از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

کد ۷ دانشگاه فرهنگیان 📞 کد هفت فرهنگیان چیست و نحوه اعتراض به آن

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

کد ۷ دانشگاه فرهنگیان

یکی از کدهای ویژه داوطلبانی که در مصاحبه دانشگاه فرهنگیان شرکت کرده‌‌ اند ، کد 7 است اما منظور از کد ۷ دانشگاه فرهنگیان چیست؟ هر یک از کدهای درج شده‌‌ در کارنامه فرهنگیان ، معنای خود را دارند و داوطلبان در صورت مشاهده اعداد مختلف در کارنامه شان نباید نسبت به آن بی تفاوت باشند. از جمله کدهای موجود در کارنامه شامل کد 3 ، کد 5 ، کد 7 و … است. در این مطلب می خواهیم به بررسی معنای کد ۷ دانشگاه فرهنگیان بپردازیم. لطفا همراه ما باشید.

اگر قصد اعتراض به نتایج دانشگاه فرهنگیان را دارید ، می توانید برای مشاوره شدن در زمینه نحوه اعتراض به نتایج ، با مشاوران ما در مرکز مشاوره تحصیلی پاسخ با ما تماس بگیرید.

همین حالا تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

کد ۷ دانشگاه فرهنگیان چیست؟

یکی از سوالاتی که بعد از انتشار کارنامه دانشگاه فرهنگیان ممکن است برای شما هم پیش آمده‌‌ باشد ، این است که هر یک از کدهای درج شده‌‌ در کارنامه ، چه معنایی دارند و بعد از مشاهده کد در کارنامه ، چه اقدامی باید انجام شود؟ یکی از کدهایی که در کارنامه بعضی از داوطلبان درج می شود ، کد 7 می باشد. مشاهده عدد 7 در کارنامه دانشگاه فرهنگیان بدین معناست که داوطلب از نمره لازم برای دعوت به مصاحبه دانشگاه فرهنگیان برخوردار نیست بنابراین این دسته از داوطلبان ، شانسی برای دعوت به مصاحبه ندارند.

مرتبط بخوانید : نحوه تعیین استان بومی برای انتخاب رشته فرهنگیان

داوطلبان مشمول کد 7 دانشگاه فرهنگیان

داوطلبانی که در آزمون اختصاصی فرهنگیان شرکت کرده‌‌ اند ، باید انتخاب رشته‌ دانشگاه فرهنگیان را هم انجام دهند. زمان برگزاری آزمون اختصاصی فرهنگیان در اردیبهشت ماه بود و انتخاب رشته‌ هم در خردادماه انجام می گیرد. داوطلبانی که انتخاب رشته‌ فرهنگیان را انجام داده‌‌ اند و از شرایط لازم هم برخوردار می باشند ، به صورت چند برابر ظرفیت به مصاحبه دعوت می شوند. دعوت به مصاحبه فرهنگیان ، به معنای پذیرش قطعی نیست و داوطلب باید در این مرحله هم از عملکرد مناسبی برخوردار باشد.

احتمالا این را هم بپسندید  کنکور فرهنگیان برای چه رشته هایی است 📞 رشته های مجاز به شرکت در کنکور فرهنگیان

بعد از برگزاری مرحله انتخاب رشته‌ ، یک کارنامه برای داوطلبان منتشر می شود که بر اساس آن می توانند متوجه شوند که به مصاحبه دعوت شده‌‌ اند یا خیر. داوطلبانی که نمره لازم برای دعوت به مصاحبه را کسب نکرده‌‌ باشند ، کد 7 را در کارنامه شان مشاهده می کنند. بنابراین داوطلبان مشمول کد 7 دانشگاه فرهنگیان ، متقاضیانی هستند که راهی مرحله مصاحبه نشده‌‌ اند.

مرتبط بخوانید : کارنامه سبز براساس سوابق تحصیلی

امکان اعتراض به کد ۷ دانشگاه فرهنگیان

کد ۷ دانشگاه فرهنگیان

ممکن است بعضی از داوطلبان پس از مشاهده کد ۷ دانشگاه فرهنگیان در کارنامه خود ، نسبت به آن اعتراض داشته باشند اما آیا امکان اعتراض به نتایج وجود دارد؟  در این زمینه باید بدانید که بله شما می توانید اعتراض خود به کارنامه را از طریق سایت سازمان سنجش ثبت کنید تا به درخواست شما رسیدگی شود. برای ثبت درخواست اعتراض باید به صورت مکتوب اقدام کنید و در سایت سنجش ثبت نمایید. همچنین می توانید همراه با مدارک ، به هسته های گزینش یا ادارات کل آموزش و پرورش استان خود مراجعه کرده‌‌ و اقدامات لازم را انجام دهید. پس از ثبت اعتراض به کد 7 فرهنگیان ، درخواست داوطلبان مورد بررسی قرار می گیرد و نتایج آن به فاصله چند هفته اعلام خواهد شد.

مرتبط بخوانید : راهنمای دریافت و استفاده از کارنامه سبز دانشگاه آزاد

سوالات شما

  • کد ۷ دانشگاه فرهنگیان چیست؟

کد ۷ دانشگاه فرهنگیان به معنای عدم دعوت داوطلب به مرحله مصاحبه می باشد.

  • آیا می توان به کدهای دانشگاه فرهنگیان اعتراض کرد؟

بله ، داوطلبانی که کد 7 را در کارنامه خود مشاهده می کنند می توانند به آن اعتراض داشته باشند.

احتمالا این را هم بپسندید  کنکور فرهنگیان کی برگزار میشود 📞 زمان برگزاری کنکور اختصاصی تربیت معلم

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

کد 5 دانشگاه فرهنگیان

کد 5 دانشگاه فرهنگیان 📞 کد پنج فرهنگیان چیست و نحوه اعتراض به آن

داوطلبانی که علاقه مند به تحصیل در رشته‌ های دانشگاه فرهنگیان هستند ، باید در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر