از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

تکمیل ظرفیت دانشگاه باهنر کرمان 1402 📞 زمان تکمیل ظرفیت دانشگاه شهید باهنر کرمان

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

تکمیل ظرفیت دانشگاه باهنر کرماندانشگاه شهید باهنر کرمان یکی از دانشگاه های دولتی و سطح بالایی است که زیر نظر وزارت علوم تحقیقات و فناوری فعالیت می کند. این دانشگاه ، از سال 1351 شروع به فعالیت کرده است و یکی از دانشگاه های جامع و مادر در زمینه ریاضیات و فرآوری مواد معدنی محسوب می شود. رشته‌ های دانشگاه شهیدباهنر کرمان در مقاطع مختلف ارائه می شوند و داوطلبان می توانند با شرکت در کنکور سراسری و یا ثبت نام بر اساس سوابق تحصیلی ، پذیرش بگیرند. اگر متقاضی شرکت در تکمیل ظرفیت دانشگاه باهنر کرمان هستید ، لطفا در ادامه این مطلب همراه ما باشید تا راهنمایی شوید.

می توانید برای راهنمایی شدن در خصوص ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه های مختلف ، با مشاوران ما در مرکز مشاوره تحصیلی پاسخ با ما ارتباط برقرار نمایید.

کارشناسان ما تمامی ایام هفته حتی روزهای تعطیل از 8 صبح لغایت 12 شب پاسخگوی شما عزیزان میباشند.

همین حالا تماس بگیرید 

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل

تکمیل ظرفیت با کنکور دانشگاه باهنر کرمان 1402

دانشگاه شهید باهنر کرمان ، رشته‌ های با کنکور خود را در گروه های مختلف ارائه می دهد و شرکت کنندگان کنکور سراسری به شرط داشتن رتبه مناسب ، می توانند در این دانشگاه پذیرفته شوند. با توجه به اینکه در بعضی از سال ها ظرفیت یکسری از رشته‌ های دانشگاه تکمیل نمی شود ، برای این رشته‌ ها تکمیل ظرفیت برگزار می گردد و داوطلبانی که علاقه مند هستند ، می توانند ثبت نام کنند.

احتمالا این را هم بپسندید  فرم تکمیل ظرفیت دانشگاه ازاد 1402 📞 زمان و راهنمای تکمیل فرم

زمان برگزاری تکميل ظرفیت با کنکور دانشگاه شهید باهنر کرمان ، به طور همزمان با تکميل ظرفیت کنکور سراسری خواهد بود. البته برای سال 1402 فعلا مشخص نیست که تکميل ظرفیت برگزار خواهد شد یا خیر و باید منتظر انتشار اطلاعیه از سوی سازمان سنجش باشیم.

مرتبط بخوانید : ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی کرمان

تکمیل ظرفیت بدون کنکور دانشگاه باهنر کرمان 1402

رشته‌ های بدون کنکور دانشگاه باهنر کرمان در مقطع کارشناسی پیوسته ارائه می شوند و داوطلبان می توانند بر اساس سوابق تحصیلی خود در این رشته‌ ها ثبت نام نمایند. امکان دارد ظرفیت برخی از رشته‌ های بدون کنکور این دانشگاه ، تکميل نشود که در این صورت تکميل ظرفیت برگزار خواهد شد. لیست رشته‌ های بدون کنکور دانشگاه شهید باهنر کرمان به شرح زیر هستند که امکان ارائه شدن این رشته‌ ها در مرحله تکميل ظرفیت وجود دارد :

 • ریاضیات و کاربردها
 • زمین شناسی
 • زیست شناسی گیاهی
 • علوم دامی
 • علوم و مهندسی باغبانی
 • علوم و مهندسی خاک
 • مهندسی تولید و ژنتیک گیاهی
 • اقتصاد کشاورزی
 • زیست شناسی جانوری
 • زیست شناسی گیاهی
 • شیمی کاربردی
 • شیمی محض
 • گیاه پزشکی
 • علوم قرآن و حدیث
 • علوم ورزشی
 • فقه و حقوق اسلامی
 • فرش

مرتبط بخوانید :  جذب سرباز معلم در آموزش و پرورش کرمان

تکمیل ظرفيت ارشد دانشگاه باهنر کرمان 1402

داوطلبانی که در آزمون کارشناسی ارشد شرکت کرده اند اما موفق به قبولی در دانشگاه نشده اند و یا از رشته‌ ای که قبول نشده اند راضی نیستند ، می توانند ثبت نام تکمیل ظرفیت را انجام دهند. تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه باهنر کرمان ، در صورتی برگزار خواهد شد که ظرفیت رشته‌ های این دانشگاه خالی باقی مانده باشد و برای سال 1402 فعلا مشخص نیست که تکمیل ظرفیت برگزار خواهد شد یا خیر.

زمان ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه باهنر کرمان 1402

تکمیل ظرفیت دانشگاه باهنر کرمان

زمان ثبت نام تکميل ظرفیت دانشگاه باهنر کرمان 1402 به طور دقیق مشخص نیست زیرا دانشگاه باید بعد از ثبت نام از پذیرفته شدگان مرحله اصلی ، ظرفیت پذیرش رشته‌ های تحصیلی خود را بررسی نماید. نتایج انتخاب رشته‌ در اواخر شهریورماه اعلام می گردد و ثبت نام از پذیرفته شدگان هم تا اواسط مهرماه انجام می پذیرد. بعد از اتمام فرایند ثبت نام از پذیرفته شدگان ، دانشگاه اقدام به بررسی ظرفیت پذیرش رشته‌ های تحصیلی خود خواهد کرد. سپس در صورت وجود ظرفیت خالی ، مرحله تکميل ظرفیت را برگزار خواهد کرد.

احتمالا این را هم بپسندید  تکمیل ظرفیت دانشگاه امام صادق 1402 📞 زمان و شرایط ثبت نام

سوالات شما

 • تکمیل ظرفیت دانشگاه باهنر کرمان 1402 در چه تاریخی برگزار خواهد شد؟

زمان برگزاری تکميل ظرفیت دانشگاه باهنر کرمان 1402 فعلا مشخص نیست.

 • ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه کرمان چگونه انجام می شود؟

نحوه ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه شهید کرمان با مراجعه به سایت سازمان سنجش و انجام انتخاب رشته‌ می باشد.

 • لیست رشته‌ های تکمیل ظرفیت دانشگاه باهنر کرمان ، کدام رشته‌ ها هستند؟

رشته‌ های تکميل ظرفیت دانشگاه باهنر کرمان ، رشته‌ هایی هستند که ظرفیت پذیرش آنها در مرحله انتخاب رشته‌ اصلی تکمیل نشده است.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

تکمیل ظرفیت علوم پزشکی

تکمیل ظرفیت علوم پزشکی 1402 📞 تکمیل ظرفیت علوم پزشکی در تمام دانشگاه ها

رشته‎‌‌ های علوم پزشکی کنکور تجربی ، متقاضیان بسیار زیادی دارند اما فقط داوطلبانی که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر