از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

کد محل انتخاب رشته دانشگاه آزاد چیست ؟

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

کد محل انتخاب رشته دانشگاه آزاد چیست ؟

 

انتخاب رشته دانشگاه آزاد در تمام گروه های آزمایشی ریاضی ، تجربی ، انسانی ، هنر و زبان از طریق سامانه الکترونیکی azmoon.org انجام می گیرد و علاقه مندان به تحصیل در این دانشگاه ، می توانند با مراجعه به آدرس فوق و واریز هزینه انتخاب رشته ، فرم انتخاب رشته را دریافت و آن را حداکثر با 100 کد رشته محل تکمیل کنند. در ابتدای ورود به سامانه دانشگاه آزاد اسلامی ، از داوطلبان شناسه انتخاب رشته و کد ملی درخواست می شود و بسیاری از داوطلبان نمی دانند کد محل انتخاب رشته دانشگاه آزاد چیست و آن را از کجا پیدا کنند.

به همین دلیل این مطلب را در پاسخ به سوال کد محل انتخاب رشته دانشگاه آزاد چیست ؟ تهیه کرده ایم تا انتخاب رشته تان را به درستی انجام دهید.

اگر شما هم می خواهید با توجه به رتبه ای که کسب کرده اید ، با یک انتخاب رشته اصولی در بهترین رشته و دانشگاه قبول شوید ، با مشاوران ارشد ما تماس بگیرید تا انتخاب رشته را شما را با شانس پذیرش زیاد انجام دهند.

همین حالا تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل

کد محل انتخاب رشته دانشگاه آزاد چیست ؟

منظور از رمز در انتخاب رشته دانشگاه آزاد ، یک کد 7 رقمی تعلق داده شده به تمامی داوطلبانی است که در آزمون سراسری شرکت کرده اند و مجاز به انتخاب رشته در دانشگاه ازاد شده اند.

شناسه انتخاب رشته دانشگاه آزاد توسط سازمان سنجش آموزش کشور صادر می شود و در انتهای کارنامه کنکور قرار دارد ، بنابراین داوطلبان از طریق دسترسی به کارنامه خود ، می توانند کد محل انتخاب رشته دانشگاه آزاد را مشاهده کنند.

احتمالا این را هم بپسندید  مشاوره تحصیلی تلفنی رایگان در اصفهان

منظور از رمز در انتخاب رشته دانشگاه آزاد چیست ؟

در صورتی که کد دسترسی به انتخاب رشته دانشگاه آزاد را فراموش کرده اید ، می توانید با دریافت مجدد کارنامه خود از سازمان سنجش آن را بازیابی کنید. اما اگر نمی توانید کارنامه خود را به دلیل فراموشی شماره پرونده ، شماره داوطلبی و شماره پیگیری ثبت نام ، دریافت کنید ابتدا باید این اطلاعات را از طریق سیستم پاسخگویی سازمان سنجش بازیابی نمایید و سپس کارنامه را دریافت کنید.

برای اطلاع از نحوه ثبت و ارسال درخواست در سیستم پاسخگویی سازمان سنجش ، می توانید از مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی “پاسخ با ما” راهنمایی دریافت کنید.

مرتبط بخوانید : چگونه پرستاری دانشگاه آزاد قبول شویم

مراحل انتخاب رشته دانشگاه آزاد

پس از آنکه دانستید کد محل انتخاب رشته دانشگاه آزاد چیست ، می بایست مراحل انتخاب رشته خود را آغاز کنید. برای شروع انتخاب رشته ابتدا باید وارد سایت azmoon.org شوید و سپس مطابق تصویر زیر ، شناسه انتخاب رشته و کد ملی تان را درج کنید.

منظور از رمز در انتخاب رشته دانشگاه آزاد چیست ؟

پس از وارد شدن به سامانه انتخاب رشته ، لازم است که دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد را دانلود کنید و حداکثر 100 کد رشته محل که متناسب با گروه آزمایشی تان است ، یادداشت نمایید.

در قدم بعدی می بایست هزینه انتخاب رشته دانشگاه آزاد را واریز کنید. پرداخت هزینه به صورت الکترونیکی و از طریق همان سایت azmoon.org به وسیله کارت های بانکی عضو شبکه شتاب انجام می گیرد و شما با پرداخت هزینه ، رمزی را دریافت می کنید که لازم است از آن برای شروع مراحل انتخاب رشته استفاده کنید.

احتمالا این را هم بپسندید  شهریه رشته علوم آزمایشگاهی دانشگاه آزاد 1401 - هزینه ثابت و متغیر علوم آزمایشگاهی آزاد

در نهایت فرم انتخاب رشته را دریافت و نسبت  به ثبت کد رشته ها بر اساس اولویت های خود ، اقدام کنید و در پایان مراحل و تایید نهایی ، حتما از فرم انتخاب رشته و شماره پیگیری پرینت تهیه نمایید.

مرتبط بخوانید : تکمیل ظرفیت رشته های با ازمون دانشگاه ازاد

این مطلب در پاسخ به سوال شما در خصوص ” کد محل انتخاب رشته دانشگاه آزاد چیست ” توسط مشاوران و کارشناسان ارشد مرکز مشاوره تحصیلی “پاسخ با ما” تهیه شده است. اما برای انتخاب رشته نیاز به اطلاعات بیشتری در زمینه های رتبه قبولی رشته ها ، تاثیر سهمیه ها در افزایش شانس پذیرش ، نحوه تکمیل حرفه اای فرم انتخاب رشته و … دارید تا انتخاب رشته بدون نقصی را با احتمال قبولی بالا انجام دهید. توصیه می شود جهت دریافت مشاوره انتخاب رشته تخصصی و انجام انتخاب رشته ، با مشاوران در تماس باشید.

مرتبط بخوانید : وام شهریه دانشگاه آزاد

سوالات متداول

  • کد محل انتخاب رشته دانشگاه آزاد چیست ؟

کد محل انتخاب رشته دانشگاه آزاد در انتهای کارنامه کنکور درج می شود.

کد رشته های دانشگاه آزاد در دفترچه راهنمای انتخاب رشته درج شده است.

  • ایا کد انتخاب رشته دانشگاه آزاد همان رمز انتخاب رشته است ؟

بله ، رمز انتخاب رشته همان کد انتخاب رشته است که در کارنامه کنکور موجود می باشد.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

انتخاب رشته دانشگاه آزاد تجربی

انتخاب رشته دانشگاه آزاد تجربی 1402 📞 راهنمای جامع انتخاب رشته با کنکور دانشگاه آزاد

انتخاب رشته دانشگاه آزاد تجربی مدتی پس از آنکه نتایج بر روی سایت سازمان سنجش …

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر