از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

بارم بندی امتحانات نهایی دوازدهم تجربی 1401 – بارم بندی کلیه دروس دوازدهم تجربی

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

بارم بندی امتحانات نهایی دوازدهم تجربی

 

با نزدیک شدن به زمان برگزاری امتحانات نهایی دوازدهم ، دانش آموزان به دنبال اطلاع از بارم بندی دروس هستند تا بدانند که از هر مبحث و درس چند سوال در آزمون طراحی می شود و نمره هر مبحث چقدر است. اطلاع از بارم بندی امتحانات نهایی دوازدهم تجربی 1401 برای دانش آموزان این رشته تحصیلی حائز اهمیت است زیرا می توانند به هر درس بر اساس اهمیتی که دارد اولویت دهند و برنامه ریزی درسی برای شرکت در امتحانات نهایی را دقیق تر تنظیم کنند.

برای پیگیری اخبار مرتبط با امتحانات مدارس ، دریافت نمونه سوالات امتحانات نهایی و همچنین اطلاع از حذفیات امتحانات نهایی 1401 با مشاوران ما در تماس باشید.

همین حالا تماس بگیرید 

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل

بارم بندی امتحانات نهایی دوازدهم تجربی 1401

طبق آخرین اطلاعیه های سازمان آموزش و پرورش کشور امتحانات نهایی پایه دوازدهم به صورت حضوری برگزار می شوند و دانش آموزان سراسر کشور در امتحانات مشترک در تمام دروس عمومی و تخصصی شرکت داده می شوند. دروس عمومی رشته تجربی شامل دین و زندگی 3 ، فارسی 3 ، علوم اجتماعی (هویت اجتماعی) 3 ، عربی ، زبان قرآن 3 ، زبان انگلیسی 3 هستند ، همچنین دروس اختصاصی که ازمون آنها نیز نهایی برگزار می شود شامل دروس سلامت و بهداشت 3 ، زیست شناسی 3 ، شیمی 3 ، ریاضی 3 و فیزیک 3 می باشند.

آزمون هر 9 درس رشته تجربی به صورت نهایی یعنی هماهنگ کشوری برگزار می شود و به دلیل تاثیر مستقیمی که نمرات این پایه تحصیلی بر کنکور دارد ، دانش آموزان باید برای کسب تمام 40 درصد سوابق تحصیلی کنکور ، در امتحانات نهایی نمره بالایی را کسب کنند.

مرتبط بخوانید : نحوه برگزاری امتحانات نهایی – آخرین بخشنامه برای پایه نهم و دوازدهم و کلیه پایه ها

بارم بندی امتحانات نهایی دوازدهم تجربی 1401 مثل سال قبل با توجه به روند آموزش در مناطق مختلف کشور که در معرض بیماری کرونا قرار داشته اند ، با یکدیگر متفاوت است و دانش آموزان باید با اطلاع از وضعیت رنگبندی منطقه سکونت خود از لحاظ شیوع بیماری کرونا ، یکی از لیست بارم بندی های زیر را دانلود نمایند.

در حال حاضر بارم بندی امتحانات نهایی دوازدهم تجربی 1401 اعلام نشده است و فایل های زیر برای سال گذشته است. برای دریافت بارم بندی های امسال  می توانید با مشاوران ما در ارتباط باشید.

دانلود بارم بندی امتحانات نهایی دوازدهم تجربی 1400

بارم بندی امتحان نهایی دوازدهم تجربی 1400 – مناطق عادی

(برای دانلود فایل بر روی لینک کلیک کنید)

بارم بندی امتحان نهایی دوازدهم تجربی 1400 – مناطق زرد

(برای دانلود فایل بر روی لینک کلیک کنید)

بارم بندی امتحانات نهایی دوازدهم تجربی 1400 – مناطق قرمز

(برای دانلود فایل بر روی لینک کلیک کنید)

با دانلود و بررسی فایل های فوق از نحوه ارزشیابی مستمر و ارزشیابی پایانی دروس دین و زندگی ، ادبیات فارسی ، زبان عربی ، زبان انگلیسی و همچنین دروس زیست شناسی ، شیمی ، ریاضی ، فیزیک و زمین شناسی اطلاع می یابید. توصیه می شود که پس از اطلاع از بارم بندی مباحث و دروس مختلف ، به مبحث هایی که مهم تر و پر سوال تر هستند ، اهمیت بیشتری دهید تا بتوانید نمره کامل را به دست آورید.

مرتبط بخوانید : تغییر رشته از ریاضی به تجربی – شرایط تغییر رشته از ریاضی به تجربی یازدهم و دوازدهم

سوالات متداول

  • ایا بارم بندی امتحان نهایی دوازدهم تجربی منتشر شده است ؟

بله ، می توانید از طریق لینک های قرار داده شده در این مطلب فایل بارم بندی امتحانات نهایی مربوط به منطقه خود را دانلود کنید.

  • چگونه می توانیم از بارم بندی امتحانات نهایی دوازدهم تجربی اطلاع یابیم ؟

فایل بارم بندی امتحانات نهایی 1401 با توجه به وضعیت مناطق مختلف از نظر میزان شیوع کرونا توسط سازمان آموزش و پرورش در اختیار دانش آموزان قرار داده می شود.

  • آگاهی از بارم بندی امتحان نهایی دوازدهم تجربی چه سودی برای دانش آموزان دارد ؟

دانش آموزان با اطلاع از بازم بندی می توانند به اهمیت دروس پی ببرند و در دروس مهم تر تمرکز بیشتری داشته باشند.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر