از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

انتخاب رشته مجازی نرم افزار | بهترین نرم افزار انتخاب رشته مجازی

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

انتخاب رشته مجازی نرم افزار بهترین نرم افزار انتخاب رشته مجازی

 

سازمان سنجش آموزش کشور برای انجام هر چه بهتر انتخاب رشته داوطلبان کنکور ، انتخاب رشته مجازی نرم افزار را طراحی کرده است و هر ساله با آغاز فرایند انتخاب رشته کنکور در سایت خود به نشانی sanjesh.org قرار می دهد.

با استفاده از سامانه انتخاب رشته مجازی سازمان سنجش این امکان برای داوطلبان کنکور ریاضی ، کنکور تجربی ، کنکور انسانی ، کنکور هنر و کنکور زبان فراهم است که از رشته هایی که در آن ها احتمال قبولی دارد ، مطلع گردند.

مزیت دیگر انتخاب رشته مجازی نرم افزار در هزینه کمی است که از داوطلبان دریافت می کند و در سال های گذشته داوطلبان با کم تر از 10 هزار تومان می توانستند از نرم افزار استفاده کنند.

معرفی بهترین سامانه انتخاب رشته مجازی

در حال حاضر نرم افزار های انتخاب رشته متعددی توسط سایت های مختلف طراحی و در اختیار داوطلبان قرار داده شده است اما لازم است بدانید که همه ی سیستم های آنلاین انتخاب رشته به اندازه کافی دقیق نیستند و نمی توان به اطلاعاتی که ارائه می دهند ، اطمینان داشت.

انتخاب رشته مجازی سازمان سنجش بهترین سامانه ای است که می توانید از آن برای انتخاب رشته کنکور خود استفاده کنید. از جمله مزیت های این نرم افزار عبارت است از :

  1. هزینه استفاده از نرم افزار بسیار کم و متعادل است.
  2. داوطلب این امکان را دارد که چندین بار از نرم افزار سازمان سنجش استفاده کند.
  3. این نرم افزار بیش از 200 رشته مطابق با رتبه داوطلب در کارنامه کنکور ، پیشنهاد می دهد.
  4. رشته های پیشنهادی انتخاب رشته مجازی نرم افزار  سازمان سنجش شامل 4 دسته با احتمال قبولی حتمی ، بسیار بالا ، متوسط و کم می باشد.
  5. اطلاعات ارائه شده توسط نرم افزار انتخاب رشته آنلاین سازمان سنجش کاملا دقیق و مطابق با رتبه قبولی های سال گذشته است.
  6. در نرم افزار انتخاب رشته مجازی رایگان شرایط و ضوابط پذیرش در دانشگاه ها اعمال شده است.
  7. برای داوطلب این امکان فراهم است که دانشگاه ها و استان های مد نظر خود را در نرم افزار انتخاب و شانس پذیرش خود را در آن ها مشاهده کند.
  8. در سیستم انتخاب رشته سنجش شرط بومی گزینی رشته ها در احتمال قبولی داوطلب لحاظ می شود.
  9. رشته های پیشنهادی انتخاب رشته مجازی سایت سنجش بر اساس رتبه در سهمیه داوطلب می باشد.
احتمالا این را هم بپسندید  اگر انتخاب رشته نکنیم چه میشود 📞 راهنمای کامل 1402

راهنمای استفاده از انتخاب رشته مجازی نرم افزار سازمان سنجش

ورود به انتخاب رشته مجازی سازمان سنجش با کمک اطلاعات شناسنامه و ثبت نامی (شماره پرونده ، شماره داوطلبی ، شماره شناسنامه ، کد پیگیری ثبت نام) داوطلب انجام می گیرد و در قدم اول جهت استفاده از سامانه باید کارت اعتباری را از سایت سنجش خرید و هزینه مربوطه را واریز نمایید.

هزینه انتخاب رشته مجازی سازمان سنجش در سال گذشته 7/500 تومان بوده است و برای سال 99 هنوز این مبلغ تعیین نشده است و به محض مشخص شدن در این مطلب قرار داده می شود.

داوطلبانی که متقاضی انتخاب رشته در چند گروه آزمایشی هستند و در آزمون های چند گروه شرکت کرده اند جهت انجام انتخاب رشته مجازی ، می توانند رتبه در سهمیه هر یک از کنکور ها را وارد سامانه کنند و رشته های پیشنهادی هر گروه را به طور جداگانه دریافت نمایند.

لازم است در هنگام انتخاب رشته مجازی به مواردی مانند علاقه ، توانمندی ها ، بازار کار رشته ها ، دوری یا نزدیکی دانشگاه ، شرایط خوابگاه دانشگاه ، شهریه دانشگاه پردیس خودگردان ، شهریه دانشگاه شبانه ، شهریه دانشگاه پیام نور و هزینه تحصیل در استانی دیگر و … را نیز در نظر داشته باشید.

در صورت تمایل می توانید علاوه بر استفاده از انتخاب رشته مجازی نرم افزار سازمان سنجش از مشاوران مرکز مشاوره انتخاب رشته کنکور “پاسخ با ما” برای انجام انتخاب رشته خود و بررسی شرایط پذیرش در رشته های مختلف ، راهنمایی دریافت کنید.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

خرید کد انتخاب رشته دانشگاه آزاد

خرید کد انتخاب رشته دانشگاه آزاد 1402 📞 راهنمای پرداخت هزینه انتخاب رشته کنکور آزاد

داوطلبانی که پس از اعلام نتایج کنکور سراسری متقاضی شرکت در انتخاب رشته‌ دانشگاه آزاد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر