از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

پشتیبانی دانان – لینک پشتیبانی و پاسخگویی مشکلات سامانه دانان

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

پشتیبانی دانان

 

پشتیبانی دانان برای رفع مشکلات احتمالی دانشجویان و اساتید در زمان استفاده از این سامانه راه اندازی شده است و اگر شما هم برای ورود به سامانه ، شرکت در کلاس ها ، شرکت در آزمون ها و … با مشکلی مواجه هستید می توانید از طریق ارتباط با کارشناسان پشتیبانی رسمی سامانه دان که راه ارتباطی با آنها در ادامه مطلب توضیح داده میشود ، مشکل خود را حل کنید.

سامانه دانان ، سامانه برگزاری کلاس های آنلاین برخی واحد های دانشگاه آزاد اسلامی است و دانشجویان باید با مراجعه به این سامانه ، در کلاسهای درسی شرکت کنند.

پشتیبانی رسمی سامانه دان از طریق ارسال تیکت و از طریق سایت daanaan.daan.ir انجام میپذیرد که در ادامه بصورت تصویری آن را برای شما عزیزان آموزش میدهیم ، اگر به هر دلیلی موفق نشدید با پشتیبانی مذکور ارتباط برقرار کنید میتوانید با  کارشناسان مجرب ما در مرکز خصوصی پاسخگویی مشاوره تحصیلی پاسخ با ما تماس حاصل نمایید ، لازم به ذکر است مرکز مشاوره تحصیلی پاسخ با ما خصوصی بوده و با هیچ سازمان و اداره دولتی و دانشگاهی وابستگی ندارد تماس از سراسر کشور با تلفن ثابت 9099071612 بدون کد و صفر .

ممکن است بعضی دانشجویان در ورود به این سامانه و شرکت در کلاسهای مجازی با مشکلاتی همچون عدم نمایش تمام دروس ، جابجا شدن ساعت کلاسها ، بیرون انداختن دانشجو از محیط کلاس ، عدم پخش صدای استاد ، فعال نشدن میکروفون و … روبرو شوند که تمام این مشکلات را میتوانید از طریق تماس با کارشناسان ما در مرکز مشاوره تحصیلی پاسخ با ما حل کنید.

پشتیبانی و پاسخگویی مشکلات سامانه دانان

سایت دانان ، سرویس جلسات آنلاین است و تعدادی از دانشگاه های آزاد اسلامی از این سامانه برای ارائه آموزش مجازی به دانشجویان بهره می برند. برخی مواقع سایت به دلیل برگزاری همزمان چندین کلاس و یا به دلایل دیگر ، مشکلاتی را برای دانشجویان ایجاد می کند که البته بعضی مشکلات نیز ربطی به سایت ندارد ، مثلا عدم نمایش دروس ترم به دلیل مشکل سایت دانان نیست و دانشگاه هنوز اطلاعات دانشجو را در این سامانه وارد نکرده است.

مرتبط بخوانید : نحوه بارگذاری فایل در سامانه دان برای دانشجویان 

در صورت بروز مشکل در ورود و شرکت در کلاسهای درسی ، می توانید با کارشناسان پشتیبانی در تماس باشید. کارشناسان پیام شما را دریافت و در اسرع وقت پاسخگو هستند. برقراری ارتباط با پشتیبانی سامانه دانان از طریق سایت و به صورت آنلاین ، تماس تلفنی ، پیام رسان واتساپ و پیام رسان بله امکان پذیر است که در ادامه هر یک را توضیح خواهیم داد.

احتمالا این را هم بپسندید  کارشناسی ارشد تهران مرکز بدون کنکور 1402 📞 زمان و راهنمای ثبت نام

راهنمای تصویری ورود به سامانه دان

پشتیبانی سایت دانان

برای ارتباط با کارشناسان پشتیبانی دان از طریق سایت ، آدرس daanaan.daan.ir در گوگل جستجو کنید تا وارد صفحه زیر شوید. مطابق تصویر زیر ، بر روی شکل کتاب مانند کلیک کنید.

پشتیبانی دانان

در قدم بعدی باید نام و نام خانوادگی ، شماره تلفن همراه و نام واحد دانشگاهی خود را وارد کنید.

پشتیبانی سامانه دان

در این بخش سوال خود را بپرسید.

پشتیبانی دانان

کارشناسان در کمتر از یک ساعت پاسخ سوال شما را می دهند

پشتیبانی سامانه دان

ارتباط با پشتیبانی از طریق تماس تلفنی

برقراری ارتباط با کارشناسان پشتیبانی دان از طریق تماس تلفنی امکان پذیر نیست ، هر کدام از دانشگاه هایی که از سامانه دان استفاده میکنند یک لاین ارتباطی در واتساپ دارند که میتوانید شماره آن را از واحد آموزش دانشگاه خود دریافت کنید و با آنها در تماس باشید .

اگر نیاز به تماس فوری دارید کارشناسان ما در مرکز خصوصی مشاوره تحصیلی پاسخ با ما میتوانند پاسخگوی شما عزیزان باشند ، کارشناسان ما در تمام طول هفته حتی جمعه از ساعت 8 صبح الی 12 شب پاسخگوی سوالات دانشجویان و همچنین اساتید هستند و شماره های تماس نیز به صورت زیر است :

تماس از سراسر کشور 9099071612

ارتباط با پشتیبانی دانان از طریق پیام رسان واتساپ

تمام دانشگاه هایی که از طریق سایت دانان کلاس های آنلاین را برگزار می کنند ، دارای تیم پشتیبانی دان در واتساپ هستند که مستقل از تیم پشتیانی سایت دانان است. برقراری ارتباط با کارشناسان پشتیبانی دانشگاه از طریق پیام رسان واتساپ در تمامی ایام هفته امکان پذیر است ، کارشناسان سوالات شما را دریافت و در سریع ترین وقت پاسخ می دهند. لازم به ذکر است که ممکن است پیام شما توسط کارشناس مربوطه خوانده شود اما جوابی دریافت نکنید ، در این صورت لزومی ندارد که چندین بار پیام بفرستید حداکثر تا 24 ساعت پس از ارسال پیام ، مشکلتان در سامانه رفع خواهد شد.

مرتبط بخوانید : نحوه استفاده از میکروفن در سامانه دان

لینک مستقیم ورود به سامانه دان دانشگاه های آزاد

پشتیبانی دانان

 • دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام : iausr.daan.ir
 • دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکز : iauctb.daan.ir
 • دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهر قدس : qodsiau.daan.ir
 • دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان : khuisf.daan.ir
 • دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال : iau-tnb.daan.i
 • دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران غرب : wtiau.daan.ir
 • دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم تحقیقات : srbiau.daan.ir
 • دانشگاه آزاد اسلامی واحد صفادشت : safaiau.daan.ir
 • دانشگاه آزاد اسلامی واحد ورامین : iauvaramin.daan.ir
 • دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر : iiau.daan.ir
 • دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین المللی کیش : iaukishint.daan.ir
 • دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملارد : iaumalard.daan.ir
 • دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شرق : iauet.daan.ir
 • دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب : azad.daan.ir

بخش های مختلف سامانه دانان

سامانه دانان از 4 بخش تشکیل شده است :

 • جلسات : در این بخش جلساتی که در آن روز تشکیل می شوند ، درج شده است و دانشجو می تواند با ورود به این بخش ، از کلاس های آن روز مطلع شود.
 • دوره ها : در بخش دوره ها ، کل کلاس های دانشجو به همراه روز و ساعت برگزاری آن درج شده است.
 • آزمون ها : اگر اساتید امتحان میان ترم یا پایان ترم را در سامانه دانان برگزار کنند ، دانشجویان باید در بخش آزمون ها امتحان دهند.
 • تکالیف : بخش تکالیف ، قسمت جدید سامانه دانان است.
احتمالا این را هم بپسندید  گرفتن فوق دیپلم در کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد 📞 گرفتن مدرک کاردانی در کارشناسی

پشتیبانی دانان

اضافه شدن تکالیف به سامانه دان

در آپدیت جدید سامانه دان، در صورتی که استاد تکلیفی برای دانشجو در نظر گرفته باشد ، در قسمت “تکالیف” قابل مشاهده می‌ باشد. دانشجو می‌تواند پاسخ تکالیف خود را متناسب با نوع تکلیفی که استاد مشخص کرده، تا پایان مهلت معین شده ثبت نماید. اگر درباره نحوه ایجاد تکالیف یا نحوه ارسال تکالیف به استاد ، سوالی دارید می توانید با کارشناسان پشتیبانی دانان تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

مرتبط بخوانید : نحوه آزمون در سامانه دان – نحوه برگزاری آزمون آنلاین و آفلاین در سامانه دان

سوالات متداول

 • شماره تماس پشتیبانی دانان چند است ؟

برای اطلاع از شماره تماس پشتیبانی دانان این مطلب را مطالعه نمایید.

 • ایا به جزء تماس تلفنی راه دیگری برای ارتباط با کارشناسان پشتیبانی دانان وجود دارد ؟

تمام دانشگاه هایی که از طریق سایت دانان کلاس های آنلاین را برگزار می کنند ، دارای تیم پشتیبانی در واتساپ نیز هستند.

 • تیم پشتیبانی دانان در چه ساعاتی پاسخگوی مشکلات دانشجویان و اساتید هستند ؟

کارشناسان سوالات شما را دریافت و در سریع ترین وقت پاسخ می دهند.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

ثبت نام کاردانی ناپیوسته

ثبت نام کاردانی ناپیوسته 1402 📞 ثبت نام کاردانی ناپیوسته در دانشگاه های سراسری، آزاد و علمی کاربردی

ثبت نام کاردانی ناپیوسته را می توانید در دانشگاه های آزاد ، علمی کاربردی و …

189 نظر

 1. من الان کلاس دارم و تصویر برای من بالا نمیاد

  • پاسخ با ما

   با سلام. سامانه دانان ، سامانه برگزاری جلسات صوتی است و امکان برگزاری کلاس تصویری وجود ندارد. اگر منظورتان از تصویر ، تصویر فایل یا جزوه است که باز نمی شود ، احتمالا اینترنت تان ضعیف است و یا فیلترشکن روشن است. یکبار از سامانه خارج و مجدد بدون فیلترشکن وارد شوید. اگر مشکل حل نشد ، با مشاوران ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

  • سلام بنده گوشیم رو تنظیم کارخانه زدم الانم رمز ورود به دان را فراموش کردم میشه توضیح بدید باید چی کارکنم تا رمز تغییر بکند؟ ممنون

  • پاسخ با ما

   با سلام. پس از ورود به سامانه برای تغییر رمز عبور یا شماره همراه، ابتدا از بالای صفحه روی آیکون 👤 بزنید. سپس برای تغییر هر کدام از فیلد ها، روی آیکون آبی رنگ کنار آن کلیک کرده و اطلاعات جدید را وارد کنید.

   اگر مشکلتان حل نشد با مشاوران ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند

 2. یزدان حاجی علی پور

  با سلام من در لیست دوره های دان فقط دو دوره فیزیک۱ و نقشه کشی صنعتی دارم ولی بقیه جلسه ها نمایش داده نمیشه از جمله ریاضی ۱ انقلاب اسلامی اقتصاد و زبان

  • پاسخ با ما

   با سلام. مشکل عدم نمایش دروس در سامانه دان ، به دلیل وارد نشدن اطلاعات تمام دانشجویان در این سامانه است. با واحد آموزش دانشگاه خود تماس بگیرید تا اطلاعاتتان را وارد سامانه کنند. البته سامانه دان مدام در حال به روز رسانی است و احتمالا تا چند روز آینده مشکل شما حل خواهد شد.

  • معصومه کرمی

   سلام خسته نباشید من دوتا دانشگاه درس میخونم برای ورود به سامانه دان دچار مشکل شدم وقتی کد دانشجویی و شماره ملی میزنم میگه با کد ملی شما قبلا وارد شده اید و وارد نمیشه

  • پاسخ با ما

   با سلام. دوست عزیز حتما با کارشناسان تماس بگیرید تا مشکلتان رفع شود.

   تماس از استان تـهران : 9092301611

   تماس از 8 صبح تا 12 شب

  • سلام وقت بخیر ، من انتخاب واحد کردم اما وقتی می خوام با شماره دانشجویی و کدملی وارد سایت دان بشم میگه کاربر یافت نشد

  • پاسخ با ما

   با سلام. احتمالا اطلاعات را اشتباه وارد می کنید اگر از صحت اطلاعات مطمئن هستید ، با کارشناسان پشتیبانی دانان و یا با مشاوران ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

  • سلام_من میخوام وارد سامانه بشم اما با پیغام کاربر یافت نشد مواجه میشم باید چکار کنم؟

  • پاسخ با ما

   با سلام. لطفا از کارشناسان تلفنی راهنمایی بخواهید.

  • فرشته بختیاری دولابی

   سلام،من اولین ترمی که توسایت دان کلاسام برگزارمیشه،الان که میخوام ثیت نام کنم توسایت دان میگه کهکدملی شمابایه کدملی دیگه ثبت شده

 3. آنی هوسپیان

  سلام.برای من در سیستم هنوز هیچ درسی ثبت نشده و مشکل این است که چند هفته پیش با یک گوشی دیگر در سایت ثبت نام کردم ولی شماره موبایل خودم را وارد کردم. و الان خواستم که از سیستم خارج شوم و باز ثبت نام کنم ولی برایم می نویسد که قبلا این کد ملی با شماره موبایل دیگری ثبت شده.!!!!چکار می شود کرد؟؟؟

  • پاسخ با ما

   با سلام. دوست عزیز برای رفع این مشکل لطفا با کارشناسان ما تماس بگیرید تا راهنمایی شوید.

 4. سلام. من هر چقدر شماره دانشجوییمو میزنم میگه کاربر یافت نشد چیکار کنم

  • پاسخ با ما

   با سلام. باید در ابتدای شماره دانشجویی خود کد دانشگاه را وارد کنید. برای اطلاع از کد دانشگاهتان با کارشناسان تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

  • سلام خسته نباشید من اتباع هستم میخوام وارد سایت بشم اما برای کد ملی چی باید بزنم میشه کمکم کنید تا زودتر وارد سایت بشم

 5. صدای استاد همش قطع و وصل میشه

  • پاسخ با ما

   با سلام. لطفا اتصال اینترنت خود را بررسی کنید و یکبار از کلاس خارج و دوباره وارد شوید.

  • محمد جعفري

   عليرغم تلاش مضاعف ، نه با لب تاپ و نه با تلفن ايفون امكان ارائه پاورپوينت (كار كلاسي) براي اينجانب ميسر نميباشد . دليل آن را توضيح بدهيد ! و همچنين براي ارتباط كلامي ( صوتي ) نيز راهنمايي بفرماييد . متشكرم

  • پاسخ با ما

   با سلام. احتمالا اینترنت شما ضعیف است که موفق به بارگذاری فایل در سایت نمی شوید البته ممکن است مشکل از خود سامانه دان نیز باشد که لازم است چند دقیقه صبر کنید تا فایل وارد سامانه شود.
   برای گفتگوی صوتی در کلاس نیز ابتدا باید به استاد درخواست دهید تا میکروفون شما را فعال کند ، پس از انکه میکروفون شما توسط استاد فعال شد ، یکبار از محیط کلاس خارج و دوباره وارد شوید. در زمان ورود مجدد به کلاس گزینه ای را مشاهده خواهید کرد که مربوط به فعال کردن میکروفون است. با انتخاب این گزینه میکروفون شما فعال می شود و می توانید صحبت کنید.

 6. سلام من رمز عبورم رو فراموش کردم و بازیابی رمز عبور رو میزنم و شماره دانشجویی و ملی رو وارد میکنم اما میزنه کاربر یافت نشد
  باید چیکار کنم ؟؟

  • پاسخ با ما

   با سلام. دوست عزیز در ابتدای شماره دانشجویی خود باید کد دانشگاهتان را درج کنید. اگر مشکل حل نشد ، با کارشناسان تماس بگیرید تا راهنمایی شوید.

 7. سلام من الان ٢جلسه ميشه كه نميتونم وارد كلاس زبان عمومي بشم خطا در سرور ميده

  • پاسخ با ما

   با سلام. برای رفع این مشکل لازم است با کارشناسان تماس بگیرید.

   شماره تماس 9099071612

 8. با سلام بنده نوزدهم آذر انتخاب واحدم بوده ولی هنوز نتونستم دروس مربوطه را داخل دوره های من ببینم و در کلاسها شرکت کنم

  • پاسخ با ما

   با سلام. لطفا از طریق دانشگاه پیگیری کنید که اطلاعات دروس انتخاب شده شما را در سایت دانان وارد کنند.

 9. با سلام دانشگاه مراجعه میکنم میگن سامانه دان شما هم که میفرمایید دانشگاه بالاخره من متوجه نشدم باید چیکار کنم

 10. من با مشاوران 9099071612 کد 105 هم که تماس گرفتم فرمودن که دانشگاه اطلاعات دروس مربوطه را در سامانه دان وارد کردن و الان فقط حل مشکل با سامانه دان است.

  • پاسخ با ما

   با سلام. لطفا صبور باشید در بروزرسانی های بعدی سامانه دان ، مشکلات حل خواهد شد.

 11. با سلام و احترام
  هنگام ثبت نام شماره موبایل را اشتباه وارد کردم. و نمی توانم وارد شوم. حتی جایی برای ویرایش اطلاعات نیست
  با شماره های پشتیلانی هم چندین بار تماس گرفتم و حتی هزینه مشاوره هم پرداخت کردم اما مشکل حل نشد
  ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  • پاسخ با ما

   با سلام. برای رفع این مشکل باید با کارشناسان تماس بگیرید.

   تماس از سراسر کشور 9099071612

   تماس از استان تهران 9092301611

 12. مهدیه صباغی

  با سلام.من وقتی میخواهم تو کلاس صدایم را باز کنم و صحبت کنم نمیشهو نمیتونم صدام رو وصل کنم که بتونم پروژه ام رو توضیح

  • پاسخ با ما

   با سلام. استاد باید میکروفون شما را فعال کند تا بتوانید در کلاس صحبت کنید.

 13. سلام من میخام شماره ک ب دانشگاه دادم رو عوض کنم از این طریق ک جدید تو سامانه اموزشیار اومده ک شماره جدید و میدی و کد میفرستن عوض میشع؟

  • پاسخ با ما

   با سلام. پس از ورود به سامانه آموزشیار و درج و تایید شماره تلفن همراه جدیدتان ، فرایند دریافت کد اعتبار سنجی، درج و تایید در سامانه آموزشیار صورت می گیرد. اگر کد فعال سازی آموزشیار برایتان ارسال نشد ، مجدد وارد سایت شوید و شماره موبایلتان را دستی وارد کنید و ارسال کد را بزنید. به علت حجم بالای درخواست ‌ها کمی تأخیر در ارسال کد وجود دارد و لازم است چند بار امتحان کنید. با وارد کردن شماره جدید در سامانه آموزشیار ، از این پس تمام اخبار مربوط به دانشگاه مثل زمان برگزاری کلاس ها و … ، به شماره جدید شما ارسال می شود.

 14. میخام شماره ایی ک ب دانشگاه دادم رو عوض کنم چجوری میتونم اینکارو بکنم؟

 15. حسین
  سلام خداقوت
  ببخشید من 29 دی دفاع دارم وارد سایت دانان می شوم اما قسمت ایجاد جلسه ندارم که جلسه دفاع را تعریف کنم لطفا راهنمایی کنید
  تشکر

  • پاسخ با ما

   با سلام. لطفا با مشاوران تماس بگیرید تا بهتر راهنمایی شوید. شماره های تماس در ابتدا و انتهای صفحه موجود می باشد.

 16. محمد قاسمي

  چرا نميشه پايان نامه رو داخل دانان انتخاب كنم چيزي به اسم پايان نامه نيست

  • پاسخ با ما

   با سلام. لطفا با کارشناسان تماس بگیرید تا راهنمایی شوید.

   تماس از استان تـهران: 9092301611

   تماس از سراسر کشور: 9099071612

 17. یعنی بدترین سامانه برای امتحانات و درست کردین واقعا درست کردن یه باکس برای تایپ جواب هر سوال کار اسونیه ولی این سامانه لقمه رو دور سرش می چرخونه اول تایپ کن تو وورد بعد پی دی اف کن بعد بارگذاری کن حالا اگه عکسه عکسارو بگیر پی دی اف کن واقعا مسخرست

  • پاسخ با ما

   با سلام. سازنده سامانه دان ما نیستیم و متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی است و سامانه پاسخ با ما ، مشاور و راهنمای شما در استفاده از سایت دان است. اگر سوالی دارید یا برای شرکت در آزمون های سایت دان نیاز به راهنمایی دارید ، با کارشناسان ما تماس بگیرید و سوالات خود را بپرسید.

 18. یعنی بدترین سامانه برای امتحانات و درست کردین واقعا درست کردن یه باکس برای تایپ جواب هر سوال کار اسونیه ولی این سامانه لقمه رو دور سرش می چرخونه اول تایپ کن تو وورد بعد پی دی اف کن بعد بارگذاری کن حالا اگه عکسه عکسارو بگیر پی دی اف کن واقعا مسخرست

 19. سلام
  من مشکل ورود دارم بااینکه کلی از کلاسامو گذروندم میگه کاربر وجود ندارد لطفا راهنمایی کنید
  سایت رو کلا خارج شدم از اول وارد شدم ولی باز نمیشه

  • پاسخ با ما

   با سلام. جهت رفع خطای کاربر وجود ندارد ، لطفا با کارشناسان تماس بگیرید تا راهنمایی شوید.

 20. ماهان ولئی

  سلام یکی از درس هام تو بخش آزمون های من نمیاد اگ میشه راهنمایی کنید چیکار کنم

  • پاسخ با ما

   با سلام. لطفا صبور باشید سامانه دانان در حال بروزرسانی است و تا چند روز آینده تمامی دروس امتحانی شما وارد سایت خواهد شد.

 21. محمد ارشیا حسنی

  دوست عزیز برای من دوتا از امتحانام رو نمیاره

  • پاسخ با ما

   با سلام. لطفاً با کارشناسان ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

 22. فاطمه جاویدمهر

  سلام من رمز عبورم از داخل حافظه مرورگر سیستمم پاک شده حالا که میخوام مجدد رمز بگیرم میزنه کاربر یافت نشد! با وجود این که امتحانا ام اومده تو دان خیلی استرس دارم لطفا راهنمایی کنید ….

  • پاسخ با ما

   با سلام. جهت رفع خطای کاربر وجود ندارد ، لطفا با کارشناسان تماس بگیرید تا راهنمایی شوید.

 23. 100هزار بار زنگ زدم هیچکس جواب نمیده من الان امتحان دارم چطور مشکلمو حل کنم

  • پاسخ با ما

   با سلام. دوست عزیز لطفا با شماره های زیر تماس بگیرید. کارشناسان آماده پاسخگویی هستند.

   تماس از استان تـهران: 9092301611

   تماس از سراسر کشور: 9099071612

   از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر

 24. شماره همراه رو موقع ثبت نام اشتباه زدم دیگه با کد ملیم اجازه ثبت نام نمیده

 25. برای درس انسان در اسلام تو قسمت آزمون های من دوتا آزمون اومده
  باید چیکار کنم؟

  • پاسخ با ما

   با سلام. پاسخ این سوال رو باید تلفنی از کارشناسان ما بپرسید پیشنهاد میکنیم قبل از شروع امتحانات خود مشکل را پیگیری کنید

   تماس از سراسر کشور 9099071612

   تماس از استان تهران 9092301611

   تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

 26. سلام. چرا تو بخش ازمون های من چند تا از درسام نشون داده نمیشه

  • پاسخ با ما

   با سلام. لطفا هر چه سریع تر با کارشناسان تماس بگیرید تا مشکلتان رفع شود.

   تماس از استان تـهران: 9092301611

 27. سلام. چرا تو بخش ازمون های من چند تا از درسام نشون داده نمیشه

 28. سلام موقع امتحان فایل سوالات برام باز نمیشه باید چکار کنم؟

  • پاسخ با ما

   با سلام. لطفا هر چه سریع تر با کارشناسان تماس بگیرید تا مشکلتان رفع شود.

   تماس از استان تـهران: 9092301611

 29. با سلام بنده دانشجوی دکترای تخصصی دانشگاه علوم تحقیقات هستم فردا امتحان پایان ترم دارم درسم داخل سامانه در بخش آزمون های من نشان داده نمی شود لطفا راهنمایی کنید متشکرم

  • پاسخ با ما

   با سلام. توصیه می‌شود برای رفع این مشکل حتما با کارشناسان تماس بگیرید تا راهنمایی شوید. کارشناسان از ساعت ۸ صبح آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.

   تماس از استان تـهران: 9092301611

 30. سلام من اشتباه برای ثبت نام شماره موبایل اشتباه دادم الان باید چیکار کنم چند روز درگیر هستم لطفا راهنمایی کنید

  • پاسخ با ما

   با سلام با کارشناسان تماس بگیرید تا راهنمایی شوید.

 31. سیدیحیی قاسمی

  سلام خسته نباشید از اتباع هستم برای کدملی چه کدی باید وارد کنم

  • پاسخ با ما

   با سلام.
   نام کاربری : شماره دانشجویی
   رمز عبور : کد ملی چاپ شده روی کارت دانشجویی ۱۰ رقم. اگر کمتر بود قبلش صفر اضافه کنید تا ۱۰ رقم شود

 32. سلام من رمز عبورم یادم رفته الان هر کاری میکنم نمیتونم رمزمو بازگردانی کنم میشه راهنماییم کنید؟

  • پاسخ با ما

   با سلام. دوست عزیز لطفاً با کارشناسان ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

   تماس از استان تـهران: 9092301611

 33. سلام خسته نباشید من میخواستم تو سایت یبتنام کنم شماره موبایل رو اشتباه دادم الان دوباره نمیتونم ثبتنام کنم میگه با این کد ملی قبلا ثبتنام شده الان چیکار باید بکنم؟

 34. سلام خسته نباشید من میخواستم تو سایت یبتنام کنم شماره موبایل رو اشتباه دادم الان دوباره نمیتونم ثبتنام کنم میگه با این کد ملی قبلا ثبتنام شده الان چیکار بکنم؟

 35. سلام خسته نباشید
  بنده الان میخوام ثبت نام سامانه دان رو انجام بدم
  کد ملی رو که میزنم میزنه این کد ملی با شماره همراه دیگری ثبت شده است
  لطفا یکی کمک کنه

  • پاسخ با ما

   با سلام. لطفا با کارشناسان تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

   تماس از استان تـهران : 9092301611

   تماس از 8 صبح تا 12 شب

 36. با سلام چرا من هرچی کد دانشجویی و کد ملی خدنو میزنم همش میزنه کاربر یافت نشد از کارشناس های خود سامانه هم کمک گرفتم اما مشکلمو حل نکردن متاسفانه

  • پاسخ با ما

   با سلام. لطفا با کارشناسان ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

   تماس از استان تـهران : 9092301611

   تماس از 8 صبح تا 12 شب

 37. سلام من در حذف و اضافه یک درس رو حذف و درس دیگری رو اضافه کردم اما در سامانه‌ی دان همچنان درس حذفی رو میاره و درسی که اضافه کردم رو نمیاره، چیکار باید بکنم؟؟؟ ایا تا روز ارائه‌ی درس مشکل برطرف میشه و دان اپدیت میشه؟؟

 38. سلام مجدد
  ضمن اینکه در اموزشیار تغییراتِ حذف و اضافه ثبت شده و درسته همه چیز

 39. سلام
  من در حذف و اضافه درسی رو حذف کردم و درس دیگری رو اضافه کردم! اما در سایت دان همچنان درس حذفی رو برام میاره و درس اضافه شده رو نمیاره!! ضمن اینکه در اموزشیار تغییراتِ حذف و اضافه ثبت شده و درسته همه چیز!
  ایا این موضوع تا روز ارائه‌ی درس درست میشه و سایت اپدیت میشه؟
  من باید چیکار کنم؟ پیشاپیش ممنون از راهنماییتون

  • پاسخ با ما

   با سلام. سامانه دان در حال بروزرسانی است و حداکثر تا چند روز آینده دروس جدید اخذ شده به این سامانه اضافه می شوند و دروس حذف شده نیز از این سامانه حذف می شوند. جای نگرانی نیست.

  • زهراحسنی

   با سلام .من ترم قبل در یک دانشگاه دیگر با شماره دانشجویی آنجا در سامانه دان ثبت نام کردم و کد ملی و شمارمو دادم حالا این ترم که به دانشگاه خودم برگشتم نمیتونم با شماره دانشجویی و کد ملی و شماره تلفنم که مربوط به این دانشگاه است وارد سامانه دان شم.وقتی اقدام به ثبت نام کردم برام نوشت که این کد ملی قبلا با شماره تلفن دیگری ثبت شده. چطوری میتونم اطلاعات جدیدمو وارد کنم تا وارد سامانه دان شم؟؟؟؟

  • پاسخ با ما

   با سلام. لطفاً با کارشناسان ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

 40. سلام، دان اپدیت شده اما یکی از کلاسام که شنبه دارم کلا نمیاره برام، بجاش یک درس دیگه رو که روز سه شنبه دارم، برام دوبار تو دوتا ساعت مختلف از سه شنبه میاره!
  تا فردا ک کلاس دارم این ایراد برطرف میشه؟

  • پاسخ با ما

   با سلام. بله نگران نباشید ، این مشکل به زودی رفع خواهد شد.

 41. من موندم چرا این سامانه iosپشتیبانی نمیکنه وارد نمیشه

 42. فرشته بختیاری دولابی

  سلام من وقتی میخوام توسایت دان واردشم،میزنه کاربریافت نشدبایدچیکارکنم

  • پاسخ با ما

   با سلام. اگر دانشجوی ترم اول هستید ، اطلاعات مربوط به دانشجویان ترم اولی در حال بارگذاری در سامانه دان می باشد و با تکمیل اطلاعات ، می توانید در کلاس های درسی شرکت کنید.

   اگر هم دانشجوی ترم اول نیستید ، برای ورود به سامانه در بخش کد دانشجویی باید قبل از شماره دانشجویی خود ، کد دانشگاه را درج کنید

 43. سلام من وارد کلاس میشوم صدای استاد برای من نمیاد روی گزینه ی شنونده هم میزنم اتفاقی نمیوفته هر کاری میکنم نمیشه

 44. من اصلا نمیتونم وارد سایت بشم
  رمز عبورمو قبول نمیکنه
  باید چیکارکنم😣😣

  • پاسخ با ما

   با سلام. لطفا در زمان ورود به سایت دانان فیلترشکن را خاموش کنید و اگر مشکل رفع نشد ، از مرورگر دیگری استفاده کنید. اگر هم مشکل حل نشد ، با کارشناسان پشتیبانی تماس بگیرید تا راهنمایی شوید.

 45. مهری محمدی

  اگر دانشجوی غیر ایرانی که از کشور خودش در کلاسها شرکت می کند برای username و password دچار مشکل بشود چگونه از کمک شما می تواند استفاده کند

  • پاسخ با ما

   نحوه ورود دانشجویان اتباع به سامانه دان

   🔹 اتباع ورودی قبل از سال ۹۹
   نام کاربری و رمز عبور: کد واحد دانشگاهی + کد دانشجویی

   🔹 اتباع ورودی سال ۹۹
   نام کاربری: کد دانشجویی ۱۴ رقمی
   رمز عبور: صفر + کد دانشجویی موقت

   ◆ در صورتی که با روش بالا موفق به ورود نشدید، به جای کد ملی (رمز عبور) شماره موبایل خود را بدون صفر وارد کنید.

   ◆ در نهایت اگر از هیچ طریقی امکان ورود به سامانه نبود، با پشتیبانی ارتباط برقرار کنید. شماره های ارتباط با پشتیبانی در همین صفحه موجود است.

 46. مهری محمدی

  لطفا در مورد رفع مشکل دانشجویان غیر ایرانی هم راهنمایی کنید

  • پاسخ با ما

   نحوه ورود دانشجویان اتباع به سامانه دان

   🔹 اتباع ورودی قبل از سال ۹۹
   نام کاربری و رمز عبور: کد واحد دانشگاهی + کد دانشجویی

   🔹 اتباع ورودی سال ۹۹
   نام کاربری: کد دانشجویی ۱۴ رقمی
   رمز عبور: صفر + کد دانشجویی موقت

   ◆ در صورتی که با روش بالا موفق به ورود نشدید، به جای کد ملی (رمز عبور) شماره موبایل خود را بدون صفر وارد کنید.

   ◆ در نهایت اگر از هیچ طریقی امکان ورود به سامانه نبود، با پشتیبانی ارتباط برقرار کنید. شماره های ارتباط با پشتیبانی در همین صفحه موجود است.

 47. کیوان میر

  سلام و وقت بخیر.من در حذف و اضافه تغییراتی رو در تایم کلاس ها ایجاد کردم اما همچنان در سامانه دان اعمال نشده و غیبت خوردم.لطفا پیگیری کنید در اسرع وقت.دانشگاه آزاد سنندج،دامپزشکی،کیوان میر

  • پاسخ با ما

   با سلام. سامانه دانان مرتب در حال بروزرسانی است و تغییرات ایجاد شده در آموزشیار به زودی وارد سامانه دانان نیز می شوند. نگران نباشید اگر با استاد صحبت کنید که مشکل از سامانه بوده است ، غیبتی در نظر گرفته نمی شود.

 48. سلام و عرض احترام
  من رمزم عبورم در سامانه دان فراموش کردم هرکار میکنم نمیتوانم وارد بشم
  لطفا راهنمایی کنید چه کار کنم فردا درس دارم

  • پاسخ با ما

   با سلام. امکان بازیابی رمز عبور وجود دارد ، لطفا با کارشناسان تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

 49. شماره تماس را به طور کامل بنویسید لطفا چون با این شماره تماس میگیریم میگن شماره درست نیست
  منظورم با کد کشوری یا استانی که بتوان از خارج از کشور نیز تماس گرفت

 50. مهری محمدی

  سلام منظور من از کمک به دانشجوی خارجی این بود که آنها چطور می توانند با کارشناسان شما تماس بگیرند به چه نحوی و با چه شماره ای .

  • پاسخ با ما

   با سلام. تماس فقط از طریق تلفن ثابت داخل کشور امکان پذیر است.

 51. با سلام
  هر کار میکنم به سامانه دان نمیتوانم وارد بشم
  شماره های تماس پشتیبانی را میگیرم میگویند درست نیست
  چه طوری میشه با این شماره های که گذاشتید از خارج از کشور تماس گرفت
  لطفا راهنمایی کنید

  • پاسخ با ما

   با سلام. تماس فقط از طریق تلفن ثابت داخل کشور امکان پذیر است.

 52. اتنا نصيري

  سلام من يكي از دروسم در سامانه دان يه درس ديگه هست
  كه من ندارم اصلا اون درس الان بايد چيكار كنم

 53. سلام. علی رغم ورود استاد به جلسه درس، بنده همواره با پیغام استاد به جلسه وارد نشده است روبروهستم و نمی توانم وارد جلسه درس بشوم.

  • پاسخ با ما

   با سلام. اگر هنگام ورود به کلاس در سامانه دان با اخطار “استاد وارد نشده‌است” روبرو شدید ؛ از سامانه خارج شده بعداز چنددقیقه مجدد ورود به کلاس را امتحان کنید.

   (می‌توانید جای خروج، صفحه را رِفرِش کنید.)

   نکته مهم : شما زمان شروع کلاس اقدام به ورود می‌کنید اما استاد کلاس را دیرتر شروع می‌کند ؛ اگر صفحه رفرش نشود یا خارج نشوید همچنان اخطار برای شما داده می‌شود حتی اگر کلاس شروع شده باشد.

 54. سلام.
  من هفته پیش توی حذف و اضافه انتخاب واحد کردم و هنوز توی سایت جلسات من میزنه جلسه ای وجود ندارد.

 55. سلام.حدود دو هفته ی پیش حذف و اضافه کردم ولی هنوزم توی این سامانه دان آپدیت نشده.جان هرکسی که دوست دارین آپدیت کنین بخدا کلاسا داره فرت و فرت برگزار میشه.آپدیت کنید

 56. خسته نباشید.خواهشا درس ها رو بروز کنید.۱۴ روز میگذره از زمانی که حذف و اضافه کردم.همشم یک جواب شنیدم سامانه مدام درحال بروز رسانی است.دانشگاه آزاد سنندج

 57. سلام وقت بخیر حدود ۱۰ روزه در دانشگاه تهران شمال ثبت نام کردم‌ابتدابرای ثبت نام سامانه دان چون دانشگاه ثبت نکرده بود اجازه ورود نمیداد الان کد ملی میزنم میگه این کد ملی با شماره دیگری ثبت شده من چکار باید انجام بدم خود دانشگاه با شماره خودشون ثبت کردن برای من امکان ورود نیست

  • پاسخ با ما

   با سلام.

   قابل توجه دانشجویان ورودی بهمن ماه ۹۹ که با اخطار کاربر یافت نشد در سامانه دان مواجه شده اند.

   با توجه به تاخیر در بروزرسانی سامانه دان اطلاعات و انتخاب واحد دانشجویان ترم اولی هنوز در سامانه بارگذاری نشده و باید منتظر بروزرسانی سامانه دان باشیم تا انشالله پس از بروزرسانی سامانه دان آموزش مجازی ورودی های جدید هم شروع شود.

 58. من ترم اول کارشناسی ام
  الان کلاس دارم میخوام وارد سامانه دان شم
  میرنه کاربر یافت نشد
  الام چیکار باید بکنم؟

  • پاسخ با ما

   با سلام.

   قابل توجه دانشجویان ورودی بهمن ماه ۹۹ که با اخطار کاربر یافت نشد در سامانه دان مواجه شده اند.

   با توجه به تاخیر در بروزرسانی سامانه دان اطلاعات و انتخاب واحد دانشجویان ترم اولی هنوز در سامانه بارگذاری نشده و باید منتظر بروزرسانی سامانه دان باشیم تا انشالله پس از بروزرسانی سامانه دان آموزش مجازی ورودی های جدید هم شروع شود.

 59. سلام وقتتون بخیر من درست تربیت بدنیم هنوز داخل سامانه دان نیست باید چیکار کنم؟

  • پاسخ با ما

   با سلام. تا چند روز آینده با بروزرسانی سامانه دان تمام دروس وارد نشده ثبت می شوند.

 60. باسلام من دانشجوی دکتری تخصصی مهندسی مکانیک هستم از طریق ورود با شناسه که کد دانشجویی و کد ملی برای ورود به شبکه دان اقدام مینمایم و پیغام نام کاربری یا رمز ورد صحیح نمی باشد روئیت میشود.به آموزش دانشگاه رجوع کردم و پاسخشان مبنی بر درخواست راهنمایی از پشتیبان بوده .لذا خواهشمندم در اسرع وقت راهنمایی بفرمایید .دانشجوی دانسکده فنی تهران جنوب.

  • پاسخ با ما

   با سلام. دوست عزیز توصیه می شود که با مشاوران ما تماس بگیرید تا شما را بهتر راهنمایی کنند. شماره های تماس در ابتدا و انتهای همین صفحه موجود است

 61. سلام خسته نباشید من تازه دانشگاه ثبت نام کردم ورودی بهمن ماهم میرم داخل سایت دان می‌نویسه کاربر یافت نشد بعد میرم ثبت نام کنم نوشته شناسه جلسه من نمیدونم شناسه جلسه چی هست لطفاً راهنماییم کنید

  • پاسخ با ما

   با سلام.

   قابل توجه دانشجویان ورودی بهمن ماه ۹۹ که با اخطار کاربر یافت نشد در سامانه دان مواجه شده اند.

   با توجه به تاخیر در بروزرسانی سامانه دان اطلاعات و انتخاب واحد دانشجویان ترم اولی هنوز در سامانه بارگذاری نشده و باید منتظر بروزرسانی سامانه دان باشیم تا انشالله پس از بروزرسانی سامانه دان آموزش مجازی ورودی های جدید هم شروع شود.

 62. من با مشکل ورود به دان مواجه هستم و رمز ورودم رو فراموش کردم لطفا راهنمایی کنید

  • پاسخ با ما

   با سلام.

   پس از ورود به سامانه برای تغییر رمز عبور یا شماره همراه، ابتدا از بالای صفحه روی آیکون 👤 بزنید. سپس برای تغییر هر کدام از فیلد ها، روی آیکون آبی رنگ کنار آن کلیک کرده و اطلاعات جدید را وارد کنید.

   اگر مشکلتان حل نشد با مشاوران ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

 63. سلام و وثت شما بخیر بنده زمان حذف و اضاف انتخاب واحذ کرده بودم ولی هنوز یکسری از درس هام وارد نشده….اونایی هم که هست زمان کلاس که میرم مینیویسه که استاد هنوز وارد نشده…..تلفن هم جواب نمیدن…چه کار کنیم؟

  • پاسخ با ما

   با سلام. تمام دروس شما حداکثر تا هفته اول پس از تعطیلات نوروز وارد سامانه می شوند.

 64. سلام من میخوام شماره ای که توی سایت دارم رو تغییر بدم چون اون شماره ای که توی سایت برام ثبت شده به مشکل خورده… نمیخوام از کلاسام جا بمونم چی کار باید کنم؟

  • پاسخ با ما

   با سلام.

   پس از ورود به سامانه برای تغییر رمز عبور یا شماره همراه، ابتدا از بالای صفحه روی آیکون 👤 بزنید. سپس برای تغییر هر کدام از فیلد ها، روی آیکون آبی رنگ کنار آن کلیک کرده و اطلاعات جدید را وارد کنید.

   اگر مشکلتان حل نشد با مشاوران ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

 65. سلام، من نميتونم وارد سايت بشم ، ميگه كاربر يافت نشد، تلفن ثابت هم ندارم ، دانشگاه هم پاسخگو نيست ، چكاري انجام بدم ؟

  • پاسخ با ما

   با سلام. نام کاربری شماره دانشجویی شماست که باید کیبورد را انگلیسی نموده و بعد عدد را وارد نمایید و رمز عبور هم کد ملی شماست که باید ده رقمی وارد نمایید.

   همچنین قابل توجه دانشجویان ورودی بهمن ماه ۹۹ که با اخطار کاربر یافت نشد در سامانه دان مواجه شده اند ، با توجه به تاخیر در بروزرسانی سامانه دان اطلاعات و انتخاب واحد دانشجویان ترم اولی هنوز در سامانه بارگذاری نشده و باید منتظر بروزرسانی سامانه دان باشیم تا انشالله پس از بروزرسانی سامانه دان آموزش مجازی ورودی های جدید هم شروع شود.

 66. زهرا فلاحی

  سلام خسته نباشید من توی حذف و اضافه یک درس رو حذف کردم درسای جدید اضافه کردم درسی ک حذف کردم هنوز تو سامانه دان هست ولی یکی از درسایی ک اضافه کردم هنوز نیومده برام چیکار باید بکنم ؟

  • پاسخ با ما

   با سلام. فرایند آپدیت و انتقال اطلاعات از آموزشیار به سامانه دان برای اکثر واحد های دانشگاهی انجام شده است و حداکثر تا چند روز آینده در سایر واحدها نیز این مشکل برطرف خواهد شد.

 67. سلام کلاس هایی که تو حذف و اضافه برداشتم هنوز تو دان ثبت نشده و واسم نمیاد.چیکار باید بکنم؟

  • پاسخ با ما

   با سلام. فرایند آپدیت و انتقال اطلاعات از آموزشیار به سامانه دان برای اکثر واحد های دانشگاهی انجام شده است و حداکثر تا چند روز آینده در سایر واحدها نیز این مشکل برطرف خواهد شد.

 68. به نام خدا
  با سلام و عرض ادب و تبریک سال نو
  در پروفایل دان بنده که لاگین میکنم مشکلی است که بنده واحدهایی را در آموزشیار انتخاب کردم اما هنوز در پروفایل بنده نشان نمیدهد و حتی واحدهایی را هم حذف کردم اما مجدد آنها را نشان میدهد. لطفا راهنمایی کنید

  • پاسخ با ما

   با سلام. سال نو شما هم مبارک

   فرایند آپدیت و انتقال اطلاعات از آموزشیار به سامانه دان برای اکثر واحد های دانشگاهی انجام شده است و حداکثر تا چند روز آینده در سایر واحدها نیز این مشکل برطرف خواهد شد.

 69. عطیه محمدی گهروئی

  سلام توی حذف و اضافه کلاسم رو جابه جا کردم اما توی سامانه ی دان برام روز و تایم کلاس اپدیت نشده ..ایکون پشتیبانی دان هم برام نمیاد ..لطفا پیگیری کنید از کلاس خیلی عقب موندم

 70. سلام من هرچی به شماره هایی که اعلام کردین تماس گرفتم ولی شماره هایی که اعلام کرده بودین وجود نداره که

  • پاسخ با ما

   با سلام. لطفاً از طریق تلفن ثابت و بدون کد و صفر ، شماره گیری نمایید.

 71. سلام وقت بخیر من هفته زوج و فرد دوتا کلاس دارم تو ی ساعت فقط هفته هاشون فرق دار ولی اصلا نمتونم وارد جفتشون بشم میزنه استاد وارد کلاس نشده درصورتی ک کلاس برگرار شده ممنون میشم راهنماییم کنید

  • پاسخ با ما

   با سلام. چند بار صفحه را رفرش کنید مشکل حل خواهد شد.

 72. صدا برای من پخش نمیشود

  • پاسخ با ما

   با سلام. چند بار صفحه را رفرش کنید مشکل حل خواهد شد.

 73. سلام من هفته پیش انتخاب واحد انجام دادم
  هنوز در سامانه دان ثبت نشده و نمیتونم وارد سامانه بشم
  چجوری این مشکل رو حل کنم؟

  • پاسخ با ما

   با سلام. سامانه دان باید بروزرسانی شود تا اطلاعات شما وارد سامانه شود.

 74. سید محمد حسن هاشمی کوچکسرایی

  سلام. وقت بخیر. من موقع ثبت نام فقط اسم خود را بدون فامیلی وارد کردم حالا هر زمان وصل میشم فقط اسمم را نشان میده . چکار کنم تا فامیلی من هم نشان داده بشه. خواستم با یه شماره دیگه مجدد ثبت نام کنم پیام میده این شماره قبلا ثبت شده و با پشتیبانان تماس بگیرید. .
  ممکنه راهنمایی فرمایید چون اینطوری هنگام صدرو گواهی شرکت چون نام من کامل نیست مشکل ممکنه پیش بیاد. با سپاس

  • پاسخ با ما

   با سلام. توصیه می شود که با کارشناسان ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

 75. با سلام
  پس از وارد کردن شناسه کلاس و گذرواژه جلسه نمی تونم وارد کلاس بشم و صفحه ERROR باز میشود

 76. اسلام عباس زاده

  سلام . از دانشجویان ارشد دولتی تهران مرکزی هستم . با تاخیر انتخاب واحد کردم . هنوز نتوانستم از طریق سامانه دان وارد شوم . چکار کنم

  • پاسخ با ما

   با سلام. چه مشکلی برای استفاده از سامانه دان دارید ؟ لطفاً با کارشناسان ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

 77. سلام لطفا دسترسی دانشجویانی که شهریه رو تسویه نکردن به سایت برگردونید، الان اصلا وقت تسویه نیست و مبلغ کمی هم نیست که یهو سایت رو قطع میکنید بتونیم پرداخت کنیم تهران مرکز گرون ترین شهریه رو نسبت به بقیه دانشگاه ها داره ولی متاسفانه احترام و خدمات به دانشجو در حد صفره، دو هفته الکی از درس و کلاسامون افتادیم. سال هاس تایم پرداخت و تسویه شهریه مشخصه

 78. فاطمه خاتون

  سلام وارد سامانه دان که میشم میزنه کاربر یافت نشد در صورتیکه هیچ بدهی ندارم مشکل از کجاست ؟ ? ممنونم از شما

  • پاسخ با ما

   با سلام. چند بار رفرش کنید مشکل حل میشه. اگر حل نشد با کارشناسان ما تماس بگیرید تا راهنمایی شوید.

 79. سلام
  من يك ماهه تلاش ميكنم با شماره پشتيبان تماس بگيرم
  همش ميگه
  در شبكه موجود نميباشد
  توووووووروووووووخدااااااا كمكم كنيد

 80. سلام و عرض ادب، چند روزیه که بعد از وارد کردن شماره تلفن، هیچ کدی به تلفن بنده ارسال نمیشه.مشکل از کجاست و راه حلش چیه؟ لطفا راهنمایی کنید.

  • پاسخ با ما

   سلام. لطقا با پشتیبانی دانان تماس بگیرید تا راهنمایی شوید.

 81. سلام ببخشید پشتیبانی دان تا چه ساعتی پاسخگو هست؟

  • پاسخ با ما

   سلام. برای ارتباط با مشاوران ما می توانید از 8 صبح تا 12 شب تماس بگیرید.

 82. سلام
  امتحان دانشگاه 4 گزینه ای هستش من خوب میخونم و خوب هم جواب میدم
  اما جواب امتحان نمره پایین برای من میاد
  مشکل می تونه این باشه که سایت سوالات رو جا به جا بیاره؟؟؟؟

  • پاسخ با ما

   با سلام. مشکل از سامانه دان است که جواب درست سوالات را جابجا قرار داده است و نمره شما توسط استاد محاسبه خواهد شد.

  • سلام من بعضی از درسا حذف کردم از سامانه دان حذف نشده وبعضی ها هم که اضافه کردم اما اضافه نشده !!!!!من چیکار کنم ؟؟؟؟

  • پاسخ با ما

   با سلام. به بروزرسانی سامانه این مشکل برطرف خواهد شد.

 83. سلام من با ایفون وارد کلاس میشم اما صدا استاد واسم وصل نمیشه چی کار کنم پشتیبانی دانان مشکلم را حل می کنه ؟

  • پاسخ با ما

   با سلام. لطفا با پشتیبانی دانان و یا با مشاوران ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

 84. سلام.
  برای ورود به سامانه دان به مشکل میخورم یا میزنه نام کاربری یا رمز اشتباهه یا میزنه کاربر یافت نشد و مطمئنم که دارم نام کاربری و رمزو درست میزنم(چیزی که تو اموزشیار میزدم) و قسمت ورود با شماره مبایل هم برام باز نمیشه

  • پاسخ با ما

   با سلام. لطفا با پشتیبانی دانان تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند. در صورت تمایل می توانید با مشاوران ما نیز ارتباط برقرار نمایید

 85. چجوری میتونم شماره ورود به دان رو تغییر بدم ؟ چون قبلا با یه شماره ی دیگه وارد شدم و الان میخوام شماره رو عوض کنم

  • پاسخ با ما

   با سلام. لازم است با پشتیبانی دانان تماس بگیرید تا کامل راهنمایی شوید.

 86. سلام وقت بخیر من وارد سایت دان میشم اما شماره دانشجوییم 15 رقمی هستش و اینکه میزنه کاربر یافت نشد چیکار باید بکنم ممنون میشم راهمایی کنید لطفا

  • پاسخ با ما

   با سلام. لازم است از طریق پشتیبانی دانان مشکل خود را حل کنید.‌در صورت پاسخگو نبودن یا عدم دسترسی به پشتیبانی ، می‌توانید با مشاوران ما تماس بگیرید.

 87. سلام، من وارد کلاسهام میشم اما بجز یکی از کلاسها ک فقط پنج دقیقه اول صدا داشت بقیه کلاسها دیگه کلاااا صدا نداشتن و با گوشی و لپ تاپ و کامپویتر‌هم رفتم هیچ فرقی نکرد چیکار باید بکنم؟

  • پاسخ با ما

   با سلام. لطفا با کارشناسان پشتیبانی دانان و یا با مشاوران ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

 88. سلام من قبلا با لپ‌تاپ سر کلاسا وارد می‌شوند مشکلی نداشت اما ۱هفته است وارد میشم ولی تنها شنونده که میزنم صدا برام بخش نمیشه میزنه دسترسی به میکروفن اجازه دادن میزنم اما بازم صدا بخش نمیشه چیکار باید انجام بدم ؟

  • پاسخ با ما

   با سلام. لطفا با پشتیبانی دانان تماس حاصل بفرمایید

 89. صدای استاد رو ندارم و پیغام خطای ice 1007 میده و من نمیتونم از کلاسهام استفاده کنم
  لطفا راهنمایی کنید ممنون

 90. بهنام فضلی

  سلام ،من موقع ثبت نام در سرویس ،شماره تماس رو اشتباه ثبت کردم،و سرویس کدملی منو با شماره تماس اشتباهی ثبت کرده،برای اصلاح چه کار بکنم؟

  • پاسخ با ما

   با سلام. لطفا با پشتیبانی دانان ارتباط برقرار نمایید.

 91. سلام روزتون بخیر ببخشید من پاسخنامه رو داخل دان بارگزاری کردم ولی متوجه نشدم که ثبت شد یا خیر بعد دوباره که داخل سایت شدم دیدم اسم فایل هارو نوشته زیر دکمه ثبت ازمون بعد بهم کد رهگیری هم داده
  میخواستم بدونم کد رهگیری یعنی پاسخنامه ثبت شده؟!؟

  • پاسخ با ما

   با سلام. اگر پیام آزمون با موفقیت ثبت شد را دریافت کردید و کد رهگیری ارائه شده است ، آزمون شما ثبت گردیده است.

 92. طاهره جهان پرور

  سلام من امروز 5 كلاس دارم فقط يك كلاس صبح در سيستم دان تعريف شده است

 93. با سلام و وقت بخیر
  وقتی گزینه میکروفن رو میزنم، در حال تست اکو میاد و اتفاق دیگه ای نمی فته

 94. سلام
  با فایر فاکس که وارد می شوم ، گزینه بخش اشتراک گذاری جهت نمایش اسلاید های درس وجود ندارد

  • سلام
   با کرم که وصل می شوم در حالت تست اکو سیستم هنگ می کند و به مرحل بعد نمی رود
   در کرم میکروفن را نیز فعال کردم

 95. سلام
  با کرم که وارد می شوم د رحالت میکروفن سامانه قفل می شود
  با موزیلا وارد می شوم کرش می کند

 96. سلام
  با موزیلا که وارد می شوم کرش می کند ضمنا اخرین نسخه را هم نصب کردم
  با کرم که وارد می شوم در حالت میکروفون سیستم قفل می شود که بنده ضرورتا به میکروفن نیاز دارم تا با دنشجویا ن صحبت کنم!!!
  چندین بار تلاش کردم که مشکل را حل کنم که ممکن نشده

 97. حسین فلاح نژاد

  سلام روزتون بخیر . من نتونستم با کلاس ارتباط صوتی برقرار کنم. صدای استاد رو دارم اما هر کاری کردم من نتونستم صحبت کنم و باید چه کار کنم

 98. سلام ببخشید شماره سایت دانان رو بفرمایید من رمز ورودم رو فراموش کردم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر