از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

پیش ثبت نام مدارس تیزهوشان 1403 📞 زمان و سامانه پیش ثبت نام هفتم و دهم

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

پیش ثبت نام مدارس تیزهوشان

مدارس تیزهوشان که با نام مدارس سمپاد و استعداد درخشان هم شناخته می شوند ، برای پذیرش دانش آموز در مقاطع متوسطه اول و متوسطه دوم ، آزمون ورودی برگزار می کنند. دانش آموزان پایه ششم می توانند در آزمون تیزهوشان ششم به هفتم و دانش آموزان پایه نهم هم می توانند در آزمون تیزهوشان نهم به دهم شرکت کنند و با کسب حدنصاب لازم ، پذیرفته‌ شوند. پیش ثبت نام مدارس تیزهوشان به شیوه اینترنتی انجام می پذیرد و سامانه ثبت نام هم به داوطلبان معرفی می شود. در این مطلب می خواهیم راهنمای کاملی از پیش ثبت نام مدارس تیزهوشان را شرج دهیم. لطفا با ما همراه باشید.

شما دانش آموزان عزیز میتوانید ثبت نام اینترنتی خود در مدارس نمونه دولتی را بصورت تلفنی با خیال راحت به کارشناسان ما بسپارید و یا 

سوالات خود را در مورد منابع آزمون، نحوه ثبت نام و تکمیل فرم نام نویسی آزمون از مشاوران ما بپرسید تا راهنمایی شوید.

همین حالا تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل

زمان پیش ثبت نام مدارس تیزهوشان

منظور از پیش ثبت نام مدارس سمپاد ، ثبت نام در آزمون تیزهوشان می باشد و دانش آموزان باید اطلاع داشته باشند که زمان ثبت نام در چه تاریخی می باشد. با توجه به اینکه آزمون تیزهوشان در دو پایه برگزار می شود ، زمان ثبت نام هر یک را به صورت مجزا شرح دهیم :

تاریخ ثبت نام پایه ششم به هفتم

آزمون تیزهوشان ششم به هفتم تحت عنوان آزمون سنجش هوش ، به صورت هر ساله برگزار می شود و دانش آموزان مشغول به تحصیل در پایه ششم ، مجاز به شرکت در این آزمون می باشند. تاریخ ثبت نام آزمون مذکور ، معمولا در فروردین ماه هر سال است و سال قبل نیز در فروردین ماه به مدت حدودی دو هفته ، فرصت ثبت نام فراهم می باشد. زمان پیش ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ششم به هفتم 1403 تاکنون اعلام نشده‌ است و پس از اطلاع رسانی سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان ، در این مطلب به اطلاع شما خواهیم رساند.

احتمالا این را هم بپسندید  نتایج آزمون تیزهوشان پایه هفتم 1403 📞 نتایج تیزهوشان ششم به هفتم

زمان ثبت نام پایه نهم به دهم

آزمون تیزهوشان در پایه نهم به دهم هم برگزار می شود. دانش آموزانی که در پایه نهم تحصیل می کنند ، می توانند ثبت نام این آزمون را انجام دهند. برای پیش ثبت نام آزمون پایه نهم ، باید منتظر اعلام زمان از سوی سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان باشید. زمان ثبت نام سال گذشته در فروردین ماه بود و در سال 1403 نیز پیش بینی می شود اواسط فروردین ماه برای ثبت نام در نظر گرفته شود.

مرتبط بخوانید : سمپاد چیست ؟

سایت پیش ثبت نام مدارس تیزهوشان

ثبت نام مدارس سمپاد و شرکت در آزمون تیزهوشان ششم به هفتم و نهم به دهم باید به روش اینترنتی انجام بگیرد. سال های قبل ، ثبت نام آزمون تیزهوشان هر یک از پایه ها ، از طریق سامانه های مجزا انجام می گرفت اما با راه اندازی شدن سامانه یکپارچه مای مدیو ، دانش آموزان هر دو آزمون باید از طریق این سامانه نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.

مراحل ثبت نام آزمون مدارس سمپاد ششم به هفتم و نهم به دهم در سامانه مای مدیو به شرح زیر است :

  • وارد سامانه مای مدیو به نشانی my.medu.ir شوید.
  • کد ملی و شماره سریال شناسنامه را در بخش های تعیین شده‌ درج کنید و سپس گزینه ورود را انتخاب نمایید تا وارد پرتال شخصی شوید.
  • پس از ورود به پرتال شخصی در سامانه مای مدیو ، گزینه های مختلفی را مشاهده خواهید کرد که شما باید گزینه “ثبت نام آزمون تیزهوشان” را انتخاب کنید.
  • با ورود به صفحه ثبت نام آزمون سمپاد ، می توانید مراحل ثبت نام را آغاز نمایید.
  • بعد از تکمیل فرم ثبت نام و ارائه تمام اطلاعات و مدارک مورد خواست ، می بایست هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان را هم بپردازید.
  • پس از تمام شدن مراحل ثبت نام و واریز هزینه ، یک کدپیگیری به شما ارائه داده‌ می شود. می بایست این کد را نزد خود حفظ نمایید.

مرتبط بخوانید : پشتیبانی سایت سمپاد

پیش ثبت نام پذیرفته‌ شدگان مدارس تیزهوشان

پیش ثبت نام مدارس تیزهوشان

مدتی پس از برگزاری آزمون تیزهوشان ششم به هفتم و نهم به دهم ، نتایج آزمون بر روی سامانه قرار می گیرد. دانش آموزان باید نتایج را دریافت کنند تا از قبولی یا عدم قبولی شان اطلاع یابند. دانش آموزانی که جزو پذیرفته‌ شدگان آزمون باشند ، لازم است ثبت نام قطعی در مدرسه را تا تاریخ معین ، انجام دهند تا پذیرش آنها در مدرسه قطعی شود. داوطلبان پذیرفته‌ شده‌ در مدارس تیزهوشان حداکثر تا سه هفته پس از اعلام نتایج فرصت ثبت نام حضوری دارند. این دسته از داوطلبان باید مدارک و پرونده تحصیلی مقاطع قبل را برای ثبت نام در مدرسه ، ارائه نمایند.

مرتبط بخوانید : تغییر رشته در مدارس تیزهوشان

سوالات شما

  • ثبت نام مدارس استعداد درخشان در کدام سامانه انجام می گیرد؟
احتمالا این را هم بپسندید  آموزش دیدن نتایج تیزهوشان 1403 📞 چگونه می توانیم نتایج آزمون تیزهوشان را ببینیم

ثبت نام آزمون مدارس سمپاد باید در سامانه مای مدیو انجام گیرد.

  • زمان پیش ثبت نام مدارس تیزهوشان در چه تاریخی است؟

ثبت نام آزمون مدارس استعداد درخشان معمولا در فروردین ماه هر سال انجام می پذیرد.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

آزمون تیزهوشان چند سوال دارد

آزمون تیزهوشان چند سوال دارد 📞 تعداد سوالات هوش و تحصیلی آزمون تیزهوشان

آزمون تیزهوشان را سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان برای پایه های ششم به هفتم و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر