از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

کارشناسی ارشد زبان انگلیسی بدون کنکور 1402 📞 کارشناسی ارشد بدون کنکور آزاد و پیام نور

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

کارشناسی ارشد زبان انگلیسی بدون کنکور

ثبت نام کارشناسی ارشد زبان انگلیسی بدون کنکور 1402 در دانشگاه های آزاد و پیام نور ممکن است و علاقه مندان این رشته‌ که خواهان قبولی بدون کنکور در مقطع ارشد هستند و دارای مدرک لیسانس نیز می باشند ، می توانند نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند. در صورت تمایل به ثبت نام کارشناسی ارشد زبان انگلیسی بدون کنکور 1402 ، لطفا در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا شما را راهنمایی نماییم.

شما عزیزان می توانید برای بهره مندی از مشاوره ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد ، با مشاوران مجرب ما در مرکز مشاوره تحصیلی پاسخ با ما تماس بگیرید. کارشناسان این مجموعه تحصیلی با سال ها تجربه ای که در این زمینه دارند ، اطلاعات دقیق را در اختیار شما قرار خواهند داد.

همین حالا تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل

کارشناسی ارشد زبان انگلیسی بدون کنکور دانشگاه آزاد 1402

همانطور که در بخش قبلی نیز توضیح دادیم ، ثبت نام کارشناسی ارشد زبان انگلیسی بدون کنکور در دانشگاه آزاد امکان پذیر است. اگر شما نیز متقاضی پذیرش بدون کنکور در این دانشگاه هستید ، باید در طرحی به نام طرح استعداد درخشان ارشد ثبت نام نمایید. این طرح توسط دانشگاه ازاد برای فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی اجرا می شود و امکان پذیرش بدون کنکور را در این مقطع فراهم ساخته‌ است.

در صورت تمایل به ثبت نام ، لازم است در زمانبندی از قبل اعلام شده‌ ، اقدامات لازم برای ثبت نام را انجام دهید. زمان ثبت نام کارشناسی ارشد استعداد درخشان دانشگاه آزاد برای سال 1402 از تاریخ 11 الی 20 خردادماه بود. البته امکان دارد تا مردادماه بازه های زمانی مجددی برای نام نویسی داوطلبان در نظر گرفته‌ شود.

احتمالا این را هم بپسندید  فراگیر پیام نور تهران 📞 بررسی شرایط قبولی و معرفی رشته ها و دانشگاه های فراگیر پیام نور تهران

برای ثبت نام کارشناسی ارشد استعداد درخشان دانشگاه آزاد در رشته‌ زبان انگلیسی ، باید دفترچه راهنما را هم از سایت دانلود کرده‌ و مطالعه کنید. این دفترچه ، درباره دانشگاه هایی که رشته‌ مورد تقاضای شما را ارائه کرده‌ اند ، اطلاع رسانی می کند و علاوه بر آن ، شرایط و ضوابط پذیرش را نیز شرح داده‌ است.

مرتبط بخوانید : شهریه دانشگاه آزاد رشته آموزش زبان انگلیسی

شرایط ثبت نام کارشناسی ارشد استعداد درخشان دانشگاه آزاد

شما برای ثبت نام کارشناسی ارشد استعداد درخشان دانشگاه آزاد باید دارای شرایط زیر باشید :

  • دارا بودن‌ مدرک کارشناسی پیوسته یا کارشناسی ناپیوسته مورد تایید وزارت علوم تحقیقات و فناوری
  • تفاوتی ندارد که از کدام یک از دانشگاه های سراسری و آزاد فارغ التحصیل شده‌ اید زیرا ثبت نام کارشناسی ارشد استعداد درخشان دانشگاه آزاد از میان فارغ التحصیلان تمام دانشگاه ها انجام می گیرد.
  • دارا بودن‌ حداقل معدل 16
  • شما برای ثبت نام کارشناسی ارشد استعداد درخشان دانشگاه آزاد حداکثر باید 3 سال از زمان فارغ التحصیلی تان گذشته باشد و در صورت بیشتر بودن‌ مدت زمان فارغ التحصیلی شما ، مجاز به ثبت نام نخواهید بود.

کارشناسی ارشد زبان انگلیسی بدون کنکور دانشگاه پیام نور 1402

علاوه بر دانشگاه آزاد ، شما در دانشگاه پیام نور هم می توانید ثبت نام نمایید. زمان ثبت نام ارشد زبان انگلیسی بدون کنکور فراگیر پیام نور را سازمان سنجش اطلاع رسانی می نماید و داوطلب فقط در زمان اعلام شده‌ مجاز به ثبت نام خواهد بود.

برای شرکت در آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور ، شما باید منابعی را مطالعه کنید. این آزمون اگرچه دارای منابع امتحانی است اما در سطح آزمون کارشناسی ارشد سراسری و به سختی این آزمون نیست. منابعی که شما مطالعه خواهید کرد ، واحدهای درسی ترم یک رشته‌ تحصیلی تان هستند و در صورت گذراندن‌ موفقیت آمیز آزمون ، به عبارتی ترم یک خود را طی کرده‌ اید.

مرتبط بخوانید : شهریه دانشگاه پیام نور زبان انگلیسی

شرایط ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور

با مطالعه دفترچه ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور می توانید از شرایط ثبت نام اطلاع یابید و با آگاهی کامل اقدام به ثبت نام نمایید. شرایط ثبت نام به شرح زیر می باشند :

  • ارائه مدرک کارشناسی پیوسته یا ناپیوسته
  • دارا بودن‌ حداقل معدل 12 فارغ التحصیلی (اگر معدل شما کمتر از 12 باشد ، مجاز به ثبت نام نخواهید بود)
  • دانشجویان سال آخر به شرط فارغ التحصیلی تا آخر شهریورماه ، مجاز به ثبت نام هستند.
احتمالا این را هم بپسندید  کارشناسی ارشد اصفهان بدون کنکور 1402 📞 دانشگاه آزاد ، پیام نور و دولتی

سوالات متداول

  • کارشناسی ارشد زبان انگلیسی بدون کنکور در کدام دانشگاه ها دایر است؟

رشته‌ زبان انگلیسی بدون کنکور در مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه های آزاد و پیام نور دایر است.

  • شرط معدل پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد بدون کنکور رشته‌ زبان انگلیسی چقدر است؟

برای قبولی بدون کنکور کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه آزاد باید دارای معدل 16 و برای دانشگاه پیام نور هم باید دارای معدل 12 باشید.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

فراگیر پیام نور تهران

فراگیر پیام نور تهران 📞 بررسی شرایط قبولی و معرفی رشته ها و دانشگاه های فراگیر پیام نور تهران

آزمون کارشناسی ارشد فراگیر برای پذیرش دانشجو در اکثر واحدهای دانشگاه پیام نور برگزار می …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر