از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

تحویل پرونده دانش آموز – راهنمای تحویل پرونده دانش آموز به مراکز یا از طریق اینترنت

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

تحویل پرونده دانش آموز

 

تحویل پرونده دانش آموز با شرایطی انجام می گیرد و مدارس باید با در نظر گرفتن دستورالعمل های آموزش و پرورش وضعیت تحویل پرونده دانش آموزان را مشخص کنند. تحویل پرونده به خود دانش آموز تنها در شرایطی امکان پذیر است که به سن قانونی رسیده باشد و پیش از سن قانونی فقط پدر یا قیم قانونی می تواند برای تحویل پرونده دانش آموز اقدام کند.

دریافت مشاوره در زمینه تحویل پرونده دانش آموزان  – مشاوره از طریق تماس با مشاوران پاسخ با ما

تماس از طریق تلفن ثابت و بدون شماره گیری کد از سراسر کشور با شماره 9099071612

تماس از تلفن ثابت تهران و بدون شماره گیری کد با شماره 9092301611

راهنمای تحویل پرونده دانش آموز

همانطور که در ابتدا نیز گفته شد ، دانش آموز در صورت رسیدن به سن قانونی می تواند برای تحویل پرونده خود اقدام کند و در غیراین صورت فقط ولی دانش آموز و قیم قانونی امکان دریافت پرونده دانش آموز را دارد.

همچنین مادر دانش آموز فقط در صورتی که از مراجع قضایی حکم داشته باشد ، می تواند پرونده دانش آموز را از مدرسه دریافت کند.

شرایط تحویل پرونده دانش آموزان به صورت زیر است :

  • دارا بودن 18 سال تمام دانش آموز
  • ولی دانش آموز یا قیم قانونی او با ارائه مدارک مستند و کارت ملی یا شناسنامه
  • دانش آموزان پسر که به سن مشمولیت سربازی رسید اند ، به شرط ارائه کارت پایان خدمت یا معافیت از خدمت
  • تحویل پرونده و مدارک تحصیلی دانش آموزان ( سال دوازدهم یا سال سوم دبیرستان ) متخلف که از امتحان نهایی نوبت بعدی سال سوم محروم شده اند ، تا قبل از اتمام محرومیت آنها مجاز نیست.
  • تحویل اصل گواهینامه پایان دوره متوسطه و پیش دانشگاهی به دانشجویان مشمول نظام وظیفه فقط با ارائه کارت دانشجویی معتبر و احراز هویت امکان پذیر است.
احتمالا این را هم بپسندید  پرونده الکترونیکی مشاوره - راهنمای کامل پرونده الکترونیکی مشاوره و نحوه دریافت و تحویل و محتویات پرونده الکترونیکی مشاوره دانش آموزان

وضعیت تحویل پرونده دانش آموزان

وضعیت تحویل پرونده دانش آموزان فقط برای آن دسته از دانش آموزانی قابل ثبت است که قصد ادامه تحصیل در خارج از کشور را دارند و میخواهند از نظام آموزشی ایران خارج شوند.

در این صورت مدرسه محل تحصیل فعلی دانش آموز باید در سایت سیدا دانش آموزی و همچنین سایت سناد ، برای دانش آموز وضعیت دریافت پرونده را ثبت نماید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه ورود و استفاده از سایت سیدا و سایت سناد با مشاوران مجموعه پاسخ با ما به شماره های تماس از سراسر کشور 9099071612 و تماس از استان تهران 9092301611 تماس بگیرید

دانش آموزانی که برای آنها وضعیت تحویل پرونده ثبت شود ، چنانچه از درخواست خود منصرف شوند باید به مدرسه محل تحصیل مراجعه و درخواست لغو تحویل پرونده را داشته باشند. در این صورت اداره کل آموزش و پرورش منطقه با درخواست دانش آموزان مبنی بر لغو وضعیت تحویل پرونده که در سامانه سناد ثبت شده بود ، موافقت می کند.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

پرونده الکترونیکی دانش آموزان

pada.medu.ir – سامانه پادا – لینک ورود به سامانه پادا و راهنمای کارنامه ، پرونده و کلیه امور دانش آموزان

  سامانه پرونده الکترونیکی دانش آموزان با عنوان سامانه پادا به نشانی pada.medu.ir در جهت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر