از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

تنظیمات شاد – راهنمای تنظیمات صحیح شاد برای معلمین ، دانش آموزان و مدیران

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

تنظیمات شاد - راهنمای تنظیمات صحیح شاد برای معلمین ، دانش آموزان و مدیران

 

با وجود آنکه حدود 6 ماه از راه اندازی اپلیکیشن شاد گذشته است ، اما هنوز بسیاری از کاربران این شبکه مجازی در استفاده از آن و ورود به برنامه شاد مشکلاتی دارند. عدم اتصال به کلاس ها ، ناموفق بودن احراز هویت شاد ، ارور های برنامه شاد ، عدم نمایش لیست کلاس ها ، تایید نشدن کد ملی در شاد و …. از اختلالات برنامه شاد است که در این مطلب قصد داریم تحت عنوان تنظیمات شاد ، آموزش ورود به شبکه شاد و نصب برنامه را به شما ارائه دهیم.

شما عزیزان میتوانید هرگونه سوال و ابهام خود را راجع به اپلیکیشن شاد ، مراحل نصب ، نصب دوباره ، احراز هویت و تنظیمات و غیره از کارشناسان ما بپرسید ، همه روزه حتی ایام تعطیل 8 صبح لغایت 12 شب

همین حالا تماس بگیرید 

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از استان تهران 9092301611

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل 

تنظیمات اپلیکیشن شاد

13 شهریور ماه اپلیکیشن شاد جدید ارائه شده است که دانش آموزان ، معلمان و مدیران برای دسترسی به آخرین بروزرسانی ها و قابلیت های جدید شبکه شاد ، می بایست نسخه جدید را دانلود کنند.

پس از دانلود اپلیکیشن شاد جدید برای ورود به برنامه و احراز هویت ، گزینه “ورود به برنامه” را انتخاب کنید.

سپس باید شماره موبایل خود را درج نمایید. شماره موبایل باید در دسترس و فعال باشد

پس از ارسال کد فعال سازی ، آن را در این بخش درج کنید.

در این بخش می بایست اطلاعات کاربریتان را تعیین کنید. بخش نام حتما باید تکمیل شود اما می توانید در قسمت نام خانوادگی چیزی درج نکنید.

با تعیین اطلاع کاربری ، وارد شبکه شاد خواهید شد که می بایست در مراحل بعدی ، احراز هویت را انجام دهید.

دانش آموزان و معلمان عزیز که از برنامه شاد استفاده می کنید ، اگر در نصب و استفاده از این برنامه به مشکلی برخوردید ، می توانید از مشاوران ارشد ما در پاسخ با ما راهنمایی دریافت کنید ، کارشناسان ما تمامی ایام هفته حتی روزهای تعطیل از 8 صبح لغایت 12 شب پاسخگوی شما عزیزان میباشند.

همین حالا تماس بگیرید 

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از استان تهران 9092301611

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل 

احراز هویت در اپلیکیشن شاد

جهت احراز هویت در شاد ، مطابق تصویر راهنمای زیر ، بر روی گزینه “ورود به مدرسه من” کلیک کنید.

در این مرحله باید افزودن کاربر را انتخاب کنید.

معلمان ، دانش آموزان و مدیران مدارس در این بخش باید نقش خود را تعیین نمایند.

پس از انتخاب نقش ، لازم است کد ملی فرد درج شود. فرضا اگر احراز هویت دانش آموز است ، باید کد ملی دانش آموز نیز قید گردد.

در مراحل بعدی باید به ترتیب ابتدا سال تولد نقش را درج کنید. (مثلا 1382)

حال باید ماه تولد تعیین شود. مثلا اگر متولد شهریور هستید ، ماه تولد به صورت 06 درج شود.

احتمالا این را هم بپسندید  توزیع سیم کارت دانش آموزی شاد - راهنمای دریافت سیم کارت دانش آموزی شاد

در این بخش نیز روز تولد قید گردد.

با وارد کردن تمام اطلاعات فوق و تایید نهایی ، احراز هویت شما انجام می گیرد و می توانید از این پس کلاس های درسی را از طریق شبکه شاد پیگیری کنید.

در صورتی که با پیغام “اطلاعات وارد شده صحیح نمی باشد” مواجه شدید ، اگر مطمین هستید که اطلاعات را به درستی درج کرده اید ، با مدیر مدرسه تماس بگیرید تا مشخصات دانش آموز شما را در شبکه شاد ذخیره کند.

مدیران گرامی موظف هستند که اطلاعات ارائه شده به سایت سناد را بروزرسانی و تکمیل کنند و با کلاس بندی کردن دانش آموزان و اختصاص معلم به هر کلاس ، اقدامات لازم به عمل آید تا در احراز هویت شاد مشکلی ایجاد نشود.

کانال ها و گروه ها در برنامه شاد

مدیران مدارس پس از آنکه نصب اپلیکیشن شاد را انجام داند ، لیست کانال ها و گروه ها به طور خودکار برای آن ها نمایش داده می شود که لازم است معلمان و دانش آموزان را در این کانال ها عضو نمایند. دانش آموزان نمی توانند کانال یا گروه تشکیل دهند و فقط معلمان و مدیران قادر به انجام این کار هستند.

تنظیمات حضور و غیاب در اپلیکیشن شاد

معلمان می توانند با مشخص کردن برنامه هفتگی کلاسی و مراجعه به لیست کلاس ها از وضعیت حضور یا عدم حضور هر یک از دانش آموزان اطلاع یابند. در کلاس های آنلاین به صورت خودکار هر 7 دقیقه حضور دانش آموز ثبت می شود و به معلم نیز اعلام می گردد. چنانچع غیبت دانش آموزی موجه باشد ، معلم می تواند او را به لیست حاضرین کلاس اضافه کند.

تنظیمات لایو در شبکه شاد

تنظیمات لایو در شبکه شاد در آخرین نسخه این برنامه پیاده سازی شده است و هر فردی که داخل گروه است می تواند با انتخاب گزینه پخش زنده ، لایو یک طرفه ایجاد کند و سایر اعضای گروه می توانند او را مشاهده نمایند. این ویژگی در کانال ها فقط توسط ادمین قابل اجراست و پخش زنده تا 24 ساعت ، قابل دانلود خواهد بود.

تنظیمات وب شاد

تنظیمات شاد - راهنمای تنظیمات صحیح شاد برای معلمین ، دانش آموزان و مدیران

 

نسخه وب شاد برای کاربرانی تهیه شده است که امکان نصب برنامه شاد را در گوشی تلفن همراه یا کامپیوتر خود ندارند بتوانند از طریق این نسخه ، کلاس های درسی را پیگیری کنند. وب شاد قابل اجرا در تمام گوشی های اندروید ، ایفون ، تبلت و کامپیوتر می باشد و با توجه به اینکه اپلیکیشن شاد برای ios هنوز راه اندازی نشده است ، کاربرانی که گوشی آیفون دارد می توانند وارد وب شاد شوند.

دانلود وب شاد

با مراجعه به سایت shad.ir ، می توانند از نسخه وب شاد استفاده کنید. پس از ورود به سایت مذکور ، مطابق تصویر زیر بر روی لینک “دانلود نسخه وب” کلیک نمایید.

 

سپس شماره تلفن همراه خود را درج کنید شماره شما باید در دسترس و فعال باشد تا رمز به آن ارسال شود.

 

کد 5 رقمی که برای شما ارسال می شود را در این بخش وارد کنید.

احتمالا این را هم بپسندید  کلاسهای شاد تا کی ادامه دارد - تا کی بصورت آنلاین در شاد درس میخوانیم

 

حال باید بر روی گزینه “ورود دانش آموز” کلیک نمایید.

تنظیمات احراز هویت وب شاد

کد ملی ، سال ، ماه و روز تولد دانش آموز را در این بخش درج نمایید.

 

در صورتی که با پیام اطلاعات وارد شده صحیح نمی باشد ، مواجه شدید ، لازم است با مدیر مدرسه تماس بگیرید تا اطلاعات شما را وارد شبکه شاد کند و در احراز هویت مشکلی پیش نیاید.

مدیران گرامی توجه داشته باشند که احراز هویت در شاد برای دانش آموزان و معلمین ، مطابق با داده های موجود در سامانه سناد است بنابراین در خصوصی بروزرسانی و تکمیل اطلاعات دانش آموزان با ورود به سایت سناد ، اقدامات لازم را انجام دهند.

ورود به بخش تنظیمات وب شاد

پس از احراز هویت می توانید لیست کلاس های درسی خود را مشاهده کنید. برای ورود به بخش تنظیمات ، همانند تصویر زیر عبارت “شاد (شبکه آموزشی دانش آموزی )” انتخاب کنید.

ایجاد گروه در وب شاد

منویی را مشاهده خواهید کرد برای ایجاد گروه جدید با سایر همکلاسی های خود و یا معلمان و مدیران برای گروه بندی کردن دانش آموزان ، می بایست وارد بخش گروه جدید شوند و دانش آموزان را وارد گروه کنند.

ایجاد کانال در وب شاد

اگر بخواهید می توانید در نسخه وب شاد ، کانال نیز ایجاد کنید. کانال سازی هم برای دانش آموزان و هم برای مدیران و معلمان جهت قرار دادن اطلاعیه های آموزشی در کانال و اطلاع رسانی به والدین و دانش آموزان ، امکان پذیر است.

پیام های ذخیره شده در وب شاد

دانش آموزان می توانند پیام های آموزشی که در کانال ها و یا گروه های وب شاد مشاهده می کنند ، ذخیره نمایند تا در مواقع لزوم به راحتی بتوانند از بخش پیام های ذخیره شده به آن ها دسترسی داشته باشند.

در بخش مخاطبان وب شاد می توانید همکلاسی های خود را که برنامه شاد دارند مشاهده کنید و به آن ها پیام دهید.

تنظیمات امنیت سازی وب شاد

اگر میخواهید مطمئن شوید که جز خودتان فرد دیگری وارد حساب کاربری شما نشده است ، می توانید از بخش دستگاه های متصل این موضوع را پیگیری کنید.

در صورتی که دستگاهی فعال باشد ، می توانید از این بخش آن را غیرفعال کنید.

خروج از وب شاد

اگر قصد دارید از وب شاد خارج شوید و یا با شماره جدیدی وارد این برنامه شوید ، کافیست گزینه خروج را انتخاب کنید.

دانلود دفترچه راهنمای تنظیمات شاد

شما عزیزان می توانید برای اطلاع از سایر تنظیمات شاد از دفترچه راهنمای قرار داده شده استفاده کنید و در صورت وجود هر گونه سوال در زمینه های ورود به برنامه ، عدم احراز هویت ، نصب شاد برای دو دانش آموز در یک گوشی ، چگونه در شاد پیام بفرستیم ، سیم کارت دانش آموزی شاد و …. می توانید با واحد پشتیبانی اپلیکشین شاد در مرکز مشاوره تلفنی پاسخ با ما تماس بگیرید تا در سریع ترین زمان مشکلتان حل شود.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

ازمون مشاوره ای شاد

ازمون مشاوره ای شاد – ثبت نام آزمون های مشاوره ای همگام با استفاده از شاد

  ازمون های مشاوره ای توسط مدارس برگزار می شوند و دانش آموزان موظف به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر