از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

کد اینترنت رایگان برای دانش آموزان – فعال سازی اینترنت رایگان دانش آموزان

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

کد اینترنت رایگان برای دانش آموزان

 

اینترنت رایگان برای دانش آموزان جهت استفاده از برنامه شاد فعال شده است و دانش آموزان از طریق تمام اپراتورهای ایرانسل ، همراه اول و رایتل می توانند با شماره گیری کد فعال سازی اینترنت رایگان شاد ، بدون نیاز به تهیه بسته اینترنتی و پرداخت هزینه اضافی ، به صورت رایگان از برنامه شاد استفاده کنند. رمز اینترنت رایگان برای دانش آموزان فقط برای استفاده از برنامه شاد است و اگر از سایر پیام رسان ها استفاده می کنید ، این بسته اینترنتی کاربردی ندارد.

کد فعال سازی اینترنت رایگان برای دانش آموزان

شبکه دانش آموزی شاد برای تعامل میان دانش آموزان و معلمان در زمان تعطیلات اضظراری راه اندازی شده است و از این برنامه برای اجرای کلاس های آنلاین و آموزش و از راه دور استفاده می شود. با توجه به اینکه دانش آموزان برای ورود به برنامه شاد باید اینترنت همراه دستگاه خود را روشن کنند و بدون روشن بودن اینترنت امکان ورود به کلاس های درسی وجود ندارد ، سازمان آموزش و پرورش بسته های اینترنتی رایگان را برای استفاده از برنامه شاد در نظر گرفته است .

دانش آموزان می توانند از طریق کد اعلام شده ، بسته اینترنت رایگان خود را فعال کنند و ورود به پیام رسان شاد برای آنها هزینه ای در پی نداشته باشد.

کد گیگ اینترنت رایگان 40 گیگ برای دانش آموزان اعلام شد ، برای فعال سازی اینترنت رایگان ایرانسل ، همراه اول و رایتل در زمان استفاده از برنامه شاد می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید تا نحوه فعال سازی اینترنت رایگان را به شما آموزش دهند. 

کارشناسان از 8 صبح الی 12 شب ، تمامی ایام هفته آماده پاسخگویی به شما دانش آموزان و معلمان عزیز هستند.

تلفن پشتیبانی اپلیکیشن شاد برای فعالسازی اینترنت رایگان شاد و دریافت سیم کارت رایگان دانش آموزی

تماس از استان تـهران : 9092301611

کد فعال سازی اینترنت رایگان همراه اول برای دانش آموزان

  • فعال سازی سرویس : #131*100*
  • غیرفعال سازی سرویس : #132*100*
  • استعلام وضعیت سرویس : #130*100*
احتمالا این را هم بپسندید  عصر جدید دانش آموزی در شاد 1401 - راهنمای ثبت نام و شرایط شرکت

کد فعال سازی اینترنت رایگان ایرانسل دانش آموزان

استفاده از برنامه شاد با سیمکارت ایرانسل هزینه اینترنت ندارد و دانش آموزانی که سیم کارت ایرانسل دارند می توانند در زمان استفاده از برنامه شاد از اینترنت رایگان بهره مند شوند. همچنین والدینی که می خواهند سیم کارت ایرانسل خود را در اختیار فرزندشان قرار دهند و فعالیت های مجازی او را تحت کنترل داشته باشند ، می توانند با کد دستوری #3*3*555* و سپس ورود به بخش “اطلاعات حساب” گزینه “تغییر طرح تعرفه” را انتخاب کنند و دسترسی خط خود را به اینترنت فقط به استفاده از وب سایت های مورد تایید داخلی نمایند.

سوالات متداول

  • کد اینترنت دانش آموزی رایگان برای آن دسته از دانش آموزان که از سیم کارت ایرانسل استفاده می کنند ، چند است ؟

برای پیگیری فعالسازی اینترنت رایگان برنامه شاد از سیم کارت ایرانسل و سایر اپراتور ها ، می توانید با شماره تلفن های موجود در همین صفحه تماس بگیرید.

  • آیا ورود به برنامه شاد رایگان است ؟

بنا به گفته های مشاور وزیر آموزش و پرورش در شاد ، تمام اپراتورهای ایرانسل ، همراه اول و رایتل موظف هستند که بسته های اینترنت رایگان برنامه شاد را در اختیار دانش آموزان قرار دهند.

  • مدت اعتبار بسته اینترنت رایگان دانش آموزی چقدر است ؟

مدت اعتبار بسته های اینترنت دانش آموزی رایگان شاد ، سه ماه است.

از شروع سال تحصیلی جدید توزیع سیم کارت دانش آموزی شاد آغاز شده است.

احتمالا این را هم بپسندید  نصب برنامه شاد - آموزش نصب برنامه شاد در موبایل ، تبلت و کامپیوتر

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

ازمون مشاوره ای شاد

ازمون مشاوره ای شاد – ثبت نام آزمون های مشاوره ای همگام با استفاده از شاد

  ازمون های مشاوره ای توسط مدارس برگزار می شوند و دانش آموزان موظف به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر