از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

کارت ورود به جلسه آزمون وکالت 1403 📞 زمان انتشار و لینک دانلود مستقیم

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

کارت ورود به جلسه آزمون وکالت

کارت ورود به جلسه آزمون وکالت چند روز قبل از برگزاری آزمون انتشار می یابد و داوطلبانی که جزو ثبت نامی های آزمون هستند باید با مراجعه به سایت مربوطه ، کارت را دریافت نمایند. کارت آزمون وکالت ، مجوزی برای ورود به حوزه امتحانی است و داوطلبانی که کارت ندارند از ورود آنها به محل آزمون ممانعت می شود. برای دریافت کارت نیاز به ارائه یکسری اطلاعات است همچنین بعد از اینکه کارت را دریافت کردید ، ممکن است نیاز به انجام یکسری اقدامات باشد. در این مطلب می خواهیم شما را برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون وکالت 1403 کانون وکلای دادگستری و قوه قضاییه راهنمایی کنیم. همراه ما باشید.

برای راهنمایی شدن‌ در خصوص دریافت کارت آزمون وکالت ، ویرایش کارت و اطلاع از آدرس باجه های رفع نقص می توانید با مشاوران ارشد مجموعه تحصیلی پاسخ با ما تماس بگیرید تا با اطلاعات دقیق و درست راهنمایی شوید.

 از 8 صبح لغایت 12 شب پاسخگوی شما هستیم 

همین حالا تماس بگیرید

تماس از تلفن ثابت بدون گرفتن کد یا صفر 9099071612

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون وکالت دادگستری 1403

آزمون وکالت کانون وکلای دادگستری به شیوه سالانه برگزار می شوند و دارندگان حداقل مدرک لیسانس از رشته حقوق و دیگر رشته های مرتبط مجاز به شرکت در این ازمون هستند. چند ماه پس از اتمام فرایند ثبت نام آزمون ، زمان برگزاری آن فرا می رسد و کارت ورود به جلسه هم از چند روز قبل برگزاری آزمون منتشر خواهد شد.

زمان انتشار کارت وکالت دادگستری

داوطلبانی که ثبت نام آزمون وکالت کانون وکلای دادگستری را انجام داده اند باید منتظر انتشار کارت باشند و با دریافت کارت خود برای حضور در جلسه آزمون اقدام نمایند. بر اساس اطلاع رسانی های جدید منابع رسمی ، آزمون وکالت دادگستری در تاریخ 17 آبان ماه برگزار خواهد شد و احتمالا کارت ورود به جلسه هم در اواسط همین ماه قابل دریافت خواهد بود.

سامانه دریافت کارت آزمون وکالت دادگستری

داوطلبان برای دریافت کارت آزمون وکالت دادگستری باید به شیوه اینترنتی اقدام نمایند و به سایت سازمان سنجش مراجعه کنند. مراحل دریافت کارت ازمون وکالت دادگستری از سایت سازمان سنجش به شرح زیر می باشد :

 • وارد سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org شوید.
 • در منوی سامانه بر روی گزینه “سایر آزمون های استخدامی” کلیک کنید.
 • در صفحه آزمون های استخدامی باید لینک “کارت شرکت در آزمون پذیرش متقاضیان پروانه وکالت دادگستری سال 1403” را بیابید و بر روی آن کلیک کنید.
 • در قدم بعدی باید مجددا گزینه “کارت شرکت در آزمون پذیرش متقاضیان پروانه وکالت دادگستری سال 1403” را انتخاب کنید.
 • سپس باید اطلاعات لازم را در یکی از روش ها ارائه کرده و کارت را دریافت کنید.
احتمالا این را هم بپسندید  نتایج آزمون وکالت دادگستری 1401 - زمان و سایت دریافت نتیجه ازمون وکالت

اطلاعات لازم برای دریافت کارت به شرح زیر هستند :

 • شماره پرونده + شماره سریال
 • شماره پرونده + کدپیگیری ثبت نام
 • شماره پرونده + کدملی
 • شماره پرونده + شماره داوطلبی

پس از ارائه اطلاعات فوق ، دکمه جستجو را انتخاب کرده و بر روی گزینه مشاهده کلیک نمایید تا کارت نمایش داده شود. لازم به ذکر است که در صورت فراموشی شماره پرونده و سایر اطلاعات ، می توانید با ارسال درخواست در سایت سازمان سنجش ، اطلاعات خود را بازیابی کنید.

باجه رفع نقص کارت آزمون وکالت دادگستری

داوطلبان پس از دریافت کارت ورود به جلسه آزمون وکالت دادگستری باید به بررسی مندرجات آن بپردازند که کاملا صحیح باشند. وجود اطلاعات اشتباه در بخش های جنسیت ، سهمیه ، معلولیت ، عکس پرسنلی و شماره داوطلبی ناخوانا ، نیاز به اصلاح دارند. آدرس باجه های رفع نقص کارت آزمون وکالت همزمان با انتشار کارت به صورت یک فایل در سایت سازمان سنجش قرار می گیرد. داوطلبان می توانند به نزدیک ترین باجه رفع نقص در شهر خود مراجعه کرده و اطلاعات اشتباه کارت را ویرایش نمایند.

مرتبط بخوانید : بررسی حذفیات سوالات آزمون وکالت

کارت ورود به جلسه آزمون وکالت قوه قضاییه 1403

آزمون وکالت را قوه قضاییه هم برگزار می کند و داوطلبان مجاز به شرکت در هر دو این آزمون ها هستند. زمانبندی برگزاری آزمون وکالت دادگستری و قوه قضاییه متفاوت است و برای هر آزمون کارت جداگانه منتشر می شود.

زمان انتشار کارت وکالت قوه قضاییه

زمان انتشار کارت آزمون وکالت قوه قضاییه چند روز قبل از برگزاری آزمون می باشد. سال گذشته کارت از تاریخ 20 الی 23 اردیبهشت ماه قابل دریافت بود. برای سال 1403 به دلیل آنکه زمان دقیق برگزاری آزمون مشخص نیست ، زمان انتشار کارت هم تعیین نشده است. با انتشار اطلاعیه های جدید ، این مطلب بروزرسانی خواهد شد.

احتمالا این را هم بپسندید  اعلام نتایج آزمون وکالت قوه قضاییه 1402 📞 جواب آزمون وکالت قوه قضاییه

سامانه دریافت کارت آزمون وکالت قوه قضاییه

داوطلبان آزمون وکالت قوه قضاییه برای دریافت کارت آزمون خود باید به ترتیب مراحل زیر اقدام کنند :

 • وارد سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org شوید.
 • بر روی گزینه “دریافت برگه ورود به جلسه آزمون فوق العاده وکالت مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه” کلیک کنید.
 • در صفحه جدید باید اطلاعات مورد نیاز را ارائه کنید. توجه داشته باشید که فقط باید یکی از کادرها را تکمیل کنید و سپس دکمه ورود را انتخاب نمایید.
 • در صورت صحت اطلاعات ، کارت برای شما نمایش داده می شود و می توانید از آن پرینت بگیرید.

باجه رفع نقص کارت آزمون وکالت قوه قضاییه

کارت ورود به جلسه آزمون وکالت

داوطلبان پس از دریافت کارت ورود به جلسه آزمون وکالت قوه قضاییه ممکن است متوجه درج اطلاعات اشتباه بر روی کارت شوند. در صورت اشتباه بودن مندرجات کارت ، لازم است با مراجعه به باجه های رفع نقص نسبت به اصلاح کارت اقدام کنند. وجود مغایرت اطلاعات بندهای 3 و 7 موجود بر روی کارت ورود به جلسه (جنسیت و معلولیت) و وجود اشکالاتی در عکس داوطلب از جمله نداشتن مهر ، واضح نبودن عکس و یا عکس اشتباه ، نیاز به مراجعه حضوری به باجه های رفع نقص است. همچنین مشکلاتی مثل اشتباه در سهمیه ثبت نام ، با مراجعه به سایت سازمان سنجش و به شیوه اینترنتی قابل اصلاح هستند.

مرتبط بخوانید : ثبت نام پروانه وکالت بدون آزمون

سوالات شما

 • کارت ورود به جلسه آزمون وکالت 1403 کی منتشر می شود؟

زمان انتشار کارت آزمون وکالت ، چند روز قبل از برگزاری آزمون می باشد.

 • برای دریافت کارت آزمون وکالت به کدام سایت مراجعه کنیم؟

داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون وکالت اقدام نمایند.

 • برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون وکالت به چه اطلاعاتی نیاز است؟

داوطلبان برای دریافت کارت آزمون وکالت باید اطلاعاتی مثل شماره پرونده و کدپیگیری ثبت نام را ارائه کنند.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

تکمیل ظرفیت وکالت

تکمیل ظرفیت وکالت 1402 📞 آیا تکمیل ظرفیت وکالت برگزار خواهد شد

تکمیل ظرفیت وکالت در شرایطی که ظرفیت پذیرش اختصاص داده‌ شده‌ به استان های مختلف …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر