از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

آزمون تیزهوشان مبتکران 📞 راهنمای شرکت در آزمون های شبیه سازی مبتکران

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

آزمون تیزهوشان مبتکران

هر ساله دانش آموزان بسیاری در پایه های ششم به هفتم و نهم به دهم در آزمون تیزهوشان شرکت می کنند و خواستار قبولی در مدارس برتر استعداد درخشان هستند اما از میان آنها تنها داوطلبانی موفق به قبولی خواهند شد که تلاش خود را کرده‌ باشند و با آزمون آشنایی داشته باشند. شرکت در آزمون های شبیه سازی شده‌ به آزمون تیزهوشان ، به تمام شرکت کنندگان این آزمون توصیه می شود زیرا با شرکت در آزمون های شبیه سازی شده‌ می توانند با سبک طراحی سوالات آزمون تیزهوشان آشنا شوند و آمادگی بیشتری برای حضور در جلسه امتحان داشته باشند همچنین شرکت در آزمون های شبیه سازی به بهبود مهارت تست زنی کمک می کند. در این مطلب می خواهیم راهنمای آزمون تیزهوشان مبتکران را ارائه نماییم. لطفا همراه ما باشید.

برای راهنمایی شدن در زمینه زمان و سامانه ثبت نام امتحانات تیزهوشان مبتکران می توانید با مشاوران ارشد مجموعه تحصیلی پاسخ با ما تماس بگیرید تا با اطلاعات دقیق و درست راهنمایی شوید

 از 8 صبح لغایت 12 شب پاسخگوی شما هستیم 

همین حالا تماس بگیرید

تماس از تلفن ثابت بدون گرفتن کد یا صفر 9099071612

آزمون تیزهوشان مبتکران چیست

شاید شما هم درباره آزمون تیزهوشان مبتکران شنیده‌ باشید اما درباره این آزمون اطلاعات زیادی ندارید که در این بخش می خواهیم شما را راهنمایی کنیم. آزمون های سراسری تیزهوشان مبتکران با هدف آمادگی دانش آموزان برای آزمون های ورودی مدارس سمپاد و مدارس خاص طراحی شده‌ اند. دانش آموزانی که تمایل دارند در آزمون تیزهوشان ششم به هفتم یا آزمون تیزهوشان نهم به دهم شرکت کنند ، می توانند با شرکت در آزمون تیزهوشان مبتكران ، آمادگی لازم را برای حضور در آزمون کسب کنند.

پایه های برگزاری آزمون تیزهوشان مبتکران

امتحان تیزهوشان مبتکران از پایه های چهارم تا نهم طراحی شده‌ اند یعنی دانش آموزان مشغول به تحصیل در پایه چهارم تا پایه نهم ، امکان شرکت در این آزمون را دارند. سطح برگزاری آزمون تیزهوشان مبتكران متناسب با سطح دانش آموزان در هر پایه تحصیلی است و دانش آموز می تواند با مطالعه کتب درسی و همچنین مطالعه منابع استعداد تحلیلی ، برای شرکت در این آزمون آماده شود.

احتمالا این را هم بپسندید  آزمون تیزهوشان چند سوال دارد 📞 تعداد سوالات هوش و تحصیلی آزمون تیزهوشان

مرتبط بخوانید : پشتیبانی سایت مبتکران

راهنمای آزمون هوش مبتکران ششم به هفتم

آزمون تیزهوشان ششم به هفتم تحت عنوان آزمون سنجش هوش برگزار می شود و سوالات طراحی شده‌ در این آزمون شامل سوالات هوش و استعداد تحلیلی می باشند. بنابراین دانش آموزان برای شرکت در آزمون تیزهوشان نیازی به مطالعه کتب درسی ندارند و باید تسلط خود را در تست زنی هوش تقویت دهند. آزمون تیزهوشان مبتکران نیز با توجه به این موضوع ، به صورت هوش و استعداد تحلیلی طراحی می شود و اکثر سوالات آزمون از بخش هوش است.

شما اگر قصد شرکت در آزمون تیزهوشان مبتكران ششم به هفتم را دارید ، لازم است به سایت مبتكران مراجعه کنید. سپس تقویم زمانبندی برگزاری آزمون های این پایه را از سایت دریافت نمایید. آزمون های مبتكران ششم از آبان ماه 1402 برگزار شده‌ اند و آخرین آزمون هم در اردیبهشت ماه 1403 برگزار خواهد شد. منبع طراحی پرسش ها و سوالات آزمون تیزهوشان ششم ، کتاب درس آزمون شبیه ساز مبتکران است و توصیه می شود برای شرکت در این آزمون ها ، این کتاب را تهیه کنید.

راهنمای آزمون تیزهوشان مبتکران نهم به دهم

آزمون تیزهوشان نهم به دهم پررقایت است و از میان شرکت کنندگان این آزمون تنها به تعداد ظرفیت مدرسه ، پذیرش انجام خواهد شد. بنابراین اگر می خواهید در آزمون تیزهوشان نهم موفق شوید ، توصیه می شود در آزمون های شبیه سازی شده‌ مبتکران شرکت کنید تا با سبک طراحی سوالات ازمون آشنا شوید.

آزمون تیزهوشان مبتکران معمولا از مهرماه شروع به برگزاری می شود و تا یک ماه قبل از برگزاری آزمون اصلی ، این آزمون برگزار می شود. سوالات آزمون ، از کتب درسی طراحی می شوند و منابع هر مرحله از آزمون به داوطلب معرفی می گردد. البته دو آزمون آخر مبتکران پایه نهم ، شبیه سازی شده‌ به آزمون تیزهوشان نهم به دهم می باشند. این دو آزمون ، از نظر سطح و سختی سوالات ، سطح نزدیک به آزمون تیزهوشان را دارند.

مرتبط بخوانید : سوالات هوش آزمون تیزهوشان ششم

راهنمای ثبت نام آزمون تیزهوشان مبتکران

متقاضیان شرکت در آزمون مبتکران باید با مراجعه به شعب مبتکران در سراسر کشور ، اقدام به ثبت نام نمایند. با توجه به مرحله ای بودن این آزمون ، داوطلبان باید حداقل یک هفته قبل از برگزاری هر آزمون ، نام نویسی را انجام داده‌ باشند. برای ثبت نام آزمون مبتکران ، لازم است مدارک خود را ارائه دهید و هزینه ثبت نام را نیز در شعبه بپردازید. همچنین در صورت نیاز به منابع آزمون می توانید از طریق شعبه مبتکران اقدام به تهیه کتاب های منابع کنید.

احتمالا این را هم بپسندید  آزمون تیزهوشان سوم ابتدایی 📞 راهنمای شرکت در آزمون تیزهوشان کلاس سوم

علاوه بر مراجعه به شعب و ثبت نام حضوری آزمون تیزهوشان مبتكران ، امکان ثبت نام از طریق سایت مبتكران نیز وجود دارد. دانش آموز می تواند با ورود به سایت مبتكران و سپس انتخاب پروفایل مربوط به آزمون ها ، اطلاعات خواسته شده‌ را ارائه کند و با واریز هزینه ، ثبت نام را انجام دهد.

مرتبط بخوانید : شرایط ورود به رشته تجربی در مدارس تیزهوشان

دریافت کارنامه آزمون تیزهوشان مبتکران

آزمون تیزهوشان مبتکران

چند روز پس از برگزاری آزمون تیزهوشان مبتکران ، یک کارنامه برای داوطلبان منتشر می شود. در این کارنامه به بررسی درصد دروس داوطلب پرداخته شده‌ است. شرکت کنندگان در آزمون مبتکران می توانند برای دریافت کارنامه خود به سایت مبتکران مراجعه نمایند. سپس باید کارنامه را به شیوه آنلاین دریافت کنند. داوطلبانی که از طریق آموزشگاه آزاد و یا به صورت آنلاین ثبت نام کرده‌ اند ، توجه داشته باشند که نام کاربری برابر با کد داوطلبی و رمز عبور برابر با کد ملی است و برای ورود به پنل کاربری خود در سایت مبتکران باید این اطلاعات را ارائه نمایید.

سوالات شما

  • امتحان تیزهوشان مبتکران چیست؟

آزمون تیزهوشان مبتكران با هدف آماده‌ سازی دانش آموزان برای شرکت در آزمون تیزهوشان ششم و نهم ، برگزار می شود.

  • امتحان تیزهوشان مبتکران برای کدام پایه ها برگزار می شود؟

دانش آموزان از پایه های چهارم تا نهم می توانند در امتحانات تیزهوشان مبتکران شرکت نمایند.

  • آزمون تیزهوشان مبتكران بهتر است یا آزمون تیزهوشان گاما؟

هر دو آزمون هوش مبتکران و آزمون هوش گاما ، سطح مناسب و نزدیک به تیزهوشان را دارند و شرکت در این دو آزمون را به شما توصیه می کنیم.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

آزمون تیزهوشان چند ساعت است

آزمون تیزهوشان چند ساعت است 📞 زمانبندی آزمون تیزهوشان هفتم و دهم

دانش آموزانی که قصد شرکت در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان را دارند ، این سوال …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر