهوشان معمولا در تیرماه هر سال است به طوری که سال قبل ، آزمون ششم به هفتم در روز 1 تیرماه و آزمون نهم به دهم در روز 2 تیرماه برگزار گردید. زمان برگزاری آزمون تیزهوشان 1403 فعلا مشخص نیست اما پیش بینی می کنیم همچون روال سال قبل ، در اوایل تیرماه برگزار گردد.

سامانه ثبت نام تیزهوشان بوشهر

ثبت نام مدرسه تیزهوشان بوشهر به شیوه اینترنتی انجام می پذیرد. دانش آموزان باید با مراجعه به سامانه یکپارچه سازمان آموزش و پرورش ، ثبت نام خود را انجام دهند. مراحل ثبت نام به شرح زیر است :

 • وارد سامانه یکپارچه سازمان آموزش و پرورش به نشانی my.medu.ir شوید.
 • کدملی و سری سریال شناسنامه دانش آموز را در صفحه اول سامانه درج کنید. (در صورت نداشتن اطلاعات می بایست گزینه “ورود از طریق سایت دولت من” را انتخاب کنید سپس شماره تلفن همراه ولی دانش آموز را درج نمایید. در ادامه ، کد یکبار مصرف پیامک می شود که با ارائه این کد به سایت ، می توان به پنل کاربری دسترسی پیدا کرد.)
 • پس از ارائه اطلاعات دقیق و ورود به پنل کاربری ، بر روی گزینه “آزمون سمپاد” کلیک کنید.
 • با ورود به صفحه ثبت نام آزمون سمپاد ، باید دفترچه راهنما را دریافت کرده‌ و به طور کامل مطالعه نمایید.
 • سپس در ادامه می توانید فرم ثبت نام را دریافت کرده‌ و آن را با ارائه اطلاعات ، مدارک و مشخصات خواسته شده‌ ، تکمیل نمایید.
 • بعد از تکمیل فرم ، لازم است هزینه ثبت نام را هم در سامانه بپردازید و کدپیگیری را از سایت دریافت نمایید.

مرتبط بخوانید : اعلام نتایج نمونه دولتی بوشهر

شرایط قبولی در مدارس تیزهوشان بوشهر

ثبت نام مدارس تیزهوشان با داشتن شرایط آن امکان پذیر است و اگر دانش آموز از شرایط لازم برخوردار نباشد ، امکان ثبت نام در آزمون را نخواهد داشت. شرایط ثبت نام به شرح زیر هستند :

ضوابط پذیرش ششم به هفتم

 • دارا بودن‌ تابعیت ایرانی یکی از شرایط مهم ثبت نام تیزهوشان ششم است اما دانش آموزانی که غیرایرانی هستند نیز می توانند ثبت نام کنند.
 • دارا بودن‌ نمره خیلی خوب در تمام دروس نوبت دوم پایه پنجم ابتدایی
 • دارا بودن‌ نمره خیلی خوب در تمام دروس نوبت اول پایه ششم ابتدایی
 • اگر تمام نمرات داوطلب در مجموع دو سال پایه پنجم و ششم ، خیلی خوب باشند و فقط یک نمره خوب داشته باشد ، می تواند در آزمون ثبت نام کند.
 • داوطلبان باید مدارس تیزهوشان را طبق محل سکونت خود انتخاب نمایند و حداکثر هم مجاز به انتخاب و اولویت بندی 3 مدرسه هستند.
 • ملاک پذیرش دانش آموز فقط نمره اکتسابی در آزمون تیزهوشان است.
 • اگر دانش آموزان همزاد در آزمون تیزهوشان شرکت کنند (دوقلو یا چند قلو ، همجنس یا غیرهمجنس) و یکی از آنها قبول شوند ، قبولی دانش آموز دیگر با کسب 80 درصد نمره آخرین فرد پذیرفته شده در مدرسه مورد تقاضا ، امکان پذیر خواهد بود.
احتمالا این را هم بپسندید  سایت سمپاد یزد 📞 ورود به سایت سمپاد یزد و راهنمای استفاده

شرایط قبولی نهم به دهم

 • دانش آموزان پایه نهم در صورت تمایل به شرکت در آزمون تیزهوشان ، باید تابعیت ایرانی داشته باشند و ثبت نام دانش آموزان غیرایرانی تحت شرایط خاص انجام می گیرد.
 • دارا بودن‌ حداقل معدل 19 در پایه هشتم ، شرط ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم است.
 • دانش آموزان برای ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم حداکثر می توانند 3 مدرسه را در یک رشته‌ ، انتخاب نمایند.
 • اگر دانش آموزان همزاد در آزمون تیزهوشان نهم به دهم شرکت کنند (دوقلو یا چند قلو ، همجنس یا غیرهمجنس) و یکی از آنها پذیرفته شوند ، قبولی دانش آموز دیگر تنها در صورت کسب 80 درصد نمره آخرین فرد پذیرفته شده‌ در مدرسه مورد تقاضا ، ممکن است.
 • دانش آموزان باید در زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم ، باید انتخاب رشته‌ هم انجام دهند.
 • تغییر رشته‌ سال اول ورود به مدرسه تیزهوشان ، امکان پذیر نیست.

مرتبط بخوانید : ثبت نام مدارس انرژی اتمی بوشهر

شهریه مدرسه تیزهوشان بوشهر

ثبت نام مدرسه تیزهوشان بوشهر

تحصیل در مدارس تیزهوشان با پرداخت شهریه امکان پذیر است و دانش آموزان باید شهریه را به صورت سالانه بپردازند. میزان شهریه این مدارس در هر یک از دوره های متوسطه اول و متوسطه دوم با توجه به امکانات و خدمات آموزشی مدرسه ، پایه تحصیلی ، رشته‌ تحصیلی و … تعیین می شود. حداقل شهریه این مدارس در مقطع متوسطه اول از 4 تا 9 میلیون تومان سالانه است. همچنین میزان شهریه متوسطه دوم از 6 تا 14 میلیون تومان متغیر است.

سوالات شما

 • ثبت نام مدرسه تیزهوشان بوشهر در کدام پایه های تحصیلی انجام می گیرد؟

ثبت نام مدارس تیزهوشان در پایه های هفتم و دهم به صورت هر ساله انجام می گیرد.

 • دانش آموزان برای ثبت نام آزمون تیزهوشان باید به کدام سامانه مراجعه کنند؟

ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان در سامانه مای مدیو انجام می پذیرد.

 • برای ثبت نام مدرسه تیزهوشان متوسطه دوم به چه معدلی نیاز است؟

معدل لازم برای شرکت در آزمون تیزهوشان نهم ، حداقل معدل 19 است.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

آزمون تیزهوشان چند سوال دارد

آزمون تیزهوشان چند سوال دارد 📞 تعداد سوالات هوش و تحصیلی آزمون تیزهوشان

آزمون تیزهوشان را سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان برای پایه های ششم به هفتم و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر