از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

چرا نتایج تیزهوشان اعلام نمی شود 📞 دلیل تاخیر در اعلام نتایج تیزهوشان 1402

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

چرا نتایج تیزهوشان اعلام نمی شود

با توجه به تاخیر در اعلام نتایج تیزهوشان ، دانش آموزان و والدین آنها در تماس با مشاوران ما سوال می کنند که چرا نتایج تیزهوشان اعلام نمی شود و علت تاخیر در اعلام نتایج چیست. همانطور که اطلاع دارید ، آزمون تیزهوشان 1402 برای پایه های تحصیلی ششم به هفتم و نهم به دهم در روزهای 1 و 2 تیرماه برگزار شده است و حالا که چند هفته ای از برگزاری آزمون گذشته است ، داوطلبان پیگیر اعلام نتایج می باشند. در این مطلب می خواهیم بررسی کنیم که چرا نتایج تیزهوشان اعلام نمی شود و زمان دقیق اعلام نتایج دقیقا در چه تاریخی خواهد بود. لطفا همراه ما باشید.

اگر برای دریافت نتیجه آزمون تیزهوشان با مشکلی مواجه هستید و نیازمند راهنمایی می باشید ، با مشاوران ارشد ما تماس بگیرید

همین حالا تماس بگیرید 

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل 

چرا نتایج تیزهوشان اعلام نمی شود

آزمون تیزهوشان ، از پر متقاضی ترین آزمون ها در مدارس است که برای پایه های تحصیلی ششم به هفتم و نهم به دهم برگزار می شود. روال کلی شرکت در این آزمون بدین صورت است که داوطلب ابتدا باید ثبت نام آزمون تیزهوشان را انجام دهد ، سپس کارت ورود به جلسه خود را دریافت نماید و در نهایت هم در محل آزمون حضور یابد. مدتی پس از برگزاری آزمون نیز نتایج آن اعلام خواهد شد.

بررسی پاسخبرگ شرکت کنندگان آزمون تیزهوشان ، به چند هفته زمان نیاز دارد و با توجه به حساسیت بالای بررسی پاسخبرگ ها ، سازمان ملی پرورش استعداد های درخشان هر چقدر که زمان نیاز باشد ، صرف این موضوع می کند تا اشتباهی در محاسبه درصد دروس اکتسابی و محاسبه نمره نهایی آزمون دانش آموزان ایجاد نشود. به دلیل همین حساسیت ، احتمال تاخیر در زمان اعلام نتایج آزمون وجود دارد.

احتمالا این را هم بپسندید  دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1403 📞 زمان انتشار و لینک دانلود دفترچه سنجش هوش ششم

همچنین ممکن است علت تاخیر در زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ، مشکلات مربوط به سیستم باشد و در سیستم اتوماسیون خطایی وجود داشته باشد. در این صورت ، احتمال دارد چند روزی نتایج دیر تر از موعد مقرر اعلام گردد.

زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم 1402

شرکت کنندگان آزمون سنجش هوش ششم 1402 در اوایل مردادماه امکان دریافت کارنامه خود را خواهند داشت. آزمون این دسته از شرکت کنندگان در روز 1 تیرماه برگزار شده است و با در نظر گرفتن 4 تا 5 هفته زمان برای بررسی پاسخبرگ های دانش آموزان ، احتمالا در دهه اول مردادماه ، کارنامه شرکت کنندگان آزمون منتشر شود.

مرتبط بخوانید : سایت اعلام نتایج تیزهوشان نهم به دهم

زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم 1402

کارنامه آزمون تیزهوشان نهم به دهم در اوایل مردادماه منتشر خواهد شد. دانش آموزان مشغول به تحصیل در پایه نهم که در آزمون شرکت کرده اند ، در زمان ثبت نام این آزمون ، انتخاب رشته خود را نیز انجام داده اند و به همین خاطر ، اعلام نتایج آزمون این پایه نسبت به آزمون ششم به هفتم ، نیاز به دقت بالاتری دارد. پاسخبرگ ها و فرم هدایت تحصیلی نهم شرکت کنندگان آزمون تیزهوشان نهم به دهم ، چند بار مورد بازبینی قرار می گیرد تا احتمال خطا در اعلام نتایج به حداقل برسد.

سایت دریافت نتایج آزمون تیزهوشان 

توجه داشته باشید که سایت دریافت نتایج آزمون تیزهوشان 1402 همانند سال قبل ، سایت پادا نیست و شما برای مشاهده کارنامه آزمون خود باید به سایت مای مدیو مراجعه کنید. دریافت کارنامه تیزهوشان از سایت مای مدیو به سهولت انجام می گیرد زیرا به اطلاعات خاصی مانند کد مدرسه ، رمز پادا ، رمز همگام و … نیاز ندارد. دانش آموز تنها با وارد کردن کد ملی و سری سریال شناسنامه خود می تواند وارد صفحه اعلام نتایج شده و کارنامه را دریافت کند.

احتمالا این را هم بپسندید  آیا آزمون تیزهوشان ششم به هفتم حذف شده است ؟ 📞 پاسخ با ما

اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان

چرا نتایج تیزهوشان اعلام نمی شود

اگر نسبت به نتایج آزمون تیزهوشان اعتراض دارید ، درخواست اعتراض شما مورد بررسی قرار می گیرد. می توانید در سایت مای مدیو ، درخواستی مبنی بر اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان ثبت نمایید و منتظر بررسی کارشناسان باشید.

برای ثبت درخواست اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان می توانید از مشاوران ما راهنمایی دریافت کنید.

همین حالا تماس بگیرید 

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل

درخواست های اعتراض به نتایج اگر مربوط به یکی از موارد زیر باشند ، مورد پذیرش قرار می گیرند :

  • اشتباه در محاسبه درصد دروس اکتسابی
  • اشتباه در محاسبه نمره کل آزمون
  • عدم اعمال قانون پذیرش مربوط به دانش آموزان دوقلو و چندقلوی همجنس یا غیرهمجنس

زمان اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان حدود 2 تا 3 روز خواهد بود و در سایت مای مدیو ، اطلاعیه آن منتشر می گردد. پس از مطرح کردن اعتراض خود ، حدود یک هفته الی ده روز باید صبر کنید تا مورد بررسی قرار بگیرد و سپس جواب آن در سایت مای مدیو اعلام خواهد شد.

مرتبط بخوانید : نتایج اعتراض تیزهوشان 

سوالات متداول

  • چرا نتایج تیزهوشان اعلام نمی شود ؟

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان به چند هفته زمان نیاز دارد.

  • نتایج آزمون تیزهوشان 1402 دقیقا در چه تاریخی اعلام خواهد شد ؟

زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم و نهم به دهم احتمالا در اوایل مردادماه خواهد بود.

  • دریافت نتایج آزمون تیزهوشان از طریق کدام سامانه است ؟

شرکت کنندگان آزمون سنجش هوش ششم و آزمون تیزهوشان نهم برای دریافت کارنامه آزمون خود باید به سایت مای مدیو مراجعه نمایند.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

پیش ثبت نام مدارس تیزهوشان

پیش ثبت نام مدارس تیزهوشان 1403 📞 زمان و سامانه پیش ثبت نام هفتم و دهم

مدارس تیزهوشان که با نام مدارس سمپاد و استعداد درخشان هم شناخته می شوند ، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر